START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
Orlen CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Świata Igrzyska Europejskie
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane       UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki


 
Gabinet Terapii
   
   Keti


   Skijumping
  AZS-Zakopane  


TZN ZakopaneKS Pieniny
  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Hokej
Play Off. Wojas Podhale - Cracovia 2-4
(żródło: )

  W rewanzowym spotkaniu II rundy Play Off Wojas Podhale  na własnym lodowisku niestety przegrał dwa do czterech z Comarch Cracovią. W tej rundzie  nowotarskie Szarotki zagrają przynajmniej trzy razy bowiem w tej fazie play off gra się do czterech wygranych. Emocji więc nie będzie brakowało, bowiem przeciwnik jest mocny.
( 26 Lutego 2007)
Play off Cracovia vs Wojas Podhale 0-4
(żródło: )

W pierwszym meczu kolejnej rundy Play Off Wojas Podhale pokonał Cracovię i to na lodowisku przeciwnika. Zwycięstwo 4 do 0 napawa optymizmem przed dalszymi meczami- zwłaszcza że te odbęda się na lodowisku w stolicy Podhala.   Comarch Cracovia - Wojas Nowy Targ 0-4,(0-1,0-2,0-1)  Bramki:  Jarosław Różanski, Krzysztof Zapała, Rafał Sroka , Milan Baranyk. Sędziowali: W. Matuszak oraz P. Pyrskała i P. Roemisch.
( 23 Lutego 2007)
Wojas Podhale vs Zagłąebie Sosonowiec 7-4 Wojas Podhale w półfinałach.
(żródło: )

  Na własnym lodowisku  Wojaś Podhale wygrał swój trzeci mecz z Zagłębiem Sosnowiec i tym samy  awansował do strefy medalowej i w pólfinałach zagra z  Commarch Cracovią. W drugim półfinale GKS Tychy zagra ze zwycięzcą rywalizacji pomiędzy TKH Toruń i Stoczniowca Gdańsk. Tyszanie w piątek pokonali po raz trzeci Unię Oświęcim. Stoczniowiec po drugiej wygranej we własnej hali do awansu potrzebuje już tylko jednego zwycięstwa. Jego następny mecz z TKH odbędzie się w Toruniu.
( 17 Lutego 2007)
4 luty Zagłębie Sosnowiec vs Wojas Podhale 2-3
(żródło: )

Drugi mecz  I rundy Play Off Wojas Podhale rozegrał na wyjeździe  . W pierwszej tercji dwie bramki zdobyło Podhale. W drugiej i trzeciej tercji dwukrotnie krążek z bramki wyjmował  bramkarz nowotarżan. Przy stanie 3-3 rozpoczęła się dogrywka. w której decydujacego  gola zdobyło Podhale.   Tylko jeszcze jeden wygrany mecz dzieli Szarot ki od zwycięstwa w tej rundzie ekstraligi.  Kolejne spotkanie z Zagłębiem odbędzie się 16 lutego w Nowym Targu - czy będzie ostatnie w tej fazie gry zobaczymy.
( 5 Lutego 2007)
2 luty Wojas Podhale vs Zagłebie Sosnowiec 9-0
(żródło: )

I rundę Play Off  Wojas Podhale rozpoczął meczem z Zagłebiem Sosnowiec. Został on  rozegrany na tafli nowotarskiej hali lodowej i dostarczył wiele emocji i radości kibicom podhalańskich Szarotek.  Pierwsza bramka dla Podhala padła w 5 minucie I tercji. D Łyszczarczyk umieszcza krążek w bramce Zagłębia  z podania M . Baranyka i S Bieli.  Kolejne gole  to popis duety  J. Różański M. Kacir. Po strzale M. Kacira sędzia sprawdza zapis video i  dopiero wtedy uznaje gola. Tercja kończy się wynikiem 3-0 dla Podhala.
( 2 Lutego 2007)
28 stycznia Zagłębie Sosnowiec vs Wojas Podhale 2-6.
(żródło: )

Ostatni mecz rundy zasadniczej był ważny dla Podhala.Miał zadecydować o miejscu w tabeli. Nowotarżanie na wyjeździe pokonali zespół Zagłębia 6 do 2 i są na 4 miejscu!  Na czele tabeli po 38 kolejce znajduje się Cracovia, drugą pozycję zajmują hokeiści GKS Tychy , na trzecim  jest zespół Stoczniowca Gdańsk a punkt mniej mają podhalańskie Szarotki.
( 29 Stycznia 2007)
26 stycznia Wojas Podhale-Stoczniowiec Gdańsk 2-3
(żródło: )

37 mecz tegorocznej ekstraligi Wojas Podhale rozegrał na własnym lodowisku z Stoczniowcem Gdańsk.  Znajdujacy się miejsce wyżej gdańszczanie  pokonali nowotarżan 3 do 2 i w punktacji odskoczyli od Szarotek.
( 26 Stycznia 2007)
35 i 36 kolejka PLH Dwa sukcesy nowotarskich hokeistów
(żródło: )

19 stycznia Wojas Podhale wygrał mecz z TKH Toruniem 8-3,  dwa dni później kolejny sukces – wygrana z  aktualnym liderem tabeli GKS Tychami 1-4. Podhale zyskuje kolejne punkty a strata do aktualnego lidera systematycznie się zmniejsza. Już niebawem Play Off- więc zespoły starają się wypracować jak najlepszą pozycję wyjściową do dalszej fazy rozgrywek.a różnice są pomiędzy pierwszą czwórką niewielkie.    
( 21 Stycznia 2007)
16 Stycznia Wojas Podhale- Comarch Cracovia 4-2.
(żródło: )

Na własnym lodzie 16 stycznia Wojas Podhale pokonał lidera tabeli Cracovię.  Pierwsza bramka i to dla gospodarzy padła w 13 minucie I tercji krążek w bramce Pasów umieścił D Łyszczarczyk z asysty M Baranyka.  Na kolejnego gola trzeba było poczekać do II tercji. Po akcji z udziałem Ł. Wilczka i R Sroki - M Kacir strzela drugiego gola dla Podhala.
( 16 Stycznia 2007)
14 stycznia comarch Cracovia vs Wojas Podhale 1-0.
(żródło: )

Kolejny mecz ekstraligi na wyjęździe  nie był zbyt szczęśliwy dla nowotarskich Szarotek. Zaledwie jednego gola zabraklo do remisu z krakowskimi pasami. Mecz był do końca otwarty a nowotarżanie mieli kilka wyśmienitych okazji. Brakło odrobiny sczczęścia jak to bywa w grach zespołowych.  Wojas Podhale utrzymał czwartą pozycję w tabeli , ale do gdańskich hokeistow nadal brakuje 5 pkt. Aż 16 pkt brakuje do lidera  w tabeli Cracovii.
( 15 Stycznia 2007)
12 stycznia Wojas Podhale vs Zagłebie Sosnowiec 3-1
(żródło: )

12 stycznia w 32 kolejce ekstra ligi w Nowym Targu Wojas Podhale rozegrał mecz z Zagłębiem Sosnowiec . Wynik 3—1 (0-1,1-0,2-0) Bramki dla Podhala strzelili: M. Baranyk, R. Sroka, F. Barklik. dla Sosnowca T.Da Costa  Fot Jarosław Mayjasik www.fotoreporter.montano.pl
( 12 Stycznia 2007)
7 stycznia Stoczniowiec Gdańsk vs Wojas Podhale 3-3
(żródło: )

W niedzielę na wyjeździe hokeiści Wojasa Podhale rozegrali 31 kolejkę  tegorocznej ekstraligi z gdańskim Stoczniowcem , który w tabeli zaledwie dwoma punktami wyprzedza nowotarżan. Mecz zakończył się pomimo dogrywki remisem i nie przyniósł żadnej zmiany  w tej strefie tabeli.  Kolejne spotkanie Szarotki rozegrają 12 stycznia z Zagłębiem , tym razem na własnym lodowisku.
( 8 Stycznia 2007)
Wojas Podhale vs GKS Tychy 7-3
(żródło: )

Nowy rok okazał się dla nowotarskiego zespołu szczęśliwy. W spotkaniu z viceliderem tabeli  hokeistami GKS Tych nowotarżanie wygrali 7-3 (2-2,1-1,4-0)  Bramki dla P odhala zdobyli: J . Różański 3x,F. Bakrlik 2 x,T Jakes, M Kacir.  W niedzielę Podhale rozegra  kolejny- 31 mecz ekstraligi   tym razem na wyjeżdzie z  gdańskim Stoczniowcem
( 5 Stycznia 2007)
TKH Toruń vs Wojas Podhale 5-3
(żródło: )

W ostatnim w tym roku meczu Wojas Podhale spotkał się z zespołem  TKH Toruń.  Przedświąteczny mecz nie był zbyt szczęśliwy dla nowotarżan bowiem toruński zespół okazał się lepszy  i  spotkanie zakończyło się przegraną Szarotek.
( 22 Grudnia 2006)
I Mikołajkowy Turniej Hokeja na lodzie dla dzieci.
(żródło: )

 W miniony weekend  w Gdańsku w Hali Oliwii odbył się Mikołajkowy Turniej Hokejowy dla dzieci w którym zmierzyły się się reprezentacje: Nowego Targu, Warszawy, Bytomia, Gdańska i Torunia. Gospodarzy turnieju reprezentowały dwie dryżyny UKS 35 Olivia i UKS 17. Spotkania rozegrane zostały systemem 2x 20 min, każda połowa punktowana była oddzielnie. Pierwsze miejsce zajęła drużyna Polonii Bytom, drugie UKS 35 Olivia a trzecie reprezentacja Nowego Targu . Najstarsi zawodnicy turnieju liczyli sobie 10 lat
( 13 Grudnia 2006)
Archiwum
Pierwszy «« (1455-1469)(1470-1484)(1485-1499)(1500-1514)(1515-1529) »» Ostatni

 
 
 
 
 
  
  
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2024