Łyżwiarski Puchar Swiata Hamar 7 miejsce Luizy Złotkowskiej i 4 Konrada Nieźwiedzkiego.

Po przerwie na tor lodowy wrócili uczestnicy Pucharu Świata Tym razem zawody zawitały do Hamar w Norwegii. Swoją dobrą dyspozycję z pierwszej połowy sezonu potwierdzili polscy panczeniści. Luiza Złotkowska na dystansie 1500 m zajęła doskonałą 7 lokatę a Konrad Niedźiwedzki w biegu na 5000 m był 4.
( 31 Stycznia 2015)
Mistrzostwa Polski w wieloboju sprinterskim Luiza Złotkowska i Artur Nogal najlepsi.

Mistrzami Polski w wieloboju sprinterskim zostali Luiza Złotkowska UKS Sparta Grodzisk oraz Artul Nogal Fundacja Legia Warszawa. Srebrne medale przypadły Aleksandrze Kapruziak KS PiFf Katowice i Piotr Michalski SKŁ Górnik  Sanok  W galerii fotoreportaż  J. Koczyńskiej Chmiel z dekoracji
( 25 Stycznia 2015)
Mistrzostwa Polski w wieloboju sprinterskim.

Luiza Złotkowska UKS Sparta Grodzisk  i Artur Nogal  Fundacja Legia Warszawa prowadzą  po dwóch biegach w mistrzostwach Polski w wieloboju sprinterskim jakie dzisiaj rozpoczęły się w Zakopanem. Na starcie staneło blisko 50 panczenistek i panczenistów z 11 klubów.  W galerii fotoreportaż Joanny Koczyńskiej Chmiel z pierwszego dnia zawodów!!
( 24 Stycznia 2015)
Puchar Polski i Ogólnopolskie Zawody Klasyfikacyjne w łyżwiarswtie szybkim

Blisko 100 panczenistek i panczenistów rywalizowało w zawodach Pucharu Polski oraz Ogólnopolskich Zawodach Klasyfikacyjnych w łyżwiarstwie szybkim.  Młodsi łyżwiarze mogli się między innymi zmierzyć z naszym mistrzem olimpijskim Zbigniewiem Bródką, który właśnie z kadrą rozpoczął zgrupowanie w Zakopanem przed mającymi się odbyć w najbliższy weekend zawodami Mistrzostw Polski w sprintach.   Pełne wyniki tutaj w formacie pdf
( 19 Stycznia 2015)
Ogolnopolskie Zawody Dzieci w lyżwiarstwie szybkim.
(żródło: OZŁS Zakopane)

Ponad 100 dziewczynek i chłopców rywalizowało na torze zakopiańskiego COS w Ogólnopolskich Zawodach Dzieci "I ty zostaniesz Mistrzem"  zorganizowanych przez OZŁS Zakopane
( 12 Stycznia 2015)
Łyżwiarskie ME w wieloboju:
(żródło: PZŁS)

Ireen Wuest po raz trzeci z kolei zdobyła złoty medal mistrzostw Europy w wieloboju. Holenderka uzyskała 161,734 pkt i wyprzedziła Czeszkę Martinę Sablikovą 162,414. Katarzyna Woźniak była dziesiąta, a Aleksandra Goss piętnasta. Jan Szymański w niedzielnym biegu na 1500 m był 7, Piotr Puszkarski 13ale Polacy nie brali udziału w biegach na 10000  m  w klasyfikacji wieloboju znaleźli się odpowiednio na 7 i 12 miejscu.
( 11 Stycznia 2015)
Ogólnopolskie Zawody Dzieci w łyżwiarskim wieloboju.

Na torze zakopiańskiego COS rozpoczęły się Ogólnopolskie Zawody Dzieci w łyżwiarstwie szybkim. Na starcie dwudniowej rywalizacji staneło ponad 100 dziewcząt i chłopców w wieku 12 do 15 lat z całej Polski  w pierwszym dniu rozgrane zostały biegi na dystansach 500 m 1000 m oraz sztafety .  Pełne wyniki tutaj
( 10 Stycznia 2015)
Łyżwiarskie ME w wieloboju: prowadzą Wuest i Verweij.

Jan Szymański (AZS AWF Poznań) i Katarzyna Woźniak (AZS AWF Katowice) zajmują dziewiąte miejsca po dwóch z czterech konkurencji mistrzostw Europy w łyżwiarskim wieloboju w Czelabińsku. Prowadzą Holendrzy Ireen Wuest i Koen Verweij.
Łyżwiarskie Mistrzostwa Polski w wieloboju Złotkowska i Szymański bez konkurencji

Luiza Złotkowska  (UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki) i Jan Szymański (AZS AWF Poznań) w pięknym stylu zdobyli złote medale mistrzostw Polski w wieloboju.
( 30 Grudnia 2014)
Łyżwiarskie Mistrzostwa Polski rekordy toru i grad medali kadrowiczów.
(żródło: PZLS)

Drugi dzień rywalizacji w łyżwiarskich Mistrzostwach Polski przyniósł nowe rekordy toru na Stegnach oraz grad medali dla naszych kadrowiczów.
( 29 Grudnia 2014)
Dobre wyniki i dużo emocji w łyżwiarskich mistrzostwach Polski

Wszyscy najlepsi panczeniści, na czele ze złotym medalistą olimpijskim na 1500 m Zbigniewem Bródką, startują w mistrzostwach Polski w Warszawie (28-30 grudnia). W rywalizacji kobiet zabrakło kontuzjowanych Natalii Czerwonki i Katarzyny Bachledy-Curuś.
( 28 Grudnia 2014)
Rewelacyjne występy reprezentantów Polski podczas zakończonych II Akademickich Mistrzostw Świata w Kazachstanie

Rewelacyjny start odnotowali polscy panczeniści w II Akademickich Mistrzostwach Świata , ktore zostały rozegrane w Ałmatach w Kazachsatnie.  Polska reprezentacja zdobyła w ciągu czterech dni  14 medali w tym 8 złotych i po 3 srebrne i brązowe.
( 21 Grudnia 2014)
Pasmo sukcesów Polskich panczenistów na Akademickich Mistrzostwach Świata

Znakomicie dla naszej ekipy rozpoczęły się w Ałmaty II Akademickie Mistrzostwa Świata w łyżwiarstwie szybkim. Biało-czerwoni zdobywali medale, bili rekordy słynnego wysokogórskiego toru Medeo. W II Akademickich Mistrzostwach Świata w łyżwiarstwie szybkim startuje stu sportowców z Białorusi, Chin, Estonii, Holandii, Kazachstanu, Kirgistanu, Mongolii, Niemiec, Polski, Rosji, Węgier i Włoch.|   I AMŚ w łyżwiarstwie szybkim rozegrane zostały przed rokiem w Zakopanem.
( 20 Grudnia 2014)
Puchar świata w Heerenveen. Złoto Janka Szymańskiego.

W ostatnim dniu  pucharowych zmagań w Heerenveen nasi panczeniści ponownie  odnieśli sukcesy. Najbardziej spektakularny był złoty medal Jana Szymańskiego , który w biegu na dystansie 1500 m grupy A o 0,30 sek pokonał Holendra Woutera Olde Heuvela (1,46,22) oraz Amerykanina Shani Davisa (1.46,33)  Tym samym Polak  powiększył swój dorobek punktowy do 261 i umocnił się na pozycji lidera wyprzedzając Holendra Kjelda Nuisa o 5 pkt oraz Norwega Sverre Lunde Pedersena o 21 pkt.
( 14 Grudnia 2014)
Puchar Świata w Heerenveen. Brąz panczenistek w drużynie
(żródło: fot L. Złotkowska)

W drugim dniu pucharowych zmagań w Berlinie nasze panczenistki w biegu drużynowym odniosły kolejny sukces - bowiem wywalczyły brązowy medal.  Aleksandra Goss, Katarzyna Woźniak i Luiza Złotkowska z czasem 3.02,31 stanęły na trzecim miejscu podium