START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport UG Biały Dunajec
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
LOTOS CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Swiata
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane    Bukowina Tatrzańska
UG Poronin  UG Czarny Dunajec  UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki

 
Gabinet Terapii
   
   Keti


   Skijumping
Montano
  AZS-Zakopane  

TZN Zakopane

     KS Pieniny  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Lekkoatletyka
Gminne Sztafetowe Biegi Przełajowe Poronin
(żródło: )

10 października w Poroninie rozegrane zostały Sztafetowe Gminne Biegi Przełąjowe o puchar prezesa LKS Poroniec.  W zawodach wzięli udział uczniowie 5 szkół podstawowych oraz 3 gimnazjów.  Organizatorem zawodów byli: Zespół Szkół im. Legionów Polskich Szkoła Podstawowa i Gimnazjum w Poroninie przy wsparciu Urzędu Gminy Poronin oraz LKS Poroniec . W galerii fotoreportaż z zawodów autorstwa M. Tragarz.
( 11 Października 2007)
Biegi Przełajowe o Puchar Wójta Gminy Jabłonka
(żródło: )

W sobotę 29.09.2007 r. na stadionie sportowym w Jabłonce zostały przeprowadzone biegi przełajowe o „Puchar Wójta Gminy Jabłonka”. W zawodach wzięło udział 180 uczniów szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych z terenu Gminy Jabłonka.     Organizatorami zawodów byli Wójt Gminy Jabłonka oraz Zespół Ekonomiczno-Administracyjny Szkół w Jabłonce.     Po zakończeniu zawodów odbyła się dekoracja najlepszych zawodników. Puchary oraz medale wręczyli Wójt Gminy Jabłonka Pan Antoni Karlak oraz Dyrektor Zespołu Ekonomiczno-Administracyjnego Szkół Pani Maria Staszkiewicz . Poniżej przedstawiamy wyniki w poszczególnych kategoriach wiekowych oraz klasyfikację drużynową.
( 4 Października 2007)
Biegi przełajowe na trasach w Ludźmierzu
(żródło: )

W Ludźmierzu odbyły się gminne zawody w biegach przełajowych szkół podstawowych. Zawody wywołały olbrzymie zainteresowanie.  Na starcie stanęło łącznie 349 zawodników i zawodniczek z 18 placówek gminy Nowy T arg.  Dla pierwszych sześciu zawodników z każdej kategorii przygotowano pamiątkowe dyplomy a pierwsza trójka uhonorowana została dodatkowo medalami i pucharami. 
( 26 Września 2007)
III Maraton Gorce.
(żródło: )

  Już po raz III  na trasie Krościenko- Nowy Targ odbył się  Maraton Gorce . W tym roku zawodnicy musieli zmagać się rownież z pogodą - deszcz  spowodował że trasa w wiekszości była błotnista.  
( 2 Września 2007)
Srebrny medal Leszka Behounka w wieloboju.
(żródło: )

Ze srebrnym medalem z XV Międzynarodowych Mistrzostw Polski Weteranów Lekkiej Atletyki w Wielobojach rozgrywanych w Stargardzie Szczecińskim powrócił reprezentant Zakopanego Leszek Behounek. Zawodnik z Zakopanego startował w pięcioboju klasycznym w skład którego wchodzą: bieg na 200 metrów, skok w dal, rzut oszczepem, rzut dyskiem oraz bieg na 1500 metrów.
( 21 Czerwca 2007)
Mityng lekkoatletyczny Samsung Athletic Cup 2007 w Krakowie
(żródło: )

3 czerwca 2007 - na stadionie Wawelu Kraków zakończyły się czwarte zawody tegorocznego cyklu Samsung Athletic Cup. W imprezie wzięło udział ponad 500 młodych lekkoatletów z województwa małopolskiego, śląskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. Imprezie przyglądał się były mistrz świata w trójskoku Zdzisław Hoffmann z Samsung Team."
( 6 Czerwca 2007)
Gminne Sztafetowe Biegi Przełajowe Poronin 25 X 2006
(żródło: )

25 października w rejonie  Galicowej Grapy w Poroninie przeprowadzone zostały  Gminne Sztafetowe Biegi Przełajowe. Organizatorem zawodów był Urząd Gminy oraz Zespół Szkół Podstawowej i Gimnazjum w Poroninie . W galerii fotoreportaż z zawodów Michała Tragarza.!!!! Wyniki poniżej
( 26 Października 2006)
26 września Czwórbój lekkoatletyczny SP Dziewcząt.
(żródło: )

Czwórbój lekkoatletyczny  Dziewcząt Szkół Podstawowych składa się z Skoku w dal, rzucie piłeczką palantową oraz biegów: na dystansie 60 oraz 600 m. Zmagania odbyły się stadionie przy ulicy Orkana.. a zawody zorganizowane zostały przez Wydział Sportu i Turystyki UM Zakopane.   Pełne wyniki techniczne do pobrania w formacie excela tutaj!!!!!! W galerii fotoreportaż z zawodów.
( 26 Września 2006)
28 września Czwórbój Lekkoatletyczny SP chłopców.
(żródło: )

Dzien po dziewczętach na stadionie przy ulicy Orkana zmierzyli się w czwórboju lekkoatletycznym chłopcy.  Reprezentacje 13 szkół podstawowych z terenu Powiatu Tatrzańskiego startowały w : biegu na 60 m, biegu na 1000 m oraz w skoku w dal i rzucie piłeczką palantową. Szkoła Podstawowa nr 9 w  Zakopanem  wystawiła dwie reprezentacje,  z tym że druga startowała poza konkursem. Zawody organizowane były przez Wydział Sportu i Turystyki Urzędu Miasta Zakopane.  Pełne wyniki techniczne do pobrania w formacie excela tutaj!!!!!! W galerii fotoreportaż Roberta Wichra  z zawodów!!!!!
( 28 Września 2006)
19 Września Gminne Sztafetowe Biegi Przełajowe Czarny Dunajec Baligówka.
(żródło: )

Dnia 19.09.2006r. w Baligówce odbyły się Gminne Sztafetowe Biegi Przełajowe dla uczniów Gimnazjów i Szkół Podstawowych z terenu gminy Czarny Dunajec. Organizatorem zawodów było Centrum Kultury i Promocji w Czarnym Dunajcu. W galerii przedstawiamy fotoreportaż z biegów- (fot - Organizator Centrum Kultury Sportu i promocji w Czarnym Dunajcu.)  Wyniki techniczne zawodów  do pobrania tutaj w formacie excela!!!!
( 28 Września 2006)
IV Puchar Szkółek UKS Korzeniowski.pl CAN PACK CUP " Czysta Gra 2006" Opole
(żródło: )

23 września reprezentanci naszego klubu MKS MOS Rabka-Zdrój -Korzeniowski.pl wystartowali w IV Pucharze szkółek "UKS Korzeniowski.pl" CAN-PACK CUP "Czysta gra 2006"w Opolu. Zawody odbyły się na nowo otwartym stadionie lekkoatletycznym K.S. Gwardia Opole. Gwiazdami mityngu byli nasi olimpijczycy : Grażyna Rabsztyn, Jacek Wszoła, Janusz Trzepizur, Zdzisław Hoffmann no i oczywiście Robert Korzeniowski .
( 25 Września 2006)
02.09.2006 - Nowy Targ, II Maraton Gorce
(żródło: )

W minioną sobotę odbył się II Maraton Gorce. Największa tego typu impreza na Podhalu zgromadziłą na starcie ponad 70 zawodników , którzy mieli do pokonania około 40 km trasę wiodącą z Krościenka przez Lubań, Przełęcz Knurowską, Kiczorę, Turbacz na Długą Polanę w Nowym Targu.
( 4 Września 2006)
II puchar Gorców w Lekkiejatletyce 24 czerwca 2006 r
(żródło: )

W II Pucharze Gorców, imprezie organizowanej przez Międzyszkolny Klub Sportowy MOS Rabka-Zdrój - korzeniowski.pl udział wzięło siedem reprezentacji( trzy klubowe i cztery gminne). Po zaciętej walce główne trofeum (okazały puchar) przypadło gospodarzom imprezy.
( 26 Czerwca 2006)
Finały Ogólnopolskie Czwórboju Lekkoatletycznego wysoka pozycja Rabki
(żródło: )

W dniach 21-22.06.2006r. w Bydgoszczy na "Stadionie Zawiszy" odbył się Finał Ogólnopolski w 4-boju la. Startowali mistrzowie i wicemistrzowie poszczególnych województw. Bardzo dobrze spisali się zawodnicy Szkoły Podstawowej Nr 2 z Rabki-Zdroju (wicemistrzowie województwa małopolskiego) zajmując 12 miejsce .
( 26 Czerwca 2006)
II edycja Euroligi Biegowej Zakopane 2 czerwca
(żródło: )

2 czerwca na Dolnej Równi Krupowej odbyła się II edycja Euroligi Biegowej organizowanej przez Urzędy Miast: Zakopane i Poprad w Biegach wzięło udział 116 dziewcząt i chłopców z Polski i Słowacji sklasyfikowanych w rocznikach 1195 i mł , 1993-94 1992 oraz 1990-91 Wyniki wkrótce!!!! W galerii prezentujemy zdjęcia z zawodów !!!!
( 2 Czerwca 2006)
Archiwum
Pierwszy «« (121-135)(136-150)(151-165)(166-180)(181-185) »» Ostatni

 
  
 
 
 
 
 
 
  
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2018