START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport UG Biały Dunajec
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
LOTOS CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Swiata
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane    Bukowina Tatrzańska
UG Poronin   UG Biały Dunajec


UG Czarny Dunajec  UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki

 
Gabinet Terapii
   
   Keti
   Skijumping
Montano
  AZS-Zakopane  TZN Zakopane

     

KS Pieniny
  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Narty
Karolina Riemen Żerebecka 9 w Innichen
(żródło: )

Karolina Riemen Żerebecka zajęła 9 miejsce podczas czwartkowych zawodów w ski crosie zaliczanych do klasyfikacji Pucharu  Świata w tej dyscyplinie. Rywalizacja odbyła się we włoskim Innichen.
( 22 Grudnia 2016)
Karolina Riemen-Żerebecka 11. w Innichen
(żródło: A.Karczewska PZN)

 Karolina Riemen-Żerebecka zajęła trzecie miejsce w swoim ćwierćfinale i ostatecznie wywalczyła 11. lokatę w zawodach Pucharu Świata w skicrossie, które rozegrane zostały w Innichen. Zwycięstwo odniosła reprezentantka Niemiec Heidi Zacher. Drugie miejsce zajęła Kanadyjka Marielle Thompson, a trzecia była jej rodaczka Georgia Simmerling.
( 21 Grudnia 2016)
Karolina Riemen-Żerebecka 16. w Pucharze Świata w Montafon
(żródło: A. Kosman PZN)

 Karolina Riemen-Żerebecka zajęła 16. miejsce w zawodach Pucharu Świata w skicrossie w Montafon. Polka była czwarta w swoim ćwierćfinale, docierając na metę po Szwedkach Sandrze Naeslund i Annie Holmlund oraz Szwajcarce Fanny Smith. Zawody wygrała Kanadyjka Marielle Thompson, druga była Francuzka Marielle Berger Sabbatel, a trzecia Niemka Heidi Zacher.  
( 17 Grudnia 2016)
Katarzyna Wąsek 13. w zawodach FIS w Hemsedal
(żródło: A.Karczewska PZN)

 W czwartek polscy alpejczycy zakończyli rywalizację w zawodach FIS w norweskim Hemsedal. Najlepiej z Biało-Czerwonych spisała się Katarzyna Wąsek, która ukończyła zawody na 13. miejscu. W slalomie gigancie triumfowali Szwedka Elsa Haakansson Fermbaeck oraz Norweg Alexander Sannes Thorsen.
( 16 Grudnia 2016)
Riemen-Żerebecka na 14. miejscu w kwalifikacjach
(żródło: A.Karczewska PZN)

 Kanadyjka Marielle Thompson wygrała kwalifikacje Pucharu Świata w skicrossie do sobotnich zawodów w austriackim Montafon. Drugie miejsce zajęła jej rodaczka Georgia Simmerling, natomiast trzecia była Niemka Daniela Maier. Reprezentantka Polski - Karolina Riemen-Żerebecka ukończyła kwalifikacje na 14. miejscu i awansowała do fazy finałowej, która rozpocznie się w sobotę o godzinie 11:00.
( 16 Grudnia 2016)
K. Riemen-Żerebecka: "Moim celem jest walczyć o najwyższe miejsca"
(żródło: A. Kosman PZN)

 We wtorkowy wieczór, 13 grudnia Karolina Riemen-Żerebecka stanęła na drugim stopniu podium Pucharu Świata w skicrossie, który rozegrano w szwajcarskiej miejscowości Arosa. To najlepszy wynik w karierze naszej reprezentantki i zarazem drugie podium.   - Myślę, że jestem bardzo dobrze przygotowana do sezonu. Moim celem jest walczyć o najwyższe pozycje w zawodach, a ten cel został już w trzeciej tegorocznej edycji Pucharu Świata zrealizowany – cieszy się nasza reprezentantka.
( 15 Grudnia 2016)
Karolina Riemen-Żerebecka druga w Pucharze Świata!
(żródło: A. Kosman PZN)

 We wtorkowy wieczór, 13 grudnia Karolina Riemen-Żerebecka stanęła na drugim stopniu podium Pucharu Świata w skicrossie, który rozegrano w szwajcarskiej miejscowości Arosa. To najlepszy wynik w karierze naszej reprezentantki i zarazem drugie podium - wcześniej w marcu 2013 roku Karolina uplasowała się na trzecim miejscu w szwedzkim Are. Zawody wygrała Marielle Thompson, a na podium wraz z Kanadyjką i Polką stanęła także Francuzka Ophelie David. Karolina Riemen-Żerebecka awansowała na czwarte miejsce w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata.
( 14 Grudnia 2016)
Katarzyna Wąsek 11. w zawodach FIS w Geilo
(żródło: A. Kosman PZN)

 Nasi alpejczycy startowali dziś w norweskim Geilo w zawodach FIS w slalomie. Najlepiej spisała się Katarzyna Wąsek, plasując się na 11. miejscu. Zawody kobiet wygrała Agnese Aboltina z Łotwy. Daria Krajewska nie ukończyła pierwszego przejazdu.   
( 11 Grudnia 2016)
Karolina Riemen-Żerebecka ósma w Val Thorens
(żródło: A. Kosman PZN)

 Karolina Riemen-Żerebecka znów w czołowej dziesiątce zawodów Pucharu Świata w skicrossie w Val Thorens! Dziś nasza reprezentantka ścigała się z rywalkami trzykrotnie - w ćwierćfinale, półfinale i małym finale, zajmując ostatecznie ósme miejsce. W klasyfikacji generalnej Pucharu Świata oraz Cross Alps Tour plasuje się na dziewiątej pozycji.  
( 10 Grudnia 2016)
Karolina Riemen-Żerebecka w TOP10 Pucharu Świata
(żródło: A. Kosman PZN)

 Karolina Riemen-Żerebecka zajęła dziesiąte miejsce w pierwszych tej zimy zawodach Pucharu Świata w skicrossie, które zostały rozegrane we francuskim Val Thorens. Nasza zawodniczka była trzecia w swoim ćwierćfinale. Zawody wygrała Kanadyjka Marielle Thompson. Riemen-Żerebecka zajmuje aktualnie dziesiąte miejsce w klasyfikacji generalnej.
( 9 Grudnia 2016)
Maryna Gąsienica-Daniel 27. w Pucharze Europy
(żródło: A. Kosman PZN)

 Francuzka Clara Direz zwyciężyła w czwartkowych zawodach Pucharu Europy w slalomie gigancie kobiet, rozgrywanych w norweskim Kvitfjell. Tuż za nią uplasowała się Norweżka Kristin Anna Lysdahl (+ 0,57 sekundy), a trzecia była Szwajcarka Camille Rast (+ 0,82 sekundy). Maryna Gąsienica-Daniel uplasowała się na 27. miejscu ze stratą 3,11 sekundy do zwyciężczyni zawodów.  
( 8 Grudnia 2016)
Riemen-Żerebecka ósma w kwalifikacjach w Val Thorens
(żródło: A. Kosman PZN)

 Karolina Riemen-Żerebecka zajęła ósme miejsce w kwalifikacjach do pierwszych w tym sezonie zawodów Pucharu Świata, które odbędą się już jutro we francuskim Val Thorens.
( 8 Grudnia 2016)
Zima wraca w wielkim stylu. Jędrek Bargiel doceniony w Jasnej.
(żródło: W.Majeran)

 W miniony weekend w Jasnej pod Chopokiem otworzono sezon zimowy: 40 cm świeżego śniegu, -11˚C, 8 km czynnych tras i niedzielne „włoskie” słońce czekało na spragnionych stoków narciarzy i snowboardzistów.
( 6 Grudnia 2016)
M. Gąsienica-Daniel 14. w Pucharze Europy w Trysill
(żródło: A.Karczewska PZN)

 Maryna Gąsienica-Daniel zajęła 14. miejsce w Pucharze Europy w slalomie gigancie, który w niedzielę rozgrywany był w norweskim Trysill. Zwycięstwo odniosła reprezentantka gospodarzy Kristin Anna Lysdahl. Drugie miejsce zajęła Szwajcarka Simone Wild. Natomiast na najniższym stopniu podium stanęła Austriaczka Elisabeth Kappauer.
( 5 Grudnia 2016)
Pojechać jeszcze szybciej! Jędrzej Dobrowolski przed kolejnymi rekordami.
(żródło: J. Dobrowolski Mat prasowe)

 Jędrzej Dobrowolski, najszybszy narciarz Polski, rozpoczął przygotowania się do kolejnego, dziewiątego  już sezonu w karierze. Cel podobnie jak w ubiegłych latach jest jeden: pobić kolejne rekordy w Speed Ski. W 2016 roku jego licznik zatrzymał się na zawrotnej prędkości 244,233 km/h. Rekord świata jest coraz bliżej.
( 5 Grudnia 2016)
Archiwum
Pierwszy «« (31-45)(46-60)(61-75)(76-90)(91-105) »» Ostatni

 
  
 
 

 
 
 
  
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2017