3. ZAWODY NARCIARSKIE SAMORZĄDOWCÓW ZIEMI TATRZAŃSKIEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY BUKOWINA TATRZAŃSKA - JURGÓW 2011
(żródło: P. Sołtys Hawrań ski)

Po raz trzeci samorządowcy ziemi tatrzańskiej zmierzyli się  podczas zawodów narciarskich o Puchar wójta gminy Bukowina Tatrzańska  W punktacji gmin zwycieżył Poronin, drugie miejsce zajęli gospodarze - Bukowina Tatrzańska a trzecie   reprezentacja Starostwa Powiatowego. Na kolejnych pozycjach uplasowali się  Zakopane i Kościelisko.
( 30 Marca 2011)
II Zawody w slalomie gigancie seniorów o „Puchar Sołtysa Wsi Jurgów”
(żródło: P. Sołtys Hawrań Ski)

Na stoku stacji narciarskiej Hawrań w Jurgowie rozegrane zostały drugie zawody seniorów slalomie gigancie o puchar Sołtysa wsi Jurgów W zmaganiach wzieło udział 27 zawodników. Wyniki poniżej
Mistrzostwa TZN i Puchar Polski w narciarstwie alpejskim

28 i 29 marca w Jurgowie rozegrane zostały mIstrzostwa TZN w narciarstwie alpejksim juniorów B i C . Były to równoczesnie  finały Pucharu Polski.  W pierwszym dniu w slalomie gigancie wystartowało 131 dziewcząt i chłopców a w  drugim w slalomie 124.
( 29 Marca 2011)
II otwarte zawody w slalomie telemarkowym
(żródło: fot T. Stach)

26 marca w Kluszkowcach przeprowadzone zostały zostały II otwarte zawody w slalomie telemarkowym.  W zmaganiach zorganizowanych przez SITN  wzięło udział 9 miłośników jazdy telemarkiem  Wśród pań zwyciężyła Anna Buczek z Piwnicznej a wśród panów Tymoteusz Stach z Zakopanego
( 28 Marca 2011)
Rozegrano finał Mistrzostw Polski Amatorów PZN
(żródło: P. Gnalicki SNOW PR)

W miniony piątek, 25 marca br., w Kluszkowcach rozegrano finał Mistrzostw Polski Amatorów PZN. Tym samym zakończył się trwający całą zimę cykl dziesięciu imprez adresowanych do wszystkich pasjonatów dwóch desek charakteryzujących się sportowym zacięciem. Seria ta była elementem była elementem projektu TAURON Bachleda Ski, mającego na celu dodanie energii polskiemu narciarstwu alpejskiemu.
Wyłoniono zwycięzców trzeciej edycji TAURON Energy Ski Cup
(żródło: P Gnalicki SNOW PR)

W przededniu wielkiego święta polskiego narciarstwa jakim niewątpliwie jest sobotni benefis Adama Małysza, młodzi obiecujący narciarze alpejscy zmierzyli się w finałowej odsłonie TAURON Energy Ski Cup. Zawody swoja obecnością zaszczycił sam Apoloniusz Tajner, Prezes Polskiego Związku Narciarskiego.  W GALERII KILKA FOT Z ZAWODÓW!!
( 27 Marca 2011)
Trofeo Topolino – Folgaria 2011

Polscy juniorzy i juniorki B i C wzięli niedawno udział w słynnym Trofeo Topolino we Włoszech, które w tym roku zagościło w Folgarii. Najlepszy wynik odnotował Szymon Bebenek, zajmując czwarte miejsce w slalomie.
( 24 Marca 2011)
Aleksandra Kluś jedenasta w Pucharze Europy

W niedzielę 13 marca w Formigal w Hiszpanii odbył się Puchar Europy w slalomie kobiet. Zwyciężyła Austriaczka Jessica Depauli, która uzyskała czas lepszy o zaledwie jedną setną sekundy od 19-letniej Niemki Simony Hoesl. Tylko 0,05 sekundy wolniej zjechała trzecia zawodniczka dnia Monica Huebner (Niemcy).
( 23 Marca 2011)
Skicross- Karolina Riemen 12-a w Myrkdalen-Voss.

Zakopianka Karolina Riemen zajęła 12 miejsce w ostatnich zawodach tegorocznego Pucharu Świata w skicrossie.  Sezon zakończyła na 13 pozycji w klasyfikacji generalnej PS. Brawo!!!!
( 19 Marca 2011)
Rozegrano ostatnie eliminacje Mistrzostw Polski Amatorów PZN
(żródło: Piotr Gnalicki Snow Pr)

W ubiegłą sobotę 12 marca br., na stoku Długa Polana w Nowym Targu odbyły się ostatnie eliminacje Mistrzostw Polski Amatorów PZN. Tym samym wyłoniono już wszystkich zawodników, którzy wezmą udział w finale cyklu będącego elementem projektu TAURON Bachleda Ski.
( 16 Marca 2011)
Tauron Cup W Krynicy zmierzyli się obiecujący młodzi alpejczycy.

W ubiegłą niedzielę, 13 marca br., stoki Jaworzyny Krynickiej były areną zmagań najbardziej utalentowanych młodych narciarzy alpejskich. Rozegrano drugą odsłonę TAURON Energy Ski Cup, zawodów w slalomie równoległym włączonych do projektu TAURON Bachleda Ski, mającego odnowić polskie narciarstwo zjazdowe.
( 15 Marca 2011)
Skicross pucharowe zawody w Branas (SWE)

To przedostatni występ Karoliny Riemen w tegorocznym Pucharze Świata. Tym razem Karolina nie weszła (po raz pierwszy w tym sezonie) do finałowej szesnastki. Zajęła ostatecznie 19 miejsce w tych zawodach.
( 14 Marca 2011)
Gimnazjada Powiatu Nowotarskiego w narciarstwie alpejskim
(żródło: J. Kaleta PCK Nowy Targ)

11 marca w Kluszkowcach rozegrana została  Gimnazjada powiatu nowotarskiego w narciarstwie alpejskim  w zawodach wzieło udział blisko 70 dziewcząt i chłopców z szesnastu szkół gimnazjalnych.
Puchar Starosty Nowotarskiego w narciarstwie

"W niedzielę 13 marca na wyciągu narciarskim „Zadział” w Nowym Targu odbyły się kolejne zawody narciarskie o Puchar Starosty Nowotarskiego, tym razem zawodnicy walczyli w konkurencji narciarstwa carvingowego."
Narciarski i Snowboardowy Puchar Frajdy.
(żródło: Ł. Nawalaniec SSR Frajda)

Na poczatku marca  na Nosalu rozgrane zostały zawody I NArciarskiego i snowboradowego Pucharu Frajdy.  W zawodach zorganizowanych przez Szkółke  Sportowo rekreacyjną Frajda wzięło udział   blikso 10 dziewczynek ichłopćów z roczników 1999 - 2007 i mł  W galerii fotoreportaz z zawodów nadesłany przez Organizatora !!!!   a wyniki poniżej.