III Narciarski Memoriał Jana Fudali
(żródło: K. Bielak ZP Rabka)

W znakomitej atmosferze sportowo-towarzyskiej odbył się na stoku stacji „U Żura” w Chabówce III Memoriał Jan Fudali w Narciarstwie Biegowym. Rabczański artysta, regionalista, muzealnik i sportowiec zginął w pobliżu na przejściu przez tor kolejowy równo trzy lata temu w wieczór Trzech Króli.
( 7 Stycznia 2011)
KOWALCZYK WYGRYWA BIEG POŚCIGOWY W TOBLACH.

Justyna Kowalczyk wygrała 6 etap cyklu Tour de Ski w biegach narciarskich. Na podium awansowały Włoszki, Arianna Follis, linię mety minęła jako druga 22.2sek za Polką, a trzecia była Marianna Longa 22.6 sek straty.
( 6 Stycznia 2011)
TDS Majdic najlepsza w sprincie Justyna Kowalczyk poza finałem.

Środowy sprint techniką dowolną w Toblach zwyciężyła Słowenka Petra Majdić. kolejne miejsca zajęły Włoszki Arianna Follis i Magda Genuin.  Justyna Kowalczyk niestety nie zakwalifikowała się do półfinałow i  została ostatecznie sklasyfikowana na 22 miejscu.
( 5 Stycznia 2011)
TDS JUSTYNA KOWALCZYK PIĄTA.WYGRAŁA ANNE HAAG.

Czwarty etap tegorocznego TdS w biegach narciarskich był dla Justyny Kowalczyk zdecydowanie najcięższy. Bieg łączony 5+5 km, klasykiem i stylem dowolnym wygrała Szwedka Anna Haag. Polka była na mecie piąta.
( 3 Stycznia 2011)
TdS MAJDIC NOKAUTUJE, KOWALCZYK DRUGA.

Słowenka Petra Majdic na trasie sprintu w Oberstdorfie znokautowała rywalki i zdecydowanie zwyciężyła. Justyna Kowalczyk zajęła drugie miejsce.
( 2 Stycznia 2011)
TdS JUSTYNA KOWALCZYK NOKAUTUJE RYWALKI W BIEGU POŚCIGOWYM.

Drugi etap TdS w biegach narciarskich to zdecydowane zwycięstwo naszej zawodniczki.  Polka w noworocznym biegu pościgowym na 10km stylem klasycznym nie pozostawiła rywalkom nadziei na sukces. Druga na mecie młoda reprezentantka Finlandii Krista Lahtenmaki straciła do Justyny 27,5 sekundy. Trzecie miejsce zajęła Marianne Longa tracąc 30,5 sekundy.
( 1 Stycznia 2011)
Tour de Ski Prolog- Justyna Kowalczyk pierwsza

Pierwszy etap najpopularniejszej imprezy w biegach narciarskich -Tour de Ski zakończył się zwycięstwem Justyny Kowalczyk.  Kolejne zawody cyklu TDS już jutro- będzie to bieg na dochodzenie na dystansie 10 km stylem klasycznym.
( 31 Grudnia 2010)
38 Bieg Sylwestrowy w Zakopanem

Ewelina Marcisz i Maciej Staręga zwyciężyli 38 Bieg Sylwestrowy rozegrany  w Zakopanem Na drugim miejscu podium stanęli Martyna Galewicz i Peter Mlynar ze Słowacji. Trzecie miejsca przypadły Annie Starędze i Sebastianowi Gazurkowi.  Zawody zostały rozegrane stylem klasycznym a wystartowało łącznie 59 zawodników z kilkunastu klubów z całej Polski.    W galerii fotoreportaż z zawodów.!!!
( 30 Grudnia 2010)
Justyna Kowalczyk trenowała na trasach biegowych zakopiańskiego COS.

Prawie dwie godziny na trasach biegowych COS OPO  Zakopane trenowała nasza mistrzyni olimpijska Justyna Kowalczyk. Biegaczka przygotowywała się  do cyklu  zawodów Tour de Ski , które rozpoczynają się  prologiem 31 grudnia w Oberhofie.
( 22 Grudnia 2010)
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików. w biegach narciarskich.

20 -21 grudnia  na trasach biegowych zakopiańskiego COS rozegrane zostały Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików.   Na starcie stanęło 158 dziewcząt i chłopców z roczników 1997 -1994. W pierwszym dniu rozegrano biegi stylem klasycznym a  w drugim stylem dowolnym.  W galerii kilka fot z. Karasia z zawodów
( 21 Grudnia 2010)
Polki szóstą drużyną Pucharu Świata w sztafecie w La Clusaz

Polki w składzie: Ewelina Marcisz, Justyna Kowalczyk, Paulina Maciuszek i Agnieszka Szymańczak zajęły wysokie szóste miejsce w sztafecie Pucharu Świata w La Clusaz. Nowa taktyka zaczyna się sprawdzać. Zawody wygrały Norweżki przed Włoszkami i Szwedkami.
( 19 Grudnia 2010)
PŚ w biegach Kowalczyk druga - Bjoergen nadal niepokonana.

Kolejne zawody Pucharu Świata w biegach narciarskich tym razem na 15 km techniką dowolną i kolejne zwycięstwo Marit Bjoergen. Justyna Kowalczyk zajęła drugie miejsce.
( 18 Grudnia 2010)
JUSTYNA MORDARSKA -4 KOZIELSKA 6 , JAN ANTOLEC-5 W FIS CUPIE.

Justyna Mordarska zajęła dzisiaj czwarte miejsce w biegu narciarskim na 10km stylem dowolnym. zaliczanych do FIS Slavic Cup rozgranych w Horni Misecky Magda Kozielska  była szósta.a Jan Antolec piąty
( 12 Grudnia 2010)
JUSTYNA KOWALCZYK ZDYSKWALIFIKOWANA.WYGRYWA BJOERGEN.

W finałach sprintu stylem dowolnym Pucharu Świata w biegach narciarskich w szwajcarskim Davos zwyciężyła Norweżka Marit Bjoergen.  Justyna Kowalczyk, która linię mety minęła jako trzecia, została przesunięta przez Jury na szóstą pozycję, za blokowanie Kikkan Randall.
W FIS SLAVIC CUP NAJLEPIEJ KOZIELSKA I LIGOCKI.

Tegoroczny FIS Slavic Cup ma swoją inaugurację na trasach w Hornich Miceckach. W zawodach startuje nasza kadra młodzieżowa oraz liczna grupa zawodników klubowych. W biegu kobiet na dystansie 5 km stylem klasycznym wśród juniorek zwyciężyła Magdalena Kozielska z UKS Regle Kościelisko, zajmując w kategorii OPEN siódmą pozycję.