START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
Orlen CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Świata Igrzyska Europejskie
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane       UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki


 
Gabinet Terapii
   
   Keti


   Skijumping
  AZS-Zakopane  


TZN ZakopaneKS Pieniny
  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Narty
Chyla i Mitan najlepsi w drugim slalomie w Szczawnicy
(żródło: PolSKI Mistrz)

 Reprezentanci Polski triumfowali drugiego dnia zmagań w zawodach FIS w slalomie, które rozegrane zostały na trasie Palenica 1 w ośrodku narciarskim PKL w Szczawnicy. Wśród kobiet najlepsza była Maja Chyla, a w rywalizacji mężczyzn bezkonkurencyjny okazał się Juliusz Mitan.
( 18 Lutego 2023)
Frackowiak i Łodziński triumfują w slalomie na Palenicy
(żródło: PolSKI Mistrz)

 Ośrodek narciarski PKL Palenica w Szczawnicy po raz drugi tej zimy był areną zmagań w zawodach rozgrywanych w ramach Programu PolSKI Mistrz. W czwartek, 16 lutego na trasie Palenica 1 odbyły się zawody FIS w slalomie, w których triumfowali Słowaczka Karolina Frackowiak i reprezentant Polski Jan Łodziński.
( 17 Lutego 2023)
W młodych siła!
(żródło: J. Będkowski Snow Pr)

 W trzecim dniu Garmin Winter Sports Festival 2023 w Ośrodku Narciarskim Kotelnica Białczańska rozegrane zostały zawody Młodzieżowego Pucharu Polski PZN. W rywalizacji wzięło udział blisko 70 zawodników i zawodniczek w wieku od 7 do 18 lat! Młodzi sportowcy pokazali, że o przyszłości narciarskiego i snowboardowego freestyle’u w Polsce można myśleć z optymizmem. 
( 15 Lutego 2023)
Skofja Loka FIS Children Cup: Michał Kałwa zwycięzcą międzynarodowych zawodów dzieci i młodzieży
(żródło: PolSKI Mistrz)

 11 i 12 lutego odbyły się międzynarodowe zawodach dla dzieci i młodzieży w Skofja Loka. Rywalizacja zgromadziła alpejczyków z całego świata w tym reprezentantów Polski z kategorii U14 i U16. Fantastycznie spisał się nasz młodzik Michał Kałwa, który wygrał zawody w slalomie.
( 13 Lutego 2023)
Puchar Polski Big Air w Białce Tatrzańskiej
(żródło: J. Będkowski Snow Pr fot M. Kin)

 W Ośrodku Narciarskim Kotelnica Białczańska trwa Garmin Winter Sports Festival 2023. W drugim dniu imprezy rozegrane zostały zawody Pucharu Polski PZN w konkurencji Big Air oraz zawody MTB Freestyle. Najlepszy wśród narciarzy był Szczepan Karpiel-Bułecka.  W rywalizacji snowboardzistów triumfowali Krzysztof Owczarek i Hanna Borowiak.  Paweł Stachak był bezkonkurencyjny w widowiskowych zmaganiach rowerzystów.  
( 11 Lutego 2023)
AZS Winter Cup na Mosornym Groniu w Zawoi
(żródło: AZS Winter Cup)

 10 lutego br na Mosornym Groniu w Zawoi rozegrano kolejną edycję tegorocznego AZS Winter Cup. Wśród pań  zarówno w gigancie jak i slalomie triumfowała Maja Chyła z UJ Kraków, wśród panów w gigancie najlepszy był Paweł Jaksina PK Kraków a slalomie Juliusz Mitan AGH Kraków.    pełne wyniki tutaj w formacie pdf  
( 10 Lutego 2023)
Liczy się styl!
(żródło: J. Będkowski Snow Pr)

 Za nami pierwszy dzień Garmin Winter Sports Festival 2023 w Ośrodku Narciarskim Kotelnica Białczańska. W rewelacyjnych warunkach rozegrana została konkurencja Best Style, w której triumfowali Szczepan Karpiel-Bułecka (narty), Krzysztof Owczarek (snowboard) i Iga Bartmańska (snowboard). Już jutro (sobota, 11.02) w ramach wydarzenia.odbędą się zawody Pucharu Polski PZN w konkurencji Big Air i zawody mtb freestyle, które oglądać będzie można NA ŻYWO na stronach www.wsfest.pl i www.facebook.com/ski2die
( 10 Lutego 2023)
Sanetra trzeci w drugim slalomie gigancie w Szczyrbskim Plesie
(żródło: PolskiMistrz)

 W środę 8 lutego odbył się drugi slalom gigant w ramach zawodów FIS w Szczyrbskim Plesie. W pierwszych zawodach trzecie miejsce zajęli Magdalena Bańdo i Wojciech Gałuszka, z kolei w drugich ich sukces powtórzył Bartłomiej Sanetra. Tym razem na starcie stanęło 15-osobowa reprezentacja Polski.
( 8 Lutego 2023)
Polacy na podium zawodów FIS w Szczyrbskim Plesie
(żródło: )

 Reprezentacja Polski licznie wzięła udział w zawodach FIS w slalomie gigancie w Szczyrbskim Plesie. Najlepiej z naszych zaprezentowali się Magdalena Bańdo oraz Wojciech Gałuszka, którzy zajęli trzecie miejsce. W czołowej dziesiątce znalazło się jeszcze pięć polskich nazwisk.
( 7 Lutego 2023)
Drugi dzień zmagań w Młodzieżowym Pucharze Polski w Szczawnicy
(żródło: PolSKI Mistrz)

 We wtorek 7 lutego w ośrodku narciarskim PKL Palenica w Szczawnicy odbył się drugi dzień zmagań w ramach IV edycji Młodzieżowego Pucharu Polski w narciarstwie alpejskim. Tym razem młodzi alpejczycy rywalizowali w slalomie gigancie na wymagającej trasie Palenica 1. Najwięcej medali w tej konkurencji zdobyli zawodnicy MB Team Szczyrk, którzy wywalczyli trzy krążki. Wśród młodzików zwyciężyli reprezentanci wspomnianego klubu – Zofia Konieczna i Tymoteusz Ormaniec. Natomiast w starszej kategorii najlepsi okazali się podopieczni KS SportUp – Klaudia Muniak oraz Szymon Rojek. 
( 7 Lutego 2023)
Młodzieżowy Puchar Polski zawitał do Szczawnicy
(żródło: PolSKI Mistrz)

 W poniedziałek, 6 lutego w ośrodku narciarskim PKL Palenica w Szczawnicy zainaugurowano IV edycję Młodzieżowego Pucharu Polski w narciarstwie alpejskim. Pierwszego dnia zmagań młodzi alpejczycy rywalizowali w slalomie. Najwięcej miejsc na podium zajęli reprezentanci klubów: UKN Laworta Ustrzyki Dolne oraz KN Gondola Krynica, którzy dwukrotnie zameldowali się w najlepszej trójce zawodów w danej kategorii wiekowej.
( 7 Lutego 2023)
Bańdo w czołowej „10” i z najlepszymi FIS punktami w karierze
(żródło: PolSKI Mistrz)

 Reprezentacja Polski kobiet ma za sobą trzy dni startów we włoskim Kronplatz. Po wcześniejszym trzecim miejscu Hanny Zięby w slalomie gigancie, tym razem najlepszym wynikiem była ósma pozycja Magdaleny Bańdo. Nasza juniorka oprócz wysokiej lokaty uzyskała także najlepsze w karierze FIS punkty.
( 2 Lutego 2023)
Zięba na podium międzynarodowych mistrzostw Węgier w slalomie gigancie
(żródło: PolSKI Mistrz)

 Udany start reprezentantek Polski w międzynarodowych mistrzostw Węgier w slalomie gigancie. W pierwszych zawodach Hanna Zięba zajęła znakomite trzecie miejsce. Z kolei w następnym gigancie rangi mistrzostw kraju juniorów, Magdalena Bańdo początkowo była piąta, ale ostatecznie została zdyskwalifikowana. Piotr Szeląg zajmując 20. miejsce zjechał także najlepsze FIS punkty w karierze.
( 2 Lutego 2023)
Reprezentacja na Mistrzostwa Świata Seniorów Courchevel Meribel 2023
(żródło: A.Karczewska PZN)

 Zarząd Polskiego Związku Narciarskiego zatwierdził skład alpejskiej reprezentacji na Mistrzostwa Świata Seniorów Courchevel Meribel 2023. Na seniorski czempionat we Francji powołanych zostało sześcioro narciarzy alpejskich: trzy zawodniczki oraz trzech zawodników. Rywalizacja na stokach w Courchevel w Meribel rozpocznie się 6 lutego 2023 roku i potrwa do 19 lutego. 
( 31 Stycznia 2023)
III eliminacje AZS Winter Cup tym razem na Czarnej Górze
(żródło: AZS Winter Cup)

Wystarczyła doba, żeby warunki w Czarnej Górze zmieniły się nie do poznania. Trzeci etap zawodów AZS Winter Cup rozegrany został przy niesprzyjającej pogodzie. Z zaplanowanych konkurencji udało się rozegrać tylko slalom.
( 28 Stycznia 2023)
Archiwum
Pierwszy «« (1-15)(16-30)(31-45)(46-60)(61-75) »» Ostatni

 
 
 
 
 
  
  
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2023