START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
LOTOS CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Swiata
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane       UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki


 
Gabinet Terapii
   
   Keti


   Skijumping
  AZS-Zakopane  


TZN ZakopaneKS Pieniny
  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Rowery
Udany sezon kolarzy „Lubonia” Skomielna Biała.
(żródło: M. Karkula KS Luboń)

 Zawodnicy KS „Luboń” Skomielna Biała w 2019 roku uczestniczyli w ponad 50 wyścigach MTB i na szosie biorąc udział w największych krajowych imprezach takich jak: Mistrzostwa Polski MTB, Mistrzostwa Polski w Maratonie, Mistrzostwa Polski LZS w kolarstwie górskim, Finał Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, Puchar Polski MTB, Mistrzostwa Małopolski na szosie oraz MTB oraz najważniejszych wyścigach z kalendarza PZKol i MZKol. Nasi zawodnicy startowali również poza granicami kraju m. in. w Czechach i Słowacji.
( 25 Listopada 2019)
Tatra Road Race czyli kolarska uczta na Podhalu
(żródło: M. Zubek www.podhaleregion.pl)

 V edycja Wyścigi Szosowego Tatra Road Race przeszła do historii. Udział w niej wzięło blisko 1000 zawodników i zawodniczek z całej Polski. Nie brakowało też kolarzy z innych państw m.in. Czech, Słowacji, Litwy, Węgier, Ukrainy, Niemiec, Holandii, Włoch, Wielkiej Brytanii, Turcji a nawet dalekiej Australii. Start i meta usytuowane na parkingu przy Hotelu Mercure Kasprowy w Zakopanem.
( 14 Lipca 2019)
Kolarski Puchar Podhala dla Marcina Węgrzyna!
(żródło: St. Kowalcze)

          Jazdą indywidualną na czas, o Puchar Wójta Gminy Spytkowice, zakończył się tegoroczny cykl amatorskich zawodów kolarskich Podhale Tour. Ponad stu uczestników zmagało się z górzystą 33 kilometrową trasą  biegnącą  ze Spytkowic przez Jordanów do Sidziny, skąd powrót na metę tą samą drogą. 
( 9 Lipca 2019)
Adam Stachowiak triumfuje w 57. Małopolskim Wyścigu Górskim
(żródło: UMWM)

 Zwycięstwo kolarza Voster ATS zeszło na dalszy plan po sobotnim upadku Karola Domagalskiego, który walczy o życie, będąc w stanie śpiączki farmakologicznej.
( 17 Czerwca 2019)
Druszkiewicz i Tlołka najlepsi w NTRCH 2019!
(żródło: M. Zubek www.podhaleregion.pl)

 171 zawodników i zawodniczek wzięło udział w IV edycji wyścigu Nowy Targ Road Challange 2019. Trzy dni zmagań po najpiękniejszych zakątkach Spisza i Podhala dostarczyły mnóstwa pozytywnych wrażeń zarówno dla uczestników wyścigu jak i licznej rzeszy kibiców, których można było zobaczyć na trasie każdego z trzech etapów.
( 11 Czerwca 2019)
Nakręcają ich góry
(żródło: J. Zięba)

 Razem mogą się pochwalić ponad 400-letnim stażem pracy na rzecz Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego. W połowie maja grupa ratowników górskich wyruszy w wyjątkową wyprawę rowerową. Do przejechania mają blisko 400 km, ale tym razem, dla odmiany nie po górskich dolinach, a na Pomorzu i Mazurach.
( 20 Maja 2019)
Joy Ride Festiwal za nami
(żródło: UMWM)

 Trzy dni rowerowego szaleństwa, 8 dyscyplin, kilka tysięcy zawodników, około 60 wystawców targów rowerowych, tłumy widzów – tak w liczbach można podsumować ósmą edycję Małopolska Joy Ride Festiwal. W dniach 17-19 Maja 2019 r. Kluszkowce stały się prawdziwą rowerową stolicą regionu. 100% emocji na festiwalu zapewniła Małopolska zapraszając jednocześnie na trasy rowerowe VeloMałopolska. Tym, którzy podczas zawodów spisali się najlepiej nagrody wręczył wicemarszałek Tomasz Urynowicz.
( 20 Maja 2019)
Deszczowa inauguracja Podhale Tour.
(żródło: St. Kowalcze)

 Padający od soboty rzęsisty deszcz i przenikliwy ziąb nie był w stanie udaremnić przeprowadzenia  zawodów  kolarskich cyklu Podhale Tour, o Puchar Wójta Gminy Czarny Dunajec. Frekwencja co prawda była nieco niższa niż w ubiegłych latach, ale tym, którzy zdecydowali się wystartować należą się ogromne słowa uznania za odwagę i determinację.   W galerii kilka fot
( 29 Kwietnia 2019)
Pierwsza edycja WYŚCIGU Tomasza Marczyńskiego za nami
(żródło: S. Rykowski fot . Sz. Gruchalski)

 Punktualnie o godz. 11:11 spod XIV-wiecznego Zamku Królewskiego w Niepołomicach wystartował barwny peleton kolarzy uczestniczących w WYŚCIGU – pierwszej edycji  imprezy organizowanej przez Tomasza Marczyńskiego. Malowniczą trasę przebiegającą w większości przez Puszczę Niepołomicką pokonało prawie 500 zawodniczek i zawodników. W kategorii open na królewskim dystansie 112 km bezkonkurencyjny był Krakowianin Marek Wojnarowski (72D Windsport powered by Oshee). Wśród kobiet najlepsza okazała się Angelika Grabiec (Jas-Kółka Skrzyszów). Krótszą trasę 37 km najszybciej pokonali Wieliczanie Kasia Mikoś (Pentel Team) i Bartosz Sikora (Supreme Style Mates).  
( 7 Października 2018)
Puchar Podhala dla Sebastiana Druszkiewicza!
(żródło: St. Kowalcze)

 Tegoroczny cykl szosowych  zawodów kolarskich Podhale Tour został zamknięty. W Spytkowicach rozegrano ostatni, czwarty  etap - jazdę indywidualną na czas – o Puchar Wójta Gminy Spytkowice. To zaszczytne trofeum  zdobył po zaciętej walce Adam Wójcik Domin Sport,  nieznacznie wyprzedzając lidera cyklu Sebastiana Druszkiewicza  IN Mogilany Cycling Team, oraz Marka Wojnarowskiego Krakowski Klub Sportowy 72D. 
( 30 Września 2018)
To była wyjątkowa edycja Małopolska Joy Ride Zakończenie Sezonu
(żródło: M. Mróz fot M Szkodziński)

 12’ edycja Małopolska Joy Ride Zakończenie Sezonu Rowerowego przechodzi do historii! 5 lat temu organizatorzy określali tę imprezę jako pożegnanie lata i rozpoczęcie sezonu zimowego. Był nocny zjazd oraz kawał śniegu wyprodukowanego w zadaszonej hali, na którym jeździli narciarze i snowboardziści. Tegoroczna edycja była natomiast przejściem lata w zimę wspieranym przez matkę naturę. W piątek podkoszulki i skóra czerwona od opalania, w sobotę czapki zimowe, a w górach śnieg! Zapraszamy na krótką relacje z minionego, burzliwego weekendu!    W galerii fotoreportaż 
( 25 Września 2018)
Sukces kolarzy Lubonia na międzynarodowych zawodach kolarskich w Jeleniej Grze.
(żródło: M. Karkula KS Luboń)

 Powoli dobiega końca sezon kolarski ale zawodnicy KS Luboń Skomielna Biała nie zwalniają tempa! W dniach 22-23.09.2018 w Jeleniej Górze odbyły się najbardziej prestiżowe zawody kolarstwa górskiego w Polsce.
( 25 Września 2018)
Zacięta walka o Puchar Burmistrza Rabki-Zdroju.
(żródło: St. Kowalcze)

 Stu dwudziestu zawodników stanęło na starcie niedzielnego wyścigu z cyklu Podhale Tour,  o Puchar Burmistrza Rabki-Zdroju.  
( 11 Lipca 2018)
Puchar Wójta Gminy Raba Wyżna dla Sebastiana Drużkiewicza!
(żródło: St Kowalcze)

 Do niedzielnego wyścigu w Rabie Wyżnej zgłosiło się niemal 140 zawodników, którzy nie ulękli się niezbyt długiej lecz trudnej, górzystej trasy  z ponad półtora kilometrowym przewyższeniem.
( 20 Czerwca 2018)
Rajd rowerowy
(żródło: Tekst, fot. Faustyna Batkiewicz)

 Młodsze i starsze dzieci, młodzież i dorośli wzięli udział w tegorocznym VII Rajdzie Rowerowym Śladami św. Jana Pawła II. W tym roku odbył się on w dzień dziecka 1 czerwca w ramach obchodów tego święta.   W galerii fotoreportaż
( 4 Czerwca 2018)
Archiwum
Pierwszy «« (1-15)(16-30)(31-45)(46-60)(61-75) »» Ostatni

 
 
  
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
  
  
 
 
  
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2022