Ogólnopolskie Zawody Klasyfikacyjne i Puchar Polski w biathlonie letnim. Kościelisko Kiry

11-13 czerwca w Kościelisku Kirach rozegrane zostały Ogólnopolskie Zawody Klasyfikacyjne  w  biathlonie letnim. Zawody zaliczane zostały równiez do Pucharu Polski.  N a starcie staneli biathloniści z POlski i Słowacji. Zawodnicy BKS WP Koscielisko w dwóch rozegranych biegach indywidualnym i sprinterskim zdobyli łacznie  11 medali. 3 złote, 6 srebrnych i 2 brązowe.
( 14 Czerwca 2010)
Mistrzostwa ZSMS oraz Puchar Polski w biathlonie.

7 lutego w Kościelisku Kirach rozegrane zostały biegi indywidualne zaliczane do Mistrzostw Zakopiańskiej Szkoły Mistrzostwa Sportowego  Centralnych Mistrzostw Młodzików oraz Pucharu Polski w biathlonie. W zmaganiach wzięli udział zawodniczki i zawodnicy z Polski i Słowacji.
( 28 Lutego 2010)
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w biathlonie. Złote sztafety BKS WP Kościelisko

W ostatnim dniu  rwyalizacji Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików w biathlonie rozegrane zostały sztafety. Dwa złote medale zdobyły  dziewczęca i chłopięca reprezentacja BKS WP Kościelisko
( 21 Lutego 2010)
Międzywojewódzkie mistrzostwa młodzików w biathlonie.

W Kościelisku Kirach na starcie biathlonowych zmagań międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików stanęło  37 dziewcząt i chłopców.   Po dwa złote medale wywalczyli w biegu indywidualnym i sprincie Kinga Mitoraj i Karol Bachleda- oboje zawodnicy BKS WP Kościelisko.
( 20 Lutego 2010)
BIATHLONOWE SZTEFETY W DUSZNIKACH. 4 medale BKS WP Kościelisko

Ostatni dzień Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży i Biathlonowych Mistrzostw Polski Juniorów to rywalizacja sztafet. Sztafety BKS WP Kościelisko zdobyły w tym dniu cztery medale- dwa złote, srebrny i brązowy.
( 14 Lutego 2010)
OOM w Biathlonie - Kolejne medale BKS WP Kościelisko.
(żródło: www,.skipol.pl)

Wkolejnym dniu OOM w  biathlonie Dusznikach Zdroju rozegrane zostały biegi indywidualne-  Trzecie złote medale zdobyłu Ania Mąka i Karolina Pitoń. Złoto wywalczył óniez Paweł Krzysiak. Łącznie zawodnicy z Kościeliska  zdobyli 7 medali.
( 13 Lutego 2010)
13 medali BKS WP Kościelisko w Dusznikach XVI OOM

Od środy w Dusznikach rozgrywane są zawody biathloniowe  XVI OOM  Bardzo dobry start odnotowali zawodnicy BKS WP Koscielisko startujacy w XVI OOM w biathlonie  w Dusznikach zdroju   W dwóch konkurencjach- sprincie i biegu pościgowycm zdobyli łącznie 13 medali w tym cztery złote( po dwa Ania Mąka i Karolina Pitoń) 6 srebrnych i 3 brązowe.
( 11 Lutego 2010)
Biathlonowe Mistrzostwa Świata juniorów i juniorów młodszych!!!!!
(żródło: A. Mąka)

Bardzo dobrze zaprezentowały się polskie biathlonistki podczas Mistrzostw Świata juniorów i juniorów  młodszych, które rozegrane zostały w szwedzkim Torsby. Monika Hojnisz z UKS Lider Katowice zdobyła dwa brązowe medale :  w sprincie i biegu na dochodzenia na 7,5 km a z kolei zawodniczki BKS WP Kościelisko Maria Bukowska i Ania Mąka zajęły miejsca w pierwszej i drugiej dziesiątce.  W galerii kilka fot nadesłanych przez Annę Makę.!!!!!
( 1 Lutego 2010)
Ośmiu zawodników Biathlonowego Klubu Sportowego „WP-Kościelisko” w składzie reprezentacji Polski na Mistrzostwa Świata juniorów i juniorów młodszych w biathlonie.
(żródło: J. Staszel BKS WP Kościelisko)

W dniach 27.01-03.02.2010 r. w szwedzkim Torsby odbywać się będą Mistrzostwa Świata Juniorów i Juniorów Młodszych w biathlonie. W 16-to osobowym składzie reprezentacji Polski znalazło się aż 8 zawodników Podhala z Biathlonowego Klubu Sportowego „WP – Kościelisko”.
( 24 Stycznia 2010)
Mistrzostwa Polski w biathlonie letnim - bieg na dochodzenie na nartorolkach.

W ostatnim dniu Mistrzostw Polski rozegrano bieg na dochodzenie na nartorolkach. Swoją klasę potwierdzili faworyci złote medale wywalczyli Paulina Bobak i Łukasz Witek
( 10 Września 2009)
Mistrzostwa Polski w biathlonie letnim - sprinty na nartorolkach.

W kolejnym dniu Mistrzostw Polski w bitahlonie letnim seniorów  rozegrano sprinty ale tym razem zawodnicy biegli na nartorolkach.  Po raz kolejny zawodnicy z Kościeliska udowodnili że ich macierzysty klub BKS WP Kościelisko jest potęga w tej dyscyplinie sportu.   Medale zdobyli Krystyna Pałka( srebro) Paulina Bobak( brąz) które  obecne jako studentki reprezentują AZS AWF Katowice a Łukasz Szczurek zdobył brąz.
( 9 Września 2009)
9 medali zawodników BKS Kościelisko podczas Mistrzostw Polski Seniorów w biathlonie letnim

W rozgrywanych w Dusznikach Zdroju Mistrzostwach Polski w Biathlonie letnim bardzo dobrze  zaprezentowali się zawodnicy BKS WP Kościelisko, którzy w dotychczasowych trzech konkurencjach: sprincie- biegu na dochodzenie i sztafetach zdobyli łącznie  9 medali
( 7 Września 2009)
Mistrzostwa Europy w biathlonie letnim. Dwa srebrne medale polskich sztafet.

Polskie sztafety mieszane wywalczyły dwa srebrne medale ( juniorzy i seniorzy) w rozgrywanych w Novym Meste na Morawach mistrzostwach Europy w biathlonie letnim.
( 16 Sierpnia 2009)
Mistrzostwa Europy w biathlonie letnim. Polki w czołówce biegu masowego.

Bardzo dobrze wypadły Polki w drugiej konkurencji Mistrzostw Europy - biegu masowym , jaki został rozegrany w niedzielę w Novym Meste na Morawach.  Brązowy medal wywalczyła Monika Hojnisz a czwarte miejsce zdobyła Zuzanna Smolec. Bieg wygrała  Rosjanka Larisa Nadiejewa.
( 15 Sierpnia 2009)
Zuzanna Smolec Mistrzynią Europy w biathlonie letnim w Novym Meste

Jak podaje oficjalna strona Czeskiego Związku Biathlonu  zawodniczka BKS WP Kościelisko Zuzanna Smolec  została  w biegu sprinterskim Mistrzynią Europy juniorek