Turniej szachowy Zakopane
(żródło: MOSiR Zakopane)

16 grudnia w SP nr 1 w Zakopanem   rozegrany został turniej szachowy zorganizowany przez MOSiR Zakopane w ramach rywalizacji szkół. Przy szachownicach spotkało się 12 dziewcząt i chłopców ze szkoł podstawowych, gimnazjów i szkół średnich.   W galerii fotoreportaż   MOSiR z turnieju
( 17 Grudnia 2015)
Szczypiornistki ZSHT mistrzyniami powiatu.

Reprezentacja ZSHT pokonała  ubiegłoroczne mistrzynie -  szczypiornistki LO i będzie reprezentować nasz powiat podczas rejonowej licealiady w piłce ręcznej , którą zaplanowano na 4 kwietnia 2016 w Myślenicach. Powiatowy etap zorganizowany przez MOSiR Zakopane przeprowadzono w sali  sportowej ZCE.  W galerii fotoreportaż z turnieju.
( 16 Grudnia 2015)
IMS w minikoszykówce chłopców wygrywa SP Poronin

Młodzi koszykarze z SP w Poroninie wygrali powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej , które zostały rozegrane w Gminnej Hali Sportowej w Białym Dunajcu.   Wezmą oni udział w rejonowym turnieju, który został zaplanowany na 17 lutego 2016 o godz 10,00 w Nowym Targu. W powiatowym turnieju zorganizowanym przez MOSiR Zakopane wzięło udział 5 drużyn, które zagrały systemem " każdy z każdym".
( 11 Grudnia 2015)
Szczypiorniści ZSB mistrzami powiatu.

Reprezentacja ZSB zdobyła tytuł mistrza w piłce ręcznej i będzie reprezentować nasz powiat w rejonowej licealiadzie zaplanowanej na 4 kwietnia 2016 w Suchej Beskidzkiej. Turniej zorganizowany przez MOSiR Zakopane rozegrano w sali ZCE. W galerii fotoreportaż MOSIR
( 9 Grudnia 2015)
SP Nowe Bystre mistrzem powiatu w minikoszykówce dziewcząt.

Dziewczęca reprezentacja SP w Nowem Bystrem wygrała powiatowy turniej minikoszykówki i weźmie udział w etapie rejonowym, który odbędzie się 22 lutego 2016 o godz 10 w Nowym Targu.   W galerii kilka fot z turnieju udostępnionych przez MOSiR
( 7 Grudnia 2015)
IMS gminy Zakopane w minikoszykówce chłopców.

3 i 4 grudnia  rozegrane zostały gminne eliminacje minikoszykówki chłopców. O prawo gry w finałach powiatowych wywalczyli zawodnicy SP POSA oraz SP 3 Zakopane.  Rywalizacja została zorganizowana przez MOSIR Zakopane.   W galerii fotoreportaż MOSiR z turnieju!!!
Zakończenie 21 Letniej Ligi Szkolnej w skokach i kombinacji norweskiej

W pawilonie Wielkiej Krokwi odbyło się uroczyste zakończenie 21 Letniej Ligi Szkolnej w skokach i kombinacji norweskiej. Puchary  najlepszym skokom i kombinatorom wręczali trenerzy olimpijczycy Kazimierz Długopolski i Stanisław Ustupski.   W galerii fotoreportaż z zakończenia!!!
( 4 Grudnia 2015)
XXXVIII Szkolna Liga Sportów Zimowych

XXXVIII Szkolna Liga Sportów Zimowych  Zawodami łyżwiarskimi  18 grudnia rozpocznie rywalizacja 38  Szkolna Liga Sportów zimowych. Wzorem  lat ubiegłych  uczestnicy będą rywalizować w łyżwiarstwie, biegach narciarskich, slalomie gigancie oraz skokach i kombinacji norweskiej .  Liga organizowana jest przez MOSiR Zakopane.  Poniżej teminarze a regulaminy do pobrania tutaj w formacie excela
( 2 Grudnia 2015)
Licealiada w tenisie stołowym 2015.

Zarówno indywidualnie jak i drużynowo bezkonkurencyjni okazali się reprezentanci ZSHT, którzy 2 grudnia walczyli o mistrzostwo Powiatu w tenisie stołowym. Będą oni reprezentować nasz powiat podczas rejonowej licealiady , która zaplanowana została na 25 kwietnia 2016 w Nowym Targu. Rywalizację w zorganizował MOSIR Zakopane. W galerii fotoreportaż MOSiR z turnieju.
Gimnazjada w tenisie stołowym – 2015 r

Dzień po uczniach szkół podstawowych na Harendzie rywalizowali gimnazjaliści. W turnieju zagrało 18 dziewcząt i chłopców z Gimnazjum nr 1, STO oraz Białki Tatrzańskiej. Indywidualnie rozgrywki wygrali  Magdalena Stachoń Haziak z G nr 1 Zakopane oraz Paweł Zagata z Białki Tatrzańskiej. Drużynowo najlepsze były obydwie ekipy: dziewczęca i chłopięca z Gimnazjum w Białce Tatrzańskiej.  Zmagania w ramach gimnazjady zorganizował MOSiR Zakopane     W galerii fotoreportaż MOSiR  z turnieju
( 1 Grudnia 2015)
Igrzyska Młodzieży Szkolnej – tenis stołowy

Tegoroczne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym rozegrane zostały w skromnej obsadzie bowiem do rywalizacji  zgłosiło się zaledwie  7 dziewcząt i 12  chłopców reprezentujących 4 szkoły podstawowe: SP 2, SP 4 , SP 9 z Zakopanego oraz SP w Witowie..  Turniej został zorganizowany przez MOSiR Zakopane w sali sportowej SP 9 na Harendzie.   W galerii  fotoreportaż z rozgrywek
( 30 Listopada 2015)
IMS w minikoszykówce dziewcząt Zakopane

26 i 27  listopada rozegrano miejskie eliminacje minikoszykówki dziewcząt w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej zorganizowanej przez MOSiR Zakopane.  Do turnieju powiatowego, który odbędzie się  w Białym Dunajcu zakwalifikowały się reprezentacje SP nr 2 oraz  SP nr 9.   W galerii fotoreportaż  MOSiR z rozgrywek.
( 27 Listopada 2015)
I LO mistrzem powiatu w koszykówce.

Koszykarze I LO pokonali w finale ubiegłorocznego mistrza powiatu - ZSHT 16-11 i sięgnęli tym samym po mistrzowski tytuł w tegorocznej Licealiadzie. Wezmą  oni udział w rozgrywkach na etapie rejonowym, które odbędą się w Nowym Targu 14 stycznia 2016 .  Turniej został  zorganizowany przez MOSiR Zakopane w sali ZCE.  W galerii fotoreportaż  MOSiR z rozgrywek!!!
( 25 Listopada 2015)
Siatkarska licealiada- " Budowlanka" mistrzem powiatu.

Reprezentacja ZSB pokonała ubiegłorocznego zwycięzcę licealiady siatkarskiej -drużynę ZSHT i będzie reprezentować nasz powiat podczas rozgrywek rejonowych 11 marca 2016 (godz 10.00) w Suchej Beskidzkiej. Trzecie miejsce zajęli siatkarze Ogólniaka. Turniej został zorganizowny przez MOSiR Zakopane w sali sportowej ZSB W galerii fotoreportaż MOSiR z rozgrywek
Gimnazjada i licealiada pływacka Zakopane 2015

Dzień po uczniach szkół podstawowych na basenie rywalizowali gimnazjaliści i licealiści.  W kategorii gimnazjów  wystartowało 36 dziewcząt i chłopców ,  a w kategorii szkół ponadgimnazjalnych 21.  Pływacy i pływaczki zostali sklasyfikowani w biegach indywidualnych oraz sztafetach - drużynowo.   W galerii kilka fot MOSiR z zawodów