MP w łyżwiarstwie szybkim na dystansach.

Na najwyższym miejscu podium podczas pierwszego dnia  trwania mistrziostw Polski na dysnasach stanęli : Artur Nogal, Sławomir Chmura, Natalia Czerwonka oraz drużyna kobiet Pilicy I Tomaszów Mazowiecki .  Luiza Złotkowska,Konrad Niedźwiedzki, Artur Waś oraz  kobieca drużyna SNPTT sięgneli po srebro.  W galerii fotoreportaż z zawodów.!!!!
( 17 Grudnia 2010)
Mistrzostwa Polski na dystansach.

W piątek na torze lodowym rozpoczną się Mistrzostwa Polski na dystansach. Jutrzejszy start został opóźniony o godzinę i zawody rozpoczną się o godz 11.00  Organizatorzy taką decyzję podjęli ze względu na duży mróz. Swój udział w zawodach potwierdziło 85 zawodniczek i zawodników z 9 klubów.  Startuje również cała kadra kobiet i mężczyzn przebywająca aktualnie w Zakopanem na zgrupowaniu
( 16 Grudnia 2010)
Sukcesy zakopiańskich łyżwiarzy podczas OZD w Lubinie.

4 i 5 grudnia w Lubinie rozegrane zostały  Ogólnopolskie Zawody Dzieci w łyżwiarstwie szybkim na torze długim.  Bardzo dobrze zaprezentowali się  panczeniści z SNPTT 1907 Zakopane  uczniowie  GMS i SP nr 1w  Zakopanem .
( 6 Grudnia 2010)
Puchar Świata Juniorów w łyżwiarstwie szybkim - w drugim dniu wygrali faworyci

W  drugim dniu trwania Pucharowych zmagań juniorów  nie zawiedli faworyci.  Jekaterina Ajdowa (Kazachstan), Paweł Kuliżnikow (Rosja), Maurice Vrend (Holandia), Pien Keulstra (Holandia) i Frank Hermans (Holandia) zdobyli złote medale na poszczególnych dystansach rozegranych  w niedzielę na torze lodowym zakopiańskiego COS  W galerii fotoreportaż z zawodów!!!!
( 28 Listopada 2010)
Puchar Świata Juniorów w łyżwiarstwie szybkim - pierwsze medale wręczone.

Z kilku godzinnym opóźnieniem spowodowanym opadami śniegu rozpoczęły się w Zakopanem pierwsze zawody strefy europejskiej Pucharu Świata Juniorów w łyżwiarstwie szybkim.  W galerii fotoreportaż I dnia zawodów!!!!!
( 27 Listopada 2010)
Short Track: Zebrali kolejne doświadczenie
(żródło: Maciej Zubek)

Czwarty rok z rzędu Nowy Targ był organizatorem dwudniowych Międzynarodowych Zawodów w Short Tracku. Na starcie stanęło blisko 200 zawodników i zawodniczek z Polski, Czech i Słowacji.
( 28 Października 2010)
Zakopiański panczenista trenuje w Holandii.

Zakopiański łyżwiarz  Konrad Niedźwiedzki w minionym tygodniu ropoczął treningi z zawodą grupą holenderskich panczenistów TVM pod okiem trenera Gerarda Kemkersa
( 4 Lipca 2010)
Mistrzostwa Polski w wieloboju łyżwiarskim Zakopane - Czerwonka i Bródka mistrzami Polski. Druszkiewicz wicemistrzem.

Natalia Czerwonka i Zbigniew Bródka zdobyli złote medale podczas  rozegranych w Zakopanem mistrzostw Polski w łyżwiarskim wieloboju. Zakopiańczyk Sebastian Druszkiewicz  wywalczył  wicemistrzostwo .   W galerii fotoreportaz z zawodów!!!
( 17 Stycznia 2010)
Mistrzostwa Polski w wieloboju łyżwiarskim. Niedźwiedzki na czele po dwóch biegach.

Konrad Niedźwiedzki ( AZS Zakopane) zajmuje pierwsze miejsce w klasyfikacji wieloboju po biegu na 500 m i 5000m.  Sebastia Druszkiewicz ( AZS Zakopane) znajduje się na  trzecim miejscu  po dwóch biegach. W zawodach nie wystartowała Katarzyna Bachleda Curuś( LKS Poroniec) a Luiza Złotkowska ( AZS Zakopane) wycofała się po biegu na 500 m.
( 16 Stycznia 2010)
Sebastian Druszkiewicz z olimpijską normą

W czasie zawodów Canada Cup w Calgary Sebastian Druszkiewicz (AZS Zakopane) wykonał normę olimpijską (czasową) na Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Vancouver. Na dystansie 5000 m nasz czołowy długotystansowiec uzyskał 6.28,88, a na 10000 m 13.20,50.
( 14 Stycznia 2010)
Łyżwiarskie ME w Hamar Konrad Niedźwiedzki dziewiąty.

Konrad Niedźwiedzki wywalczył dziewiąte miejsce w wieloboju  łyżwiarskim Mistrzostw Europy w Hamar. Katarzyna Bachleda Curuś zajęła jedenastą pozycje. Mistrzowskie tytuły wywalczyli Martina Sablikova z Czech oraz Sven Kramer z Holandii.
( 10 Stycznia 2010)
Zwycięstwo Konrada Niedźwiedzkiego na inaugurację Łyżwiarskich ME w Hamar.

Konrad Niedźwiedzki bradzo dobrze rozpoczał tegoroczne Mistrzostwa Europy w wieloboju łyżwiarskim w Hamar.  Na dystansie 500 m  Konrad zajął pierwsze miejsce z czasem 36,07. Drugi z Polaków Zbigniew Bródka zajął na tym dystansie 10 miejsce.
( 9 Stycznia 2010)
Vancouver 2010 - trener i kadra łyżwiarzy szybkich ma nadzieję, że najlepsza forma przyjdzie podczas Igrzysk Olimpijskich

W Zakopanem zgrupowanie zakończyła Polska kadra panczenistów.  Była to jak mówił trener kolejna faza przygotowań przedolimpijskich. Zawodnicy z Zakopanego pojechali na Mistrzostwa Polski w Sanoku.
( 3 Stycznia 2010)
Mistrzostwa Polski w wieloboju sprinterskim w Sanoku. Sukcesy zakopiańskich panczenistów.

W pierwszym dniu Mistrzostw Polski w wieloboju sprinterskim zakopiańscy panczeniści Konrad Niedźwiedzki oraz Luiza Złotkowska wywalczyli  1 srebrny i 3 brązowe medale.
Sylwestrowe zawody w łyżwiarstwie szybkim - Nowy rekord toru Konrada Niedźwiedzkiego.

Konrad Niedźwiedzki ustanowił nowy rekord toru lodowego w  Zakopanem na dystansie 1000 m podczas sylwestrowych zawodów kontrolnych . W galerii fotoreportaż z zawodów!!!!