PŚ w biegach Bjoergen wygrywa - Kowalczyk druga!

Marit Bjoergen bezapelacyjnie zwyciężyła w rozgrywanym w Davos biegu na 10km techniką dowolną. Justyna Kowalczyk zajęła drugie miejsce.
( 11 Grudnia 2010)
Biegi narciarskie. Młodzieżowe Kadry w Goms.

W szwajcarskim Goms pierwszą w tym sezonie okazję do sprawdzenia się miały kadry młodzieżowe.
( 6 Grudnia 2010)
NIESAMOWITA KOWALCZYK DRUGA, WYGRYWA BJOERGEN.

Justyna Kowalczyk zdobyła drugie miejsce  w biegu pościgowym na 10 km stylem dowolnym. Na mecie wcześniej od Polki byłą tylko Marit Bjoergen. Biorąc pod uwagę stratę jaką Kowlaczyk miała do liderki Rukka Triplle jej czas  biegu był zdecydowanie lepszy.  Zawody pucharu Świata rozegrane zostały w fińskim Kuusamo.
( 28 Listopada 2010)
JUSTYNA KOWALCZYK DRUGA, WYGRYWA BJOERGEN

Bieg narciarski na 5 kilometrów kobiet stylem klasycznym w Kuusamo, zakończył się zwycięstwem Norweżki Marit Bjoergen. Justyna Kowalczyk zajęła drugie miejsce ze stratą 2,1 sekundy do zwyciężczyni.
( 27 Listopada 2010)
Ogromny pech Kowalczyk w sprincie w Kuusamo. Polka zdyskwalifikowana.
(żródło: ww.pzn.pl)

Ogromny pech Justyny Kowalczyk w półfinale sprintu w Kuusamo! Polka pewnie wygrała swój wyścig, ale tuż przed finałem okazało się, że została zdyskwalifikowana za nieprzepisowe użycie kroku łyżwowego. Drugi raz z rzędu zawody Pucharu Świata wygrała Norweżka Marit Bjoergen.
( 26 Listopada 2010)
BIEGOWY PŚ SZTAFETA DLA NORWEŻEK, POLKI NA 17 MIEJSCU. SZTAFETA MĘSKA OSTATNIA.

Sztafeta Norweżek w składzie Vibeke Skofterud,Therese Johaug,Kristin Steira i Marit Bjoergen zwyciężyły w biegu sztafetowym 4x5 km w szwedzkim Gallivare. Drugie miejsce ze stratą 26,8 sekundy zajęły Szwedki (Britta Johansson,Anna Haag,Maria Rydqvist i Charotte Kalla. Na trzeci stopień podium dzięki dobremu biegowi Arianny Follis awansowały Włoszki. Polski zespół zajął 17 miejsce ze stratą 3:20,8 minuty.
( 21 Listopada 2010)
MARIT BJOERGEN WYGRYWA.KOWALCZYK SIÓDMA.

Inauguracyjny bieg Pucharu Świata 2010/2011 w biegach narciarskich zakończył się zwycięstwem Norweżki Marit Bjoergen. Justyna Kowalczyk zajęła 7 miejsce, podobnie jak dwa lata temu także na inaugurację w Gallivare.
( 20 Listopada 2010)
Mistrzostwa Polski Amatorów w biegach narciarskich Polskiego Związku Narciarskiego.

Organizatorem cyklu zawodów mających za cel spopularyzowanie biegów narciarskich w Polsce jest Polski Związek Narciarski, Okręgowe Związki Narciarskie oraz Komitety Organizacyjne poszczególnych edycji.
( 17 Listopada 2010)
MAGDALENA KOZIELSKA NA DRUGIM STOPNIU PODIUM W BRUKSVALLARNIE.

Drugie miejsce w biegu juniorek na dystansie 10 kilometrów zajęła Magdalena Kozielska reprezentująca UKS Regle Kościelisko. Do zwyciężczyni Elin Mohlin straciła 15,1 sekundy. Na 11 i 12 miejscu zostały sklasyfikowane Ewelina Marcisz (w sobotę druga w sprincie) i Patrycja Wąchała.
( 15 Listopada 2010)
Starty polskich młodzieżowców w Bruksvallarnie

W szwedzkiej Bruksvallarnie po raz pierwszy w tym sezonie zaprezentowali się zawodnicy z naszych kadr młodzieżowych, startujący w zawodach FIS w biegach narciarskich . Rozegrane zostały sprinty techniką dowolna.
( 14 Listopada 2010)
Zwycięstwo Justyny Kowalczyk w Muonio

Bieg narciarski na dystansie 5 kilometrów stylem klasycznym wygrała Justyna Kowalczyk.
( 13 Listopada 2010)
Pierwsze podium Justyny Kowalczyk w nowym sezonie.

Justyna Kowalczyk zajęła trzecie miejsce  w fińskim Muonio w ostatnich zawodach  przed  rozpoczynającym się za tydzień Pucharem Świata
( 12 Listopada 2010)
KADRY NA SEZON 2010/2011- BIEGI NARCIARSKIE.

( 30 Kwietnia 2010)
Polka znów wygrywa - Kowalczyk najlepsza w Sprint Tour

Justyna Kowalczyk nie zwalnia tempa do samego końca. Podczas gdy większość biegaczek od dawna odpoczywa po trudach sezonu, ona startowała w cyklu Sprint Tour w Rosji, gdzie organizatorzy przygotowali nietypowe konkurencje pełne wrażeń. Oczywiście nie zostawiła rywalkom złudzeń i triumfowała, wygrywając po drodze trzy etapy, za każdym razem będąc na podium.
( 9 Kwietnia 2010)
SYLWIA JAŚKOWIEC I SEBASTIAN GAZUREK MISTRZAMI POLSKI W BIEGU STYLEM DOWOLNYM.

Sylwia Jaśkowiec (AZS AWF Katowice) i Sebastian Gazurek (NKS Trójwieś Beskidzka) wygrali ostatnią konkurencję Mistrzostw Polski w biegach narciarskich - bieg stylem dowolnym ze startu wspólnego.