Puchar Świata w Heerenveen. Brąz panczenistek w drużynie
(żródło: fot L. Złotkowska)

W drugim dniu pucharowych zmagań w Berlinie nasze panczenistki w biegu drużynowym odniosły kolejny sukces - bowiem wywalczyły brązowy medal.  Aleksandra Goss, Katarzyna Woźniak i Luiza Złotkowska z czasem 3.02,31 stanęły na trzecim miejscu podium
( 13 Grudnia 2014)
Łyżwiarski Puchar Świata w Heerenveen

Po sukcesach w Berlinie polscy  panczeniści przyzwyczaili nas do miłych niespodzianek. Także w holenderskim Heerenveen pierwszy dzień przyniósł naszym reprezentantom  medale, które zdobyli Luiza Złotkowsa oraz  Artur Waś
( 12 Grudnia 2014)
Puchar Świata kolejne dwa medale polskich panczenistów.

W ostatnim dniu pucharowych zmagań w Berlinie polscy panczeniści zdobyli kolejne dwa złote medale. Na najwyższyms topniu podium stanęli  Jan Szymański na dystansie 1500 m w grupie A oraz Artur Waś w drugim biegu na 500 m. Kolejne zawody  Pucharu Świata zostaną rozegrane  12-14 grudnia w Heerenveen.
( 7 Grudnia 2014)
Łyżwiarski PS w Berlinie Kolejne medale Polaków.

Dwa srebrne medale zdobyli nasi panczeniści w drugim dniu pucharowych zmagań w Berlinie . Pierwszy zdobył w grupie B Piotr Michalski na dystansie 1000 m a drugi team  w składzie Luiza Złotkowska, Katarzyna Woźniak , Aleksandra Goss i Angelika Fudalej w biegu drużynowym. W godzinach wieczornych rozgrany zostanie jeszcze bieg na 5000 m w którym wystartują Sebastian Druszkiewicz i Roland Cieślak
( 6 Grudnia 2014)
Łyżwiarski PŚ w Berlinie. Trzy medale dla Polski.

Dwa złote medale oraz brąz wywalczyli polscy panczeniści w pierwszym dniu pucharowych zmagań w Berlinie.  Złoto zdobyli Artur Waś na 500 m oraz  drużyna w składzie  Bródka, Szymański, Niedźwiedzki  Brąz wywalczyła na 3000 m Katarzyna Woźniak. Gratulacje.
( 5 Grudnia 2014)
Łyżwiarski PŚ w Seulu. Trzecie miejsce Złotkowskiej

Justyna Złotkowska zajęła 3 miejsce w biegu na dystansie 1000 m grupy B. Polka uzyskała czas 1.19,94  uległa tylko Holenderce  Laurine van Riessen (1.19,39) i Niemce Gabriele Hirschbichler (1.19,54)
( 23 Listopada 2014)
Łyżwiarski PŚ w Seulu

Kolejne starty w Seulu i kolejne punkty pucharowe naszych panczenistów.
( 22 Listopada 2014)
Łyzwiarski PŚ w Seulu. Kolejne sukcesy naszych panczenistów.

Kolejne zawody Pucharu świata w łyżwiarstwie szybkim rozgrywane są w południowokoreańskim Seulu. O  kolejnych bardzo dobrych startach mogą powiedzieć polscy panczeniści.
( 21 Listopada 2014)
Łyżwiarski puchar świata w Obihiro - kolejne starty na plus

Trzeci dzień pucharowych zmagań w japońskim Obihiro nasi panczeniści także mogą zapisać na plus. Konrad Niedźwiedzki wywalczył na dystansie 1500 m grupy a 6 miejsce a Luiza Złotkowska na tym samym dystansie była 10.
( 16 Listopada 2014)
Udana inauguracja sezonu pucharowego polskich panczenistów.

O udanym starcie w pierwszych zawodach Pucharu Świata rozegranych w Japiońskim Obihiro mogą powiedzieć polscy panczeniści.
( 15 Listopada 2014)
SEBASTIAN DRUSZKIEWICZ, PANCZENISTA Z SOCZI, MOŻE KONTYNUOWAĆ TRENINGI.
(żródło: S. Kostiuk Face It)

Sebastian Druszkiewicz, panczenista z Soczi, może kontynuować treningi.Znalazł sponsora, który uwierzył w jego potencjał.
( 18 Czerwca 2014)
Wielobojowe Mistrzostwa Świata w Łyżwiarstwie szybkim Heerenveen.

Polscy panczenisci odnieśłi sukces bowiem w zakończonych w Heerenveen Mistrzostwach Świata w wieloboju łyżwiarskim zajeli miejsca w czołowej dziesiątce
( 24 Marca 2014)
Finałowe zawody łyżwiarskiego Pucharu Świata w Heerenveen. Srebro polskich panczenistek w drużynie

Katarzyna Bachleda Curuś, Natalia Czerwonka i Luiza Złotkowska wywalczyły w niedzielnym biegu drużynowym srebrny medal przegrywając z Holenderkami  niespełna dwie sekundy i zakończyły rywalizację w Pucharze Świata równiez na 2 miejscu. Trzecią lokatę w Heerenveen zajęły Japonki    Z kolei w drugim biegu na 500 m Artur Waś uplasował się na 6 miejscu i w klasyfikacji generalnej PŚ  znalazł się na 16 pozycji
( 17 Marca 2014)
Finałowe zawody łyżwiarskiego Pucharu Świata w Heerenveen
(żródło: ISU)

O bardzo dobrym starcie w finałowych zawodach Pucharu Świata w Heerenveen mogą powiedzieć nasi panczeniści. Srebro drużyny męskiej , brązowy medal Zbigniewa Bródki , 4 miejsce Artura Wasia na 500 m , 8 i 9 miejsce Katarzyny Bachledy Curuś   na dystansach 1000 i 3000 m oraz miejsca w czołowej dziesiątce Natalii Czerwonki i Luizy Złotkowskiej  to  wyniki pierwszych dwóch dni rywalizacji
( 15 Marca 2014)
Łyżwiarski Puchar Świata w Inzell

W Inzell rozgrywane są kolejne zawody  Łyżwiarskiego Pucharu Świata. Nasi panczeniści mogą mówić o bardzo dobrych występach.