START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
Orlen CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Świata Igrzyska Europejskie
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane       UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki


 
Gabinet Terapii
   
   Keti


   Skijumping
  AZS-Zakopane  


TZN ZakopaneKS Pieniny
  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Rowery
Puchar Szlaku Solnego. Toporzysko
(żródło: )

W najbliższą niedzielę w Toporzysku w Gminie Jordanów odbędą się kolejne zawody MTB  w ramach Pucharu Szlaku Solnego. Po  edycjach w Spytkowicach i  Skomielnej Białej rowerzyści będą walczyli o puchar wójta Gminy Jordanów a zawody równocześnie będą połączone z Mistrzostwami Małopolski LZS. Wyścig zostanie przeprowadzony na trasie w okolicach Folwarku w Toporzysku.  Tydzień później kolejna edycja zawodów odbędzie się w Podwilku. Bliższe szczegóły na stronie: www.pucharszlakusolnego.pl
( 3 Sierpnia 2007)
Tatry Tour 2007 - Polak Mistrzem Europy rowerowego maratonu.
(żródło: )

Rzeszowianin Dawid Krupa zotał mistrzem Europy Środkowej w maratonie rowerowym Tatry Tour 2007 - Polak wywalczył lepszy czas od  mistrza świata w kolarstwie szosowym z 1988 roku Włocha Maurizio Fondriesta.  Polak uzyskał najlepszy czas 5.44.38,5 na 212 kilometrowej trasie dookoła Tatr w IV edycji   prestiżowego wyścigu , który był równocześnie mistrzostwami Europy Środkowej w tej dyscyplinie .  W galerii fotoreportaż ze startu oraz mety tegorocznego wyścigu .
( 29 Lipca 2007)
IV TATRY TOUR 2007 - Polska Słowacja
(żródło: )

Już po raz kolejny rusza  rowerowy wyścig  dookoła Tatr  " Tatry Tour." W tym roku start i meta usytuowana jest w Zakopanem. O godz 9'00 zawodnicy spod pomnika Zamojskiego na Krupówkach  w Zakopanem wyruszą na  212 km trasą dookoła Tatr. Przez Łysą Polanąę  Jaworinę, Zdziarską Przełecz oraz Tatrzańską Łomnicę, Smokowce rowerzyści pojada w kierunku Szczyrbskiego Plesa oraz Liptowskiego Mikulasza. Stamtąd  przez Jamnik,  Przełęcz Borek  Orawice i Suchą Górę z powrotem do Polski.
( 26 Lipca 2007)
VIII Tatrzański Wyścig na Rowerach Górskich
(żródło: )

Tatrzański Wyścig na Rowerach Górskich rokrocznie  przyciąga nie tylko amatorów, ale i zawodowców, którzy ścigają się na trasach w okolicy  Białego Potoku i  Siwej Polany.  wyniki tegorocznych zawodów przedstawimy później po otrzymaniu od organizatora a w galerii fotoreportaż z  wyścigu.  
( 3 Maja 2007)
XVII Jesienny Wyścig Rowerowy. Małe Ciche 1 października
(żródło: )

1 października w Małem Cichem już po raz siedemnasty na starcie stanęli mali rowerzyści. W tradycyjnym jesiennym wyścigu wzięło udział 88 zawodników.  Zmagania zostały przeprowadzone na trasie:   Kośne Hamry- Małe Ciche Szkoła (wyścig szosowy) oraz Małe Ciche Szkoła- Stary Bór- Lichajówki ( wyścig  terenowy). Zawody miały na celu popularyzację  kolarstwa wśród dzieci, propagowanie zdrowego stylu życia, oraz ochronę przyrody w TPN Cele  te zostały zrealizowane w trakcie  pogadanki o charakterze ekologicznym oraz podczas sprzątania trasy przebiegającej przez teren Tatrzańskiego Parku Narodowego.  W galerii przedstawiamy fotoreportaż z wyścigu.!!!!
( 2 Października 2006)
XVII Jesienny Wyścig Rowerowy Małe Ciche 1 Października
(żródło: )

Już po raz XVII w Małem Cichem odbędzie się Jesienny Wyścig Rowerowy.  Zawody zostaną przeprowadzone 1 października br. na trasie  Kośne Hamry- Małe Ciche Szkoła (Wyścig Szosowy) oraz Małe Ciche Szkoła- Stary Bór- Lichajówki( trasa terenowa).   Organizatorami są Szkoła Podstawowa w Małem Cichem, Rada Rodziców przy SP Małe Ciche, Urząd Gminy Poronin.  Do zawodów zgłosiło się blisko 100 zawodników   Przypominamy iż w godzinach od 12.00  do 14.30 wystąpią utrudnienia w ruchu na trasie Kośne Hamry - Małe Ciche.   Czasowe zamknięcie drogi związane jest z zapewnieniem bezpieczeństwa startujacym zawodnikom.
( 29 Września 2006)
XVII Jesienny Wyścig rowerowy Małe Ciche 2006
(żródło: )

Już po raz XVII w Małem Cichem odbędzie się Jesienny Wyścig Rowerowy.  Zawody zostaną przeprowadzone na trasie  Kośne Hamry- Małe Ciche Szkoła (wyścig szosowy) oraz Małe Ciche szkoła- Stary Bór- Lichajówki (trasa terenowa). Zawody mają na celu popularyzację  kolarstwa wśród dzieci, propagowanie zdrowego stylu życia, ochrona przyrody w Tatrzańskim Parku Narodowym.  Oragnizatorami są Szkoła Podstawowa w Małem Cichem, Rada Rodziców przy SP Małe Ciche, Urząd Gminy Poronin
( 18 Września 2006)
Ogólnopolski Finał Pucharu Szlaku Solnego 3 września Podwilk.
(żródło: )

3 września w Podwilku rozegrano 4 w tym roku  finałową edycję Pucharu Szlaku Solnego w kolarstwie górskim .  W tym roku Puchar został  rozegrany w randze zawodów ogólnopolskich..  Poprzednie edycje odbyły się  w  Spytkowicach, Łętowni i Skomielnej Białej .
( 3 Września 2006)
XI Rajd dookoła Tatr
(żródło: )

27 sierpnia  po raz XI miłośnicy kolarstwa wystartowali w dorocznym rajdzie dookoła Tatr. Na zawodników oprócz 225km jazdy czekały dwa bufety, no i oczywiście każdy otrzymał pamiątkową koszulkę. Na obszerny fotoreportaż oraz zapraszamy na stronę Piotra Złozy - www.zuz.mom.pl . Tam również znaleźć można wiele ciekawych propozycji tras rowerowych.
( 30 Sierpnia 2006)
Ogólnopolski Finał „PUCHARU SZLAKU SOLNEGO”
(żródło: )

Wójt Gminy Jabłonka oraz Uczniowski Klub Sportowy w Podwilku zapraszają na ogólnopolski  finał „Pucharu Szlaku Solnego" w kolarstwie górskim, który odbędzie się dnia 03.09.2006r.  na boisku sportowym w Podwilku
( 29 Sierpnia 2006)
Wyprawa Rowerowa Bałkany 2006 Zakończona
(żródło: )

Wyprawa rowerowa  Bałkany 2006 dobiegła końca .   Aleksandra Nikitin oraz Michał Sitarz zakończyli  wyprawę  przez Bałkany wiodącą z Polski przez Słowację, Węgry, Rumunię Bułgarię i Macedonię. W okresie od 5 lipca do 4 sierpnia przejechali 2892 kilometry.  Najwięcej w ciągu dnia pokonali 165 km najmniej 51 km . Fotoreportaż  Michała Sitarza z wyprawy przedstawiamy w galerii!!!  Opis do zdjęć podajemy poniżej  trasy wyprawy:
( 21 Sierpnia 2006)
III wyścig Dookoła Tatar zakończył się
(żródło: )

  III Wyścig Dookoła Tatr zakończył się. W zawodach wystartowało ponad 350 kolarzy z  Czech, Polski Słowacji , Węgier i Włoch . Szosowcy  zmierzyli się na 212 km trasie   wiodącej dookoła Tatr. Na terenie Polski trasa  wyścigu wiodła na odcinku Sucha Hora - Zakopane - Łysa Polana  Pełne wyniki wyścigu do pobrania w formacie Pdf tutaj!!!!  Fotoreportaż z trasy wyścigu na terenie Polski przedstawiamy w galerii.
( 30 Lipca 2006)
III Wyścig Dookoła Tatr
(żródło: )

   29 lipca  wystartuje wyścig „Dookoła Tatr”. Jest to już trzecia edycja wyścigu organizowanego przez Frantiska Pitko z Sport Service z Popradu . W organizację włączył się również UM Zakopane .  Trasa wyścigu wynosi 212 km km z tego 171 km na Słowacji a 41 km w Polsce. Przewyższenie 2590 m.
( 28 Lipca 2006)
Wyprawa rowerowa Bałkany 2006 Wiadomości z trasy
(żródło: )

Jak już wcześniej informowaliśmy zakopiańczyk Michał Sitarz i  Aleksandra Nikitin    na rowerach pokonują Bałkany. Bezpośrednio z trasy otrzymaliśmy taką informację .
( 27 Lipca 2006)
Intel Powerade Bike Maraton Kościelisko 2006 Triumf KS Wierchy Rabka
(żródło: )

VII tegoroczna edycja  Intel Powerade Bike maraton 2006 rozegrana została 9 lipca w  Kościelisku.  Impreza mogła dojść do skutku dzięki władzom gminy Kościelisko oraz gościnności Biathlonowego Klubu WP Kościelisko.- bowiem na terenie strzelnicy usytuowana były start i meta. Tam też dokonano dekoracji zwycięzców tej edycji. Wyścig został rozegrany na trzech dystansach.  „Mini” miał  ok. 11 km długości, dystans „Mega ” miał 52 km długości i blisko 1600 m przewyższenia, zaś dystans "Giga ", czyli trzy rundy to  97 km i 2950 m sumy podjazdów!   Obszerny fotoreportaż z wyścigu przedstawiamy w galerii
( 10 Lipca 2006)
Archiwum
Pierwszy «« (285-299)(300-314)(315-329)(330-344)(345-350) »» Ostatni

 
 
 
 
 
  
  
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2023