I liga/CLJ Zamiast hokeja polowanie na kości

W zaległym spotkaniu18 kolejki CLJ/I ligi MMKS pokonał KKS Naprzód Janów rewanżując się za porażkę 2:4 w Janowie. Arbiter spotkania na obie drużyny nałożył łącznie 160 (!!!) minut kar. Okrasą meczu była regularna walka na pięści Daniela Kolasy z MMKS i Patryka Franki z Janowa.
( 11 Grudnia 2010)
MALH Grudniowe Nowotarskie Derby.

W 6 kolejce I rundy ligi MALH, w piątkowy wieczór na Miejskiej Hali Lodowej w Nowym Targu doszło do konfrontacji dwóch miejscowych drużyn, Górali z Zawiszą. Jak to w Nowym Targu bywa, emocji i walki na lodzie nie brakowało.
( 10 Grudnia 2010)
Hokej U-16. Szczęśliwa siódemka z Nowego Targu

W dniach 17-19 grudnia 2010 r. reprezentacja Polski do lat 16 weźmie udział w turnieju w Budapeszcie. Powołanie dostało 7 zawodników MMKS.
( 8 Grudnia 2010)
PLH wygrana z Sanokiem na własnym lodzie.
(żródło: fot J. Matyasik)

Szarotki po raz kolejny u siebie pokonały hokeistów KH Ciarko Sanok.Nowotarżanie zdobyli 7 bramek tracąc tylko cztery.   Zawodników czeka teraz przerwa w meczach bowiem kolejne spotkanie rozegrają dopiero w nowym roku 4 stycznia ze Stoczniowcem na wyjeździe.
( 5 Grudnia 2010)
MMKS Juniorzy Młodsi. Rozstrzygnęła końcówka

W kolejnym już meczu Juniorom Młodszym MMKS przyszło się zmierzyć z drużyną MOSM Tychy, z którą nie tak dawno zanotowali fatalny występ. W meczu rozegranym w sobotę w południe organizacja gry u nowotarżan była już zdecydowanie lepsza, ale za to Tyszanie postawili dość wysokie wymagania. Mecz się rozstrzygnął w końcówce
Dar serca Oldboysów Podhala i Sanoka.

Charytatywny cel miał sobotni mecz sparingowy dwóch drużyn Oldboys z Sanoka i z Nowego Targu. Hokeiści obu zespołów zagrali, by wspomóc uczniów Szkoły Podstawowej nr 5 w Nowym Targu dotkniętych przez ubiegłotygodniowy pożar.
Dawid (MMKS) kontra Goliat (Sanok) – starcie trzecie

Po raz 3 w tym sezonie (a po raz 2 w ramach PLH) "nowotarski" Sanok przyjedzie do Nowego Targu by zmierzyć się z Podhalem. Jak na razie w Nowym Targu zawodnicy KH Sanok jeszcze NIE WYGRALI. Czy w niedzielę ekipa Milana Jancuski znów wyjedzie ze stolicy polskiego hokeja z pustymi rękami?
( 4 Grudnia 2010)
PLH - Przegrana MMKS w Zagłebiu

MMKS przegrał wyjazdowy mecz z Zagłebiem Sosnowiec Jedyna bramkę dla MMKS -u strezlił duet Milan Baranyk- Frantisek Bakrlik. Zagłębie cztery razy przedarło sie przez obronę Tomasza Rajskiego.Kolejne spotkanie MMKS zagra w niedzielę z KH Sanok. Początek godz 17.00
( 3 Grudnia 2010)
Bakrlik&Baranyk - co dalej
(żródło: R. Przygodzki MMKS Nowy Targ)

Za stroną Klubu MMKS podajemy apel w sprawie dwóch znakomitych hokeistów Milana Baranyka i Frantiska Bakrlika, których  dalsza gra w  barwach MMKS   nie jest jeszcze pewna.
( 1 Grudnia 2010)
Damian Kapica po operacji

W poniedziałek młodzieżowy reprezentant Polski, Damian Kapica został zoperowany. Przerwa hokeisty MMKS-u Podhale Nowy Targ ma potrwać około 3 miesiące. To ogromne osłabienie dla nowotarskiej drużyny.
( 30 Listopada 2010)
PLH Zwycięstwo MMKS z Janowem

Szarotki po wygranej w Tychach zdobyły kolejne pkt. Tym razem na własnym lodzie pokonały Naprzód Janów 3-2.  KOlejny mecz MMKS zagra na wyjeździe z Sosnowcem 3 grudnia.
( 28 Listopada 2010)
PLH MMKS wygrywa w Tychach w dogrywce.

Szarotki przerwały na wyjeździe złą passę i wygrały z GKS Tychami po bardzo pięknym i zaciętym meczu. Spotkanie w regulaminowym czasie zakończyło się wynikiem  5-5 a w dogrywce zwycięskiego gola strzelił Milan Baranyk. Podhale wywozi z tych 3 pkt. Kolejne spotkanie w niedziele z Janowem w Nowym Targu . Początek meczu 17.00
( 26 Listopada 2010)
Liga Żaka. Udane rewanże MMKS

Kolejne dwa spotkania rozegrały zespoły występujące w lidze małopolsko podkarpackiej Żaka. Wygrane odniosły drużyny z Krynicy (rywal Sanok) i MMKS (rywal Krynica).
Liga Młodzika. MMKS wygrywa w okręgu Małopolsko-Podkarpackim.

W Nowym Targu rozegrano ostatnie mecze Młodzików w okręgu Małopolsko – Podkarpackim. Mecze te były organizowane w formule turniejowej. Po rozegraniu 12 meczy w formule turniejowej najlepszymi okazali się zawodnicy MMKS Podhale. Drugie miejsce zajęła Unia Oświęcim, która dzisiaj była najlepsza. Trzecie miejsce w ogólnej jak i w dzisiejszej klasyfikacji zajął KH Sanok.
( 25 Listopada 2010)
Juniorzy Młodsi zakończyli I część rozgrywek

Dla Juniorów Młodszych walczących w eliminacjach do OOSM 2011 r. zaliczanej do Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych skończyła się I część rozgrywek. Co ważne w rozgrywkach nie ma już drużyny niepokonanej. W najbliższy weekend początek II części rozgrywek.
Pierwszy «« (930-944)(945-959)(960-974)(975-989)(990-1004) »» Ostatni