Zuzanna Smolec Mistrzynią Europy w biathlonie letnim w Novym Meste

Jak podaje oficjalna strona Czeskiego Związku Biathlonu  zawodniczka BKS WP Kościelisko Zuzanna Smolec  została  w biegu sprinterskim Mistrzynią Europy juniorek
( 14 Sierpnia 2009)
Promocja książek Tadeusza Jankowskiego.

12 sierpnia w  Morskim Oku w Zakopanem odbyła się promocja ksiązki Tadeusza Jankowskiego " Dziewczyny twarde jak stal zbójnickiego noża".   Równocześnie  była  to promocja albumu "Pasje Mieczysława Króla Łęgowskiego, którego współtautorem był Tadeusz Jankowski.  W galerii fotoreportaż z promocji.!!!
( 12 Sierpnia 2009)
Mistrzostwa Polski juniorów w biathlonie letnim. Trzy medale BKS WP Koscielisko w biegu sztafetowym

Trzy medale zdobyły sztafety BKS WP Kościelisko w ostatniej konkurencji Mistrzostw  Polski juniorów w biathlonie letnim.  Juniorki młodsze wywalczyły złoto i brąz a juniorzy młodsi brąz. W galerii fotoreportaż z ostatniego dnia Mistrzostw!!!
( 12 Lipca 2009)
MP juniorów w Kościelisku Kirach - trzeci złoty medal dla Magdaleny Kępki. Bardzo dobre wyniki zawodników BKS WP Kościelisko

102 zawodniczki i zawodników sklasyfikowanych zostało w sobotę podczas rozgrywanego w ramach mistrzostw Polski juniorów i juniorów młodszych w biathlonie letnim biegu pościgowego.  Zawodnicy BKS WP Kościelisko wywalczyli kolejne 5 medali i w dotychczasowym dorobku Mistrzostw posiadają łącznie 15 krążków ( 2 złote, 8 srebrnych i 5 brązowych). Zawodnicy w biegu pościgowym biegli na dystansach 3,75,4 5 i 6 km.  Każdy niecelny strzał to karna runda  na dystansie 70 m.   W galerii fotoreportaż z zawodów i dekoracji za trzy minione dni!!!!
( 11 Lipca 2009)
Mistrzostwa Polski juniorów w biathlonie. Pięć medali BKS WP w biegu sprinterskim

117 zawodniczek i zawodników wystartowało w Kościelisku Kirach w rozegranym w piatek biegu sprinterskim w ramach mistrzostw Polski juniorów i juniorów młodszych w biathlonie letnim.   Wyniki  tego biegu decydują o kolejności startu w kolejnej konkurencji- biegu pościgowym, który rozegrany zostanie w sobotę.  Zawodnicy BKS WP Kościelisko zdobyli łącznie 5 medali ( 2 srebrne i 3 brązowe) co dało im dobrą pozycję wyjściową do  sobotniego biegu.
( 10 Lipca 2009)
Mistrzostwa Polski juniorów i juniorów młodszych w biathlonie letnim. Zawodnicy BKS Smolec i Maryniarczyk mistrzami Polski w biegu indywidualnym

194 dziewcząt i chłopców z 16 klubów wystartowało  9 lipca do biegu indywidualnego - pierwszej konkurencji Mistrzostw Polski juniorów i juniorów młodszych w biathlonie letnim. Każdy z uczestników miał do pokonania w zależności od kategorii od7 do 4 km z czterema  strzelaniami. za każdy niecelny strzał doliczane było 30 sek karnych.  Fotoreportaż w galerii!!!!.
( 9 Lipca 2009)
OZK i Puchar Polski w biathlonie letnim. Bieg pościgowy.

W drugim dniu trwania Ogólnopolskich Zawodów Klasyfikacyjnych  w biathlonie letnim rozegrany został bieg pościgowy.   Tak jak dzień wczesniej w sprincie zawodnicy BKS WP Kościelisko  zajęli medalowe miejsca
( 7 Czerwca 2009)
Ogólnopolskie zawody klasyfikacyjne w biathlonie letnim Kiry

Do soboty w Kirach potrwają Ogólnopolskie Zawody Klasyfikacyjne w biathlonie letnim.   W zmaganiach bierze udział ponad 100 dziewcząt i chłopców sklasyfikowanych w kategoriach junior, junior młodszy oraz młodzik.
( 5 Czerwca 2009)
Międzywojewódzkie Mistrzostwa UKS w Biathlonie Kościelisko Kiry 2009

W miniony weekend w Koscielisku Kirach zmierzyli się młodzi biathloniści.  W mistrzostwach wystartowało ponad 10 dziewcząt i chłopców z roczników 1993-99. Rozegrano bieg indywidualny  i sprinterski.   W galerii kilka fot Z. Karasia z zawodów!!!
( 1 Kwietnia 2009)
Krystyna Pałka ósma w biathlonowym sprincie w Trondheim

Podczas  czwartkowych zawodów  biathlonowego Pucharu Świata rozgrywanych w  Trondheim nasza zawodniczka Krystyna Pałka zajęła ósme miejsce w sprinterskim biegu na 7,5 km. Zawody wygrała Rosjanka Olga Zajcewa
( 19 Marca 2009)
XV OOM w biathlonie Siostry Iwaniec zadecydowały o kolorze medali.

Biegiem rozstawnym zakończono XV Ogólnopolską Olimpiadę Młodzieży w Biathlonie.  Wśród juniorek młodszych dwa kruszce  złoto i srebro wywalczyły sztafety BKS WP Kościelisko.  Drużyny juniorów i juniorów młodszych z Kościeliska wywalczyły brąz.   W galerii fotoreportaż z zawodów!!!!!
( 11 Lutego 2009)
XV OOM w Biathlonie 6 medali BKS WP Kościelisko w biegu indywidualnym.

W  kolejnym dniu zawodów XV OOM w biathlonie w rozegranych biegach indywidualnych  aż sześć medali zdobyli zawodnicy  BKS WP Kościelisko.  Wśród juniorek młodszych Ania Mąka, Zuzanna Smolec i  Anna Pitoń  nie pozwoliły się wyprzedzić rywalkom i zgarneły komplet medali w tym dniu w swojej kategorii wiekowej. W juniorach młodszych Piotr Bielawa zdobył srebro, a Grzegorz Jakubowicz w juniorach wywalczył brązowy medal.
( 10 Lutego 2009)
XV OOM w Biathlonie. Pierwsze medale wręczone.

Zmagania biathlonistów XV Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży są na półmetku.  Rozegrane zostały już biegi sprinterskie i pościgowe. W poniedziałaek zawodnicy mieli dzeń przerwy w startach i było to okazją do wręczenia medali za te dwa biegi.  W galerii fotoreportaż z ceremonii dekoracji!!!!!!
( 9 Lutego 2009)
XV OOM w biathlonie kolejne medale zawodników BKS WP Kościelisk

W kolejnym dniu XV OOM w biathlonie rozegrano bieg pościgowy. Tak jak dzień wcześniej  sukcesy odnieśli zawodnicy BKS WP Kościelisko , zdobywając  kolejne cztery medale. Złoto wywlaczyła Zuzanna Smolec, srebro Wojciech Maryniarczyk,a  brąz Anna Mąka  i Katarzyna  Leja. W galerii fotoreportaż z zawodów!!!!
( 8 Lutego 2009)
XV OOM w biathlonie. 6 medali BKS WP Kościelisko

W pierwszym dniu XV Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, Biathloniści z Kościeliska  w sprincie wywalczyli aż 6 medali. 2 złote  3 srebrne i jeden brązowy. W galerii obszerny fotoreportaż z pierwszego dnia zawodów!!!