START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
Orlen CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Swiata
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane       UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki


 
Gabinet Terapii
   
   Keti


   Skijumping
  AZS-Zakopane  


TZN ZakopaneKS Pieniny
  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Snowboard
PŚ w Bad Gastein: Kwiatkowski ponownie w finałowej "16"
(żródło: A.Karczewska PZN)

 Oskar Kwiatkowski nie zwalnia tempa i po raz kolejny wskoczył do finałowej "16" Pucharu Świata. Nasz snowboardzista w austriackim Bad Gastein wywalczył 14. miejsce, jednak aby awansować do najlepszej ósemki zabrakło mu naprawdę bardzo niewiele. W rywalizacji kobiet triumfowała reprezentantka Niemiec Ramona Theresia Hofmeister, natomiast u mężczyzn zwycięzył Włoch Daniele Bagozza.
( 15 Stycznia 2020)
Podium Kwiatkowskiego w Pucharze Świata.
(żródło: M. Zubek www.podhaleregion.pl)

  Kolejny znakomity wynik w sezonie zanotował Oskar Kwiatkowski. Polak stanął na trzecim stopnia podium w zawodach Puchar Świata w szwajcarski Scoul. Było to dla niego drugie w karierze „podium” w tej rangi zawodach.
( 12 Stycznia 2020)
Król wygrywa w Hochfuegen! Kwiatkowski na podium.
(żródło: A.Karczewska PZN)

 To był bardzo dobry weekend w wykonaniu naszych snowboardzistów. Po sobotnich sukcesach, w niedzielę również dwoje biało-czerwonych stanęło na podium Pucharu Europy. Tego dnia w Hochfuegen w slalomie gigancie równoległym triumfowała Aleksandra Król, natomiast w rywalizacji mężczyzn na drugim stopniu podium stanął Oskar Kwiatkowski.   
( 22 Grudnia 2019)
Historyczne zwycięstwo Kwiatkowskiego w Hochfuegen!
(żródło: A.Karczewska PZN)

 Puchar Europy w niemieckim Hochfuegen jest wyjątkowy dla Oskara Kwiatkowskiego, który dzisiaj odniósł swoje pierwsze w karierze zwycięstwo w zawodach tej rangi. Na drugim stopniu podium stanął Koreańczyk Sangkyum Kim, a trzeci był Włoch Gabriel Messner. Wśród kobiet triumfowała reprezentantka gospodarzy Ramona Theresia Hofmeister, a druga była jej rodaczka Selina Joerg. Na najniższym stopniu podium stanęła nasza snowboardzistka Aleksandra Król.
( 21 Grudnia 2019)
PŚ w Carezzie: Finałowa rywalizacja odwołana!
(żródło: A.Karczewska PZN)

 Ze względu na złe warunki pogodowe organizatorzy Pucharu Świata w Carezzie postanowili odwołać finałową rywalizację snowboardzistów w slalomie gigancie równoległym. Zawodnikom, za wyniki uzyskane w kwalifikacjach, zostały naliczone punkty jak za zawody rangi FIS, a nie jak punkty Pucharu Świata.           
( 20 Grudnia 2019)
Zainaugurowano snowboardowy Puchar Polski
(żródło: A.Karczewska PZN)

 W niedzielę, 15 grudnia 2019 roku w Bukowinie Tatrzańskiej odbyła się inauguracja Pucharu Polski w snowboardzie. W pierwszych tej zimy zawodach snowboardziści alpejscy dwukrotnie walczyli o medale w slalomie równoległym. Najwięcej zwycięstw odnieśli reprezentanci klubu F2 Dawidek Team.pl, którzy dwunastokrotnie stawali na najwyższym stopniu podium.  >>>FOTORELACJA<<<
( 19 Grudnia 2019)
Weronika Biela w finałowej "16" Pucharu Świata
(żródło: A.Karczewska PZN)

 Weronika Biela zameldowała się w finałowej "16" snowboardowego Pucharu Świata, który w sobotę odbywał się we włoskiej Cortinie d Ampezzo. Podopieczna Oskara Boma wywalczyła 12. miejsce w slalomie gigancie równoległym. Zwycięstwo odnieśli Niemka Ramona Theresia Hofmeister oraz reprezentant gospodarzy Roland Fischnaller.      
( 15 Grudnia 2019)
Snowboardziści wystartują w Cortinie d Ampezzo
(żródło: A.Karczewska PZN)

 Włoska Cortina d Ampezzo będzie gospodarzem kolejnego tej zimy Pucharu Świata w snowboardzie alpejskim. W sobotę, 14 grudnia 2019 roku zawodniczki oraz zawodnicy będą rywalizowali w slalomie gigancie równoległym. Trener Oskar Bom powołał na zawody w Cortinie d Ampezzo pięcioro naszych reprezentantów. 
( 13 Grudnia 2019)
PŚ w Bannoye: Kwiatkowski w najlepszej "16"
(żródło: A.Karczewska PZN)

 Oskar Kwiatkowski zameldował się w finałowej "16" Pucharu Świata w Bannoye. Nasz snowboardzista najpierw w kwalifikacjach wywalczył szóste miejsce, a następnie fazę finałową ukończył na 12. pozycji. W slalomie równoległym triumfowali - Niemka Ramona Theresia Hofmeister oraz Włoch Roland Fischnaller.
( 8 Grudnia 2019)
PŚ w Bannoye: Król w czołowej "10"
(żródło: A.Karczewska PZN)

 W sobotę w rosyjskiej miejscowości Bannoye snowboardziści zainaugurowali sezon zimowy. Pewny awans do fazy finałowej wywalczyła Aleksandra Król, która pierwsze tej zimy zawody ukończyła na 10. miejscu. Zwycięstwo odnieśli Szwajcarka Julie Zogg oraz Austriak Andreas Prommegger. 
( 7 Grudnia 2019)
Finał PŚ w Winterbergu: 13. miejsce Król i Kwiatkowskiego
(żródło: A.Karczewska PZN)

 W niedzielę, 24 marca 2019 roku najlepsi na świecie snowboardziści alpejscy zakończyli sezon zimowy. Finałowe zawody drużynowe odbyły się w niemieckim Winterbergu. Zwycięstwo odnieśli reprezentanci Austrii w składzie Daniela Ulbing oraz Benjamin Karl. Najwyżej z naszych snowboardzistów na 13. miejscu sklasyfikowana została para Aleksandra Król-Oskar Kwiatkowski.    
( 25 Marca 2019)
PŚ w Winterbergu: dziewiąte miejsce Król
(żródło: A.Karczewska PZN)

W niemieckim Winterbergu odbywa się finał Pucharu Świata w snowboardzie alpejskim. W sobotę rozegrane zostały zawody indywidualne. Dziewiąte miejsce w slalomie równoległym wywalczyła Aleksandra Król. Natomiast zwycięstwa odnieśli Szwajcarka Patrizia Kummer oraz Austriak Lukas Mathies.   
( 24 Marca 2019)
Piotr Tokarczyk na podium Pucharu Europy w Jasnej
(żródło: A.Karczewska PZN)

 18 i 19 marca 2019 roku w Jasnej na Słowacji rozegrany został snowboardowy Puchar Europy w slopestyle-u. Na podium stanął Piotr Tokarczyk, który drugiego dnia zmagań wywalczył trzecie miejsce. 
( 21 Marca 2019)
PE w Rogli: siódme miejsce Weroniki Bieli
(żródło: A.Karczewska PZN)

 W niedzielę, 17 marca 2019 roku w słoweńskiej Rogli rozegrane zostały finałowe zawody Pucharu Europy w snowboardzie alpejskim. Dwie nasze reprezentantki wywalczyły awans do finałowej "16". Weronika Biela zajęła siódme miejsce, natomiast Maria Chyc ukończyła zawody na 16. pozycji. Zwycięstwo odnieśli Rosjanka Anastasia Kurochkina oraz reprezentant gospodarzy Tim Mastnak.
( 18 Marca 2019)
PE w Rogli: siódme miejsce Michała Nowaczyka.
(żródło: A.Karczewska PZN)

 W słoweńskiej Rogli odbywa się finał Pucharu Europy w snowboardzie alpejskich. Kolejny dobry występ tej zimy zaliczył Michał Nowaczyk, który sobotnie zawody ukończył na siódmym miejscu. W slalomie gigancie równoległym triumfowali: Rosjanka Elizaveta Salikhova oraz Słoweniec Tim Mastnak.   
( 16 Marca 2019)
Archiwum
Pierwszy «« (1-15)(16-30)(31-45)(46-60)(61-75) »» Ostatni

 
 
  
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
  
  
 
 
  
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2022