START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
LOTOS CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Swiata
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane       UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki


 
Gabinet Terapii
   
   Keti


   Skijumping
  AZS-Zakopane  


TZN ZakopaneKS Pieniny
  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Biathlon
Janik na zero, ale tuż poza dziesiątką
(żródło: PZ Biathlonu)

Mateusz Janik zajął jedenaste, a Rafał Penar piętnaste miejsce w drugiej konkurencji mistrzostw świata juniorów w Cheile Gradistei. Mistrzem w sprincie został rewelacyjny Felix Leitner. To już drugie złoto Austriaka podczas tych zawodów. 
( 30 Stycznia 2016)
Mitoraj siedemnasta w sprincie
(żródło: PZ Biathlonu)

Szwedka Hanna Oegberg zdobyła złoty medal Mistrzostw Świata Juniorek rozgrywanych w rumuńskim Cheile Gradistei. Srebrny medal zdobyła Szwajcarka Lena Haeckl, a brąz przypadł kolejnej reprezentantce Trzech Koron Annie Magnusson. Kinga Mitoraj zajęła siedemnaste miejsce. 
( 30 Stycznia 2016)
Nędza-Kubiniec oraz Pancerz w najlepszej trzydziestce biegu indywidualnego
(żródło: PZ Biathlonu)

Harald Oeygard został mistrzem, a Aleksander Andersen wicemistrzem świata juniorów młodszych w biegu indywidualnym. Najlepszy z Polaków, Tadeusz Nędza-Kubiniec, zajął w Cheile Gradistei dziewiętnaste miejsce. 
( 27 Stycznia 2016)
Siedmiu zawodników BKS „WP – Kościelisko” w składzie Reprezentacji Polski na Mistrzostwa Świata Juniorów i Juniorów Młodszych w biathlonie
(żródło: J.Staszel BKS WP)

W składzie reprezentacji Polski na Mistrzostwa Świata Juniorów i Juniorów Młodszych, które odbędą się w Cheile Gradistei znalazło się aż siedmiu zawodników Biathlonowego Klubu Sportowego „WP - Kościelisko 
( 26 Stycznia 2016)
PŚ w Anterselvie.Guzik na piątym miejscu mimo przeziębienia!
(żródło: PZBiathlonu)

Jekaterina Jurłowa wygrała bieg na dochodzenie rozgrywany w ramach Pucharu Świata we włoskiej Anterselwie. Rosjanka okazała się lepsza od Seliny Gasparin i Dorothei Wierer. Znakomity występ zaliczyła Krystyna Guzik, która mimo że zmagała się z przeziębieniem zajęła piąte miejsce, awansując z 26. lokaty. A gdyby odjąć wyniki sprintu, Polka zajęłaby trzecią pozycję! 
( 23 Stycznia 2016)
PP w biathlonie. Celuj w Igrzyska- sprinty
(żródło: www.biathlon.com.pl)

 Ponad 170 młodych biathlonistów wzięło udział w sobotniej inauguracji piątej edycji „Celuj w Igrzyska”, która miała miejsce w Kościelisku. Rywalizowano na dystansach sprinterskich.
( 9 Stycznia 2016)
WIERER WYGRYWA, GUZIK W CZOŁÓWCE
(żródło: PZ Biathlonu)

Dorothea Wierer z Włoch wygrała sprint w Sjusjoen rozgrywany w ramach otwarcia sezonu biathlonowego w Norwegii. Z bardzo dobrej strony zaprezentowała się Krystyna Guzik, która zajęła szóste miejsce. 
( 22 Listopada 2015)
Biathlonowy Nordic Walking za nami
(żródło: )

Ponad 150 uczestników stanęło do rywalizacji 12 lipca na stadionie biathlonowym w Kirach. Zawody zostały zorganizowane przez " Kościelisko dla Biegaczy” Stowarzyszenie Rozwoju Turystyki w Gminie  oraz Biathlonowy Klub Sportowy ,,Wojsko Polskie- Kościelisko”przy wsparciu Urzędu Gminy  pod Patronatem Honorowym : Polskiego Zawiązku Biathlonu i Starostwa Powiatowego w Zakopanem.     W galerii kilka fot  nadesłanych przez W. Styrczulę z zawodów
( 14 Lipca 2015)
Tworzymy nową jakość i historie polskiego biathlonu
(żródło: SMS Duszniki Zdrój)

 „Zapraszam wszystkich młodych zawodników jak również młodych ludzi, którzy chcieliby uprawiać biathlon do dusznickiej szkoły ponieważ chcemy pisać nową jakość i nową historię” - to słowa mistrza świata i wicemistrza olimpijskiego w biathlonie Tomasza Sikory, który już od września 2015 roku zasili kadrę trenerską w dusznickiej szkole mistrzostwa sportowego.
( 2 Lipca 2015)
Mistrzostwa Polski w biathlonie letnim. Monika Hojnisz i Grzegorz Guzik triumfują.
(żródło: )

 W ostatnim dniu trwania Mistrzostw Polski w  biathlonie letnim rozegrany został bieg z mass startu w którym startowali  seniorzy i juniorzy. Natomiast  młodsze roczniki rywalizowały w sztafetach.  Do swojej kolekcji złote medale dołączyli tym razem Monika Hojnisz oraz Grzegorz Guzik. Wśród juniorów triumfowali Beata Lassak oraz Mateusz Janik.     W galerii fotoreportaż z zawodów
( 30 Czerwca 2015)
MP w biathlonie letnim. Monika Hojnisz i Dawid Malina ponownie na podium.
(żródło: )

 Monika Hojnisz i Dawid Malina wywalczyli kolejne tytuły mistrza Polski w letnim biathlonie.  Vice mistrzowskie tytuły zdobyli Krystyna Guzik oraz Tomasz Zięba a na najniższym stopniu podium stanęli Weronika Nowakowska Ziemniak i  Grzegorz Guzik.  Dzisiaj w Kirach rozegrano sprinty.
( 29 Czerwca 2015)
Monika Hojnisz i Dawid Malina Mistrzami Polski w biathlonie letnim w biegu indywidualnym.
(żródło: )

  Monika Hojnisz i Dawid Malina zdobyli tytuły mistrza Polski w biegu indywidualnym letniego biathlonu. Zawody rozpoczęły się dzisiaj w Kościelisku Kirach. Na starcie stanęło ponad 250 biathlonistek i biathlonistów z 20 klubów z całej Polski. Poza konkursem  wystartowali również zawodnicy z Ukrainy.    W galerii fotoreportaż z zawodów  
( 28 Czerwca 2015)
Letni Puchar Polski w Biathlonie
(żródło: )

 Na Jamrozowej Polanie w Dusznikach Zdroju rozegrane zostały zawody z cyklu Celuj w Igrzyska zaliczane do klasyfikacji Pucharu Polski w letnim biathlonie. Reprezentanci BKS WP Kościelisko zdobyli w sprintach  9 medali ( 1 złoty , 6 srebrnych i 2 brązowe). Natomiast w biegu indywidualnym ich łupem padło 7 medali( 1 złoty, 3 srebrne oraz 3 brązowe).  
( 14 Czerwca 2015)
Puchar Europy Centralnej w Kościelisku.
(żródło: J.Staszel BKS WP)

     14 i 15 lutego na stadionie biathlonowym w Kirach rozgrany został Puchar Europy Środkowej , NA starcie sprintów i biegu poscigowego staneło blisko 100 biethlonistek i biathlonistwów z Polski i Słowacji. Zawody zostały zdominowane przez  reprezentantów  gospodarzy BKS WP Kościelisko  
( 16 Lutego 2015)
Srebro Weroniki Nowakowskiej Ziemniak w Mistrzostwach Europy
(żródło: www.biathlon.com.pl)

Mistrzostwa Europy - Otepää Kilka niezłych wyników i srebrny medal Weroniki Nowakowskiej – Ziemniak w sprincie. Tak można podsumować zakończone  mistrzostwa w Estonii.
( 8 Lutego 2015)
Archiwum
Pierwszy «« (46-60)(61-75)(76-90)(91-105)(106-120) »» Ostatni

 
 
  
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
  
  
 
 
  
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2022