START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
Orlen CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Świata Igrzyska Europejskie
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane       UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki


 
Gabinet Terapii
   
   Keti


   Skijumping
  AZS-Zakopane  


TZN ZakopaneKS Pieniny
  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Narty
ZIMOWE MISTRZOSTWA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 4 I GIMNAZJUM NR. 3
(żródło: )

W dniu 1 marca 2007 na stoku Pardałówki odbyły się Zimowe Mistrzostwa Szkoły Podstawowej nr 4 oraz Gimnazjum nr 3 w narciarstwie alpejskim i snowboardzie. W zawodach wzięło udział blisko 100 zawodników obydwu szkół. Rywalizacja we wszystkich kategoriach wiekowych była bardzo zacięta, a o kolejności na mecie często decydowały setne części sekundy.  W galerii kilka fotografii Iwony Zabeckiej z zawodów !!!!!
( 6 Marca 2007)
I Otwarte Zawody o Puchar Małego Cichego w Slalomie Gigancie i Snowboardzie
(żródło: )

23 lutego 2007 r. na terenie Stacji Narciarskiej Małe Ciche odbyły się I Otwarte Zawody o Puchar Małego Cichego w Slalomie Gigancie i Snowboardzie. Patronat nad zawodami objął Wójt Gminy Poronin . W Pucharze wzięło udział ponad 200 wspaniałych zawodników i liczyła się przede wszystkim dobra zabawa. Dziękujemy sponsorom za cenne nagrody: FunSki, Blizzard, Montana, Swix, Tatry Polskie, Szałas pod Koszystą, Tatrzański Bór.
( 1 Marca 2007)
XXIV Mistrzostwa Polski Szkół Wyższych w narciarstwie alpejskim i snowboardzie.
(żródło: )

Od niedzieli na Harendzie trwają XXIV Mistrzostwa Polski Szkół Wyższych. Organizatorem zawodów jest AZS Środowisko Warszawa . Po dwóch eliminacjach , w których wzięło udział 420 zawodników rozegrano finały.
( 28 Lutego 2007)
Otwarte Zawody Narciarskie Ząb 2007.
(żródło: )

4 lutego na stoku narciarskim  Potoczki  w Zębie odbyły się doroczne otwarte zawody narciarskie .   Zawody zostały  zorganizowane przez Radę sołecką, Zespół Szkół oraz Radę Rodziców przy Zespole Szkół w Zębie. Urząd Gminy w Poroninie oraz Związek Podhalan i OSP w Zębie . Dochód z tej imprezy przeznaczony jest na budowę nowej sali gimnastycznej przy szkole w Zębie.  Organizatorzy zadbali o atrakcje dla uczestników i kibiców - występ zespołu regionalnego Zbójnicek oraz zabawą teneczna.  a o żołądki zadbali strażacy. Tradycyjnie w zawodach licznie wzięli udział wczasowicze przebywający na zimowisku w tej najwyżej położonej wsi w Polsce. Wiele było także zespołów rodzinnych.   Wkrótce wyniki a w galerii fotoreportaż z zawodów!!!
( 4 Lutego 2007)
XII Amatorskie Mistrzostwa Polski w Narciarstwie „Intersport Family Cup” 2007.
(żródło: )

W dniu  4 lutego 2007 (niedziela) odbędzie się kolejna eliminacja  Mistrzostwa Województwa Małopolskiego w narciarskim i snowboardowym slalomie gigancie. Zawody odbędą się na Polanie Sosny w Niedzicy. godzina rozpoczęcia zawodów:  10.00 .
( 1 Lutego 2007)
OTWARTE ZAWODY NARCIARSKIE ZĄB 2007 SLALOM GIGANT
(żródło: )

4 lutego w Zębie odbędą się coroczne otwarte zawody narciarskie. Organizatorami imprezy są: Rada Sołecka,Urząd Gminy Poronin, Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych , Zespół Szkół  i Rada Rodziców przy Zespole Szkół w Zębie , Oddział Związku Podhalan oraz OSP Ząb.   Slalom gigant rozpocznie się w najbliższą niedzielę, o godz 11.30 na stoku narciarskim „Potoczki” w Zębie  
( 31 Stycznia 2007)
Kronika Narciarstwa Nowotarskiego w latach 1910-2000 Promocja książki.
(żródło: )

8 września w Nowym Targu odbyła się  promocja Kroniki Narciarstwa Nowotarskiego w latach 1910-2000 .  Jak powiedziała Autorka  Maria Pawluśkiewicz Kronika ma za zadanie usystematyzowanie wszystkich osiągnięć zawodników nowotarskich na przestrzeni  90 lat.
( 12 Września 2006)
61 Puchar PKL i Puchar Prezesa PKL
(żródło: )

Po raz 61 w 70-cio letniej historii Polskich Kolei Linowych zostały rozegrane zawody w narciarstwie alpejskim o Puchar PKL Na starcie stanęło ponad 100 zawodniczek i zawodników w tym 46 to pracownicy PKL.
( 25 Kwietnia 2006)
VIII Zawody na Starym Sprzęcie o Wielkanocne Jajo Kalatówki 2006
(żródło: )

17 kwietnia na Kalatówkach odbyły się VIII Zawody na Starym Sprzęcie o Wielkanocne Jajo.  Pomimo padającego deszczu na starcie stanęło blisko 100 zawodników w tym 20-osobowa reprezentacja Słowaków.   W galerii przedstawiamy obszerną fotorelację z  zawodów!!!!
( 17 Kwietnia 2006)
VIII Zawody na Starym Sprzęcie o Wielkanocne Jajo im. Krystyny Behounek
(żródło: )

W wielkanocny Lany Poniedziałek w Suchym Żlebie na Kalatówkach, tradycyjnie  spotkają się miłośnicy nart i dobrej zabawy. Wtedy to bowiem zostaną rozegrane VIII Zawody Na Starym Sprzęcie Narciarskim o Wielkanocne Jajo im. Krystyny Behounek. Zawody te, rok rocznie gromadzą coraz to większą liczbę uczestników i kibiców, i na stałe już weszły do kalendarza zakopiańskich wydarzeń kulturalno-sportowych.  
( 14 Kwietnia 2006)
Mistrzostwa Polski Amatorów PZN 9 kwietnia Hala Gąsienicowa
(żródło: )

9 kwietnia na Hali Gąsienicowej zostały przeprowadzone Mistrzostwa Polski Amatorów Polskiego Związku Narciarskiego w narciarstwie apejskim Na starcie slalomu giganta w kotle Gąsienicowym stanęło 147 zawodników mężczyzn i kobiet, którzy zostali sklasyfikowani w poszczególnych kategoriach wiekowych. 
( 11 Kwietnia 2006)
IV Memoriał im ks Józefa Tischnera w narciarstwie alpejskim 29 marca Kluszkowce
(żródło: )

29 marca 2006 na znakomicie przygotowanej trasie Stacji Narciarskiej Czorsztyn Ski spotkało się 200 zawodnikow z 15 szkół różnego typu  aby rywalizować w slalomie gigancie w ramach IV Memoriału im.ks.prof.Józefa  Tischnera.  Organizatorem tych zawodów jest Uczniowski Klub Sportowy przy  Szkole Podstawowej w Łopusznej,  a uczestnikami uczniowie i nauczyciele  szkół noszacych imię ks.prof.Józefa Tischnera oraz szkół zaprzyjaźnionych.
( 31 Marca 2006)
MP Seniorów w narciarstwie alpejskim - Szczyrk 2006
(żródło: )

W dniach 15-17 marca odbyły się w Szczyrku Mistrzostwa Polski Seniorów w Narciarstwie Alpejskim. Na zawody zjechała sie cała Polska "czołówka" razem z reprezentujacymi nas na Igrzyskach Olimpijskich w Turynie -   Katarzyną Karasińską, Dagmarą Krzyżyńską oraz Michałem Kałwą. Zawody rozpoczęly się środowym supergigantem na stokach Skrzycznego, który był jednocześnie Memoriałem Urszuli Szkodziak, tragicznie zmarłej alpejki z Beskidów. Czwartek to rywalizacja na trasie slalomu giganta, natomiast Mistrzostwa Polski zakończył piątkowy slalom.
( 23 Marca 2006)
VIII Amatorskie Mistrzostwa Małopolskiego TKKF
(żródło: )

19 marca o godz 11'00 na Długiej Polanie w Nowym Targu rozpoczną  się VIII Amatorskie Mistrzostwa Małopolskiego TKKFw Slalomie Gigancie .  Oragnizatorami  są: Wojewódzki Małopolski Zarząd TKKF w Krakowie. oraz Ognisko TKKF Old Boys w Zakopanem
( 16 Marca 2006)
Puchar Diabełka Jaworzyna Krynicka 2006
(żródło: )

  12 marca na Jaworzynie Krynickiej zostały rozgerane zawody o Puchar Diabełka w slalomie gigancie. W zawodach wzięły udział dzieci z roczników 1995-2000 z Polski i Słowacji
( 15 Marca 2006)
Archiwum
Pierwszy «« (1155-1169)(1170-1184)(1185-1199)(1200-1214)(1215-1220) »» Ostatni

 
 
 
 
 
  
  
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2024