START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
LOTOS CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Swiata
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane       UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki


 
Gabinet Terapii
   
   Keti


   Skijumping
  AZS-Zakopane  


TZN ZakopaneKS Pieniny
  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Lekkoatletyka
Trzystu szczęśliwych – lista startowa Flexistav Biegu Granią Tatr
(żródło: M.Strojny)

 Tylko trzystu szczęśliwców, których wyłoniło losowanie,  znalazło się na liście startowej czwartej edycji Flexistav Biegu Granią Tatr. Pozostałe 50 miejsc z limitu przyznanego przez Tatrzański Park Narodowy zostanie wykorzystanych dla zaproszonych zawodników. W tym roku o każde miejsce ubiegało się aż trzech chętnych – po raz pierwszy przekroczyliśmy liczbę 900 zgłoszeń. Cieszy fakt, że tak wielu jest sportowców, by startować w tak trudnych i wymagających zawodach. Na starcie zobaczymy min. zwycięzcę pierwszej edycji Przemka Sobczyka, a także czołowych zawodników zawodów serii Skyrunning - bieg będzie ponownie Mistrzostwami Polski na dystansie ultra.
( 26 Lutego 2019)
Turbacz Winter Trail 2019 przeszedł do historii.
(żródło: M. Zubek www.podhaleregion.pl)

 Tradycyjnie w drugi weekend lutego fani górskiego biegania zgromadzili się przed GOPR'ówką w Nowym Targu. W tym roku na linii startowej zameldowało się blisko 300 śmiałków.
( 11 Lutego 2019)
IV Bieg po(d) choinkę – zdrowo, przyjemnie, dobroczynnie
(żródło: A. Szopińska www.podhaleregion.pl)

 Pożytek dla zdrowia, przyjemność i korzyść dla potrzebujących pomocy. Takie cele przyświecają co roku Biegowi po(d) Choinkę i akcji charytatywnej „Serce za serce”. Kolejne edycje sportowo-rekreacyjnej imprezy połączonej z akcją charytatywną to efekt współpracy Podhalańskiej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej i Nadleśnictwa Nowy Targ. Tegoroczna edycja była już czwartą.
( 19 Grudnia 2018)
Bieg Na Kasprowy dla Miski Witowskiej i Krzysztofa Bodurki
(żródło: )

 Krzysztof Bodurka i Miśka Witowska zostali Mistrzami Polski w Skyrunning Vertical KM. Zawody odbyły się na trasie XI Alpin Sport Tatrzański Bieg Pod Górę z metą na Kasprowym Wierchu i były jednocześnie finałem Pucharu Polski Skyrunning.   W galerii fotoreportaż
( 20 Października 2018)
SPEKTAKULARNY SUKCES MARCINA ŚWIERCA - PIERWSZE MIEJSCE W TDS
(żródło: Bieganie.pl)

 Marcin Świerc nie zawiódł swoich kibiców i w świetnym stylu wygrał TDS, jeden z głównych biegów festiwalu UTMB na dystansie 120 km, osiągając jednocześnie największy swój dotychczasowy indywidualny sukces.
( 2 Września 2018)
Zakopane było dziś żółte. Ponad 700 osób biegło na rzecz chorych na mukowiscydozę .
(żródło: )

 Trzeci Bieg po Oddech już za nami. Na starcie tego charytatywnego wyścigu stanęło w niedzielę 718 osób w tym 47 zawodników z mukowiscydozą. Wśród kobiet na mecie pierwsza pojawiła się Justyna Kowalczyk, ambasadorka Polskiego Towarzystwa Walki z Mukowiscydozą.  Wśród panów zwyciężył Patryk Belgrau z Międzyrzecza.Bieg jak co roku miał na celu pozyskanie środków na zakup leków i sprzętu niezbędnych osobom chorym na mukowiscydozę oraz zwiększenie świadomości społecznej tej choroby. Organizatorem Biegu po Oddech było Polskie Towarzystwo Walki z Mukowiscydozą,  i MOSiR Zakopane.  W galerii fotoreportaż   W tej galerii fotoreportaż WAt 1  
( 2 Września 2018)
Tatra Fest Bieg wygrywają Robert Faron i Mirosława Witowska
(żródło: )

  Robert Faron z Zalesia i Mirosława Witowska z Zakopanego wygrali tegoroczny Tatra Fest Bieg został zorganizowany przez Stowarzyszenie Spotkania z Filmem Górskim. Zawody odbyły sie w Tatrach.
( 18 Sierpnia 2018)
Sukcesy młodych lekkatletów z Rabki
(żródło: M. Zubek www.podhaleregion.pl)

  W Chorzowie odbyły się Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Juniorów Młodszych U-18. Z powiatu nowotarskiego zakwalifikowała się trójka zawodników, podopiecznych trenera Wiesława Peruckiego reprezentujących klub MKS Rabka-Zdrój : Julia Kusiak trójskok, Maciej Czyszczoń 100m i 200m oraz Wojciech Galik skok w dal i trójskok.
( 31 Lipca 2018)
Miejskie igrzyska sp w 4 boju 2017-2018
(żródło: M.Zamojski UM Nowy Targ)

 13 czerwca 2018 r. na stadionie obok Hali Sportowej „Gorce” w Nowym Targu odbyły się Miejskie Igrzyska Szkół Podstawowych w 4-boju. W zawodach wzięły udział Szkoły Podstawowe Nr 2, Nr 3, Nr 4, Nr 5, Nr 11 z terenu Miasta Nowy Targ. Szkoły reprezentowało blisko 60 uczniów.  Rywalizowano w czterech konkurencjach- bieg na dystansie 60 m, rzut piłeczką palantową, skok w dal, bieg na dystansie 600 m dziewczynki i 1000 m chłopcy. W galerii fotoreportaż
( 15 Czerwca 2018)
Ekstremalny biegowy weekend
(żródło: A.Karpiel Semberecka TG Sokół)

 Trzy dni trwała rywalizacja biegaczy na tatrzańskich szlakach podczas VIII Weekendu Biegowego z Sokołem. Do pokonania były trzy trasy różniące się zarówno dystansem, przewyższeniami, jak również stopniem trudności.    W galerii fotoreportaż A. Karpiel Sembereckiej z zawodów
( 12 Czerwca 2018)
Bieg im Wł hr Zamoyskiego zakończył Zakopiański weekend biegowy z Sokołem.
(żródło: )

 162 biegaczek i biegaczy wystartowało w niedzielę w 10 km Biegu im Władysława hr Zamoyskiego, który zakończył trzydniowy weekend  biegowy organizowany przez TG Sokół gniazdo w Zakopanem.  W biegu triumfowali Opiał Grzeegorz z Wiśniowej oraz  Martyna Kantor z Krakowa.
( 10 Czerwca 2018)
Wysokogórski bieg im dr F. Marduły wygrywają Witowska i Świerc
(żródło: )

 Mirosława Witowska (KW Zakopane) i Marcin Świerc (Buff Team Lisowice) wygrali 10 bieg wysokogórski im. Franciszka Marduły.    Tym samym zdobyli również tytuły mistrzów Polski w skyrunningu.   W galerii fotoreportaż z dekoracji
( 9 Czerwca 2018)
III Pasterski Bieg Przełajowy - wyniki
(żródło: www.podhaleregion.pl)

 W dniu 23 maja obyła się trzecia edycja Pasterskiego Biegu Pasterskiego. Uczestnicy w poszczególnych kategoriach wiekowych zmagali się z przebyciem wyznaczonego dystansu: rocznik 2009 i młodsi - 400 metrów, rocznik 2007-2008 - 600 m., rocznik 2005-2006 - 800 m., rocznik 2002-2004 - 1000 m. oraz kategoria Open od rocznika 2001 - 1000 m. 
( 1 Czerwca 2018)
Maraton Podhalański i Półmaraton 2018
(żródło: )

 11 biegaczek i 61 biegaczy wystartowało w ostatnim Maratonie Podhalańskim jaki zostła rozegrany 13 maja na trasie z Nowego Targu do Zakopanego. W Półmaratonie  wystartowało 57 uczestników.
( 16 Maja 2018)
III Bieg po(d) choinkę, czyli rekreacja, tradycja i dobroczynność w jednym. Rekord Jana Wydry.
(żródło: www.podhaleregion.pl)

 Trzecia edycja przedświątecznego Biegu po(d) choinkę zapisała się frekwencją podobną jak w poprzednich latach. Niepowtarzalna jest jednak atmosfera sportowo-rekreacyjno-charytatywnej imprezy. Pogoda wyjątkowo sprzyjała startującym, jedyną trudnością było zalodzenie trasy, czyli pętli w Borze Kombinackim.
( 18 Grudnia 2017)
Archiwum
Pierwszy «« (1-15)(16-30)(31-45)(46-60)(61-75) »» Ostatni

 
 
  
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
  
  
 
 
  
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2022