Informujemy, że zakopiańska młodzież uczęszczająca do szkół podstawowych może do końca małopolskich ferii zimowych (tj. do 9 lutego 2020r.) korzystać nieodpłatnie z lodowiska Centralnego Ośrodka Sportu - Ośrodka Przygotowań Olimpijskich w Zakopanem. Zapraszamy!
( 31 Stycznia 2020)
XLIII SLSZ w narciarstwie alpejskim Puchar Zakopanego druga edycja.
(żródło: MOSiR fot WAT-1)

25 stycznia br na Harendzie rozegrana została druga edycja tegorocznego Pucharu Zakopanego a zarazem XLIII Szkolnej Ligi Sportów Zimowych w narciarstwie alpejskim.  Na starcie slalomu giganta stanęło ponad 100 dziewcząt i chłopców.   W galerii fotoreportaż WAT1
( 28 Stycznia 2020)
12h Slalom Maraton z udziałem Prezydenta
(żródło: A.Karpiel Semberecka UM Zakopane)

26 stycznia wczesnym rankiem na Polanie Szymoszkowej w Zakopanem rozpoczęła się szósta edycja charytatywnych zawodów 12h Slalom Maraton. Tradycyjnie zainaugurował ją Prezydent RP Andrzej Duda, który patronuje temu wyjątkowemu wydarzeniu, a także jest kapitanem walczącej o kolejny rekord drużyny złożonej z mistrzów i reprezentantów Polski oraz najlepszych trenerów i instruktorów w narciarstwie alpejskim.  W galerii fotoreportaż
( 26 Stycznia 2020)
Ponad 200. narciarzy alpejskich rywalizowało na Harendzie.
(żródło: A.Suchowian)

Słoneczna i mroźna pogoda towarzyszyła w sobotę, 25 stycznia 2020 roku, zmaganiom dwustu zawodników z różnych grup wiekowych w ramach 7. Pucharu Zakopanego i XLIII Szkolnej Ligii Alpejskiej. Zawody po raz drugi w tym roku odbyły się na stoku Ośrodka Narciarsko-Rekreacyjnego Harenda, tym razem jednak uczestnicy konkurowali w slalomie.
XLIII Szkolna Liga Sportów Zimowych w narciarstwie biegowym.
(żródło: MOSiR Zakopane)

W ramach Małopolskiej Ligi Biegów narciarskich rozegrane zostały inaugurujące zmagania XLIII Szkolnej Ligi Sportów Zimowych w narciarstwie biegowym.   Na starcie stanęło  ponad 160  biegaczek i biegaczy. Zawody zostały rozegrany stylem dowolnym na trasach biegowych OPO COS Zakopane   W galerii fotoreportaż
( 22 Stycznia 2020)
XLIII w łyżwiarstwie - druga edycja.

Ponad 260 dziewcząt i chłopców wystartowało w drugiej edycji XLIII Szkolnej Ligi Sportów Zimowych w łyżwiarstwie. Zawody organizowane przez MOSiR odbyły się na torze lodowym zakopiańskiego COS-u.   w galerii fotoreportaż z zawodów
Ponad 300 uczestników Ligi Małopolskiej na trasach COS w Zakopanem
(żródło: skipol.pl)

Piękna słoneczna pogoda i przygotowane trasy przywitały zawodniczki i zawodników drugich w tym sezonie zawodów Ligi Małopolskiej SZS w biegach narciarskich. Biegi rozegrano na otwartych w grudniu nowych trasach Centralnego Ośrodka Sportu w Zakopanem.
( 21 Stycznia 2020)
Licealiada Powiatu Tatrzańskiego w piłce ręcznej.

15 stycznia br w sali sportowej przy ul Chramcówki rozegrano turniej piłki ręcznej  w ramach powiatowej licealiady. Mistrzami powiatu zostały obydwie drużyny dziewczęca i chłopięca ZSHiT.   W galerii fotoreportaż Wat1
( 16 Stycznia 2020)
XLIII SLSZ w łyżwiarstwie rozpoczęta.

Ponad 330 dziewcząt i chłopców wystartowało w pierwszej edycji XLIII Szkolnej Ligi Sportów Zimowych w łyżwiarstwie. Zawody zorganizowane przez MOSiR odbyły się przy pięknej pogodzie na torze lodowym zakopiańskiego COS-u.   W galerii fotoreportaż  WAT1
Zakończenie V Zakopiańskiej Ligi Biegowej

13 stycznia w kinie Miejsce odbyło się uroczyste zakończenie V Zakopiańskiej Ligi Biegowej. Podczas spotkania najlepszym zawodnikom zostały wręczone nagrody.    W galerii fotoreportaż
( 14 Stycznia 2020)
Puchar Zakopanego dzieci i młodzieży w narciarstwie alpejskim.

Ponad 90 dziewcząt i chłopców wystartowało w slalomie gigancie  zaliczanym do punktacji Szkolnej Ligi Sportów Zimowych oraz Pucharze Zakopanego dzieci i młodzieży.  Zawody zostały przeprowadzone na Harendzie.   W galerii fotoreportaż
( 13 Stycznia 2020)
Puchar Zakopanego wystartował

Za nami pierwsze konkurencje 7. Pucharu Zakopanego w Narciarstwie Alpejskim. Inaugurujące tegoroczną edycję zawody odbyły się 11 stycznia 2020 roku na stoku Harenda, gdzie narciarze-amatorzy z całego kraju rywalizowali w slalomie równoległym.
( 11 Stycznia 2020)
Po Puchar w Narciarstwie Alpejskim Amatorów … tylko do Zakopanego!

Już w sobotę, 11. stycznia, rozpoczną się zmagania narciarzy z całej Polski w pierwszych konkurencjach tegorocznej edycji Pucharu Zakopanego Amatorów w Narciarstwie Alpejskim w Zakopanem.
( 8 Stycznia 2020)
V Zakopiański Bieg Noworoczny dla Anny Arseniuk i Patryka Rydzińskiego.

Anna Arseniuk z Torunia powtórzyła sukces z Sylwestrowego Biegu i ponownie stanęła na najwyższym stopniu podium w biegu otwierającym rywalizację VI ZLB. Wśród panów triumfował w pierwszym dniu Nowego Roku zakopiańczyk Patryk Rydziński.   W galerii fotoreportaż
( 3 Stycznia 2020)
V Zakopiański Bieg Sylwestrowy wygrywają Anna Arseniuk i Grzegorz Opiał

Ponad 100 osób pożegnało na sportowo stary rok biorąc udział w V  Zakopiańskim Biegu Sylwestrowym. Na dystansie 5 km najlepsi byli Anna Arseniuk  i Grzegorz Opiał.   W marszu Nordic Walking triumfowali Magdalena Kułach i Roman Kołodziejczak. Zawody zorganizowane przez MOSiR Zakopane zostały przeprowadzone w rejonie Bachledzkiego Wierchu.   W galerii fotoreportaż .