6 miejsce Karoliny Riemen podczas Mistrzostw Świata w Skicrossie

Karolina Riemen SZÓSTA na freestyl'owych Mistrzostwach Świata w Deer Valley. Po wczorajszych eliminacjach była czternasta, dzisiaj, w czterech wyścigach finałowych była trzy razy druga i raz trzecia (w półfinale).
( 5 Lutego 2011)
8 miejsce Karoliny Riemen w PŚ w Grasgehren.

Zakopianka zajęła 8 miejsce podczas sobotnich zawodów Pucharu Świata w skicrossie rozgrywanych w niemieckim Grasgehren. Tym samym Polka awansowała z 18  na 14 miejsce w klasyfikacji generalnej PS w skicrossie. W tym sezonie rozegrano już 6 edycjii a  zostanie rozegranych jeszcze 5
( 29 Stycznia 2011)
Mistrzostwa Polski The North Face Polish Freesking Open Harenda 2011

Na zakopiańskiej Harendzie zakończyły się dwudniowe zmagania ponad 50 uczestników The North Face Polish Freeskiing Open. Jednocześnie w big air rozgrywano Mistrzostwa Polski. Tytuł  obronił zakopiańczyk Szczepan Karpiel Bułecka , drugi  był Bartek Sibiga z Katowic a trzeci Jan Krzysztof z Zakopanego. W galerii obszerna fotorelacja z finałów oraz piątkowej Night Session!!!
Igrzyska i Gimnazjada Młodzieży Szkolnej w narciarstwie alpejskim o Puchar Burmistrza Szczawnicy
(żródło: J. Kaleta PCKiS Nowy Targ)

27 stycznia na terenie Areny narciarskiej Jaworki Homole rozegrane zostały zawody w narciarstwie alpejskim o Puchar burmistrza  Szczawnicy. Zawody zorganizowane  zostały przez MOK w Szczawnicy oraz Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu przy udziale Areny  Narciarskiej Jaworki Homole  jako Igrzyska Młodziezy Szkolnej i Gimnazjada Ośrodka Szczawnica.     W galerii fotoreportaż nadesłany przez Organizatora.!!!
( 28 Stycznia 2011)
The North Face Polish Freeskiing Open - Harenda 2011 - eliminacje za nami.

Ponad 40 zawodników z Polski Słowacji, Wielkiej Brytanii Szwajcarii, Węgier oraz Estonii stanęło na starcie VIII Mistrzostw Polski we freeskiingu. Przy przepięknej pogodzie  uczestnicy zakończyli popołudniu eliminacje w Big Air oraz Raill-ach. Do dalszej walki zakwlifikowali się także zakopiańczycy: Jan Krzysztof, Szczepan Karpiel Bułecka, Tomasz Paździor oraz  Michał Nikliński.  Wśród pań zobaczymy w finałach Weronikę Chyc.    W galerii obszerny fotoreportaż z eliminacji!!!!
TAURON dodaje energii polskiemu narciarstwu
(żródło: A.Lesiewski Snow PR)

TAURON Polska Energia SA rozpoczyna trzyletni program wsparcia polskiego narciarstwa alpejskiego przygotowany we  współpracy z medalistą Mistrzostw Świata Andrzejem Bachledą–Curusiem.
( 17 Stycznia 2011)
Karolina Riemen - kolejny szczebel w Pucharze Świata

"Kala" RiemenW kolejnych zawodach Pucharu Świata w skicrossie (w Alpe d'Huez - Francja) Karolina Riemen zajęła 11 miejsce. Niektórzy zaczynają liczyć (statystycznie) kiedy stanie na podium :-) Karilina Riemen  aktualnie zajmuje po zawodach w Alpe d'Huez tą samą, 16 pozycję w generalnej klasyfikacji Pucharu Świata 2011
( 13 Stycznia 2011)
W cieniu Justyny i Adama

Nie tak „wysoko” w klasyfikacjach, bez komentarzy w mediach i (jak co roku) na własnych nartach, pnie się w klasyfikacji Pucharu Świata w skicrossie Karolina Riemen.
( 10 Stycznia 2011)
Puchar Europy w St Sebastian - Agnieszka Gąsienica Daniel 10 w gigancie

Agnieszka Gąsienica Daniel zajęła 10 miejsce  w slalomie gigancie Pucharu Europy w austriackim  St Sebastian Aleksandra Kluś nie zakwalifikowała się do drugiego przejazdu.
( 9 Stycznia 2011)
Karolina Riemen -16 w Pucharze Świata

Zakopianka Karolina Riemen ostatecznie zajęła 16 miejsce w Pucharowych zawodach w ski-crossie w austriackim St. Johann.
( 7 Stycznia 2011)
Karolina Riemen 15. zakwalifikowała się do ćwierćfinałów Pucharu świata

Zakopiańska narciarka Karolina Riemen  wywalczyła w kwalifikacjach 15 lokatę do piątkowych zawodów Pucharu Świata w ski crossie, które rozgrywane są w St. Johann w Austrii. Do dalszej walki wchodzi 16 narciarek
( 6 Stycznia 2011)
Aleksandra Kluś wygrywa we Włoszech, dobre starty Polek

Coraz lepsze wyniki notują nasze alpejki w Pucharze Europy oraz zawodach FIS. Aleksandra Kluś dwa razy wygrała w Monte Spicco, Karolina Chrapek oraz juniorka Maryna Gąsienica Daniel zdobyły najlepsze FIS-punkty w karierze, a pozostałe zawodniczki również zaprezentowały się z dobrej strony.
( 28 Grudnia 2010)
Reprezentanci 13 krajów na listach startowych The North Face Polish Freeskiing Open
(żródło: J. Będkowski SnowPR)

Zbliża się największa impreza freeskiingowa w tej części Europy. Listy startowe odbywającego się w dniach 28-29 stycznia w Zakopanem TNF PFO 2011 stopniowo zapełniają się nazwiskami z całej Europy.
( 26 Grudnia 2010)
Młodzieżowy Puchar Polski z udziałem gwiazd narciarstwa alpejskiego.

We wtorek na Harendzie prócz Juliena Cousineau, Michaela Janyka, Manuela Osborne-Paradis, Brad Spence'a i Felixa Neureuthera można było zobaczyć także olimpijczyka z Turynu, oraz m.in. zdobywcę Małej Kryształowej Kuli w sezonie 2009/2010 w supergigancie Erika Guay'a.    W galerii fotoreportaż z Harendy!!!!
( 21 Grudnia 2010)
Gwiazdy narciarstwa alpejskiego na Harendzie.

Gwiazdy narciarstwa alpejskiego Michael Janyk, Julien Cousineau, Brad Spencer, Manuel Osborn Paradis oraz Felix Neureuther  goszczą w Zakopanem. Na zaproszenie Michała i Jędrzeja Jasiczków  przylecieli z Włoch by wziąść udział jako przedzjeżdżacze  w zawodach Pucharu Polski juniorów  B i C rozgrywanych na Harendzie. We wtorek na Harendzie pojawić się mają jeszcze Bode Miller oraz  Eryk Guay.  W galerii fotoreportaż.