START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport UG Biały Dunajec
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
LOTOS CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Swiata
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane    Bukowina Tatrzańska
UG Poronin  

UG Czarny Dunajec  UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki


 
Gabinet Terapii
   
   Keti   Skijumping
Montano
  AZS-Zakopane  


TZN Zakopane
     KS Pieniny
  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Lekkoatletyka
Mistrzostwa w Sztafetowych Biegach Przełajowych
(żródło: mat Prasowe)

 30 września 2016 r. na terenie lotniska w Nowy Targu odbyły się Mistrzostwa Powiatu Nowotarskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Przy pięknej pogodzie trasy na płycie nowotarskiego lotniska przebiegło blisko 450 dzieci. W kategorii dziewcząt ze szkół podstawowych, dystans 10x800m, zwyciężyła Szkoła Podstawowa nr 1 przy ZSPiG nr 1 im. Bohaterów Westerplatte w Cichem.
( 7 Października 2016)
Tatrzański Festiwal Biegowy za nami
(żródło: A. Szymaszek fot. R Gomółka)

 237 osób wzięło udział w Tatrzańskim Festiwalu Biegowym, który odbył się w miniony weekend w Tatrach. Na imprezę składały się: Tatra Fest Bieg i Tatra Vertical. Dzień później, również w ramach festiwalu, rozegrany został Bieg Świstaka.    W galerii fotoreportaż z biegu
( 17 Sierpnia 2016)
Tatra Fest bieg dla Marcina Rzeszótko i Magdaleny Łączak
(żródło: )

 Magdalena Łączak z Mielca i Marcin Rzeszótko z Zakopanego zwyciężyli w rozegranym dzisiaj Tatra Fest Biegu.  W Tatra Verticalu wygrali Sandra Mikołajczyk  z Siemianowic Sląskich i Piotr Biernawski z Nowego Targu.
( 13 Sierpnia 2016)
TATRZAŃSKI FESTIWAL BIEGOWY: 3 BIEGI W TATRACH. 13-14.08
(żródło: A. Szymaszek)

13 i 14 sierpnia zapowiada się prawdziwe święto dla miłośników biegów górskich. 13 sierpnia zawodnicy wezmą udział w Tatra Fest Biegu na dystansie ok. 56 kilometrów, którego trasa wiodła będzie z Zakopanego na grań Tatr na odcinku Grześ – Rakoń – Wołowiec, Starorobociański Wierch – Ornak z powrotem do Zakopanego. Dla wszystkich, którzy chcą wystartować, ale wolą krótsze dystanse, tego samego dnia odbędzie się Tatra Vertical. Dzień później – 14 sierpnia coś na „deser”: Bieg Świstaka - krótszy, ale za to z niespodziankami, takimi jak kąpiel w beczce z wodą z górskiego potoku! 
( 6 Czerwca 2016)
Zakopiański Weekend Biegowy z Sokołem 2016. Grand Prix dla Bolechowskiej i Farona.
(żródło: )

  Bieg im hr Władysława Zamoyskiego zakończył trzydniowy Zakopiański Weekend Biegowy z Sokołem.Zawodnicy rywalizowali na 10 km trasie z Palenicy Białczańskiej do Morskiego Oka. Najszybsi byli  Mirosława Witowska z Zakopanego oraz  Grzegorz Opiał z Wiśniowej. . Natomiast Grand Prix Sokoła- nagrodę  za wszystkie trzy biegi zdobyli Dominika Bolechowska oraz Robert Faron.    W galerii fotoreportaż z wręczenia nagród
( 5 Czerwca 2016)
Zakopiański Weekend biegowy z Sokołem- Już dwa biegi za nami.
(żródło: )

  W ramach tegorocznego weekendu Biegowego z Sokołem rozegrane zostały już dwa biegi. W piątek Bieg Sokoła a w sobotę Wysokogórski Bieg im druha F. Marduły , który był równocześnie Mistrzostwami Polski w skyruningu.   W galerii kilka fot z sobotniego biegu.
( 4 Czerwca 2016)
Maraton i Półmaraton Podhalański 2016
(żródło: www.maratonpodhalanski pl fot J. Chudko)

69 biegaczek i biegaczy z Polski oraz Słowacji wystartowało w tegorocznym Maratonie Podhalanskim, Półmartaon zgromadził na starcie 52 osoby. W maratonie triumfowali Katarzyna Gacek z Chabówki oraz Dawid Guroś z Nowego Targu w półmaratonie najszybsi byli Robert Faron z Zalesia oraz Mirosława Witowska z Zakopanego. Pełne wyniki tutaj w formacie pdf 
( 18 Maja 2016)
Miejskie Igrzyska Szkół Podstawowych w 4-boju
(żródło: M. Zamojski UM Nowy Targ)

9 maja 2016 r. na stadionie obok Hali Sportowej "Gorce" w Nowym Targu odbyły się Miejskie Igrzyska Szkół Podstawowych w 4-boju. W zawodach wzięły udział Szkoły Podstawowe Nr 2, Nr 3, Nr 5, Nr 11 z terenu Miasta Nowy Targ. Szkoły reprezentowało blisko 50 uczniów. Rywalizowano w czterech konkurencjach- bieg na dystansie 60m, rzut piłeczką palantową, skok w dal, bieg na dystansie 600m dziewczynki i 1000m chłopcy.    W galerii fotoreportaż M. Zamojskiego z zawodów!!!
( 11 Maja 2016)
„Zwycięstwo Kasi Zając w biegu Ultra Fiord w południowym Chile”
(żródło: P.Kosmala)

Połowa kwietnia to czas gdy w Patagonii można spodziewać się pierwszych oznak nadchodzącej zimy. Takiej aury doświadczyło ponad 600 zawodników biorących udział w rozegranych w ostatni weekend zawodów Ultra Fiord (http://www.ultrafiord.com/). Wśród ponad 30 narodowości na starcie nie zabrakło też Polaków. 
( 18 Kwietnia 2016)
RUSZYŁY ZAPISY NA TATRA FEST BIEG!
(żródło: A. Szymaszek)

Ruszyły zapisy na Tatra Fest Bieg, który odbędzie się 13 sierpnia. Trasa liczy ok. 56 kilometrów i będzie wiodła z centrum Zakopanego na główną grań Tatr. Dzień później organizatorzy zapraszają na Bieg Świstaka. Dwa biegi składają się na Tatrzański Festiwal Biegowy.  
( 23 Marca 2016)
Trwają zapisy na Zakopiański Weekend Biegowy z Sokołem
(żródło: A.Karpiel Semberecka TG Sokół)

4 marca rozpoczęły się zapisy na tegoroczny Zakopiański Weekend Biegowy z Sokołem. W ramach tego dużego biegowego wydarzenia organizowanego przez Towarzystwo Gimnastyczne „Sokół” Gniazdo w Zakopanem w dniach 3-5 czerwca 2016r. odbędą się: IX Bieg Sokoła, IX Wysokogórski Bieg im. dh. Franciszka Marduły oraz VII Bieg im. hr. Władysława Zamoyskiego. 
( 4 Marca 2016)
13 - 14 sierpnia TATRZAŃSKI FESTIWAL BIEGOWY
(żródło: A. Szymaszek)

13 i 14 sierpnia zapowiada się prawdziwe święto dla miłośników biegów górskich. 13 sierpnia zawodnicy wezmą udział w Tatra Fest Biegu na dystansie ok. 56 kilometrów, którego trasa wiodła będzie z centrum Zakopanego na główną grań Tatr. Dzień później odbędzie się Bieg Świstaka - krótszy, ale za to z niespodziankami. Zapisy ruszają 21 marca.  
( 3 Marca 2016)
Złote i Srebrne Kozice dla Zakopiańskiego Weekendu Biegowego z Sokołem
(żródło: Anna Karpiel Semberecka TG Sokół Zakopane)

W rozstrzygniętym właśnie konkursie na Najlepsze Biegi Górskie sezonu 2015 organizowanym przez portal biegigorskie.pl Zakopiański Weekend Biegowy z Sokołem zdobył aż pięć nagród w rożnych kategoriach. Wysokogórski Bieg im. dha Franciszka Marduły zdobył Srebrną Kozice w kategorii open i Złotą Kozicę w kategorii Najlepszy bieg górski na długim dystansie, Srebrne Kozice w swoich kategoriach zdobyły też dwa pozostałe biegi rozgrywane w ramach Weekendu - Bieg im. hr. Władysława Zamoyskiego (w kategorii Najlepszy bieg górski w stylu alpejskim) oraz Bieg Sokoła (w kategorii Najlepszy bieg górski w stylu anglosaskim). Z kolei cała impreza zdobyła Srebrną Kozicę w kategorii najlepszy festiwal biegowy. Zawody organizuje Towarzystwo Gimnastyczne „Sokół” Gniazdo w Zakopanem. 
( 16 Grudnia 2015)
8 Alpin Sport Tatrzański Bieg Pod Górę wygrywają Dominika Wiśniewska Ulfik Kamil Jastrzębski.
(żródło: )

 Ubiegłoroczni zwycięzcy Dominika Wiśniewska Ulfik i Kamil Jastrzębski obronili swoje tytuły stając na najwyższym stopniu podium 8 Alpin Sport Tatrzańskiego Biegu Pod Górę. W kategorii ratowników zwyciężył srebrny medalista tegorocznego Elbrus Race Marcin Rzeszótko. W biegu wystartowało ponad 320 biegaczek i biegaczy z Polski, Słowacji, Niemiec i Meksyku a na mecie zameldowało się 266 uczestników.   W galerii fotoreportaż!!!
( 17 Października 2015)
Przemek Sobczyk Mistrzem Polski Przewodników w biegu alpejskim
(żródło: )

     Zakopiańczyk Przemysław Sobczyk  zdobył dzisiaj tytuł Mistrza Polski w Mistrzostwach Przewodników jakie rozegrano w ramach biegu głównego na Babią Górę Chaszczoka . Trasa wynosiła 10 km z 1250 m przewyższenia. Gratulacje Przemek!!
( 26 Września 2015)
Archiwum
Pierwszy «« (1-15)(16-30)(31-45)(46-60)(61-75) »» Ostatni

 
  
 
 
 
 
 
 
  
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2018