Turniej Zabaw dla dzieci
(żródło: MOSiR fot WAT-1)

W Parku Miejskim z okazji Dnia Dziecka Zakopiański MOSiR Zorganizował Turniej zabaw dla dzieci z klas 0-4.   W galerii fotoreportaż Wat1
( 31 Maja 2019)
Zakopane Biega 2019

Ulewny deszcz nie zraził  170 biegaczek i biegaczy , którzy wystartowali na stadione lekkoatletycznym miejscowego COS w ramach akcji Zakopane Biega. Każdy z uczestników rywalizacji zorganizowanej przez MOSiR Zakopane miał do pokonania dystans 2600 m.   W galerii fotoreportaż WAT1 z biegu.
( 29 Maja 2019)
4 edycja XXIV Letniej Ligi Biegowej.
(żródło: MOSiR Zakopane)

Pomimo zmiennej aury na starcie 4 edycji XXIV Letniej Ligi Biegowej stanęło ponad 380 dziewcząt i chłopców . Biegi przełajowe tradycyjnie odbywały się na  Dolnej Równi Krupowej a rywalizacja została zorganizowana przez MOSiR Zakopane.    W galerii fotoreportaż WAT1 z biegów.
Powiatowe ID w piłce nożnej chłopców dla SP 4

Reprezentacja SP nr 4  wygrała powiatowy turniej piłki nożnej chłopców w ramach Igrzysk Dzieci zorganizowany przez MOSiR Zakopane na stadionie przy ul Orkana. W galerii fotoreportaż Wat1 z rozgrywek.
( 22 Maja 2019)
ID Czwórbój Lekkoatletyczny 2019

16 i 17 maja na stadionie lekkoatletycznym zakopiańskiego COS rozegrany został Czwórbój LA szkół podstawowych w ramach Igrzysk Dzieci. W rywalizacji zorganizowanej przez MOSiR Zakopane wzięło udział blisko 120 dziewcząt i chłopców z   8 szkół z terenu powiatu tatrzańskiego.   W galerii fotoreportaż Wat 1
( 20 Maja 2019)
ID w piłce nożnej chłopców wygrywa SP 4

Chłopcy z SP 4 Zakopane wygrali gminne Igrzyska Dzieci w "6" piłkarskich i zagrają w powiatowym etapie rozgrywek. Turniej odbył sie na boisku przy ul Orkana. Organizatorem rywalizacji jest MOSiR Zakopane  W galerii fotoreportaż Wat1 z turnieju.
ZSHiT wygrywa licealiadę w piłce nożnej chłopców"6"

Reprezentacja ZSHiT wygrała  powiatową licealiadę w piłce nożnej chłopców. W rozgrywkach zorganizowanych przez MOSiR Zakopane wzięły udział cztery reprezentacje szkół średnich z terenu Zakopanego.  Turniej został przeprowadzony na boisku przy ZCE.   W galerii fotoreportaż Wat1 z turnieju
IMS w piłce nożnej chłopców "6" wygrywa zakopiańska 5

16 maja na boisku przy ZCE rozegrane zostały Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce noznej chłopców "6".  Do rywalizacji zgłosiły sie dwie drużyny z Zakopanego, z których do etapu powiatowego w tym samym dniu zakwalifikowała się reprezentacja SP 5.  Eliminacje powiatowe równiez wygrała  zakopiańska piątka.    W galerii fotoreportaż WAT1 z turnieju
( 16 Maja 2019)
XXIV Letnia Liga Biegowa oraz drużynowe biegi przełajowe.

Blisko 300 dziewcząt i chłopców wystartowało na Dolnej Równi Krupowej w kolejnej edycji XXIV Letniej Ligi Biegowej. Zawody równocześnie były  drużynowymi biegami przełajowymi zaliczanymi do punktacji Igrzysk Dzieci, Igrzysk Młodzieży Szkolnej oraz  Licealiady.    W galerii fotoreportaż Wat 1 z zawodów
( 9 Maja 2019)
Uroczyste zakończenie 42 Szkolnej Ligi Sportów Zimowych.

W sali obrad zakopiańskiego Urzędu Miasta uroczyście podsumowano rywalizację 42 Szkolnej Ligi Sportów Zimowych organizowanej przez MOSiR Podczas spotkania wręczone zostały puchary, statuetki i dyplomy najlepszym zawodniczkom i zawodnikom w: łyżwiarstwie, narciarstwie alpejskim, biegach narciarskich oraz skokach i kombinacji norweskiej. W galerii fotoreportaż z zakończenia.
( 8 Maja 2019)
IV Zakopiańska Mila Konstytucyjna.

Ponad 140 biegaczek i biegaczy wystartowało 3 maja na stadionie Zakopiańskiego COS aby pokonując dystans 1609 m uczcić 228 rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 maja. W galerii kilka fot  wat1 z biegu.
( 3 Maja 2019)
XIII Memoriał im. Ryszarda Leśniaka w tenisie stołowym
(żródło: Hanna Kardaś Wicher)

W sobotę 27 kwietnia w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 9 w Zakopanem na Harendzie odbył się już po raz trzynasty Memoriał im. Ryszarda Leśniaka w tenisie stołowym.
( 28 Kwietnia 2019)
Powiatowe Igrzyska Dzieci w piłce ręcznej wygrywają drużyny SP 4 i SP 3

Dziewczęta z SP 4 i chłopcy z SP 3 wygrali powiatowy turniej piłki ręcznej rozgegrany w ramach Igrzysk Dzieci w sali sportowej ZSMS. Rywalizacja została zorganizowana przez MOSiR Zakopane W galerii fotoreportaż wat1
( 4 Kwietnia 2019)
Igrzyska Młodzieży Szkolnej Powiatu Tatrzańskiego w piłce ręcznej dla Białego Dunajca

2 kwietnia w sali sportowej ZSMS rozgrany został powiatowy etap Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej.  Mistrzami powiatu zostały obydwie drużyny :dziewczęca i chłopięca z SP nr 1 w Białym Dunajcu. Rywalizacja została zorganizowana przez MOSiR Zakopane.   W galerii fotoreportaż wat1 z zawodów
( 3 Kwietnia 2019)
SP 5 wygrywa gminne IMS w piłce ręcznej chłopców.

29 marca w sali ZCE rozegrane zostały gminne IMS w piłce ręcznej chłopców. Spośród 4 drużyn najlepsi okazali się szczypiorniści z SP nr 5. Najwięcej bramek (12) zdobył Andrzej Bryjak zawodnik ze Szkoły Podstawowej nr 5. W galerii fotoreportaż wat1