START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport UG Biały Dunajec
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
LOTOS CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Swiata
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane    Bukowina Tatrzańska
UG Poronin  UG Czarny Dunajec  UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki

 
Gabinet Terapii
   
   Keti


   Skijumping
Montano
  AZS-Zakopane  

TZN Zakopane

     KS Pieniny  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Narty
OTWARTE ZAWODY NARCIARSKIE ZĄB 2007 SLALOM GIGANT
(żródło: )

4 lutego w Zębie odbędą się coroczne otwarte zawody narciarskie. Organizatorami imprezy są: Rada Sołecka,Urząd Gminy Poronin, Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych , Zespół Szkół  i Rada Rodziców przy Zespole Szkół w Zębie , Oddział Związku Podhalan oraz OSP Ząb.   Slalom gigant rozpocznie się w najbliższą niedzielę, o godz 11.30 na stoku narciarskim „Potoczki” w Zębie  
( 31 Stycznia 2007)
Kronika Narciarstwa Nowotarskiego w latach 1910-2000 Promocja książki.
(żródło: )

8 września w Nowym Targu odbyła się  promocja Kroniki Narciarstwa Nowotarskiego w latach 1910-2000 .  Jak powiedziała Autorka  Maria Pawluśkiewicz Kronika ma za zadanie usystematyzowanie wszystkich osiągnięć zawodników nowotarskich na przestrzeni  90 lat.
( 12 Września 2006)
61 Puchar PKL i Puchar Prezesa PKL
(żródło: )

Po raz 61 w 70-cio letniej historii Polskich Kolei Linowych zostały rozegrane zawody w narciarstwie alpejskim o Puchar PKL Na starcie stanęło ponad 100 zawodniczek i zawodników w tym 46 to pracownicy PKL.
( 25 Kwietnia 2006)
VIII Zawody na Starym Sprzęcie o Wielkanocne Jajo Kalatówki 2006
(żródło: )

17 kwietnia na Kalatówkach odbyły się VIII Zawody na Starym Sprzęcie o Wielkanocne Jajo.  Pomimo padającego deszczu na starcie stanęło blisko 100 zawodników w tym 20-osobowa reprezentacja Słowaków.   W galerii przedstawiamy obszerną fotorelację z  zawodów!!!!
( 17 Kwietnia 2006)
VIII Zawody na Starym Sprzęcie o Wielkanocne Jajo im. Krystyny Behounek
(żródło: )

W wielkanocny Lany Poniedziałek w Suchym Żlebie na Kalatówkach, tradycyjnie  spotkają się miłośnicy nart i dobrej zabawy. Wtedy to bowiem zostaną rozegrane VIII Zawody Na Starym Sprzęcie Narciarskim o Wielkanocne Jajo im. Krystyny Behounek. Zawody te, rok rocznie gromadzą coraz to większą liczbę uczestników i kibiców, i na stałe już weszły do kalendarza zakopiańskich wydarzeń kulturalno-sportowych.  
( 14 Kwietnia 2006)
Mistrzostwa Polski Amatorów PZN 9 kwietnia Hala Gąsienicowa
(żródło: )

9 kwietnia na Hali Gąsienicowej zostały przeprowadzone Mistrzostwa Polski Amatorów Polskiego Związku Narciarskiego w narciarstwie apejskim Na starcie slalomu giganta w kotle Gąsienicowym stanęło 147 zawodników mężczyzn i kobiet, którzy zostali sklasyfikowani w poszczególnych kategoriach wiekowych. 
( 11 Kwietnia 2006)
IV Memoriał im ks Józefa Tischnera w narciarstwie alpejskim 29 marca Kluszkowce
(żródło: )

29 marca 2006 na znakomicie przygotowanej trasie Stacji Narciarskiej Czorsztyn Ski spotkało się 200 zawodnikow z 15 szkół różnego typu  aby rywalizować w slalomie gigancie w ramach IV Memoriału im.ks.prof.Józefa  Tischnera.  Organizatorem tych zawodów jest Uczniowski Klub Sportowy przy  Szkole Podstawowej w Łopusznej,  a uczestnikami uczniowie i nauczyciele  szkół noszacych imię ks.prof.Józefa Tischnera oraz szkół zaprzyjaźnionych.
( 31 Marca 2006)
MP Seniorów w narciarstwie alpejskim - Szczyrk 2006
(żródło: )

W dniach 15-17 marca odbyły się w Szczyrku Mistrzostwa Polski Seniorów w Narciarstwie Alpejskim. Na zawody zjechała sie cała Polska "czołówka" razem z reprezentujacymi nas na Igrzyskach Olimpijskich w Turynie -   Katarzyną Karasińską, Dagmarą Krzyżyńską oraz Michałem Kałwą. Zawody rozpoczęly się środowym supergigantem na stokach Skrzycznego, który był jednocześnie Memoriałem Urszuli Szkodziak, tragicznie zmarłej alpejki z Beskidów. Czwartek to rywalizacja na trasie slalomu giganta, natomiast Mistrzostwa Polski zakończył piątkowy slalom.
( 23 Marca 2006)
VIII Amatorskie Mistrzostwa Małopolskiego TKKF
(żródło: )

19 marca o godz 11'00 na Długiej Polanie w Nowym Targu rozpoczną  się VIII Amatorskie Mistrzostwa Małopolskiego TKKFw Slalomie Gigancie .  Oragnizatorami  są: Wojewódzki Małopolski Zarząd TKKF w Krakowie. oraz Ognisko TKKF Old Boys w Zakopanem
( 16 Marca 2006)
Puchar Diabełka Jaworzyna Krynicka 2006
(żródło: )

  12 marca na Jaworzynie Krynickiej zostały rozgerane zawody o Puchar Diabełka w slalomie gigancie. W zawodach wzięły udział dzieci z roczników 1995-2000 z Polski i Słowacji
( 15 Marca 2006)
Orawski slalom gigant
(żródło: )

Na wyciągu narciarskim w Orawce 04 marca 2006 r. odbyły się Gminne Zawody w Narciarstwie Alpejskim o „Puchar Orawy".  Organizatorem zawodów był Wójt Gminy Jabłonka. W zawodach wzięło udział 144 zawodników.  Foto i wyniki Maria Spiszak Jabłonka  Zdjęcia z zawodów przedstawiamy w galerii!!!  
( 7 Marca 2006)
V zawody szkół gminy Kościelisko w narciarstwie zjazdowym
(żródło: )

 Komitet organizacyjny serdecznie zaprasza mieszkańców gminy i przyjezdnych gości we wtorek 28 lutego 2006 r na zawody, które rozpoczną się o godz 9'00 na wyciągu narciarskim "Uboc" u pana Wojciecha Skorusy w Witowie. Celem zawodów jest popularyzacja pięknęgo sportu zimowego, jakim jest narciarstwo zjazdowe , korzystnie wpływające na rozwój fizyczny dzieci i młodziezy i kształtujące mocne charaktery w sportowej rywalizacji. W ten sposób przez popularyzcję sportu staramy się również przeciwdziałać narastąjącym wsród młodziezy problemom szerzenia się nałogów; takich jak palenie papierosów, picie alkoholu i narkomania. Serdecznie zapraszamy wszystkich na zawody i prosimy o gorący doping dla startujacych zawodników.  Przewodniczący komitetu organizacyjnego Maciej Bętkowski.
( 26 Lutego 2006)
Puchar wójta gminy Poronin w slalomie gigancie Suche 1 marca
(żródło: )

 Szkoła Podstawowa im Antoniny Tatar w Suchem zaprasza na zawody narciarskie w slalomie gigancie dzieci o puchar wójta Gminy Poronin.  Zawody mają na celu popularyzowanie narciarstwa Zjazdowego wsród uczniów szkół podstawowych,  Współorganizatorami zawodów są : Szkoła Podstawowa im. Antoniny Tatar w Suchem, Urząd Gminy Poronin, Rada Rodziców przy SP Suche, Uczniowski Klub Sportowy przy SP Suche.  Zawody odbędą się 1 marca na stoku narciarskim u pana Jędrola   w Suchem.
( 22 Lutego 2006)
FUJI FILM SNOW MANIA 2006
(żródło: )

21-22 stycznia na stoku narciarskim na Harendzie odbywa się I edycja Fujifilm Snowmania. Jest to cykl ogólnodostępnych amatorskich imprez zimowych rozgrywanych w 4 edycjach. I edycja               21-22 stycznia 2006 Zakopane Harenda II edycja            4-5 luty 2006 Szczyrk - Kaimówka III edycja            25-26 luty 2006 Karpacz – Karpatka IV edycja           18-19 marca 2006 Ustroń Czantoria Podczas imprezy rozgrywane będą otwarte zawody narciarskie i snowboardowe oraz inne zabawy i konkursy towarzyszące.
( 21 Stycznia 2006)
PŚ w snowboardzie: Marczułajtis 10. w Le Relais
(żródło: )

Jagna Marczułajtis (AZS AWF Kraków) uplasowała się na 10. pozycji w zaliczanym do klasyfikacji Pucharu Świata drugim slalomie gigancie równoległym w kanadyjskiej  Le Relais. Zwyciężyła Szwajcarka Daniela Meuli, a w gronie mężczyzn jej rodacy zajęli całe podium. Na najwyższym stopniu stanął Simon Schoch. Przemysław Buczyński (AZS AWF Kraków) nie ukończył pierwszego przejazdu.
( 19 Grudnia 2005)
Archiwum
Pierwszy «« (870-884)(885-899)(900-914)(915-929)(930-944) »»

 
  
 
 
 
 
 
 
  
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2018