START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport UG Biały Dunajec
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
LOTOS CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Swiata
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane      


UG Czarny Dunajec  UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki


 
Gabinet Terapii
   
   Keti   Skijumping
Montano
  AZS-Zakopane  


TZN Zakopane

KS Pieniny
  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Snowboard
PE w Lenzerheide: 13. miejsce Aleksandry Michalik
(żródło: A.Karczewska PZN)

 Trzy reprezentantki Polski wystartowały w sobotnim Pucharze Europy w Lenzerheide. W slalomie równoległym najlepiej z Polek spisała się Aleksandra Michalik, która ukończyła zawody na 13. miejscu. Zwycięstwo odniosła Rosjanka Anastasia Kurochkina. 
( 9 Lutego 2019)
MŚS w Park City: Oskar Kwiatkowski w czołowej "10"!
(żródło: A.Karczewska PZN)

 Oskar Kwiatkowski wywalczył 10. miejsce w Mistrzostwach Świata Seniorów w slalomie gigancie równoległym, które rozegrane zostały w amerykańskim Park City. Złote medale zdobyli - Niemka Selina Joerg oraz Rosjanin Dmitrij Łoginow.
( 5 Lutego 2019)
Kamil Knop nowym mistrzem OSCYPA!
(żródło: P.Gatys)

 Po raz pierwszy w historii OSCYP Snowboard Contest, podium zawodów zostało całkowicie przejęte przez zawodników z młodszego pokolenia. Słoneczny dzień na stoku Kotelnica w Białce Tatrzańskiej doskonale wykorzystali młodzi snowboardziści, dominując w jedenastej edycji największej w Polsce rywalizacji snowboardowej. Najlepszy z nich był Kamil Knop, dla którego to pierwsze zwycięstwo w zawodach. Kolejne miejsca zajęli Rafał Sypień i Tomek Wolak. 
( 2 Lutego 2019)
M. Chyc w czołówce snowboardowego Pucharu Europy!
(żródło: A.Karczewska PZN)

 W dniach 26-27 stycznia 2019 roku w austriackiej miejscowości Lachtal odbyły się zawody Pucharu Europy w olimpijskiej konkurencji jaką jest slalom gigant równoległy (PGS).
( 28 Stycznia 2019)
PŚ w Moskwie: Snowboardziści poza finałami
(żródło: A.Karczewska PZN)

 W sobotę najlepsi na świecie snowboardziści w konkurencjach alpejskich rywalizowali w Moskwie w Pucharze Świata w slalomie równoległym. W kwalifikacjach najlepsi okazali się reprezentanci Austrii. Wśród kobiet triumfowała Sabine Schoeffmann, a u mężczyzn zwyciężył Sebastian Kislinger. Niestety tym razem żadnemu z naszych reprezentantów nie udało się wywalczyć awansu do finałowej "16". 
( 26 Stycznia 2019)
Czworo Polaków w składzie na PŚ w Moskwie!
(żródło: A.Karczewska PZN)

 Moskwa będzie gospodarzem kolejnych zawodów Pucharu Świata w snowboardzie alpejskim, które rozegrane zostaną 26 i 27 stycznia w Rosji. Trener Piotr Skowroński powołał do składu czworo swoich podpieczonych. W Moskwie wystartują: Aleksandra Król, Weronika Biela, Michał Nowaczyk oraz Oskar Kwiatkowski. 
( 25 Stycznia 2019)
OSCYP Snowboard Contest - znamy już listę zawodników.
(żródło: P. Gatys Oscyp Contest)

 Do rozpoczęcia rywalizacji na stoku Kotelnica w Białce Tatrzańskiej pozostały niecałe dwa tygodnie. Lista zawodników, którzy potwierdzili udział w jedenastej edycji OSCYP Snowboard Contest jest już prawie zapełniona. Dzisiaj kolejni snowboardziści zadeklarowali swój udział. 2 lutego przekonamy się który z nich sięgnie po zwycięstwo.
( 24 Stycznia 2019)
Aleksandra Król siódma w Pucharze Świata w Rogli!
(żródło: A.Karczewska PZN)

 Kolejny dobry występ tej zimy zanotowała dzisiaj Aleksandra Król. Nasza snowboardzistka wywalczyła siódme miejsce w Pucharze Świata w slalomie gigancie równoległym, który rozegrany był w słoweńskiej Rogli. W rywalizacji kobiet zwycięstwo odniosła Niemka Selina Joerg, natomiast wśród mężczyzn triumfował Włoch Edwin Coratti. 
( 19 Stycznia 2019)
Aleksandra Król ósma w PE w Bad Gastein
(żródło: A.Karczewska PZN)

 Aleksandra Król wywalczyła ósme miejsce w snowboardowym Pucharze Europy w slalomie równoległym, który rozegrany został w austriackim Bad Gastein. Zwycięstwa odnieśli reprezentanci Rosji. Wśród kobiet triumfowała Maria Valova, a u mężczyzn najlepszy okazał się Dmitrij Karlagachev. 
( 11 Stycznia 2019)
Odliczanie do OSCYPa
(żródło: P.Gatys)

 Za trzy tygodnie snowboardziści z całego kraju spotkają się w Białce Tatrzańskiej, aby wspólnie wziąć udział w największym święcie polskiego snowboardingu. OSCYP Snowboard Contest 2019, po raz jedenasty zagości na tatrzańskim stoku Kotelnica. Dziś opublikowany został oficjalny plakat rywalizacji, nawiązujący do klasycznego stylu retro lat osiemdziesiątych
( 10 Stycznia 2019)
PŚ w Bad Gastein: 8. miejsce Król i Kwiatkowskiego.
(żródło: A.Karczewska PZN)

 Aleksandra Król i Oskar Kwiatkowski wywalczyli ósme miejsce w zawodach drużynowych, które rozegrane zostały podczas Pucharu Świata w austriackim Bad Gastein. Zwycięstwo odnieśli reprezentanci gospodarzy - Daniela Ulbing i Benjamin Karl. 
( 9 Stycznia 2019)
PŚ w Bad Gastein: Aleksandra Król na podium!
(żródło: A.Karczewska PZN)

 Aleksandra Król po sześciu latach powróciła na podium snowboardowego Pucharu Świata. Podopieczna Piotra Skowrońskiego znakomicie zaprezentowała się w austriackim Bad Gastein i powtórzyła swój najlepszy w karierze wyniki. Polka zajęła najpierw szóste miejsce w eliminacjach, a następnie rozpoczęła walkę o drugi w karierze wielki finał. Aleksandra Król pewnie wygrała swój pojedynek w 1/8 finału, w ćwierćfinale i półfinale, stając na drugim stopniu podium. Lepsza od Polki była dzisiaj tylko Austriaczka Claudia Riegler. Trzecie miejsce wywalczyła kolejna z reprezentantek gospodarzy - Sabine Schoeffmann.
( 8 Stycznia 2019)
PE w Hochfuegen: Weronika Biela piąta w PGS
(żródło: A.Karczewska PZN)

 Weronika Biela wywalczyła piąte miejsce w snowboardowym Pucharze Europy w slalomie gigancie równoległym, który rozegrany został w Hochfuegen. Na 14. pozycji zawody ukończyła Aleksandra Michalik, trzy lokaty za nią uplasowała się Maria Chyc, natomiast Michał Nowaczyk zajął 20. miejsce.  
( 23 Grudnia 2018)
14. miejsce Weroniki Bieli w Pucharze Świata w PGS
(żródło: A.Karczewska PZN)

 Weronika Biela wywalczyła 14. miejsce w snowboardowym Pucharze Świata w PGS, który w sobotę odbywał się we włoskiej miejscowości Cortina DAmpezzo. Na najwyższym stopniu podium w slalomie gigancie równoległym stanęła Czeszka Ester Ledecka, która w finale pokonała Szwajcarkę Julię Zogg. Trzecie miejsce zajęła Austriaczka Sabine Schoeffmann
( 15 Grudnia 2018)
Aleksandra Król 11. na inaugurację Pucharu Świata
(żródło: A.Karczewska PZN)

 W czwartek we włoskiej miejscowości Carezza rozegrany zostały pierwszy tej zimy snowboardowy Puchar Świata w slalomie gigancie równoległym. Awans do finałowej "16" wywalczyła Aleksandra Król, która ukończyła czwartkowe zawody na 11. miejscu. Zwycięstwo odniosła reprezentantka gospodarzy Nadya Ochner, która w wielkim finale pokonała Czeszkę Ester Ledecką. 
( 13 Grudnia 2018)
Archiwum
Pierwszy «« (1-15)(16-30)(31-45)(46-60)(61-75) »» Ostatni

 
  
 
  
 
 
  
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2019