Zakopane

UG Czarny Dunajec  UG Jabłonka

Montano

Hokej 1 liga. Nieskuteczność nie popłaca.

Powoli końca dobiega sezon zasadniczy rozgrywek 1 ligi z udziałem hokeistów MMKS Podhala Nowy Targ. W przed ostatniej serii spotkań „Szarotki” przegrały 2:6 na własnym lodowisku z Unia Oświęcim.
( 26 Stycznia 2020)
PHL. Nieudany debiut Różańskiego. Kuriozalne gole.

Już czwartą z rzędu porażkę ponieśli w rozgrywkach PHL hokeiści Podhala Nowy Targ. Tym razem nowotarżanie gładko przegrali 1:6 wyjazdowe spotkanie z mistrzem Polski GKS Tychy i w ligowej tabeli spadli już 5 miejsce. Sytuacja przed play-off zaczyna się nowotarżanom komplikować.
PHL. Trzy punkty zasłużenie pojechały do Sosnowca.

Przykrą niespodziankę sprawili swoim kibicom hokeiści Podhala Nowy Targ. „Szarotki” w meczu 43 kolejki spotkań PHL na własnym lodowisku przegrały – od razu dodajmy że jak najbardziej zasłużenie - 3:4 z dużo niżej notowaną drużyną Zagłębia Sosnowiec.
( 24 Stycznia 2020)
PHL. Karne do poprawki.

Z jednym punktem wracają z Torunia hokeiści Podhala. „Szarotki” w meczu 42 kolejki spotkań Polskiej Hokej Ligi przegrały – drugi raz z rzędu - w rzutach karnych z gospodarzami. Po regulaminowym czasie gry i 5 minutowej dogrywce wynik był remisowy 3:3.
( 22 Stycznia 2020)
Jeden z wielu pomysłów, które siedzą w głowie "Wiedźmina"

W Nowym Targu na otwartym lodowisku usytuowanym w centrum miasta odbył się pokazowy trening hokejowej szkółki bramkarskiej „Shemmy Goalie School” należącej do Przemysława Odrobnego, na co dzień bramkarza KH Podhala.
( 21 Stycznia 2020)
PHL. Tradycji stało się za dość. W meczu Podhala z Cracovią znów górą goście.

Pierwszy raz w tym sezonie o losach zwycięstwa w meczu ligowym z udziałem Podhala Nowy Targ decydowały rzuty karne. Po regulaminowych 60 minutach i dodatkowych 5 starcia „Szarotek” z Cracovią, był bowiem remis 2:2. W karnych górą byli krakowianie. Tym samym kolejny raz w bieżących rozgrywkach potwierdziła się reguła, że w bezpośrednich meczach tych drużyn zawsze wygrywa zespół przyjezdny.
( 19 Stycznia 2020)
PHL. Szło jak po grudzie, ale jest pierwsza domowa wygrana w 2020 roku.

Pierwsze ligowe zwycięstwo w roli gospodarza odnieśli w nowym roku hokeiści Podhala Nowy Targ. „Szarotki” - nie bez problemów – pokonały na swoim lodowisku Energę Toruń. Tym meczem nowotarżanie zakończyli - na czwartym miejscu w tabeli – rundę czwartą. Piątą zainaugurują już w niedzielę spotkaniem, także przed własną publicznością, z Comarch Cracovią.
( 17 Stycznia 2020)
PHL. Poligon strzelecki. Przełamanie Sveca.

Podrażnieni piątkową porażką na własnym lodowisku z GKS Katowice, hokeiści Podhala Nowy Targ w niedzielnej kolejce spotkań mocno „przejechali” się po najsłabszej w lidze drużynie Naprzodu Janów ogrywając ja na jej lodowisku 18:0. Najstarsi górale nie pamiętają tak efektownego ligowego zwycięstw „Szarotek”.
( 12 Stycznia 2020)
PHL. Cenna wygrana z (małym) niedosytem.

W niedzielnych derbach Małopolski hokeiści Podhala pokonali - po dogrywce - 2:1 Comarch Cracovię na jej lodowisku i tym samym odbili sobie ostatnie dwie z rzędu porażki: pucharową z JKH Jastrzębiem i ligową z GKS Tychy. Mały niedosyt pozostawia fakt, że do tego by „Szarotki” zagarnęły w tym meczu 3 punkty zabrakło zaledwie 20 sekund!
( 6 Stycznia 2020)
PHL.Nieskuteczne "Szarotki" wypunktowane przez Mistrza Polski.

Nie udał się pierwszy w 2020 roku ligowy mecz hokeistów Podhala Nowy Targ. „Szarotki” na własnym lodowisku przegrały bowiem z GKS Tychy aż 0:5. Sam "suchy" wynik końcowy nie oddaje jednak tego co działo się przez 60 minut na tafli. Kluczową rolę w tym meczu odegrała skuteczność.
( 3 Stycznia 2020)
Hokej. Finał nie dla Podhala.

Hokeiści Podhala Nowy Targ przynajmniej na kolejny rok muszą odłożyć marzenia o trzecim w historii triumfie w Pucharze Polski. „Szarotki” w półfinale rozegranym na lodowisku w Tychach, przegrały (1:3) bowiem z drużyną JKH Jastrzębie, której rok temu ulegli w finale.
( 29 Grudnia 2019)
PHL.Zwycięskie pożegnanie starego (ligowego) roku.

W ostatnim w tym roku kalendarzowym spotkaniu ligowym hokeiści Podhala Nowy Targ wygrali w Sosnowcu z Zagłębiem i w tabeli umocnili się na miejscu trzecim.
( 23 Grudnia 2019)
PHL. Charakterne chłopaki spod znaku "Szarotki".

W 33 kolejce spotkań hokeiści Podhala Nowy Targ pokonali na własnym lodowisku Unię Oświęcim 3:2, mimo że jeszcze w 48 minucie przegrywali 0:2. Trzy gole zdobyte przez nowotarżan w odstępie niespełna 8 minut przechyliły jednak szalę zwycięstwa na ich korzyść.
( 20 Grudnia 2019)
Dziesiąte miejsce i sporo pochwał w debiucie biało - czerwonych na Mistrzostwach Świata

Reprezentacja Polski w składzie z pięcioma nowotarżanami na 10 miejscu zakończyła udział w Mistrzostwa Świata w hokeju 3x3, które w minionym tygodniu rozegrano na Słowacji.
( 17 Grudnia 2019)
Hokej 2 liga. Miłe złego początki

Hokeiści Gazda Tam Nowy Targ w dwucyfrowych rozmiarach (5:10) przegrali na własny lodowisku z drużyną KTH Krynica w kolejnym mecz w rozgrywkach grupy południowej II ligi.