START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
Orlen CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Świata Igrzyska Europejskie
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane       UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki


 
Gabinet Terapii
   
   Keti


   Skijumping
  AZS-Zakopane  


TZN ZakopaneKS Pieniny
  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Narty
Miejskie Igrzyska Szkół Podstawowych w narciarstwie Alpejskim
(żródło: M.Zubek www.podhaleregion.pl)

 W dniu 28 lutego 2023 na stoku narciarskim „Zadział” w Nowym Targu odbyły się Miejskie Igrzyska Szkół Podstawowych w Narciarstwie Alpejskim. W zawodach wzięły udział wszystkie szkoły podstawowe z Nowego Targu Nr 1, Nr 2, Nr 3, Nr 4, Nr 5, Nr 6 i Nr 11. Reprezentanci siedmiu nowotarskich podstawówek rywalizowali na trasie slalomu w pięknym słońcu. Szkoły reprezentowało 94 uczniów z roczników 2013-2008. Dzieci startowały indywidualnie w trzech kategoriach wiekowych w konkurencji slalom gigant
( 2 Marca 2023)
Rekord prędkości w jeździe na nartach nie został pobity
(żródło: )

  1 marca doszło do próby pobicia rekordu prędkości w jeździe na nartach. Zawody odbyły się na stoku z Łomnickiej Przełęczy, brało w nich udział 6 zawodników, w tym reprezentant Polski Dariusz Duda.
( 1 Marca 2023)
Ostatnie eliminacje AZS WinterCup 2023
(żródło: wintercup.pl)

 Ostatnie przed finałem eliminacje AZS Winter Cup zostały rozegrane na Palenicy w Szczawnicy bowiem ze względu na aurę nie można ich było przeprowadzić w Krynicy. Wśród Pań zarówno w slalomie jak i w gigancie triumfowała Maja Chyla z UJ Kraków, natomiast wsród Panów w slalomie wygrał Juliusz Mitanzz AGH Kraków a w gigancie  Błażej Budz z PK Kraków.  Pełne wyniki tutaj
( 24 Lutego 2023)
Zięba i Bębenek mistrzami Polski w slalomie w Szczawnicy
(żródło: PolSKI Mistrz)

 Zakończyły się mistrzostwa Polski w slalomie rozgrywane w ośrodku PKL Palenica w Szczawnicy. Złote medale zdobyli Hanna Zięba oraz Szymon Bębenek. Na drugim miejscu zameldowali się Maja Chyla i Jan Łodziński, a na trzecim Aniela Sawicka oraz Przemysław Bialobrzycki. W klasyfikacji międzynarodowej zwyciężył Jan Borak z Czech.
( 22 Lutego 2023)
Jakubcova i Sanetra najlepsi w ostatnim sprawdzianie przed mistrzostwami Polski
(żródło: PolSKI Mistrz)

 We wtorek 21 lutego odbyły się zawody FIS w Szczawnicy, które były także ostatnim sprawdzianem przed mistrzostwami Polski. Na starcie nie zabrakło czołowych reprezentantów naszego kraju, którzy zgarnęli pięć miejsc na podium. Wśród mężczyzn zwyciężył Bartłomiej Sanetra, natomiast u kobiet najlepsza okazała się Zuzana Jakubcova ze Słowacji.
( 21 Lutego 2023)
Młodzi alpejczycy zmierzyli się z supergigantem w Szczyrku
(żródło: PolSKI Mistrz)

 V edycja Młodzieżowego Pucharu Polski zawitała do Szczyrku, gdzie na 18 i 19 lutego zaplanowano kolejne zmagania w narciarstwie alpejskim. Pierwszy dzień przyniósł nam rozstrzygnięcia w supergigancie. Najwięcej, bo trzy medale wywalczyli zawodnicy z klubu AZS Zakopane. Wśród młodzików zwyciężyli Zofia Konieczna (Team MB Szczyrk) i Janusz Truskolaski (KS SportUp). Z kolei u juniorów młodszych równych nie mięli sobie Lena Andreasik (KS SkiVegas Stanek) i Jan Dubelski (KN Gondola Krynica).
( 19 Lutego 2023)
Chyla i Mitan najlepsi w drugim slalomie w Szczawnicy
(żródło: PolSKI Mistrz)

 Reprezentanci Polski triumfowali drugiego dnia zmagań w zawodach FIS w slalomie, które rozegrane zostały na trasie Palenica 1 w ośrodku narciarskim PKL w Szczawnicy. Wśród kobiet najlepsza była Maja Chyla, a w rywalizacji mężczyzn bezkonkurencyjny okazał się Juliusz Mitan.
( 18 Lutego 2023)
Frackowiak i Łodziński triumfują w slalomie na Palenicy
(żródło: PolSKI Mistrz)

 Ośrodek narciarski PKL Palenica w Szczawnicy po raz drugi tej zimy był areną zmagań w zawodach rozgrywanych w ramach Programu PolSKI Mistrz. W czwartek, 16 lutego na trasie Palenica 1 odbyły się zawody FIS w slalomie, w których triumfowali Słowaczka Karolina Frackowiak i reprezentant Polski Jan Łodziński.
( 17 Lutego 2023)
W młodych siła!
(żródło: J. Będkowski Snow Pr)

 W trzecim dniu Garmin Winter Sports Festival 2023 w Ośrodku Narciarskim Kotelnica Białczańska rozegrane zostały zawody Młodzieżowego Pucharu Polski PZN. W rywalizacji wzięło udział blisko 70 zawodników i zawodniczek w wieku od 7 do 18 lat! Młodzi sportowcy pokazali, że o przyszłości narciarskiego i snowboardowego freestyle’u w Polsce można myśleć z optymizmem. 
( 15 Lutego 2023)
Skofja Loka FIS Children Cup: Michał Kałwa zwycięzcą międzynarodowych zawodów dzieci i młodzieży
(żródło: PolSKI Mistrz)

 11 i 12 lutego odbyły się międzynarodowe zawodach dla dzieci i młodzieży w Skofja Loka. Rywalizacja zgromadziła alpejczyków z całego świata w tym reprezentantów Polski z kategorii U14 i U16. Fantastycznie spisał się nasz młodzik Michał Kałwa, który wygrał zawody w slalomie.
( 13 Lutego 2023)
Puchar Polski Big Air w Białce Tatrzańskiej
(żródło: J. Będkowski Snow Pr fot M. Kin)

 W Ośrodku Narciarskim Kotelnica Białczańska trwa Garmin Winter Sports Festival 2023. W drugim dniu imprezy rozegrane zostały zawody Pucharu Polski PZN w konkurencji Big Air oraz zawody MTB Freestyle. Najlepszy wśród narciarzy był Szczepan Karpiel-Bułecka.  W rywalizacji snowboardzistów triumfowali Krzysztof Owczarek i Hanna Borowiak.  Paweł Stachak był bezkonkurencyjny w widowiskowych zmaganiach rowerzystów.  
( 11 Lutego 2023)
AZS Winter Cup na Mosornym Groniu w Zawoi
(żródło: AZS Winter Cup)

 10 lutego br na Mosornym Groniu w Zawoi rozegrano kolejną edycję tegorocznego AZS Winter Cup. Wśród pań  zarówno w gigancie jak i slalomie triumfowała Maja Chyła z UJ Kraków, wśród panów w gigancie najlepszy był Paweł Jaksina PK Kraków a slalomie Juliusz Mitan AGH Kraków.    pełne wyniki tutaj w formacie pdf  
( 10 Lutego 2023)
Liczy się styl!
(żródło: J. Będkowski Snow Pr)

 Za nami pierwszy dzień Garmin Winter Sports Festival 2023 w Ośrodku Narciarskim Kotelnica Białczańska. W rewelacyjnych warunkach rozegrana została konkurencja Best Style, w której triumfowali Szczepan Karpiel-Bułecka (narty), Krzysztof Owczarek (snowboard) i Iga Bartmańska (snowboard). Już jutro (sobota, 11.02) w ramach wydarzenia.odbędą się zawody Pucharu Polski PZN w konkurencji Big Air i zawody mtb freestyle, które oglądać będzie można NA ŻYWO na stronach www.wsfest.pl i www.facebook.com/ski2die
( 10 Lutego 2023)
Sanetra trzeci w drugim slalomie gigancie w Szczyrbskim Plesie
(żródło: PolskiMistrz)

 W środę 8 lutego odbył się drugi slalom gigant w ramach zawodów FIS w Szczyrbskim Plesie. W pierwszych zawodach trzecie miejsce zajęli Magdalena Bańdo i Wojciech Gałuszka, z kolei w drugich ich sukces powtórzył Bartłomiej Sanetra. Tym razem na starcie stanęło 15-osobowa reprezentacja Polski.
( 8 Lutego 2023)
Polacy na podium zawodów FIS w Szczyrbskim Plesie
(żródło: )

 Reprezentacja Polski licznie wzięła udział w zawodach FIS w slalomie gigancie w Szczyrbskim Plesie. Najlepiej z naszych zaprezentowali się Magdalena Bańdo oraz Wojciech Gałuszka, którzy zajęli trzecie miejsce. W czołowej dziesiątce znalazło się jeszcze pięć polskich nazwisk.
( 7 Lutego 2023)
Archiwum
Pierwszy «« (46-60)(61-75)(76-90)(91-105)(106-120) »» Ostatni

 
 
 
 
 
  
  
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2024