START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport UG Biały Dunajec
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
LOTOS CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Swiata
Tour De Pologne Skandia Maraton LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane    Bukowina Tatrzańska
UG Poronin   UG Biały Dunajec


UG Czarny Dunajec  UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki

 
Gabinet Terapii
   
   Keti
   Skijumping
Montano
  AZS-Zakopane  TZN Zakopane

     

KS Pieniny
  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Biathlon
Biathlonowe sprinty w Oestersund
(żródło: )

 W  kolejnym dniu biathlonowych zmagań w Oestersund rozgrane zostały sprinty. najlepsza z Polek Magdalena Gwizdoń zajeła 16 miejsce, Weronika Nowakowska Ziemniak była 28 , Krystyna Guzik 32, Monika Hojnisz 75 a Anna Mąka 95. w jutrzejszym biegu na dochodzenie zobaczymy więc tylko trzy Polki.
( 6 Grudnia 2014)
Biathlonowy Puchar Świata Oestersund
(żródło: )

 Indywidualne zmagania  biathlonistki rozpoczęły od biegu na dystansie 15 km Dzisiaj w Ostersund najelesza z Polek  Weronika Nowakowska Ziemniak wywalczyła 14 lokatę, Krystyna Guzik była 26, Magdalena Gwizdoń 32 , Monika Hojnisz 44, a  debiutująca w Pucharze Świata Anna Mąka zajęła 82 lokatę. Bieg zwyciężyła Białorusinka Daria Domraczewa. Jutro zawodniczki wystartują na dystansie 7,5 km w sprincie.
( 4 Grudnia 2014)
Biathlonowy Puchar Świata. Polska sztafeta mieszana 14
(żródło: )

Polska sztafeta mieszana w składzie Krystyna Guzik  Magdalena Gwizdoń, Łukasz CZurek i Krzysztof Pływaczyk zajęła 14 miejsce w inaugurujacych rywalizację Pucharu Świata  zawodach w szwedzkim Oestersund. Zwyciężyli Francuzi przed Norwegami i Niemcami.  od 3 grudnia  biegami na 20 km mężczyzn rozpczną się konkurencje indywidualne.  
( 30 Listopada 2014)
Udana inauguracja sezonu biathlonowego dla polskich zawodniczek.
(żródło: )

Weronika Nowakowska Ziemniak zdobyła pierwsze miejsce w sobotnim sprincie podczas zawodów pucharu IBU w  norweskim Beitostolen. Anna Mąka zajęła 17 lokate a Kinga Mitoraj była 18. Czwarta z Polek Monika Hojnisz zajęła 44 lokatę.  
( 29 Listopada 2014)
VIII Mistrzostwa Europy dla osób po transplantacji i dializowanych w Kościelisku
(żródło: )

 Biathlonowy stadion w Kirach gościł  zawodników Mistrzostw Europy dla osób po transplantacji i dializowanych. W poniedziałek został rozegrany bieg indywidualny w biathlonie letnim.   Na starcie  stanęło blisko 30 zawodników z Polski ,Francji, Belgii, Irlandii, Norwegii i Wielkiej Brytanii. Polscy zawodnicy  zdominowali rywaizację i zdobyli łącznie  15 medali.   W galerii fotoreportaż z zawodów.  
( 20 Sierpnia 2014)
II Mistrzostwa Polski w biathlonowym nordic walking.
(żródło: fot W. Styrczula)

 Blisko 100 pan i panów wystartowało w niedzielę w  drugich Otwartych Mistrzostwach Polski w biathlonowym nordic walking.  Nie bez przyczyny mówi sie że kolebka biathlonu jest w Kościelisku bowiem pierwsze miejsca prawie we wszystkich kategoriach wiekowych zajeli zawodnicy wlasnie z tej miejscowości. Zawody to kolejna inicjatywa Stowarzyszenia Kościelisko dla biegaczy  a zawody zostały zorganizowane dzieki wsparciu BKS WP Gminy oraz OSP Kościelisko i TOPR. Honorowym patronatem zawody zostały objete przez Polski Związek Biathlonu.     W galerii kilka fot z zawodów!!!  Wyniki tutaj  
( 14 Lipca 2014)
MISTRZOSTWA POLSKI W BIATHLONIE LETNIM W CZARNYM BORZE -
(żródło: www.biathlon.com.pl)

 Tegoroczne Mistrzostwa Polski w biathlonie letnim zostały rozgrane w Czarnym Borze. Zawodnicy z całej Polski  w ciągu trzech dni rywalizowali w biegach: indywidualnym, masowym, sztafetach i sprintach . Reprezentanci  i wychowankowie BKS WP Kościelisko zdobyli łącznie 23 medale w tym cztery złote, dwanaście srebrnych i siedem brązowych we wszystkich kategoriach wiekowych . Na uwagę zasługują między innymi  także Anna Mąka , Kinga Mitoraj ,  Weronika Bieniasz, Tomasz Jakieła Bartłomiej Styrczula czy Tomasz Nędza Kubiniec, którym do brązowego medalu zabrakło bardzo niewiele.  
( 25 Czerwca 2014)
Biathlonowy Puchar Polski za nami - z przyczyn technicznych - GALERIA NIEBAWEM!
(żródło: )

Od 30 maja do 1 czerwca  na stadionie  BKS WP  w Kościelisku - Kirach rozgrane zostały zawody Pucharu Polski w biathlonie letnim.    Galeria z zawodów tutaj ( lepiej późnio niż wcale;)) )
( 1 Czerwca 2014)
PUCHAR ŚWIATA W RUHPOLDING - BIEG SZTAFETOWY KOBIET
(żródło: www.biathlon.com.pl)

Zaledwie kilka dni trwała przerwa pomiędzy zawodami PŚ w Oberhofie a Ruhpolding. Pierwszą konkurencją rozegraną w Górnej Bawarii był bieg sztafetowy kobiet, w którym wystąpiły polskie zawodniczki. Krystyna Pałka, Weronika Nowakowska Ziemniak, Magdalena Gwizdoń i Monika Hojnisz zajęły dziewiątą lokatę spośród dwudziestu jeden drużyn.
( 8 Stycznia 2014)
PS w biathlonie Pałka 6 w Oberhofie
(żródło: )

 Krystyna Pałka zajęła w dzisiejszym biegu ze startu wspólnego  rozegranym w Oberhofie w ramach Pucharu Świata szóste miejsce.Polka mająca jeden niecelny strzał podczas ostatniej wizyty na strzelnicy miała na  dystansie 12,5 km   nieco ponad minutę starty do triumfatorki biegu Tory Berger.
( 5 Stycznia 2014)
Biathlonowy Puchar Świata w Oberhofie - bieg pościgowy kobiet
(żródło: www.biathlon.com.pl)

Białorusinka Daria Domraczewa zwyciężyła w Oberhofie bieg pościgowy kobiet zaliczany do klasyfikacji generalnej pucharu świata. Najlepsza z Polek Weronika Nowakowska - Ziemniak ukończyła rywalizację na dziesiątej pozycji.  
( 4 Stycznia 2014)
Biathlonowy Puchar Świata w Oberhofie- Weronika Nowakowska Ziemniak ósma w sprincie.
(żródło: )

O udanym starcie w inaugurującym pucharowe zmagania w Oberhofie sprincie mogą powiedzieć nasze biathlonistki.  Weronika Nowakowska Ziemniak zajęła ósmą pozycję  Magda Gwizdoń była szesnasta,Krysia Pałka dwudziesta trzecia. Monika Hojnisz uplasował się na dalszej lokacie była bowiem czterdziesta druga a Paulina Bobak pięćdziesiąta.  Jutro o godz 17,00 panie wystartują do biegu pościgowego.  
( 3 Stycznia 2014)
Mistrzostwa ZSMS oraz Puchar Polski w biathlonie
(żródło: )

  21 i 22 grudnia na trasach w Kościelisku Kirach rozegrano Mistrzostwa Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Zakopanem oraz Puchar Polski  w biathlonie.    Na starcie stanęło blisko 110  biathlonistek i biathlonistów, którzy w doskonałych warunkach rywalizowali w sprincie i biegu pościgowym.
( 22 Grudnia 2013)
Biathlonowy Puchar Świata w Le Grand Bornard
(żródło: )

Krystyna Pałka w biegu pościgowym zajęła 18 miejsce. Polka, która wyruszyła na trasę biegu ajko 9 miała 3 niecelne strzały i spadła na 18 miejsce ze startą 1.43,2 do triumfatorki Ukrainki Walj Semerenko. M\gdalena Gwizdoń zajęła 22 miejsce a Paulina Bobak 45-e. Po zawodach w Le Grand Bornard liderką PŚ jest nadal Soukalova, która wyprzedza Starych o dziewięć punktów. Najlepsza z biało-czerwonych Pałka ze 155 punktami zamyka czołową dziesiątkę, tracąc do prowadzącej 79. W klasyfikacji biegów na dochodzenie na czele plasuje się Semerenko - 96 pkt. Pałka jest piąta - 71. Kolejne zawody biathlonistek odbędą się 8 stycznia w niemieckim Ruhpolding.  
( 15 Grudnia 2013)
PS w biathlonie. Pałka 9 w sprincie
(żródło: )

 Krystyna Pałka zajęła dziewiątą lokatę w dzisiejszym sprincie rozgrywanym w francuskim Annecy- Le Grand Bornand.  
( 14 Grudnia 2013)
Archiwum
Pierwszy «« (16-30)(31-45)(46-60)(61-75)(76-90) »» Ostatni

 
  
 
 
 
 
 
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2017