VI Zakopiański Bieg Niepodległości za nami.

Petra Pastorova z Ostrawy oraz Dmytro Pozevilov triumfowali na dystansie 10 km VI Zakopiańskiego Biegu Niepodległości. Na dystansie 5 km  wygrali Anna Hruby z Rozkochowa oraz Emil Drabik z Mszany Dolnej . W kategorii Nordic Walking najlepsi byli Karolina Kwidzińska z Gdyni oraz Franciszek Fatla z Osielca.    W galerii fotoreportaż
( 11 Listopada 2019)
UKS Dwójka Zakopane dofinansowana z MSiT
(żródło: E. Biela SP 2)

Informujemy, że po raz kolejny szkolny Uczniowski Klub Sportowy Dwójka uzyskał dofinansowanie z Ministerstwa Sportu i Turystyki. Dzięki temu  wsparciu w ramach rozwijania sportu poprzez wspieranie przedsięwzięć z zakresu upowszechniania sportu dzieci i młodzieży mogliśmy prowadzić szkolenie oraz zakupić niezbędny sprzęt sportowy.
( 3 Listopada 2019)
XIII Zakopiański Test Coopera w rekordowej obsadzie.
(żródło: MOSiR Zakopane)

XIII Zakopiański Test Coopera  został przeprowadzony w rekordowej obsadzie bowiem na stadionie lekkoatletycznym  miejscowego COS stawiło się 365 biegaczek i biegaczy.  Najlepsze rezultaty osiągnęli Katarzyna Frączysta z Kościeliska oraz  Robert Kidoń z Lipnicy Małej.  W galerii fotoreportaż Wat1
( 25 Października 2019)
Biegniemy z nadzieją 2019 za nami.

150 biegaczek i biegaczy wystartowało w tegorocznym charytatywnym wydarzeniu sportowym Biegniemy z Nadzieją. Najlepszy rezultat na dystansie 5 km uzyskali Katarzyna Frączysta z Kościeliska oraz Robert Kidoń z Lipnicy Małej.   W galerii fotoreportaż WAT 1
( 21 Października 2019)
Marsz TAK dla transplantacji z udziałem Prezydenta RP
(żródło: UM Zakopane)

19 października na Placu Niepodległości w Zakopanem obył się drużynowy Marsz Nordic Walking „TAK dla transplantacji” mający na celu promocję transplantacji w Polsce oraz propagowanie rzetelnej wiedzy na temat donacji i transplantacji. Tę szczytną ideę swoim udziałem wsparł Prezydent RP Andrzej Duda. W zawodach wziął udział także Burmistrz Miasta Zakopane Leszek Dorula wraz z Zastępcami Agnieszką Nowak-Gąsienicą i Tomaszem Filarem oraz Sekretarz Miasta Grzegorz Cisło.
Rekordowe 101 km na 101. Rocznicę Odzyskania Niepodlegości w Zakopanem
(żródło: M.Tlałka Długosz )

W sobotę 19.10.2019 r. w Zakopanem na stadionie lekkoatletycznym COS już drugi raz odbyły się wyjątkowe zawody patriotyczno-sportowe. Fundacja Integracji Przez Sport Handicap Zakopane i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Zakopane, przy wsparciu prewencyjnym PZU – Pomoc to Moc zorganizowali Bieg Sztafetowy 101 km na 101 lat Niepodległości.
Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej za nami.
(żródło: MOSiR fot WAT-1)

Dziewczęta z  Leśnicy oraz chłopcy z Poronina wygrali powiatowy turniej Igrzysk Młodzieży Szkolnej w halowej piłce nożnej.  Rywalizacja zorganizowana przez MOSiR Zakopane odbyła się w sali sportowej SMS.   W galerii fotoreportaż WAT 1
( 18 Października 2019)
Powiatowe ID w halowej piłce nożnej wygrywają dziewczęta z SP 2 Biały Dunajec i chłopcy z Leśnicy.

Dziewczęta z SP nr 2 w Białym Dunajcu oraz chłopcy z SP w Leśnicy wygrali powiatowy turniej halowej piłki nożnej rozegrany w ramach Igrzysk Dzieci. Rywalizacja zorganizowana przez MOSiR Zakopane odbyła się w sali sportowej  SMS.   W galerii fotoreportaż  WAT 1
( 17 Października 2019)
Igrzyska Dzieci Gminy Zakopane w halowej piłce nożnej

Dziewczęta z SP 9 oraz chłopcy z SP 1 wygrali gminny etap Igrzysk Dzieci w halowej piłce nożnej.   Rywalizacja zorganizowana przez MOSiR Zakopane została przeprowadzona w sali sportowej Szkoły Mistrzostwa Sportowego.   W galerii fotoreportaż Wat1
( 14 Października 2019)
XXV Letnia Liga Biegowa Puchar Dyrektora SP 1 Zakopane

Ponad 530 dziewcząt i chłopców rywalizowało w drugiej odsłonie XXV Letniej Ligi Biegowej. Tym razem cennym trofeum był Puchar Dyrektora SP nr 1 w Zakopanem. Zawody zorganizowane przez MOSiR Zakopane zostały przeprowadzone 7 października br na Górnej Równi Krupowej.   W galerii fotoreportaż Wat1 z zawodów
( 8 Października 2019)
Sztafetowe Biegi Przełajowe - Dzień Edukacji Narodowej 2019.

30 sztafet wzięło udział w rywalizacji jaka z okazji Dnia Edukacji Narodowej została przeprowadzona na Górnej Równi Krupowej .Przełajowe biegi zostały zorganizowane przez MOSiR Zakopane.   W galerii fotoreportaż WAt 1 z biegów
( 2 Października 2019)
Liga LA

24 września br na stadionie lekkoatletycznym zakopiańskiego COS w ramach licealiady oraz IMS rozegrane zostały zawody Ligi LA. Reprezentanci szkół rywalizowali w pchnięciu kulą, skoku w dal , w biegach indywidualnych na różnych dystansach oraz w sztafetach.  W galerii fotoreportaż wat1    Pełne wyniki tutaj w formacie pdf (RAR)
( 27 Września 2019)
XXV Letnia Liga Biegowa Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu.

18 września br na Górnej Równi Krupowej w ramach Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu rozegrane zostały zawody 25 letniej Ligi Biegowej. Na starcie biegów przełajowych stanęło ponad 400 dziewcząt i chłopców ze szkól z terenu Powiatu Tatrzańskiego.   W galerii fotoreportaż Wat1  z zawodów   Pełne wyniki tutaj w formacie pdf
( 25 Września 2019)
V Bieg Kurierów Tatrzańskich za nami.

Katarzyna Frączysta z Kościeliska  i Patryk Rydziński z Zakopanego wygrali V Bieg Kurierów Tatrzańskich jaki  odbył się 21 września w Zakopanem.  Organizatorem rywalizacji byli Towarzystwo Inicjatyw Społecznych im Kurierów Tatrzańskich w Zakopanem oraz MOSiR Zakopane.    W galerii fotoreportaż Wat 1 z zawodów
( 23 Września 2019)
Mistrzostwa Powiatu Tatrzańskiego w Kolarstwie Górskim 2019.

Blisko 230 dziewcząt i chłopców rywalizowało na Górnej Równi Krupowej  w Mistrzostwach Powiatu Tatrzańskiego w kolarstwie górskim. Zawody zostały zorganizowane przez MOSiR Zakopane w ramch Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu.  W galerii fotoreportaż Wat1