START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport UG Biały Dunajec
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
LOTOS CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Swiata
Tour De Pologne Skandia Maraton LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane    Bukowina Tatrzańska
UG Poronin   UG Biały Dunajec


UG Czarny Dunajec  UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki

 
Gabinet Terapii
   
   Keti
   Skijumping
Montano
  AZS-Zakopane  TZN Zakopane

     

KS Pieniny
  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Snowboard
Stwórz własną relację z OSCYPa!
(żródło: P.Gatys)

 OSCYP Snowboard Contest to niepowtarzalna inicjatywa, której podstawowym celem jest rozwój polskiej sceny snowboardowej. Oprócz rywalizacji najlepszych riderów, organizowane są dodatkowe inicjatywy promujące kreatywność wszystkich miłośników snowboardingu. Jedną z nich będzie GoPro Best Video Contest – stała pozycja w harmonogramie ostatnich edycji zawodów. 7 lutego nakręć telefonem, aparatem lub kamerą własną relację video z wydarzeń na stoku Kotelnica w Białce Tatrzańskiej.
( 2 Lutego 2016)
Biela i Król w "30" Pucharu Świata w Moskwie
(żródło: A. Karczewska PZN)

 Po raz kolejny miejsca w czołowej "30" Pucharu Świata w snowboardzie wywalczyły nasze reprezentantki. Weronika Biela w slalomie równoległym rozgrywanym w Moskwie zajęła 26. miejsce, a pozycję za nią uplasowała się Aleksandra Król. W kwalifikacjach triumfowali Szwajcarka Julie Zogg oraz Rosjanin Vic Wild. W Moskwie startował również Oskar Kwiatkowski, który ukończył rywalizację na 39. miejscu. Wyniki kwalifikacji kobiet Wyniki kwalifikacji mężczyzn
( 30 Stycznia 2016)
Oskar Bom piąty w Pucharze Europy w Starej Planinie
(żródło: A.Karczewska PZN)

W ten weekend w serbskiej miejscowości Stara Planina rozgrywany jest Puchar Europy w snowboardzie alpejskim. Dzisiaj zawodnicy walczyli slalomie równoległym, w którym najlepiej z Biało-Czerwonych spisał się Oskar Bom, zajmując piąte miejsce. Zwyciężył reprezentant Rosji Dmitriy Sarsembaev. Miejsce w czołowej "10" wywalczył również Tomasz Kowalczyk, który zajął 10. pozycję. Oficjalne wyniki PSL
( 29 Stycznia 2016)
Weronika Biela 10. w zawodach FIS w Kreischbergu
(żródło: A. Kosman PZN)

 Weronika Biela ukończyła snowboardowe zawody FIS w slalomie gigancie w austriackim Kreischbergu na wysokim, dziesiątym miejscu. Na 13. pozycji sklasyfikowano drugą z Polek - Aleksandrę Król. Zawody wygrała Rosjanka Elizaveta Salikhova. Z kolei wśród mężczyzn zwyciężył Niemiec Daniel Weis. Polacy zajęli miejsca: 24. Oskar Bom, 25. Michał Nowaczyk, 27. Tomasz Kowalczyk, 28. Oskar Kwiatkowski i 32. Andrzej Gąsienica-Daniel.
( 17 Stycznia 2016)
Aleksandra Król tuż za podium w zawodach FIS w Kreischberg
(żródło: A. Kosman PZN)

Bardzo dobrze w zawodach FIS w austriackim Kreischberg spisała się Aleksandra Król. Nasza snowboardzistka w slalomie gigancie równoległym uplasowała się tuż za podium. Zwyciężyła reprezentantka gospodarzy Sabine Schoeffmann, natomiast w rywalizacji mężczyzn triumfował Szwajcar Kaspar Fluetsch. 
( 16 Stycznia 2016)
Król i Kwiatkowski w czołowej "30" Pucharu Świata
(żródło: A. Kosman PZN)

 Rosjanka Yekaterina Tudegesheva oraz Bułgar Radoslav Yankov triumfowali w snowboardowym Pucharze Europy w austriackim Bad Gastein. Miejsca w czołowej "30" wywalczyli w slalomie gigancie równoległym: 25. Aleksandra Król oraz 28. Oskar Kwiatkowski.
( 9 Stycznia 2016)
"Behind the Mentality"
(żródło: K. Wolak)

Film dokumentalny, którego głównym tematem będzie snowboard, pasja do gór, śniegu oraz sportów extremalnych. Projekt będzie zawierał obraz 6 miesięcy naszej pracy w terenie. Jest to swego rodzaju manifestacja naszej koncepcji na samorealizację. W filmie pojawią się nie tylko trudne technicznie triki, będzie można także poczuć klimat i piękno otoczenia, w którym przyjdzie nam pracować
( 4 Stycznia 2016)
Aleksandra Król 20. w Pucharze Świata
(żródło: A.Karczewska PZN)

 Po raz kolejny najlepiej w zawodach Pucharu Świata z polskich snowboardzistów spisała się Aleksandra Król. Reprezentantka Polski w slalomie równoległym rozgrywanym we włoskiej Cortina d Ampezzo zajęła 20. miejsce. Weronika Biela uplasowała się na 32. pozycji, natomiast Tomasz Kowalczyk był 44.
( 19 Grudnia 2015)
Zgrupowania snowboardzistów ZSMS Zakopane
(żródło: Michał Sitarz ZSMS)

 Snowboardziści Zespołu Szkół Mistrzostwa Sportowego w Zakopanem mają za sobą trzy zgrupowania specjalistyczne na austriackim lodowcu Stubai. Relację z treningów do sezonu zimowego 2015/16 przygotował  trener Michał Sitarz.  W galerii fotoreportaż M. Sitarza
( 19 Listopada 2015)
Weronika Biela na 11. miejscu w Pucharze Europy w PSL!
(żródło: )

Weronika Biela awansowała do finałowej „16” i zajęła 11. miejsce w zawodach Pucharu Europy w slalomie równoległym we włoskim Racines. Zwyciężyła natomiast Austriaczka Daniela Ulbing, a w rywalizacji mężczyzn triumfował reprezentant gospodarzy Maurizio Bormolini.
( 23 Marca 2015)
Aleksandra Król 11. w Pucharze Europy w Racines!
(żródło: A. Karczewska PZN)

    Dobrze w sobotnich zawodach Pucharu Europy we włoskim Racines zaprezentowała się Aleksandra Król, która przebrnęła kwalifikacje i znalazła się w finałowej „16”slalomu równoległego. Ostatecznie Polka zajęła 11. miejsce, natomiast zwyciężyła Szwajcarka Julie Zogg.  
( 22 Marca 2015)
Weronika Biela na podium Pucharu Europy!
(żródło: )

Znakomitą formę w końcówce sezonu prezentuje Weronika Biela. Nasza snowboardzista po sukcesach w Pucharze Świata w Moskwie i Winterbergu, dzisiaj stanęła na podium zawodów Pucharu Świata w Rogi, zajmując trzecie miejsce w slalomie równoległym. W rywalizacji kobiet najlepsza okazał się reprezentantka kobiet –  Gloria Kotnik, natomiast wśród mężczyzn zwyciężył Austriak Benjamin Karl.   
( 18 Marca 2015)
Karolina Sztokfisz w finałowej „16” Pucharu Europy!
(żródło: A. Kosman PZN)

 Karolina Sztokfisz awansowała do finałowej „16” i w zawodach Pucharu Europy w slalomie gigancie równoległym rozgrywanym w Rogli zajęła 14. miejsce. W rywalizacji kobiet triumfowała Austriaczka Ina Meschik, natomiast najlepszym snowboardzistą okazał się Słoweniec Rok Marguc.    
( 17 Marca 2015)
Życiowy sukces Weroniki Bieli w Pucharze Świata!
(żródło: A.Karczewska PZN)

 Znakomicie w finałowych zawodach Pucharu Świata w slalomie równoległym spisała się Weronika Biela. Nasza snowboardzista uplasował się tuż za podium w zawodach w niemieckim Winterbergu i tym samym odniosła życiowy sukces w swojej sportowej karierze. Wygrała Norweżka Hilde-Katrine Engeli, która w finale pokonała reprezentantkę gospodarzy Selinę Joerg.   
( 14 Marca 2015)
Weronika Biela i Tomasz Kowalczyk podwójnymi Mistrzami Polski w snowboardowym slalomie i gigancie.
(żródło: )

 Weronika Biela i Tomasz Kowalczyk zdobyli tytuły Mistrza Polski w  slalomie i gigancie, jakie zostały rozegrane na gościnnym stoku w Jurgowie. W snowboardowych mistrzostwach kraju wystartowało ponad 20 kobiet i mężczyzn z 6 klubów.   W galerii fotoreportaż Joanny Koczyńskiej Chmiel z zawodów  
( 11 Marca 2015)
Archiwum
Pierwszy «« (1-15)(16-30)(31-45)(46-60)(61-75) »» Ostatni

 
  
 
 
 
 
 
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2017