START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport UG Biały Dunajec
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
LOTOS CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Swiata
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane    Bukowina Tatrzańska
UG Poronin   UG Biały Dunajec


UG Czarny Dunajec  UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki

 
Gabinet Terapii
   
   Keti
   Skijumping
Montano
  AZS-Zakopane  TZN Zakopane

     

KS Pieniny
  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Narty
K. Riemen-Żerebecka: "Moim celem jest walczyć o najwyższe miejsca"
(żródło: A. Kosman PZN)

 We wtorkowy wieczór, 13 grudnia Karolina Riemen-Żerebecka stanęła na drugim stopniu podium Pucharu Świata w skicrossie, który rozegrano w szwajcarskiej miejscowości Arosa. To najlepszy wynik w karierze naszej reprezentantki i zarazem drugie podium.   - Myślę, że jestem bardzo dobrze przygotowana do sezonu. Moim celem jest walczyć o najwyższe pozycje w zawodach, a ten cel został już w trzeciej tegorocznej edycji Pucharu Świata zrealizowany – cieszy się nasza reprezentantka.
( 15 Grudnia 2016)
Karolina Riemen-Żerebecka druga w Pucharze Świata!
(żródło: A. Kosman PZN)

 We wtorkowy wieczór, 13 grudnia Karolina Riemen-Żerebecka stanęła na drugim stopniu podium Pucharu Świata w skicrossie, który rozegrano w szwajcarskiej miejscowości Arosa. To najlepszy wynik w karierze naszej reprezentantki i zarazem drugie podium - wcześniej w marcu 2013 roku Karolina uplasowała się na trzecim miejscu w szwedzkim Are. Zawody wygrała Marielle Thompson, a na podium wraz z Kanadyjką i Polką stanęła także Francuzka Ophelie David. Karolina Riemen-Żerebecka awansowała na czwarte miejsce w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata.
( 14 Grudnia 2016)
Katarzyna Wąsek 11. w zawodach FIS w Geilo
(żródło: A. Kosman PZN)

 Nasi alpejczycy startowali dziś w norweskim Geilo w zawodach FIS w slalomie. Najlepiej spisała się Katarzyna Wąsek, plasując się na 11. miejscu. Zawody kobiet wygrała Agnese Aboltina z Łotwy. Daria Krajewska nie ukończyła pierwszego przejazdu.   
( 11 Grudnia 2016)
Karolina Riemen-Żerebecka ósma w Val Thorens
(żródło: A. Kosman PZN)

 Karolina Riemen-Żerebecka znów w czołowej dziesiątce zawodów Pucharu Świata w skicrossie w Val Thorens! Dziś nasza reprezentantka ścigała się z rywalkami trzykrotnie - w ćwierćfinale, półfinale i małym finale, zajmując ostatecznie ósme miejsce. W klasyfikacji generalnej Pucharu Świata oraz Cross Alps Tour plasuje się na dziewiątej pozycji.  
( 10 Grudnia 2016)
Karolina Riemen-Żerebecka w TOP10 Pucharu Świata
(żródło: A. Kosman PZN)

 Karolina Riemen-Żerebecka zajęła dziesiąte miejsce w pierwszych tej zimy zawodach Pucharu Świata w skicrossie, które zostały rozegrane we francuskim Val Thorens. Nasza zawodniczka była trzecia w swoim ćwierćfinale. Zawody wygrała Kanadyjka Marielle Thompson. Riemen-Żerebecka zajmuje aktualnie dziesiąte miejsce w klasyfikacji generalnej.
( 9 Grudnia 2016)
Maryna Gąsienica-Daniel 27. w Pucharze Europy
(żródło: A. Kosman PZN)

 Francuzka Clara Direz zwyciężyła w czwartkowych zawodach Pucharu Europy w slalomie gigancie kobiet, rozgrywanych w norweskim Kvitfjell. Tuż za nią uplasowała się Norweżka Kristin Anna Lysdahl (+ 0,57 sekundy), a trzecia była Szwajcarka Camille Rast (+ 0,82 sekundy). Maryna Gąsienica-Daniel uplasowała się na 27. miejscu ze stratą 3,11 sekundy do zwyciężczyni zawodów.  
( 8 Grudnia 2016)
Riemen-Żerebecka ósma w kwalifikacjach w Val Thorens
(żródło: A. Kosman PZN)

 Karolina Riemen-Żerebecka zajęła ósme miejsce w kwalifikacjach do pierwszych w tym sezonie zawodów Pucharu Świata, które odbędą się już jutro we francuskim Val Thorens.
( 8 Grudnia 2016)
Zima wraca w wielkim stylu. Jędrek Bargiel doceniony w Jasnej.
(żródło: W.Majeran)

 W miniony weekend w Jasnej pod Chopokiem otworzono sezon zimowy: 40 cm świeżego śniegu, -11˚C, 8 km czynnych tras i niedzielne „włoskie” słońce czekało na spragnionych stoków narciarzy i snowboardzistów.
( 6 Grudnia 2016)
M. Gąsienica-Daniel 14. w Pucharze Europy w Trysill
(żródło: A.Karczewska PZN)

 Maryna Gąsienica-Daniel zajęła 14. miejsce w Pucharze Europy w slalomie gigancie, który w niedzielę rozgrywany był w norweskim Trysill. Zwycięstwo odniosła reprezentantka gospodarzy Kristin Anna Lysdahl. Drugie miejsce zajęła Szwajcarka Simone Wild. Natomiast na najniższym stopniu podium stanęła Austriaczka Elisabeth Kappauer.
( 5 Grudnia 2016)
Pojechać jeszcze szybciej! Jędrzej Dobrowolski przed kolejnymi rekordami.
(żródło: J. Dobrowolski Mat prasowe)

 Jędrzej Dobrowolski, najszybszy narciarz Polski, rozpoczął przygotowania się do kolejnego, dziewiątego  już sezonu w karierze. Cel podobnie jak w ubiegłych latach jest jeden: pobić kolejne rekordy w Speed Ski. W 2016 roku jego licznik zatrzymał się na zawrotnej prędkości 244,233 km/h. Rekord świata jest coraz bliżej.
( 5 Grudnia 2016)
PUCHAR EUROPY MĘŻCZYZ W ZAKOPANEM
(żródło: A. Baczkowska TZN)

 W czerwcu br. podczas Kongresu Międzynarodowej Federacji Narciarskiej w meksykańskim Cancun podkomisja Pucharu Europy przyznała Zakopanemu prawo organizacji zawodów Pucharu Europy w slalomie mężczyzn. Zawody rozegrane zostaną na stokach zakopiańskiej Harendy w dniach 11-12 luty 2017 roku
( 29 Listopada 2016)
Karolina Riemen-Żerebecka na podium Pucharu Europy!
(żródło: A. Kosman PZN)

 Karolina Riemen-Żerebecka zajęła trzecie miejsce w pierwszych w tym sezonie zawodach Pucharu Europy w skicrossie, które w niedzielę, 27 listopada odbyły się w austriackim Pitztal. Wygrała Niemka Daniela Maier, a druga była Kanadyjka Marielle Thompson. Wśród mężczyzn triumfował Szwajcar Armin Niederer. Mateusz Habrat był 58
( 27 Listopada 2016)
Karolina Riemien-Żerebecka piąta w Mistrzostwach Austrii
(żródło: A.Karczewska PZN)

 Karolina Riemen-Żerebecka wywalczyła piąte miejsce w Mistrzostwach Austrii w skicrossie, które rozgrywane były w Pitztal. Zwyciężyła Kanadyjka Marielle Thompson. Tuż za nią uplasowała się reprezentantka Francji Ophelie David. natomiast na najniższym stopniu podium stanęła Amerykanka Tania Prymak.  
( 27 Listopada 2016)
DO ZAKOPANEGO WRACA IMPREZA NAJWYŻSZEJ RANGI! WIELKIE NAZWISKA NA HARENDZIE!
(żródło: HSKI.Pl)

 Najlepszych zawodników już tej zimy będzie można zobaczyć na zakopiańskiej Harendzie. Wydarzenie rangi FIS po wielu latach ponownie wraca do Polski. W dniach 11 i 12 luty 2017 zostanie rozegrany PUCHAR EUROPY w slalomie mężczyzn, a to znaczy że na Harendzie pojawią się zawodnicy z czołówki Pucharu Świata!!! Znani z codziennych zmagań na najtrudniejszych trasach świata tym razem zmierzą się z czarną trasą na stoku w Zakopanem.
( 21 Listopada 2016)
Sabina Majerczyk kontuzjowana
(żródło: A. Kosman PZN)

 W czasie treningu przed sprawdzianem, mającym wyłonić skład reprezentacji Polski na zawody Pucharu Świata w Soelden, nasza alpejka Sabina Majerczyk doznała poważnej kontuzji, która wyklucza ją z udziału w inauguracji sezonu narciarskiego. Majerczyk upadła na trasie i zderzyła się z jednym z zagranicznych trenerów, który stał w miejscu niedozwolonym. W tej chwili zawodniczka jest w szpitalu, trwają szczegółowe badania i czekamy na dalsze informacje dotyczące jej stanu zdrowia.   Życzymy Sabinie szybkiego powrotu do zdrowia!
( 21 Października 2016)
Archiwum
Pierwszy «« (31-45)(46-60)(61-75)(76-90)(91-105) »» Ostatni

 
  
 
 
 
 
  
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2017