START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
LOTOS CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Swiata
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane       UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki


 
Gabinet Terapii
   
   Keti


   Skijumping
  AZS-Zakopane  


TZN ZakopaneKS Pieniny
  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Biegi narciarskie
XI Bieg Podhalański 5 lutego 2022 r.
(żródło: M.Zamoyski UM Nowy Targ)

 W kalendarzu można już zaznaczyć termin przyszłorocznego XI Biegu Podhalańskiego im. Jana Pawła II, który został zaplanowany na dzień 5 lutego 2022 r. (sobota). Trasa zawodów poprowadzona zostanie tradycyjnie wokół urokliwego rezerwatu przyrody Bór Na Czerwonem. Zaplanowano biegi techniką klasyczną na dystansach 30km, 15km i 6km. Nie zabraknie również atrakcji towarzyszących zawodom o których będziemy informować w późniejszym terminie.
( 14 Października 2021)
Izabela Marcisz i Dominik Bury Mistrzami Polski na nartorolkach
(żródło: )

 Izabela Marcisz (Stowarzyszenie Sportowe Prządki Ski) i Dominik Bury ( AZS AWF Katowice  zdobyli tytuły Mistrzów polski w biegach na nartorolkach. Trzydniowe zawody rozegrane zostały na trasach biegowych zakopiańskiego COS. Na starcie stanęło ponad 80 seniorów , juniorów i juniorów młodszych z 16 polskich klubów oraz juniorzy ze Słowacji i Łotwy. W galerii fotoreportaż z sobotnich biegów  W tej galerii foto z niedzielnego finału.    
( 19 Września 2021)
MP na nartorolkach.
(żródło: )

  W Zakopanem rozpoczęły się dwudniowe  Mistrzostwa Polski na nartorolkach. Na starcie stanęło 36 kobiet z 16 klubów oraz 52 mężczyzn z 16 polskich klubów oraz zawodnicy z Łotwy i Słowacji.  W pierwszym  dniu po rozgraniu prologu i biegu stylem klasycznym na czele klasyfikacji stoją Monika Skinder oraz Kamil Bury.  W niedzielę rozegrane zostaną biegi stylem  wolnym i to one zadecydują o tytułach  Mistrzów Polski  W galerii fotoreportaż z pierwszego dnia.
( 18 Września 2021)
Uroczyste podsumowanie III edycji Pucharu Grupy Azoty
(żródło: A.Karczewska PZN)

 20 czerwca 2021 roku w Hotelu Gołębiewskim w Wiśle odbyło się uroczyste podsumowanie III edycji Pucharu Grupy Azoty, który minionej zimy odbywał się w ramach Narodowego Programu Rozwoju Biegów Narciarskich. Tego dnia nagrodzeni zostali najlepsi zawodnicy i zawodniczki, ich trenerzy, a także najlepsze drużyny klasyfikacji klubowej.    W galerii fotoreportaż T. Mieczyńskiego
( 21 Czerwca 2021)
Mistrzostwa Polski Seniorów : dystanse stylem dowolnym wygrywają Prochazkova (SVK) i Knop (CZE). Złoto MP dla Skinder i D.Burego
(żródło: skipol.pl)

 Ostatnia konkurencja Mistrzostw Polski Seniorów (MPS) 2021 to biegi dystansowe stylem dowolnym ze startu wspólnego (masstart), oraz Mistrzostwa Polski Juniorów w biegach długich. Ponieważ MPS są rozgrywane jednocześnie jako zawody Slavic Cup (Puchar Kontynentalny) na starcie stanęło spora grupa zawodników zagranicznych z Czech, Słowacji i Węgier.  W galerii fotoreportaż
( 21 Marca 2021)
Zakończenie sezonu amatorów w Klikuszowej czyli Puchar Wójta Nowy Targ
(żródło: skipol.pl)

 W Centrum Narciarstwa Biegowego w Klikuszowej rozegrano wczoraj zawody w biegach narciarskich o Puchar Wójta Gminy Nowy Targ. W zawodach stylem kalsycznym startowały dzieci ze szkół podstawowych i średnich oraz amatorzy w kategorii OPEN. Biegi główne wygrali Emilia Szeliga z Turbacz XC oraz Robert faron z skipol.pl TEAM/UKS Wierchy Zalesie.
( 20 Marca 2021)
Mistrzami Polski Seniorów w narciarskich sprintach Skinder i Staręga, zawody wygrali Prochazkova i Kaliwoda
(żródło: skipol.pl)

 Na trasach zakopiańskiego Centralnego Ośrodka Sportu rozegrano dziś sprinty stylem klasycznym o tytuły Mistrzostw Polski Seniorów w biegach narciarskich. W zawodach rozgrywanych w ramach FIS Slavic Cup startowała duża grupa gości z zagranicy. Sprinty wygrali Alena Prochazkova z Słowacji i Tomas Kalivoda z Czech. Tytuły Mistrzów Polski wywalczyli Monika Skinder z MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski i Maciej Staręga z UKS Rawa Siedlce.    W galerii fotoreportaż
( 20 Marca 2021)
Narciarski Memoriał Zdzisława Duraja w 17. rocznicę śmierci dyrektora w Podczerwonem
(żródło: P. Duraj)

 Zawody w biegach narciarskich szkół podstawowych z terenu gminy Czarny Dunajec zorganizowała Szkoła Podstawowa im. Brata Witalisa – Wojciecha Lei w Podczerwonem i Centrum Kultury i Promocji Gminy Czarny Dunajec. Biegi narciarskie odbyły się w 8 kategoriach wiekowych z podziałem na dziewczynki i chłopców. W galerii fotoreportaż
( 20 Marca 2021)
Mistrzostwa Polski Amatorów (styl klasyczny) oraz RANKING Pucharu Polski Amatorów
(żródło: skipol.pl)

  W niedzielę na trasach Centralnego Ośrodka Sportu w Zakopanem odbyły się biegi stylem klasycznym ze startu wspólnego  w ramach Mistrzostw Polski Amatorów PZN. Podsumowaliśmy także Puchar Polski Amatorów PZN za sezon 2021
( 8 Marca 2021)
Pierwszy dzień Mistrzostw Polski Amatorów za nami
(żródło: skipol.pl)

 W ten weekend na trasach biegowych COS w Zakopanem odbywają się Mistrzostwa Polski Amatorów. W sobotę rywalizowano w stylu dowolnym, kobiety na dystansie 10 km, a mężczyźni na trasie dłuższej o 5 km. Do rywalizacji przystąpiło 133 biegaczy i biegaczek z całej Polski.
( 6 Marca 2021)
XXXIV Bieszczadzki Bieg Lotników wygrywają Bogusław Gracz i Andżelika Szyszka
(żródło: skipol.pl)

 Wczoraj i dziś na trasach im. Stanisława Nahajowskiego w Ustjanowej tradycyjnie już zorganizowany został Bieg Lotników. W sobotę rywalizowały dzieci i młodzież a w niedzielę odbył się bieg główny na dystansie 20 km dla mężczyzn i 10 km dla kobiet zaliczany do Pucharu Polski Amatorów.
( 22 Lutego 2021)
MP juniorów i juniorów młodszych: Ostatni dzień pod znakiem team sprintów
(żródło: skipol.pl)

 Ostatni dzień rywalizacji na trasach Siwej Doliny to biegi sztafetowe. Dziś na starcie mogliśmy zobaczyć 35. sztafet, rywalizujących 2x3x1200 metrów.
( 22 Lutego 2021)
MP juniorów i juniorów młodszych: Drugi dzień pod znakiem biegów dystansowych
(żródło: skipol.pl)

 Drugi dzień rywalizacji w ramach Mistrzostsw Polski Juniorów i Juniorów młodszych to biegi dystansowe. Na trasach Siwej Doliny zawodnicy ścigają się dziś metodą interwałową stylem klasycznym. 
( 21 Lutego 2021)
MP Juniorów i Juniorów Młodszych: Sprinty klasykiem pierwszego dnia mistrzostw
(żródło: skipol.pl)

 W sobotę rozpoczęły się Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorów Młodszych oraz Puchar Grupy Azoty, które do poniedziałku będą odbywać się na trasach biegowych Siwej Doliny w Tomaszowie Lubelskim. Pierwszego dnia biegacze i biegaczki rywalizują w biegach sprinterskich stylem klasycznym.
( 20 Lutego 2021)
XI Bieg Podhalański im. Jana Pawła II 2021 odwołany
(żródło: M.Zamoyski UM Nowy Targ)

 Uprzejmie informujemy, że XI Bieg Podhalański im. Jana Pawła II 2021 zostaje odwołany. Niestety  aktualnie obowiązujące obostrzenia związane z pandemią Covid-19, do 28 lutego zezwalają na organizację zawodów sportowych dla amatorów wyłącznie na obiektach sportowych na otwartym powietrzu. Ponadto prognoza pogody na najbliższe dni przewiduje gwałtowne ocieplenie. Z podobnym problemem w tym roku spotkało się wielu organizatorów biegów i musieli odwołać lub przesunąć zawody. 
( 19 Lutego 2021)
Archiwum
Pierwszy «« (1-15)(16-30)(31-45)(46-60)(61-75) »» Ostatni

 
 
  
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
  
  
 
 
  
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2022