Koszykarze z Gimnazjum w Poroninie najlepsi w powiecie.

Koszykarze z  Poronina wygrali powiatowy etap rozgrywek Gimnazjady w koszykówce i będą reprezentować nasz powiat 5 lutego 2016 podczas rozgrywek rejonowych w Nowym Targu. Najlepszym zawodnikiem powiatowego turnieju organizowanego przez MOSiR Zakopane  został Patryk Skwarek z Poronina
( 16 Października 2015)
Gimnazjada w koszykówce chłopców w Zębie.
(żródło: MOSiR Zakopane)

Reprezentacja z Poronina wygrała gminne eliminacje gimnazjady w koszykówce chłopców. Turniej zorganizowany przez Zespół Szkół Podstawowej i Gimnazjum w Zębie oraz MOSiR Zakopane rozegrany został w sali gimnastycznej w Zębie.   W galerii fotoreportaż MOSiR z turnieju
Otwarcie boiska wielofunkcyjnego na Cyrhli

14 listopada w Szkole Podstawowej Nr 7 im. Kornela Makuszyńskiego na Cyrhli świętowano podwójnie. Podczas obchodów Dnia Edukacji Narodowej Burmistrz Miasta Zakopane Leszek Dorula uroczyście otworzył nowoczesne boisko wielofunkcyjne.
( 15 Października 2015)
Wojewódzkie Biegi Przełąjowe Nowy Targ

Dwa medale:  złoty i srebrny przywieźli nasi reprezantanci z Wojewódzkich  Biegów Przełajowych rozegranych w Nowym Targu. Złoto zdobył Szymon Celej- uczeń SP ZSMS a srebro wywalczyła Patrycja Karciarz z Gimnazjum nr 1 w Białym Dunajcu.   W galerii kilka fot MOSIR  z zawodow!!!  Pełne wyniki tutaj
( 13 Października 2015)
Koszykarki z Białego Dunajca awansują do rozgrywek rejonowych.

9 października w Gminnej Hali Sportowej w Białym Dunajcu odbyły się rozgrywki powiatowe w ramach gimnazjady koszykarskiej dziewcząt . W turnieju wzięły udział  trzy zespoły wyłonione w eliminacjach gminnych. Ostatecznie zwyciężyły koszykarki z Gimnazjum nr 1 w Białym Dunajcu i to one będą reprezentować nasz powiat podczas etapu rejonowego 2 lutego w Nowym Targu.Rywalizacja zorganizowana była przez MOSiR Zakopane.   W galerii fotoreportaż MOSiR
( 9 Października 2015)
Gimnazjada koszykarska chłopców Zakopane 2015

6 października w sali sportowej Zakopiańskiego Centrum Edukacji rozegrano  eliminacje gimnajzady koszykarskiej chłopców. Do turnieju zgłosiło się 5 zakopiańskich gimnazjów . Rywalizacja odbyła się systemem pucharowym i do rozgrywek powiatowych 16 października br w Białym Dunajcu  zakwalifikowała się reprezentacja Gimnazjum nr 2 .  Organizatorem turnieju był zakopiański MOSiR    W galerii fotoreportaż MOSiR z rozgrywek.
( 7 Października 2015)
I Bieg Kurierów Tatrzańskich wygrywają Justyna Pradziad i Piotr Holly.

Justyna Pradziad z Murzasichla  i Piotr Holly  z Wałbrzycha wygrali I Bieg Kurierów Tatrzańskich jaki rozegrany został ulicami Zakopanego. Zawody zostały zorganizowane przez Towarzystwo Inicjatyw Społecznych oraz MOSiR Zakopane. Na starcie stanęło 59 uczestników i tyleż samo ukończyło 5 km dystans.  W galerii fotoreportaż z zawodów
( 4 Października 2015)
Koszykarki z "Dwójki " najlepsze w Zakopanem .

Turniejem dziewcząt rozpoczął się  gminny etap gimnazjady w koszykówce .  Korzystając ze słonecznej aury mecze gimnazjalistek rozegrano na boisku w Parku Miejskim.  Spośród czterech drużyn najlepsza okazała się ekipa z Gimnazjum nr 2 i to ona  będzie reprezentować Zakopane podczas etapu powiatowego. 9 pażdziernika 2015 w Białym Dunajcu. Rywalizacja organizowana jest przez MOSiR Zakopane
( 2 Października 2015)
Indywidualne biegi przełajowe jesień Zakopane.

Ponad 700 biegaczek i biegaczy wystartowało w jesiennych indywidualnych biegach przełajowych jakie zostały rozegrane 30 września na Dolnej Równi Krupowej. Pomimo chłodnej jesiennej aury duża frekwencja pokazuje jak ważna jest rywalizacja sportowa szkół organizowana przez zakopiański MOSiR.   W galerii fotoreportaż MOSiR z zawodów.
( 1 Października 2015)
XXI Letnia Liga w skokach.

26 września na obiektach zakopiańskiego COS rozegrana została druga edycja XXI Letniej Ligi Szkolnej w skokach i kombinacji norweskiej. Z powodu aury przeprowadzone zostały tylko konkursy skoków.  Do rywalizacji stanęło  8 dziewcząt i 79 chłopców. Zawody organizowane są przez MOSiR Zakopane
( 28 Września 2015)
Wojewódzkie zawody MTB

24 września w Myślenicach rozegrane zostały wojewódzkie zawody w kolarstwie górskim. W rywalizacji wzięło udział 11 uczniów zakopiańskich szkół.  W klasyfikacji generalnej reprezentacja powiatu tatrzańskiego zajęła 3 miejsce. W galerii fotoreportaż W Watrasa z zawodów
( 25 Września 2015)
Indywidualna Liga LA Zakopane

18 września na stadionie zakopiańskiego COS rozegrane zostały zawody indywidualnej  Ligi Lekkoatletycznej dla uczniów szkól gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. W rywalizacji wzięły udział 10 osobowe reprezentacje  dziewczęce i chłopięce z 4 gimnazjów i 3  szkół średnich.
( 22 Września 2015)
Zawody rowerowe MTB jesień 2015

Ponad 200 dziewcząt i chłopców ze szkół powiatu tatrzańskiego rywalizowało na Górnej Równi Krupowej w jesiennych zawodach rowerowych MTB organizowanych przez MOSiR Zakopane.
( 21 Września 2015)
Europejski Tydzień Sportu w SP 2 Zakopane
(żródło: E. Biela SP 2)

Uczniowie i nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 2 w Zakopanem przyłączyli się do obchodów Europejskiego Tygodnia Sportu. Przygotowaliśmy kilka atakcji.
( 9 Września 2015)
Puchar Burmistrza Miasta Zakopane w tenisie ziemnym

W pierwszych dniach sierpnia na kortach w parku miejskim rozegrany został czwarty turniej Pucharu Burmistrza Zakopanego w tenisie ziemnym. Dwudniową rywalizację wygrał Dominik Stoch, który tym samym potwierdził swoją pierwszą lokatę w klasyfikacji generalnej. Do finałowego turnieju  Masters we wrześniu zakwalifikowali się jeszcze : Robert Kuczkowicz, Bartłomiej Wądrzyk, Andrzej Stoch, Piotr Kozak, Maciej Bartman, Janusz Bachleda i Damian Piotrowski  .