START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport UG Biały Dunajec
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
LOTOS CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Swiata
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane      


UG Czarny Dunajec  UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki


 
Gabinet Terapii
   
   Keti   Skijumping
Montano
  AZS-Zakopane  


TZN Zakopane

     


KS Pieniny
  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Łyżwiarstwo
Wójcicka i Niedźwiedzki będą reprezentować Polskę na MŚ w Berlinie
(żródło: )

Dwójka Zakopiąńskich panczenistów - Katarzyna Wójcicka (LKS Poroniec) oraz Konrad Niedźwiedzki(AZS-Zakopane) będą reprezentować nasz kraj podczas Mistrzostw Świata w łyżwiarskim wielboju, które odbędą się w najbliższy weekend w Berlinie.
( 6 Lutego 2008)
PŚ w łyżwiarstwie szybkim Polki drużynowo trzecie.
(żródło: www.isu.org, www.pzls.pl)

W rozgrywanych we włoskiej Baselga di Pine druzynowych biegach w łyżwiarstwie szybkim bardzo dobrze zaprezentowali się polscy panczeniści. Panie wywalczyły trzecie miejsce a panowie piąte.
( 3 Lutego 2008)
Pś w łyżwiarstwie szybkim Hamar- Niedźwiedzki drugi Wójcicka trzecia
(żródło: )

 W drugim dniu trwania zawodów  Pucharu świata w Hamar na długim torze bardzo dobrze zaprezentowali się nasi łyżwiarze Konrad Niedźwiedzki i Katarzyna Wójcicka. 
( 27 Stycznia 2008)
PŚ w Łyżwiarstwie - Niedźwiedzki dziewiąty na 1500 m . Złotkowska trzecia
(żródło: )

 W rozgrywanych w Hamar zawodach Pucharu Świata w  łyżwiarstwie szybkim bardzo dobrze spisali się  polscy panczeniści. Konrad Niedźwiedzki zajął dziewiąte miejsce  w biegu na 1500 m , Luiza Złotkowska na dystansie 5000 m w grupie B zajęła 3 pozycję a Katarzyna Wójcicka była dwunasta.
( 26 Stycznia 2008)
Łyżwiarskie Mistrzostwa Europyw Kołomnie Sukcesy Wójcickiej i Niedźwiedzkiego
(żródło: )

W drugim dniu Mistrzostw Eurowpy w Łyżwiarskim Wieloboju rozegrane zostały biegi na dłuższych dystansach.  W biegu na 1500 mm Katarzyna Wójcicka zajęła 7 miejsce a Konrad Niedźwedzki był 9-y.    Na dystansie  5000 m Wojcicka uplasowała się na 9 pozycji i w wieloboju ostatecznie została sklasyfikowana na 8 miejscu. Konrad Niedźwiedzki nie startował na 10 km i sklasyfikowano go na 13 lokacie
( 14 Stycznia 2008)
Mistrzostwa Europy w Kołomnie Srebro Niedźwiedzkiego - Wójcicka ósma
(żródło: )

W rozgrywanych w  rosyjskiej Kołomnie Mistrzostwach Europy w wieloboju łyżwiarskim drugie miejsce na dystansie 500 m zdobył Konrad Niedźwiedzki.  Katarzyna Wójcicka była ósma na 500 i 3000 m 
( 12 Stycznia 2008)
Sukcesy zakopiańskich łyżwiarzy na torze długim
(żródło: )

W minionym  okresie    zakopiańscy łyżwiarze brali udział w dwóch  zawodach.  15 - 16 grudnia w Pucharze Świata w Heerenven  a końcem ubiegłego tygodnia w Mistrzostwach Polski na dystansach, które odbyły się w Warszawie. Bardzo dobrze zaprezentowali się Katarzyna Wójcicka, Luiza Złotkowska i  Konrad Niedżwiedzki  i  Sebastian Druszkiewicz.
( 25 Grudnia 2007)
Rekord Mateusza Stasiowskiego w Calgary:
(żródło: )

Podczas zawodow Pucharu Świata w łyżwiarstwie szybkim na torze długim , które odbyły sie w Calgary padło kilka rekordów Polski m.in rekord Polski Juniorów na dystansie 500 metrów. który ustanowił młody zakopiańczyk Mateusz Stasiowski . Dystans ten pokonał w czasie 36.61.Poprzedni rekord nalezał do Konrada Niedżwieckiego ustanowiony w  2004 rok
( 25 Listopada 2007)
PŚ w łyżwiarstwie szybkim Konrad Niedzwiedzki czwarty.
(żródło: )

W Salt Lake City w USa rozegrane zostały zawody w łyżwiarstwie szybkim na torze długim. Bardzo dobrze zaprezentował się Konrad Niedźwiedzki , który na dystansie 1000m zajał czwarte miejsce  (1.08,94)uzyskując zarazem rekord Polski na tym dystansie. W piątkowym biegu na 1500 m zajął co prawda 11 m ale czas 1.44,66 to kolejny rekord Polski do kolekcji zakopiańczyka. Katarzyna Wójcicka zajęła w niedzielę na dystansie 3000 m dopiero 21 miejsce , ale również zdobyła rekord Polski na dystansie 1500 m (1.56,94) W tym biegu Wójcicka  zajęła 13 miejsce.
( 12 Listopada 2007)
Short track w Nowym Targu Ponad dwustu zawodników!
(żródło: )

Nowotarskie lodowisko przez dwa dni było miejscem zmagań łyżwiarzy szybkich specjalizujących się na krótkich dystansach. W zawodach short track wystartowało ponad 200 zawodników z Polski i zagranicy. W pierwszym dniu rywalizowano w Okręgowych Zawodach Rankingowych , które stanowiły jednocześnie eliminacje do uczestnictwa w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży i Mistrzostw Polski Juniorów . Z kolei w drugim dniu, odbyła się pierwsza edycja tegorocznego Pucharu Polski.
( 31 Października 2007)
Mistrzostwa Polski w wieloboju Łyżwiarskim tor długi- Sukcesy zakopiańskich łyżwiarzy
(żródło: )

W rozegranych na Stegnach w Warszawie 17 i 18 marca Mistrzostwach Polski w  wieloboju bardzo dobrze wypadli zakopiańscy łyżwiarze z AZS AWF Zakopane.   W klasyfikacji wieloboju  kobiet  Katarzyna Wójcicka została Mistrzynią Polski a vice mistrzowski tytuł przypadł Luizie Złotowskiej .  Tak samo w klasyfikacji wieloboju  mężczyzn Konrad Niedźwiedzki zdobył Mistrzostwo Polski. Sebastian Druszkiewicz uplasował się na piątej pozycji., Roman Krzeptowski był siódmy a Dariusz Stanuch ósmy. Gratulacje.
( 18 Marca 2007)
Finały International Seasons Erfurt Sukcesy Polaków.
(żródło: )

W Erfurcie  w dniach 4-5 luty rozegrano finały International Seasons w łyżwiarstwie szybkim.  Bardzo dobrze zaprezentowali się polscy zawodnicy  zajmując czołowe miejsca na poszczególnych dystansach.  Dariusz Stanuch dwukrotnie stanął na najwyższym miejscu podium w biegu na dystansie 3000 m oraz 5000m . Roman Krzeptowski dwukrotnie wywalczył srebrny medal na dystansach 100 m a Tomasz Budz zajął drugie miejsce na dystansie 500 m, i dwukrotnie uplasował się na czwartej  pozycji na dystansach  500 i 1000 m
( 7 Lutego 2007)
Srebrna Łyżwa w Sanoku- Sukcesy zakopiańczyków.
(żródło: )

27 i 28 stycznia w Sanoku odbyły się ogólnopolskie zawody „ Srebrna Łyżwa”, które zostały przeniesione z Zakopanego. W dwudniowych zmaganiach nie zabrakło zakopiańskich łyżwiarzy, którzy mogą się pochwalić znaczącymi sukcesami: Angelika Fudalej w pierwszym dniu trwania zawodów na dystansie 500 m uzyskała 3 czas mając do zwyciężczyni Magdaleny Borek  zaledwie  1,3 s straty. Na dystansie 1000m Angelika zajęła dobrą 6 pozycję. W drugim dniu na dystansie 500 m zajęła 4 miejsce a na dystansie  1500m zakopianka była 9 Ostatecznie w  wieloboju zajęła 6 pozycję
( 29 Stycznia 2007)
Mistrzostwa Europy w łyżwiarstwie szybkim Sukces Konrada Niedżwiedzkiego
(żródło: )

Od 12 stycznia we włoskim Collalbo odbyły się mistrzostwa Europy w łyżwiarstwie szybkim na torze długim. Polskę reprezentowali w tych zawodach: Katarzyna  Wójcicka, Luiza Złotowska, Konrad Niedźwiedzki, Sławomir Chmura  i Witold Mazur.
( 14 Stycznia 2007)
6-7 stycznia łyżwiarskie mistrzostwa Polski w sprintach
(żródło: )

6-7 stycznia w Tomaszowie Mazowieckim w bardzo trudnych warunkach przy padającym deszczu odbyły się  Łyżwiarskie Mistrzostwa Polski  w Sprintach . Rozegrane zostały biegi na dystansach  100, 500,  1000 m
( 11 Stycznia 2007)
Archiwum
Pierwszy «« (195-209)(210-224)(225-239)(240-254)(255-260) »» Ostatni

 
  
 
  
 
 
 
  
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2019