START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport UG Biały Dunajec
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
LOTOS CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Swiata
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane      


UG Czarny Dunajec  UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki


 
Gabinet Terapii
   
   Keti   Skijumping
Montano
  AZS-Zakopane  


TZN Zakopane

KS Pieniny
  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Piłka ręczna
Miejskie Igrzyska Szkół Podstawowych w Mini Piłce Ręcznej Chłopców
(żródło: M.Zamojski UM Nowy Targ)

 12 stycznia 2017 r. na sali sportowej przy SP 4 w Nowym Targu odbyły się Miejskie Igrzyska Szkół Podstawowych w Mini Piłce Ręcznej Chłopców. W turnieju wzięły udzial reprezentacje wszystkich nowotarskich szkół podstawowych. Szkoły uczestniczące w turnieju otrzymały puchar, dyplom oraz nagrodę rzeczową. Turniej stał na bardzo wysokim poziomie, a rywalizacja była bardzo wyrównana. O tym kto stanie na poszczególnych szczeblach podium zadecydowała liczba szczelnych bramek. W galerii fotoreportaż z turnieju
( 13 Stycznia 2017)
Nie było mocnych na "techników"
(żródło: M. Zubek www.podhaleregion.pl)

 Podwójnym zwycięstwem Zespołu Szkół Technicznych i Placówek z Nowego Targu zakończyła się rozegrana w Rabce Zdrój Licealiada Powiatowa w piłce ręcznej .    
( 10 Stycznia 2017)
Miejskie Igrzyska Szkół Podstawowych w Mini Piłce Ręcznej Dziewcząt
(żródło: M.Zamojski UM Nowy Targ)

 9 stycznia 2017 r. w sali sportowej przy SP 4 w Nowym Targu odbyły się Miejskie Igrzyska Szkół Podstawowych w Mini Piłce Ręcznej Dziewcząt. Turniej cieszył się bardzo dużą popularnością ponieważ w rozgrywkach wzięły udział reprezentacje sześciu nowotarskich szkół podstawowych.
( 10 Stycznia 2017)
PUCHAR WÓJTA GMINY BIAŁY DUNAJEC w piłce ręcznej.
(żródło: B. Dębicki)

 3 grudnia w Gminnej Hali Sportowej w Białym Dunajcu odbyły się zawody o PUCHAR WÓJTA GMINY BIAŁY DUNAJEC w piłce ręcznej. Do rywalizacji przystąpiło 6 drużyn szkół podstawowych oraz 3 drużyny z gimnazjum wspierane przez zeszłoroczne absolwentki Gimnazjum w Białym Dunajcu.   W galerii fotoreportaż z turnieju  
( 9 Grudnia 2016)
„Weekendy z piłką ręczną”.
(żródło: B. Dębicki)

 Już po raz drugi dziewczęta i chłopcy ze szkół podstawowych z Podhala brali udział w „Weekendach z piłką ręczną”. Akcja została zorganizowana przez Małopolski Związek Piłki Ręcznej przy wsparciu Marszałka Województwa Małopolskiego, Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Związku Piłki Ręcznej w Polsce. Koordynatorem subregionu Podhale był pan Bartłomiej Dębicki.  W galerii fotoreportaż B. Dębickiego 
( 20 Października 2016)
Weekendy z piłką ręczną na Podhalu.
(żródło: B. Dębicki)

 18 i 19 czerwca na hali sportowej w Białym Dunajcu spotkały się dziewczęta i chłopcy uczestniczący w programie „Weekendy z piłką ręczną”. Było to pierwsze z cyklu szkoleń, które odbywać się będą na terenie Podhala.  
( 21 Czerwca 2016)
Miejskie Igrzyska Szkół Podstawowych w Mini Piłce Ręcznej Dziewcząt i Chłopców
(żródło: M.Zamojski UM Nowy Targ)

 14 stycznia 2016 r. na sali sportowej przy SP 4 w Nowym Targu odbyły się mistrzostwa Gminy Miasto Nowy Targ w Mini Piłce Ręcznej Dziewcząt i Chłopców. Turniej cieszył się bardzo dużą popularnością ponieważ w rozgrywkach wzięły udział reprezentacje chłopców z wszystkich sześciu szkół podstawowych oraz pięć reprezentacji dziewcząt. 
( 15 Stycznia 2016)
„Weekendy z piłką ręczną” Biały Dunajec 2015
(żródło: B. Dębicki)

 W październiku i listopadzie w Gminnej Hali Sportowej odbywały się konsultacje w ramach programu „WEEKENDY Z PIŁKĄ RĘCZNĄ”.  W zajęciach uczestniczyły drużyny dziewcząt i chłopców z rocznika 2005 i młodsi z czterech szkół: - ZSPiG Szaflary, - ZSPiG nr 1 Biały Dunajec, - SP nr 2 Zakopane, - SP nr 1 w Jabłonka (drużyna chłopców). Prowadzącym zajęcia z ramienia MZPR był trener Marcin Bożek.
( 2 Grudnia 2015)
Niemożliwe stało się faktem!
(żródło: K. Dygoń)

W dniu 27.04.2015 r. w Zespole Szkół im. W. Goetla w Suchej Beskidzkiej piłkarze ręczni z Gimnazjum w Szaflarach po raz trzeci z rzędu wywalczyli awans do szóstki najlepszych gimnazjów w piłce ręcznej chłopców w Małopolsce 
( 19 Maja 2015)
Rejonowa Gimnazjada w piłce ręcznej chłopców
(żródło: B. Dębicki)

 27 kwietnia w Suchej Beskidzkiej odbył się rejonowy turniej chłopców z gimnazjum w ramach rywalizacji Małopolskiego Szkolnego Związku Sportowego. Do rywalizacji przystąpiły 4 drużyny reprezentujące powiaty: tatrzański, nowotarski, myślenicki oraz suski.
( 11 Maja 2015)
Szczypiornistki z Białego Dunajca awansowały do finału wojewódzkiego
(żródło: B. Dębicki)

  Piłkarki ręczne z Białego Dunajca pod opieką Bartłomieja Dębickiego wygrały wszystkie swoje mecze podczas eliminacji rejonowych IMS w Raciechowicach i awansowały do finału wojewódzkiego. Gratulacje.
( 11 Maja 2015)
Debiut szczypiornistek z Białego Dunajca w rozgrywkach II ligi dziewcząt r 2000
(żródło: B. Dębicki)

8 marca w Olkuszu w hali SPR’u dziewczęta UKS Jedynka Biały Dunajec rozpoczęły rywalizację w rozgrywkach II ligi dziewcząt rocznik 2000 i młodszych. Rozgrywki organizowane przez MZPR odbywają się w formie czterech turniejów, w których rywalizują między sobą cztery drużyny: SPR Olkusz 2, UKS Dwójka Nowy Sącz 2, UKS Jedynka Biały Dunajec oraz UKS Olimpia Nowy Sącz 2.  
( 11 Marca 2015)
VI Puchar Wójta Gminy Biały Dunajec w piłce ręcznej dziewcząt.
(żródło: )

 Szczypiornistki z Gimnazjum nr w Białym Dunajcu pokonały zespoły z Szaflar, Gronkowa i Nowego Sącza i zdobyły Puchar Wójta Gminy w turnieju jaki został przeprowadzony po raz 6 w Gaminnej Hali Sportowej w Białym Dunajcu.. Poniżej relacja  organizatora Bartka Dębickiego  
( 4 Grudnia 2014)
Piłkarze ręczni z Szaflar nadal walczą.
(żródło: K. Dygoń)

 Już 29 września 2014 r. rozpoczęliśmy rozgrywki juniorów młodszych Małopolskiego Związku Piłki Ręcznej w sezonie 2014/2015. Nareszcie rocznik 1998 gra ze swoimi rówieśnikami, a również dużo zawodników urodzonych w 1999 r. gra w pozostałych zespołach. Pomijając „wyświechtany” już temat warunków fizycznych przeciwników potężnym osłabieniem jest odejście Wojtka Hajnosa do Wybrzeża Gdańsk. W tym sektorze boiska musieliśmy się „przemeblować”.    W galerii fotoreportaż z meczy nadesłany przez K . Dygonia Dziekujemy
( 24 Października 2014)
Zacięty turniej mini-szczypiorniaka
(żródło: P. Rayski Pawlik UM Nowy Targ)

Szkoła Podstawowa nr 11 zwyciężyła po niezwykle zaciętym meczu z ambitną reprezentacją Szkoły Podstawowej nr 4 w mistrzostwach Nowego Targu w mini piłce ręcznej chłopców. Drugie miejsce zajęła Szkoła nr 5, trzecie SP nr 6 i to te drużyny będą reprezentować Nowy Targ na następnym szczeblu rozgrywek.  
( 24 Lutego 2014)
Archiwum
Pierwszy «« (1-15)(16-30)(31-45)(46-60)(61-75) »» Ostatni

 
  
 
  
 
 
 
  
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2020