START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport UG Biały Dunajec
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
LOTOS CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Swiata
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane      


UG Czarny Dunajec  UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki


 
Gabinet Terapii
   
   Keti   Skijumping
Montano
  AZS-Zakopane  


TZN Zakopane

KS Pieniny
  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Rowery
Podhale Tour 2014 - deszczowy finał.
(żródło: St. Kowalcze)

 W deszczowych strugach, kończyli swe zmagania, uczestnicy IV etapu Podhale Tour, czyli zawodów kolarskich o Puchar Wójta Gminy Spytkowice ,  które odbyły się w niedzielę 10 sierpnia ze startem i metą na terenie kompleksu turystycznego „Beskid” w Spytkowicach.
( 13 Sierpnia 2014)
Szosowe ściganie KS Luboń Skomielna Biała.
(żródło: M. Karkula KS Luboń)

Trzy medale przywieźli reprezentanci „Lubonia” Skomielna Biała z Mistrzostw Małopolski ze startu wspólnego na szosie. Zawody rozegrane zostały w sobotę 26 lipca na blisko 8 km rundzie poprowadzonej drogami wokół Malca koło Kęt.
( 28 Lipca 2014)
KS Luboń na Mistrzostwach Polski MTB.
(żródło: M. Karkula KS Luboń)

Rywalizacja o Mistrzostwo Polski MTB rozegrana została w tym roku aż w trzech miejscowościach. Najpierw do walki o krajowy czempionat przystąpili juniorzy młodsi i juniorki młodsze podczas finału Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Impreza ta odbyła się 16 lipca w Głogowie na Dolnym Śląsku.   W galerii kilka fot z zawodów !!!
( 23 Lipca 2014)
Przedstawiciel KS Luboń w drużynie Małopolskiej Policji.
(żródło: M. Karkula KS Luboń)

 W tym roku po raz pierwszy w Tour de Pologne Amatorów weźmie udział kolarska drużyna małopolskiej Policji. Wyścig rozegrany zostanie 8 sierpnia na 40 km trasie królewskiego etapu Tour de Pologne ze słynnym już podjazdem „Ściana Bukovina” w Gliczarowie. W gronie policjantów zaproszonych do reprezentowania małopolskiej Policji znalazł się przedstawiciel „Lubonia” Skomielna Biała - Marek Karkula, który na co dzień pełni służbę w Komendzie Powiatowej Policji w Nowym Targu. Sprzęt kolarski na czas przygotowań i udziału w wyścigu udostępniła firma Specialized.  
( 16 Lipca 2014)
Puchar Polski MTB w Wałbrzychu.
(żródło: M. Karkula KS Luboń Fot B. Bober)

 Trapiona kontuzjami i chorobami ekipa „Lubonia” Skomielna Biała w mocno okrojonym składzie zameldowała się na starcie kolejnej edycji Pucharu Polski MTB rozegranej 6 lipca 2014 roku na Górze Parkowej w Wałbrzychu. Na trudnej technicznie trasie przy ogromnym upale reprezentanci „Lubonia” pokazali się z bardzo dobrej strony zdobywając wiele czołowych lokat.
( 10 Lipca 2014)
Niewiarygodne historie prosto z zawodów Joy Ride Open
(żródło: M. Mróz )

Zjazd na rowerze bez opony, kilkunasto metrowe skoki i 50’cio letni debiutant – tak w telegraficznym skrócie wyglądała druga edycja zawodów Joy Ride Open, które wczoraj zakończyły się w Zawoi.
( 7 Lipca 2014)
„Luboń” Skomielna Biała na Szalu Solnym w Spytkowicach.
(żródło: M. Karkula KS Luboń)

 Spytkowice gościły kolarzy górskich podczas kolejnej edycji Pucharu Szlaku Solnego rozegranej w minioną niedzielę na stokach wyciągu Beskid. Tym razem zawodnicy zmierzyć się musieli nie tylko z bardzo wymagającą fizycznie trasą lecz również z ogromnym żarem lejącym się z nieba. W galerii fotoreportaż z zawodów nadesłany przez M. Karkulę Dziękujemy!!!
( 4 Lipca 2014)
Podhale Tour 2014 na półmetku.
(żródło: St. Kowalcze)

     Bardzo szybko, bo zaledwie dwa tygodnie po inauguracji w Gminie Czarny Dunajec, odbyły się kolejne zawody w kolarstwie szosowym z cyklu „Podhale Tour”, tym razem o Puchar Burmistrza Miasta Rabki Zdrój. Start i metę zorganizowano w Chabówce, obok Stadionu.
( 13 Czerwca 2014)
Festiwal rowerowy Joy Ride Fest zakończony!
(żródło: M. Mróz fot T. Rakoczy i P. Staron)

 3 dni, 7 konkurencji, 29 wystawców,  550 zawodników, 2 miejscowości i mnóstwo opalonych widzów – tak w telegraficznym skrócie wyglądał festiwal rowerowy Joy Ride Fest, który wczoraj zakończył się w Kluszkowcach. Zapraszamy na gorącą relacje z trzech dni festiwalu.
( 10 Czerwca 2014)
KS „Luboń” Skomielna Biała na Szlaku Solnym.
(żródło: M. Karkula KS Luboń)

Pierwsza edycja tegorocznej odsłony Pucharu Szlaku Solnego rozegrana została 1 czerwca w Gołkowicach koło Wieliczki. Na wymagającej fizycznie trasie, dodatkowo rozmiękczonej sobotnim deszczem bardzo dobrze zaprezentowali się zawodnicy „Lubonia” Skomielna Biała.   W galerii kilka fot  Arkadiusza Traciaka. Dzękujemy!!!
( 8 Czerwca 2014)
Podhale Tour 2014
(żródło: St. Kowalcze)

  W niedzielę 25 maja, odbyły się  we Wróblówce, zawody kolarskie   Podhale Tour 2014, w jeździe indywidualnej na czas, o Puchar Wójta Gminy Czarny Dunajec. Był to pierwszy z czterech etapów Kolarskiego Pucharu Podhala  ufundowanego przez starostę Nowotarskiego Krzysztofa Fabera i Posła na sejm RP Edwarda Siarkę, którzy objęli patronat honorowy nad całą imprezą. 
( 29 Maja 2014)
KS „Luboń” Skomielna Biała w Szwajcarii i na Podhalu.
(żródło: M. Karkula KS Luboń)

Ostrzyce leżące w malowniczych rejonach Szwajcarii Kaszubskiej gościły w sobotę 24 maja kolarzy górskich podczas ostatniej w tym roku eliminacji do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Oczywiście nie mogło w tych zawodach zabraknąć reprezentantów KS Luboń Skomielna Biała.
( 27 Maja 2014)
Owocna sobota kolarzy KS „Luboń” Skomielna Biała.
(żródło: M. Karkula KS Luboń)

Udane występy zaliczyli kolarze „Lubonia” Skomielna Biała podczas wyścigów rozgrywanych w sobotę 10 maja. Zielona Góra gościła zawodników rywalizujących o punkty w ramach eliminacji do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży czyli Mistrzostw Polski juniorek młodszych i juniorów młodszych. Założeniem reprezentantów „Lubonia” było powiększenie w Zielonej Górze zdobyczy punktowej i plan został zrealizowany w 100%.      W galerii kilka fot nadesłanych przez M. Karkulę Dziękujemy!!!
( 12 Maja 2014)
V etap Karpackiego Wyścigu Kurierów w Niedzicy
(żródło: Mat Prasowe Anna Sinko KWK)

    Zgodnie z zapowiedziami, w minioną sobotę 3 maja br., z korony zapory w Niedzicy wystartował 5 etap. Karpackiego Wyścigu Kurierów – największej w Europie Środkowej, wieloetapowej imprezy kolarskiej dla zawodników do lat 23.  Etap V był przedostatnim i zgodnie z informacjami od Dyrektora Małopolskiego Związku Kolarskiego – p. Marka Kosickiego – jednym z najbardziej wymagających wyzwań dla młodych kolarzy.   Galeria z zapory tutaj!!!
( 5 Maja 2014)
Peleton kolarski KWK w Jabłonce
(żródło: www.jablonka.pl)

Bartosz Warchoł (TKK Pacific Toruń), po ataku na ostatnim kilometrze, wygrał czwarty odcinek Karpackiego Wyścigu Kurierów z metą w Jabłonce. Polak na metę przyjechał 3 sekundy przed sprinterami, z których najszybszy okazał się Amaury Capiot (Lotto-Belisol U23), w pojedynku na kreskę pokonując Eduarda Grosu (Vini-Fantini-Nippo). Galeria z etapu w Jabłonce tutaj!!!
( 5 Maja 2014)
Archiwum
Pierwszy «« (61-75)(76-90)(91-105)(106-120)(121-135) »» Ostatni

 
  
 
  
  
 
 
  
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2020