START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport UG Biały Dunajec
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
LOTOS CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Swiata
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane    Bukowina Tatrzańska
UG Poronin  

UG Czarny Dunajec  UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki


 
Gabinet Terapii
   
   Keti   Skijumping
Montano
  AZS-Zakopane  


TZN Zakopane
     KS Pieniny
  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Lekkoatletyka
Mityng lekkoatletyczny Samsung Athletic Cup 2007 w Krakowie
(żródło: )

3 czerwca 2007 - na stadionie Wawelu Kraków zakończyły się czwarte zawody tegorocznego cyklu Samsung Athletic Cup. W imprezie wzięło udział ponad 500 młodych lekkoatletów z województwa małopolskiego, śląskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. Imprezie przyglądał się były mistrz świata w trójskoku Zdzisław Hoffmann z Samsung Team."
( 6 Czerwca 2007)
Gminne Sztafetowe Biegi Przełajowe Poronin 25 X 2006
(żródło: )

25 października w rejonie  Galicowej Grapy w Poroninie przeprowadzone zostały  Gminne Sztafetowe Biegi Przełajowe. Organizatorem zawodów był Urząd Gminy oraz Zespół Szkół Podstawowej i Gimnazjum w Poroninie . W galerii fotoreportaż z zawodów Michała Tragarza.!!!! Wyniki poniżej
( 26 Października 2006)
26 września Czwórbój lekkoatletyczny SP Dziewcząt.
(żródło: )

Czwórbój lekkoatletyczny  Dziewcząt Szkół Podstawowych składa się z Skoku w dal, rzucie piłeczką palantową oraz biegów: na dystansie 60 oraz 600 m. Zmagania odbyły się stadionie przy ulicy Orkana.. a zawody zorganizowane zostały przez Wydział Sportu i Turystyki UM Zakopane.   Pełne wyniki techniczne do pobrania w formacie excela tutaj!!!!!! W galerii fotoreportaż z zawodów.
( 26 Września 2006)
28 września Czwórbój Lekkoatletyczny SP chłopców.
(żródło: )

Dzien po dziewczętach na stadionie przy ulicy Orkana zmierzyli się w czwórboju lekkoatletycznym chłopcy.  Reprezentacje 13 szkół podstawowych z terenu Powiatu Tatrzańskiego startowały w : biegu na 60 m, biegu na 1000 m oraz w skoku w dal i rzucie piłeczką palantową. Szkoła Podstawowa nr 9 w  Zakopanem  wystawiła dwie reprezentacje,  z tym że druga startowała poza konkursem. Zawody organizowane były przez Wydział Sportu i Turystyki Urzędu Miasta Zakopane.  Pełne wyniki techniczne do pobrania w formacie excela tutaj!!!!!! W galerii fotoreportaż Roberta Wichra  z zawodów!!!!!
( 28 Września 2006)
19 Września Gminne Sztafetowe Biegi Przełajowe Czarny Dunajec Baligówka.
(żródło: )

Dnia 19.09.2006r. w Baligówce odbyły się Gminne Sztafetowe Biegi Przełajowe dla uczniów Gimnazjów i Szkół Podstawowych z terenu gminy Czarny Dunajec. Organizatorem zawodów było Centrum Kultury i Promocji w Czarnym Dunajcu. W galerii przedstawiamy fotoreportaż z biegów- (fot - Organizator Centrum Kultury Sportu i promocji w Czarnym Dunajcu.)  Wyniki techniczne zawodów  do pobrania tutaj w formacie excela!!!!
( 28 Września 2006)
IV Puchar Szkółek UKS Korzeniowski.pl CAN PACK CUP " Czysta Gra 2006" Opole
(żródło: )

23 września reprezentanci naszego klubu MKS MOS Rabka-Zdrój -Korzeniowski.pl wystartowali w IV Pucharze szkółek "UKS Korzeniowski.pl" CAN-PACK CUP "Czysta gra 2006"w Opolu. Zawody odbyły się na nowo otwartym stadionie lekkoatletycznym K.S. Gwardia Opole. Gwiazdami mityngu byli nasi olimpijczycy : Grażyna Rabsztyn, Jacek Wszoła, Janusz Trzepizur, Zdzisław Hoffmann no i oczywiście Robert Korzeniowski .
( 25 Września 2006)
02.09.2006 - Nowy Targ, II Maraton Gorce
(żródło: )

W minioną sobotę odbył się II Maraton Gorce. Największa tego typu impreza na Podhalu zgromadziłą na starcie ponad 70 zawodników , którzy mieli do pokonania około 40 km trasę wiodącą z Krościenka przez Lubań, Przełęcz Knurowską, Kiczorę, Turbacz na Długą Polanę w Nowym Targu.
( 4 Września 2006)
II puchar Gorców w Lekkiejatletyce 24 czerwca 2006 r
(żródło: )

W II Pucharze Gorców, imprezie organizowanej przez Międzyszkolny Klub Sportowy MOS Rabka-Zdrój - korzeniowski.pl udział wzięło siedem reprezentacji( trzy klubowe i cztery gminne). Po zaciętej walce główne trofeum (okazały puchar) przypadło gospodarzom imprezy.
( 26 Czerwca 2006)
Finały Ogólnopolskie Czwórboju Lekkoatletycznego wysoka pozycja Rabki
(żródło: )

W dniach 21-22.06.2006r. w Bydgoszczy na "Stadionie Zawiszy" odbył się Finał Ogólnopolski w 4-boju la. Startowali mistrzowie i wicemistrzowie poszczególnych województw. Bardzo dobrze spisali się zawodnicy Szkoły Podstawowej Nr 2 z Rabki-Zdroju (wicemistrzowie województwa małopolskiego) zajmując 12 miejsce .
( 26 Czerwca 2006)
II edycja Euroligi Biegowej Zakopane 2 czerwca
(żródło: )

2 czerwca na Dolnej Równi Krupowej odbyła się II edycja Euroligi Biegowej organizowanej przez Urzędy Miast: Zakopane i Poprad w Biegach wzięło udział 116 dziewcząt i chłopców z Polski i Słowacji sklasyfikowanych w rocznikach 1195 i mł , 1993-94 1992 oraz 1990-91 Wyniki wkrótce!!!! W galerii prezentujemy zdjęcia z zawodów !!!!
( 2 Czerwca 2006)
14 czerwca czwórbój lekkoatletyczny szkół podstawowych
(żródło: )

14 czerwca na stadionie przy ulicy Orkana odbyły się zawody w czwórboju lekkoatletycznym.  W zawodach wzięły udział dzieci ze szkół podstawowych do klas V.  W skład czwórboju weszły następujące dyscypliny:  skok w dal, rzut piłeczką palantową, biegi na 60 m oraz 800 i 1000 m.  Nad sprawnym przebiegiem zawodów czuwała ekipa Wydziału Sportu i Turystyki Urzędu Miasta Zakopane   Wyniki zawodów wkrótce. W galerii przedstawiamy fotoreportaż Zuzanny Chmiel!!!
( 15 Czerwca 2006)
12 czerwca Biegi Przełajowe Zakopane
(żródło: )

12 czerwca na dolnej Równi Krupowej odbyła się kolejna edycja biegów przełajowych uczniów szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół średnich.  Cykl zawodów organizowany jest przez Wydział Sportu i Turystyki Urzędu Miasta Zakopane w ramach Dni Sportu Szkolnego .   W galerii fotoreportaż Zuzanny Chmiel z zawodów!!!!.   Pełne wyniki zawodów do pobrania tutaj w formacie excela!!!
( 12 Czerwca 2006)
Zawody lekkoatletyczne o mistrzostwo Gminy Czarny Dunajec 9 czerwca
(żródło: )

Dnia 9.06.2006r. na stadionie GKS „Czarni” Czarny Dunajec odbyły się zawody czwórboju lekkoatletycznym dla szkół podstawowych z terenu Gminy Czarny Dunajec w których wystartowało 10 szkół. Organizatorem był Urząd Gminy Czarny Dunajec oraz Centrum Kultury i Promocji Gminy w Czarnym Dunajcu. Uczestnicy zawodów rywalizowali indywidualnie oraz drużynowo w kategoriach  dziewcząt i chłopców. Drużyny w poszczególnych kategoriach za zajęcie miejsc od 1 - 3 otrzymały pamiątkowe puchary i dyplomy. Indywidualnie zawodnicy za zajęcie miejsca od 1-3 otrzymali medale i dyplomy.
( 12 Czerwca 2006)
Gimnazjada powiatu nowotarskiego w lekkoatletyce.
(żródło: )

W dwa dni po Licealiadzie Powiatu Nowotarskiego takie same zawody lekkoatletyczne zostały przeprowadzone dla młodzieży gimnazjów. Tak samo organizatorem zawodów był międzyszkolny Osrodek Sportowy w Rabce.
( 28 Maja 2006)
Licealiada Powiatu Nowotarskiego w lekkoatletyce Rabka
(żródło: )

23 maja  na stadionie KS Wierchy w Rabce odbyły się Indywidualne  Mistrzostwa Powiatu Nowotarskiego w lekkoatletyce . W zawodach wzięły udział reprezentacje szkół średnich z Jabłonki, Lipnicy Wielkiej Nowego Targu oraz Rabki.
( 25 Maja 2006)
Archiwum
Pierwszy «« (106-120)(121-135)(136-150)(151-165)(166-180)

 
  
 
 
 
 
 
 
  
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2018