Totem CUP 2010 Młode "Szarotki" na podium

W polskim hokeju, nie tylko w naszym klubie MMKS musimy zrobić wszystko, aby podnosić poziom gry. Dotyczy to zarówno trenerów, jak i zawodników. – mówi trener MMKS Robert Furca po międzynarodowym turnieju Totem Cup 2010 rozgrywanym we Francji w mieście partnerskim Nowego Targu – Evry, w którym MMKS zajął III miejsce.
( 5 Listopada 2010)
MALH Viking kontra Górale

W III kolejce ligi 30 października Drużyna Viking Oświęcim podejmowała u siebie Nowotarskich Górali. Mecz dostarczył wiele emocji obydwu drużynom, lecz to Górale dyktowali warunki od pierwszych minut gry.
( 3 Listopada 2010)
Puchar Polski - Wygrana MMKS-u z Sanokiem.

Hokeiści Szarotek w pucharowym meczu pokonali KH Sanok na własnym lodzie 3-2. Zwycięskiego gola w ostatnich sekundach meczu strzelił Kelly Czuy. W galerii fotoreportaż z meczu!!!!!
Hokej I liga/CLJ: MMKS Połowiczny sukces.

Drugą rundę I etapu rozgrywek CLJ/I ligi nowotarżanie zainaugurowali meczami na wyjeździe z Toruniem i Gdańskiem, czyli odpowiednio vice mistrzem i mistrzem Polski w kategorii wiekowej Juniora. Z tej wyprawy podopieczni Łukasza Gila wracają z połowicznym sukcesem.
( 2 Listopada 2010)
Liga Młodzików. Waleczni do końca

W ramach rozgrywek ligi Młodzika w okręgu małopolsko – podkarpackim rozegrano kolejny turniej z udziałem zespołów z Nowego Targu, Oświęcimia i Sanoka. Nowotarżanie zanotowali pierwszą porażkę. Poniżej  terminarz Ligi Południowej Młodzika, w której udział wezmą trzy drużyny z Małopolski.
( 1 Listopada 2010)
Nowotarscy hokeiści powołani do kadry narodowej U-20
(żródło: PZHL)

Siedmiu hokiestów MMKS  Podhale Nowy Targ zostało powołanych do kadry nrodowej U-20  na mecz z Białorusią, który rozegrany zostanie 9 listopada 2010 r
( 30 Października 2010)
Zdobyć Francję

Trzeci rok z rzędu grupa młodzieży MMKS weźmie udział międzynarodowego Turnieju Totem Cup rozgrywanym we Francji w mieście partnerskim Nowego Targu – Evry.
( 29 Października 2010)
15 kolejka PLH. MMKS przegrywa w Sanoku.

Hokeiści MMKS  Podhala przegrali wyjazdowy mecz z Sanokiem. Połowę goli, jakie w tym meczu zdobyła drużynagospodarzy zdobyli zawodnicy, którzy jeszcze w zeszłym sezonie reprezentowali barwy Wojasa Podhale Nowy Targ.
Puchar Polski nadal nieszczęśliwy dla Podhala

Podhale zakończyły fazę grupową Pucharu Polski przegraną 2:4 z JKH Jastrzębiem. Niestety Szarotki w 6 meczach pucharowych, nie zdobyły nawet 1 punktu.
( 26 Października 2010)
14 kolejka PLH Wygrana w ostatniej minucie.
(żródło: Fot J. Matyasik)

MMKS Nowy Targ po zaciętej grze pokonał KS Zagłębie Sosnowiec 5-4   Zwycięskiego gola w ostatniej minucie zdobył Damian Kapica.
( 24 Października 2010)
Juniorzy Młodsi XI i XII seria: Kijem po głowie

Juniorzy Młodsi MMKS wykonali swój plan gromiąc na wyjeździe Orlika Opole na początek II rundy.
Mini Hokej. Brązowe Podhale Nowy Targ

Hokeiści MMKS Podhale (rocznik 2000 i młodsi) wzięli udział w turnieju Mini Hokeja, który odbył się w Dębicy. Nowotarżanie zajęli bardzo dobre III miejsce kończąc turniej bez porażki w meczu!
PLH Zwycięstwo MMKS z Janowem.

Po wygranym spotkaniu wyjazdowym z Janowem  Szarotki odrabiają starty. Kolejne pkt pozwoliły na awans na 7 miejsce w tabeli.  Następny mecz  MMKS rozegra u siebie z Zagłębiem Sosnowiec w najbliższą niedzielę 24 października  początek godz 17.00
( 22 Października 2010)
Młodzi hokeiści MMKS Podhale Nowy Targ w kadrze U-16

Jak podaje Polski Związek Hokeja na Lodzie siedmiu zawodników nowotarskiego MMKS-u zostało powołanych przez trenera Kadry U-16 Ireneusz Jarosza   do reprezentacji ,która zagra w Turnieju Marszałkowskim w  Katowicach w dniach od 8 - 10 listopada br.
( 21 Października 2010)
Kadrowe zmiany w składzie ekstraligowej drużynie MMKS Podhale Nowy Targ.
(żródło: MMKS)

Paweł Połącarz poza składem Szarotek a Mariusz Jastrzębski nowym zawodnikiem MMKS.  Bliższe szczegóły na stronie www.mmks-podhale.pl
Pierwszy «« (960-974)(975-989)(990-1004)(1005-1019)(1020-1034) »» Ostatni