START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport UG Biały Dunajec
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
LOTOS CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Swiata
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane      


UG Czarny Dunajec  UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki


 
Gabinet Terapii
   
   Keti   Skijumping
Montano
  AZS-Zakopane  


TZN Zakopane

     


KS Pieniny
  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Narty
FIS Carving Cup Białka Tatrzańska
(żródło: www.ntn.pl fot M.P.)

 8 i 9 marca w Białce Tatrzańskiej zostały rozegrane carvingowe zawody w ramach FIS  Allegro Carving Cup W zawodach wystąpiło blisko 70 zawodniczek i zawodniczek, w tym czołówka klasyfikacji carvingowego Pucharu FIS.  Bardoz dobrze zaprezentowali się Polscy zawodnicy. Drugie miejsce wywalczył  Zygmunt Fiedor a  Zuzanna Małysa zajęła piątą pozycję.
( 12 Marca 2008)
Memoriał Bronisława Czecha i Heleny Marusarzówny jeszcze jeden slalom
(żródło: )

W drugim dniu trwania memoriału Bronisława Czecha i Heleny Marusarzówny również przeprowadzono slalom.  Tym razem na najwyżsym miejscu podium stanęli Słowaczka Petra Gantnerowa i Polak Jakub Ilewicz
( 4 Marca 2008)
Memoriał Bronisława Czecha i Heleny Marusarzówny Slalom na Harendzie
(żródło: )

  Tegoroczne zawody o memoriał Bronisława Czecha i Heleny Marusarzowny przeprowadzone zostały w wiosnenej aurze. Z powodu wiatru zawody zostały pzreniesione na Harende ale dodatnia temperatura nie przeszkodziła w przeprowadzeniu slalomu- Stok był doskonale przygotowany co podkreślali zawodnicy. Poniedziałkowy slalom zwyciężyli Słowacy: Eva Sochorova i Simon Stancel. Wśrod panów drugi był  zakopiańczyk Maciej Kominko a Karolina Klimek uplasowała się na czwartej pozycji.  W galerii fotoreportaż  z zawodów!!!!
( 3 Marca 2008)
X OTWARTE MISTRZOSTWA MAŁOPOLSKIEGO TKKF w SLALOMIE GIGANCIE AMATORÓW
(żródło: )

24.II.2008  r. (niedziela) g.11;00  na  POLCZAKÓWCE   w  Rabce rozpoczną się X otwarte Mistrzostwa małopolskiego TKKF w Slalomie Gigancie Amatorów.
( 22 Lutego 2008)
XIV OOM w narciarstwie alpejskim 7 medali zakopiańczyków
(żródło: )

W rozgrywanych w Szczyrku alpejskich konkurencjach XIV OOM siedem medali zdobyli zakopiańscy zawodnicy. Złote medale:  w supergigancie i kombinacji zdobyła Maryna Gąsienica Daniel . a srebro w supergigancie wywalczyła Agnieszka Wójcicka -obydwie zawodniczki MUKS Śmig Zakopane
( 15 Lutego 2008)
Alpejskie Mistrzostwa Polski - Karasińska wygrywa slalom.
(żródło: )

W drugim dniu trwania 76 międzynarodowych mistrzostw Polski w narciarstwie alpejskim  przeprowadzono slalom na Harendzie. Mistrzowski tytuł wśród pań wywalczyła Kataryna Karasińska, Aleksandra  Kluś była druga a Agnieszka Gąsienica Daniel stanęła na trzecim miejscu podium Wśród mężczyzn Maciej Bydliński podobnie jak w gigancie zajął drugie miejsce. Slalom wygrał tym razem Słowak Adam Zampa. Trzeci był Krzysztof Mazurek. Maciej Kominko był czwarty. W galerii fot z zawodów!!!!
( 10 Lutego 2008)
76 Międzynarodowe Alpejskie Mistrzostwa Polski Agnieszka Gąsienica Daniel najlepsza w gigancie.
(żródło: )

 W pierwszym dniu trwania Międzynarodowych Mistrz Polski w konkurencjach Alpejskich rozegrano Slalom Gigant na Kasprowym Wierchu. W zawodach wzięło udział 43 alpejek oraz 85 alpejczyków z Polski Czech i Słowacji .  Wśród kobiet najszybsza w obu przejazdach była Agnieszka Gąsienicą Daniel. Na drugim miejscu po pierwszym przejeździe była Aleksandra Kluś, w drugim wyprzedził ją Katarzyna Karasińska, która uplasowała się na drugiej pozycji a zakopianka ostatecznie zajęła w tej konkurencji trzecie miejsce. W galerii fotoreportaż z zawodów!!!!
( 9 Lutego 2008)
76 Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Seniorów w narciarstwie alpejskim.
(żródło: www.tzn.com.pl)

W najbliższy weekend (9-10 II) na Harendzie  i na Kasprowym Wierchu odbędą się 76 Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w narciarstwie apejskim. Organizatorem Mistrzostw jest  Polski i Tatrzański Związek Narciarski . Poniżej program zawodów
( 7 Lutego 2008)
Samorządowcy na nartach Zadział
(żródło: www.nowytarg.pl)

Samorządowcy z Podhala i Małopolski wystartowali w slalomie gigancie na nowotarskim Zadziale. Walczyli o Puchar Starosty Nowotarskiego. W I Zawodach Narciarskich o Puchar Starosty udział wzięli przedstawiciele Starostwa Powiatowego w Nowym Targu, Starostwa Powiatowego w Zakopanem, Rady Powiatu Nowotarskiego Rady Miasta Nowy Targ, Rady Miasta Szczawnica, Urzędu Miasta Krakowa, Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego.    
( 30 Stycznia 2008)
Zmagania na stoku w Kluszkowcach. Drużynowo wygrała „piątka”
(żródło: M. Zubek)

129 zawodników i zawodniczek stanęło na starcie zawodów narciarskich dla szkół podstawowych z powiatu nowotarskiego, które rozegrano na obiektach Ośrodka Czorsztyn Ski w Kluszkowcach. Organizatorem zawodów był Powiatowy Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Nowym Targ
( 25 Stycznia 2008)
PUCHAR POLSKI W SLALOMIE JURGÓW 6 I 2008
(żródło: )

 W drugim dniu Pucharu Polski w slalomie sukces z poprzedniego dnia powtórzyły Sabina Majerczyk  oraz Maryna Gąsienica Daniel. Juniorki C Magdalena Kłusak i Katarzyna Jankowska obie AZS -Z-ne  ponownie znalazły się w czołówce, a  Paweł Starzyk i Jakub Kominko Juniorzy B z SNPTT  stanęli na podium .  W galerii fot z zawodów!!!
( 7 Stycznia 2008)
PP w Slalomie Sukcesy zakopiańskich alpejek.
(żródło: )

 Kolejną edycję Pucharu Polski w narciarstwie alpejskim Juniorów B i Juniorów C rozegrano na  nowym stoku w Jurgowie. Zawody te zostały przeniesione z Limanowej. Alpejczycy zmagali się równocześnie o Puchar Prezesa TZN.  W pierwszym dniu zawodów całkowity sukces odniosły zawodniczki MUKS Śmig Sabina Majerczyk, Agnieszka Wójcicka i Maryna Gąsienica Daniel, które zajęły wszystkie miejsca na podium. Równie dobrze wypadły zawodniczki AZS Zakopane - Juniorki C: Magdalena Kłusak i Katarzyna Jankowska
( 5 Stycznia 2008)
WInter CUP AZS - Kasprowy Wierch
(żródło: )

 21 grudnia na Kasprowym Wierchu rozegrano  zawody Winter CUP AZS  w których wzięło udział ponad 80 dziewczat i chłopców - studentów szkół wyższych.   Zmagania zostały organizowane prze Srodowisko Warszawskie AZS a obsługę techniczną zapewnił Krzysztof Całka z zakopiańskiego AZS-u i Timing -sport.  Pełne wyniki do pobrania tutaj w formacie pdf
( 24 Grudnia 2007)
Mistrzostwa Małopolski w narciarstwie Alpejskim Gigant Harenda.
(żródło: )

W drugim dniu trwania Mistrzostw Małopolski w narciarstwie alpejskim zdecydowanie lepiej wypadli zakopiańscy zawodnicy. Slalom gigant okazał się szczęśliwy dla Maryny Gąsienicy Daniel i Sabiny Majerczyk obydwie MUKS Śmig Z-ne,  które wywalczyły złoto i srebro w Juniorkach B.
( 20 Grudnia 2007)
Mistrzostwa Małopolski w narciarstwie alpejskim- Slalom Harenda
(żródło: )

175 dziewcząt i chłopców wystartowało na Harendzie we wtorek (18)  w slalomie  w ramach Mistrzostw Małopolski zaliczanych do Pucharu Polski.  Zawodnicy zostali sklasyfikowani w kategoriach Junior B i junior C Wśród Juniorek C najszybszy czas  w obydwu przejazdach  uzyskała Emilia Żoładź z KN Gondola Krynica i ona też u zdobyła tytuł Mistrzyni Małopolski.
( 18 Grudnia 2007)
Archiwum
Pierwszy «« (900-914)(915-929)(930-944)(945-959)(960-974) »» Ostatni

 
  
 
  
 
 
 
  
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2019