START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
LOTOS CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Swiata
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane       UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki


 
Gabinet Terapii
   
   Keti


   Skijumping
  AZS-Zakopane  


TZN ZakopaneKS Pieniny
  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Biegi narciarskie
Slavic Cup: Biegi interwałowe stylem dowolnym
(żródło: skipol.pl)

 Drugi dzień Slavic Cup to biegi stylem dowolnym na dystansach. Na dystansie 10 km najlepsza była Patrycija Eiduka. Wśród mężczyzn zwyciężył Czech Petr Knop. 
( 20 Grudnia 2020)
Slavic Cup: Zwycięstwa Eiduki i Pepene, Karolina Kaleta i Eliza Rucka na podium
(żródło: skipol.pl)

 Biegami stylem klasycznym w Zakopanem rozpoczął się nowy sezon Slavic Cup, zawodów rangi Pucharu Kontynentalnego. Na dystansie 5 km wśród kobiet najlepsza była trenująca z polską kadra Łotyszka Patrycja Eiduka. Pozostałe miejsca na podium zajęły Karolina Kaleta oraz Eliza Rucka. Wśród mężczyzn na dystansie dwukrotnie dłuższym zwyciężył Rumun Paul Constantin Pepene, a najlepszy z Polaków Kacper Antolec był 7.
( 19 Grudnia 2020)
Rozdano medale Pucharu Grupy Azoty w biegach na dystansach
(żródło: A.Karczewska PZN)

W niedzielę, 6 grudnia 2020 roku uczestnicy Narodowego Programu Rozwoju Biegów Narciarskich walczyli o medale Pucharu Grupy Azoty w biegach na dystansach techniką dowolną ze startu wspólnego. Areną zmagań po raz drugi były trasy biegowe Centralnego Ośrodka Sportu w Zakopanem. W niedzielnych zawodach najwięcej medali wywalczyli reprezentanci klubu z Tomaszowa Lubelskiego, którzy zgarnęli siedem krążków: cztery srebrne i trzy brązowe.    W galerii fotoreportaż
( 6 Grudnia 2020)
Inauguracja III edycji Pucharu Grupy Azoty w Zakopanem
(żródło: A.Karczewska PZN)

 W sobotę, 5 grudnia 2020 roku w Zakopanem odbyła się inauguracja III edycji Pucharu Grupy Azoty, który realizowany jest w ramach Narodowego Programu Rozwoju Biegów Narciarskich. Areną zmagań pierwszych tej zimy zawodów były trasy biegowe Centralnego Ośrodka Sportu. Na starcie zawodów zobaczyliśmy ponad 300 uczestników.   W galerii fotoreportaż
( 6 Grudnia 2020)
Skinder i Bury najlepsi wśród reprezentantów Polski
(żródło: A.Karczewska PZZN)

 Drugiego dnia zmagań w Pucharze Świata w Ruce najlepsi na świecie biegacze narciarscy rywalizowali na dystansach techniką klasyczną. W biegu kobiet na 10 km triumfowała Norweżka Therese Johaug. Natomiast wśród mężczyzn na dystansie 15 km zwyciężył jej rodak Johannes Hoesflot Klaebo. W naszej reprezentacji najlepsze tego dnia wyniki uzyskali Monika Skinder oraz Domink Bury, którzy ukończyli zawody odpowiednio na 47. i 51. miejscu.
( 29 Listopada 2020)
Życiowy wynik Moniki Skinder w Pucharze Świata!
(żródło: A.Karczewska PZN)

 Wychowanka ZSMS w Zakopanem Monika Skinder zameldowała się w czołowej "30" Pucharu Świata w inaugurujących sezon zimowy piątkowych zawodach w Ruce. Podopieczna Martin Bajčičáka osiągnęła dzisiaj najlepszy jak na razie rezultat w karierze i sprint techniką klasyczną ukończyła na 16. miejscu. 19-letnia Polka była bliska awansu do półfinału i ostatecznie w swoim ćwierćfinale była trzecia.
( 27 Listopada 2020)
Izabela Marcisz i Dominik Bury ze złotymi medalami Mistrzostw Polski w Zakopanem
(żródło: A.Karczewska PZN)

 W niedzielę, 13 września 2020 roku na trasach Centralnego Ośrodka Sportu w Zakopanem odbył się finał Mistrzostw Polski Seniorów w biegach na nartorolkach. Złote medale wywalczyli tego lata Izabela Marcisz ze Stowarzyszenia Sportowego Prządki-Ski oraz Dominik Bury z KS AZS AWF Katowice, którzy w ostatnim biegu wypracowali sobie dużą przewagę nad rywalami i pewnie jako pierwsi przekroczyli linię mety.  W galerii fotoreportaż
( 15 Września 2020)
Wspaniała rywalizacja na trasach COS OPO w Zakopanem
(żródło: A.Karczewska PZN)

 Za nami dzień pełen sportowych emocji, których dostarczyli nam biegacze narciarscy rywalizujący w Mistrzostwach Polski Seniorów oraz II edycji zawodów Marwe Cup, czyli Pucharu Polski w biegach na nartorolkach. Walka o zwycięstwo toczyła się na trasach Centralnego Ośrodka Sportu w Zakopanem, wokół których licznie zgromadzili się fani biegów narciarskich, którzy wspaniale dopingowali uczestników zawodów.    W galerii fotoreportaż
( 13 Września 2020)
Laureaci II edycji Pucharu Grupy Azoty obsypani nagrodami!
(żródło: A.Karczewska PZN)

 W piątek, 11 września 2020 roku w auli Centralnego Ośrodka Sportu w Zakopanem odbyło się uroczyste podsumowanie II edycji Pucharu Grupy Azoty, który minionej zimy odbywał się w ramach Narodowego Programu Rozwoju Biegów Narciarskich. Najlepsi zawodnicy i zawodniczki, trenerzy oraz przedstawiciele klubów obsypani zostali nagrodami, które wręczyli im m.in. dr Wojciech Wardacki - Prezes Zarządu Grupy Azoty S.A. oraz Apoloniusz Tajner - Prezes Polskiego Związku Narciarskiego.   W galerii fotoreportaż
( 11 Września 2020)
Znany jest termin Biegu Podhalańskiego w 2021 roku
(żródło: M.Zamojski UM Nowy Targ)

 Miło nam poinformować, że jest już znany termin przyszłorocznego XI Biegu Podhalańskiego im. Jana Pawła II, który został zaplanowany na dzień 6 lutego 2021 r. (sobota). Trasa jedenastej edycji zawodów poprowadzona zostanie tradycyjnie wokół malowniczego rezerwatu przyrody Bór Na Czerwonem. Wzorem lat ubiegłych zaplanowano biegi techniką klasyczną na dystansach 30km, 15km i 6km. W przyszłym roku będzie można również powalczyć o punkty Pucharu Polski Amatorów w Biegach Narciarskich PZN.  
( 25 Maja 2020)
Puchar Grupy Azoty: Końcowe rankingi
(żródło: A.Karczewska PZN)

 Kolejna edycja Narodowego Programu Rozwoju Biegów Narciarskich za nami. Tej zimy narciarze czterokrotnie rywalizowali w ramach Pucharu Grupy Azoty. Poniżej prezentujemy rankingi za sezon 2019/2020.   
( 1 Kwietnia 2020)
MP młodzików: Dzisiejszy dzień pod znakiem biegów stylem dowolnym
(żródło: skipol.pl)

 W Wołosatem odbywają się aktualnie Mistrzostwa Polski młodzików. W dniu dzisiejszym zawodnicy rywalizowali stylem dowolnym.  UWAGA! Start sztafet ( sobota) przesunięty na godz. 9.30!
( 28 Lutego 2020)
W Zakopanem odbyły się Mistrzostwa Polski Amatorów PZN
(żródło: A.Karczewska PZN)

 W sobotę, na trasie Centralnego Ośrodka Sportu w Zakopanem, odbyły się Mistrzostwa Polski Amatorów w biegach stylem klasycznym, zaliczane także do Pucharu Polski Amatorów. Mężczyźni rywalizowali na dystansie 15 km, natomiast kobiety oraz seniorzy z kategorii M70 mieli do przebiegnięcia dystans o 5 km krótszy.  
( 18 Lutego 2020)
6 Walentynkowy Bieg Parami
(żródło: )

 Już po raz 6 w Kościelisku rozegrany został Walentynkowy Bieg Parami.  W galerii fotoreportaż  a więcej szczegółów wkrótce
( 16 Lutego 2020)
Liga Małopolska w Białce Tatrzańskiej
(żródło: skipol.pl)

 13 lutego br odbyły się zawody Ligi Małopolskiej w Białce Tatrzańskiej. Startowało kilka roczników chłopców i dziewcząt.
( 16 Lutego 2020)
Archiwum
Pierwszy «« (31-45)(46-60)(61-75)(76-90)(91-105) »» Ostatni

 
 
  
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
  
  
 
 
  
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2022