I Liga Hokeja MMKS wygrywa z Legią

W3 i 4 kolejce  tegorocznej I ligi hokeiści MMKS Podhale  wygrali dwa spotkania z warszawska Legią:sobotnie 6-3  i niedzielne 3-2 . Po 4 spotkaniach nowotarska drużyna znajduje się na drugim miejscu z 12 pkt .  Liderem jest  SMS I Sosnowiec , który ma w dorobku 24 pkt a KS KTH Krynica zajmuje 3 miejsce mając tyle samo pkt co Nowy Targ.  11 i 12 października  MMKS zagra na wyjeździe z UKS Zagłębiem. W galerii kilka fot Szymona Pyzowskiego z meczu MMKS-u
( 6 Października 2008)
Mecz Cracovia - Podhale przełożony.

Zaplanowany na dzisiaj  mecz pomiędzy Wojas Podhale Nowy Targ, a Cracovią ComArch Kraków odbędzie się w innym terminie, gdyż hala w Krakowie została poprzedniej nocy uszkodzona przez wybuch butli z gazem.    Jaki to będzie termin zdecyduję Wydział Gier i Dyscyplin PZHL w najbliższym czasie.
( 5 Października 2008)
11 kolejka PLH Podhale gromi Polonię Bytom

W piątkowy wieczór na własnej tafli lodowej Nowotarżanie podejmowali drużynę Polonii Bytom, którą pokonali  6-1. w tabeli po wygranym spotkaniu  Nowy Targ Znajduje się na 3 miejscu z 21 pkt.  Kolejny mecz Szarotki rozegrają 5 października z Cracovią na wyjeździe.
( 3 Października 2008)
I Liga Hokeja kolejne dwa zwycięstwa MMKS Podhale

I-szo ligowa drużyna MMKS  Podhale odniosła kolejne dwa zwyciestwa tym razem nad rezerwą Cracovii. Obydwa spotkania nowotarżanie wygrali .Ponizej opisy spotkań i wyniki opracowane przez Szymona Pyzowskiego www.podhale-hokej.pl
( 28 Września 2008)
PLH Wygrana Podhala z Sanokiem

Pierwszy mecz II rundy hokeiści  Podhala zagrali na wyjeździe z Sanokiem.  Drużyna gospodarzy została rozgromiona 7-1  Praktycznie cały czas na tafli dominowali podopieczni Milana Jancuski. Gospodarzom udało się zdobyć honorowego gola dopiero w trzeciej odsłonie spotkania  w 54 minucie.
9 kolejka PLH . Przegrana w dogrywce.

Wyjazdowy mecz  Podhala z Toruniem miał przebieg bardzo emocjonujący.   Regulaminowy czas gry nie przyniósł rozstrzygnięcia i konieczna była dogrywka, w której niestety  złotego gola zdobyli gospodarze.
( 26 Września 2008)
PLH Wojas Podhale Pewniak z Janowem

Mecz 8 kolejki na własnym lodowisku to był pewniak dla hokeistów Podhala.  Pierwszego  gola co prawda  zdobyli w 8 minucie  goście, po strzale Wojtarowicza ale  dwie minuty później  wynik był już 2-1W  dwóch kontratakach gole zdobyli kolejno Baranyk, i Malasiński.  W galerii fot z meczu.!!!!
( 24 Września 2008)
PLH Spotkanie o 6 pkt. z Janowem!

W spotkaniu VIII kolejki PLH, w Nowym Targu dojdzie do arcyciekawego spotkania, w którym Wojas Podhale Nowy Targ, podejmie na swoim lodowisku zespół Akuny Naprzód Janów. Spotkanie jest o tyle ważne dla układu tabeli, że drużyny, że dzieli w tabeli od siebie 4 punkty i ewentualna wygrana Janowian pozwoliłaby na bezpieczny dystans oddalić się od zespołu z Nowego Targu
( 23 Września 2008)
I liga hokeja - podwójna wygrana MMKS Podhale

W swoim pierwszym występie w I lidze w sezonie 2008/2009 hokeiści MMKSu Podhale Nowy Targ pokonali MUKS Orlik Opole 4: 2, będąc przez całe spotkanie zespołem lepszym i dominującym. Pierwszą bramkę dla MMKSu zdobył Damian Kapica. Drugi mecz z Orlikiem był równie dobry i nowotarżanie pokonali hokeistów z Opola 8-2
( 21 Września 2008)
VII Kolejka PLH Stoczniowiec pokonał jednym golem Podhale.

7 mecz ekstraligi hokeiści Podhala zagrali na wyjeździe z  drużyną Stoczniowca, która po ostatnich sukcesach znajduję się na drugim miejscu tabeli. Na własnym lodzie gdańszczanie okazali się nieco lepsi od nowotarżan i zwyciężyli 4-3. Kolejny mecz nowotarżanie zagrają w najbliższy wtorek 23 września  z Janowem. Początek meczu 18.00 Hala Lodowa Nowy Targ.
VI kolejka PLH Wygrana Podhala z Sosnowcem w karnych
(żródło: fot J.Matyjasik)

Kolejny mecz  I rundy był bardzo emocjonujacy.  Regulaminowy czas gry nie przyniósł rozstrzygnięcia bowiem zakończył się wynikiem 4-4.Dogrywka nie przyniosła równiez rozstrzygnięcia a dopiero w karnych Podhale pokonało Zagłębie 2-1.
( 20 Września 2008)
Nowotarscy Oldboje w Chicago

Na zaproszenie koła nr 2  Nowy Targ Związku Podhalanw Ameryce Pólnocnej do Chicago polecieli Hokeiści Old Boys Podhale Nowy Targ. Ich pobyt w Ameryce ma związek z Jubileuszem 80-cio lecia koła. Hokeiści zagrają  dwukrotnie . Podczas  spotkań prowadzona będzie zbiórka pieniężna na leczenie zmagającego się z ciężką chorobą, byłego zawodnika Podhala Roberta Bieli.
( 17 Września 2008)
PLH Do trzech razy sztuka.

Szarotki w swoim trzecim występie przed własną publicznością w końcu zdobyły komplet 3 punktów, pewnie pokonując  beniaminka ligi  JKH GKS Jastrzębie. Niestety, zwycięstwo to zostało okupione poważną kontuzją obrońcy Przemysława Piekarza.
( 15 Września 2008)
PLH Wygrana Wojasa z beniaminkiem ekstraligi.
(żródło: fot J. Matyjasik)

Mecz piątej kolejki hokeiści Podhala zagrali z beniaminkiem  ligi - GKS Jastrzębie. Wygrane spotkanie zapewniło nowotarskiej drużynę 4 pozycję w tabeli z 9 pkt dorobku.  Do lidera - Cracovii, nowotarskim Szarotkom brakuje 9 pkt  Kolejny mecz drużyna Podhala rozegra w najbliższy piątek 19 września u siebie z Zagłębiem Sosnowiec.