Mistrzostwa Polski Belinea w snowcrossie – Wierchomla 10.03.08
(żródło: T. Furtak AK-Pol)

34 zawodników i 12 zawodniczek wystartowało w Wierchomli, w Mistrzostwach Polski Belinea 2008 w snowcrossie. Mimo niesprzyjających warunków pogodowych, w opinii zawodników i trenerów, organizatorzy przygotowali bardzo dobrą trasę.
( 10 Marca 2008)
MP Belinea FIS w snowboardzie – konkurencja big air – Krynica Dobre wyniki zakopiańskich snowboardzistów.

Jakub Dytkowski i Małgorzata Kołacz wywalczyli w Krynicy tytuły mistrzów Polski.   Bardzo dobrze wypadli zawodnicy AZS- Zakopane -Damian Świder zdobył srebro a w klasyfikacji młodzieżowej złoto
( 24 Lutego 2008)
3 miejsce Mateusza Ligockiego w pucharowym snowcrossie.

Mateusz Ligocki zajął 3 miejsce w Pucharze Świata FIS w konkurencji SBX (Snowboardcross). To jego drugie podium PŚ w tym sezonie.  Zawody zostały przeprowadzone w Sungwoo w Korei Południowej. W klasyfikacji generalnej PŚ SBX zawodnik AZS AWF Zakopane Kraków zajmuje szósta pozycję.
( 15 Lutego 2008)
Międzynarodowe Mistrzostwa Bułgarii FIS Świetne wyniki zawodników AZS Zakopane

Bardzo dobrze zaprezentowali się w miniony weekend  snowboardziści AZS SMS Zakopane. którzy wzięli udział w Międzynarodowych Mistrzostwach Bułgarii w Bansku.
( 12 Lutego 2008)
Karolina Sztokfisz 3 w Pucharze Kontynentalnym w USA

Karolina Sztokfisz zajęła 3 miejsce podczas Pucharu Kontynentalnego FIS (North American Cup) w slalomie równoległym. Zawody wygrała Erica Mueller przed Michelle Gorgone (obie USA). Karolina miała najlepszy czas eliminacji. Gratulacje! Druga z Polek, Barbara Stachoń, zajęła 15 miejsce. Podczas drugiego dnia zawodów żadna z Polek nie ukończyła zawodów
Snowboard w Squaw Valley: Mateusz Ligocki dziesiąty

Mateusz Ligocki reprezentant AZS AWF Kraków Zakopane zajął dziesiąte miejsce w  snowcrossie Podczas  drugich, elitarnych zawodach snowboardowych - Jeep King of the Mountain  które odbyły się w Kalifornii, w Squaw Valley.
( 11 Lutego 2008)
Puchar Polski w Snowboardzie dla „F2 Dawidek Team.pl” AZS wywalczył drugie miejsce.
(żródło: P Dawidek)

We wtorek 5 lutego 2008 w Krynicy odbyły się Snowboardowe Mistrzostwa Małopolski w slalomie gigancie. Była to 3 edycja zawodów wliczanych do Pucharu Polski. Zawodnicy rywalizowali w 6 kategoriach (młodzik, młodziczki, juniorki młodsze, juniorzy młodsi , juniorki i juniorzy).
Mateusz Ligocki dwunasty w Pucharowym snowbordsrossie

Mateusz Ligocki  zawodnik AZS AWF Kraków Zakopane zajął dwunaste miejsce w snowboardowych zawodach Pucharu Świata w konkurencji snowcross, które odbyły się w Leysin, w Alpach Szwajcarskich.
( 1 Lutego 2008)
Matys na Winter X-Games w Colorado

(27.01.2008, Aspen/Snowmass, Colorado, USA). Mateusz Ligocki awansował do finałów snowboardcrossu prestiżowych zawodów 12 Winter X Games, uznawanych za 12 Zimowe Igrzyska Sportów Extremalnych, odbywające się w amerykańskim Aspen, w stanie Colorado. - Bardzo się cieszę, z awansu do finałów. Obiecuje ze będę wałczył dalej i w bezpośredniej rywalizacji z pięcioma innymi zawodnikami, łatwo skory nie sprzedam – relacjonuje Ligocki.
( 31 Stycznia 2008)
Snowboard- Puchar Polski i eliminacje do OOM w Jurgowie.

Stacja Narciarska Jurgów staje się coraz to bardziej popularnym miejscem rozgrywania zawodów . 29 stycznia właśnie tam odbyły się kolejne zmagania snowboardzistów w ramach Pucharu Polski oraz eliminacji do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.  Bardzo dobrze wypadli zakopiańscy snowboardziści z AZS - Zakopane oraz F2 Dawidek Team zajmując czołowe miejsca.
( 29 Stycznia 2008)
„Super weekend w wykonaniu snowboardzistów F2 Dawidek TEAM.pl”

Fantastycznie zaprezentowali się zakopiańscy snowboardziści reprezentujący klub F2 Dawidek Team.pl”  na zawodach  które odbyły się w miniony weekend  w Nowym Targu, Małem Cichem i Austrii.
( 14 Stycznia 2008)
Sukcesy zakopiańskich Snowboardzistów w halowych zawodach FIS

22 września w holenderskim  Laandgraf  koło Mastricht zostały rozegrane zawody FIS w slalomie snowboardowym w hali na sztucznym stoku.  Bardzo dobrze wypadli polscy zawodnicy. Karolina Sztokfisz zajeła pierwsze miejsce wyprzedzając norweżkę  Hildę- Katrine Engeli i holenderką Mirjam Brakenhoff. Barbara Stachoń uplasowała się na czwartym miejscu, Karolina Jasion na szóstym a  Paulina Woźniak na dziewiątym.  W zawodach wzięły udział również Agata Buga, Olga Niemiec Magdalena Pasko, Nina Orzeł, Zuzanna Smykała i Maria Dawidek , które zajęły dalsze miejsca w klasyfikacji. Z kolei wsród mężczyzn Łukasz Hoły zajął drugie miejsce Przemysław Buczyński piąte, Mateusz Adamski dwunaste, Aleksander Kosacki siedemnaste a Piotr Skowroński dwudzieste.  Pozostali polacy startujący w tych zawodach : Jan Urbański, Marcin Woźniak, Filip Orliński Olaf Kruk, Jędrzej Derda, Marek Forys i Oskar Bom zajęła miejsca poza pierwszą dwudziestką
( 26 Września 2007)
Karolina Sztokfisz trzecia na Mistrzostwach Świata Juniorów! w Bad Gastein

W drugim dniu (12 kwietnia ) zawodów MŚJ w Bad Gastein rozegrał się slalom gigant równoległy. Brąz wywalczyła nasza zawodniczka Karolina Sztokfisz (AZS-SMS Zakopane). Druga z Polek - Paulina Woźniak (Warszawa) uplasowała się na 18 miejscu, zabrakło jej jedynie 0,07s, żeby wejść do finału. Wśród mężczyzn najlepiej pojechał Andrzej Gąsienica-Daniel (AZS/SMS) zajmując 23 miejsce , w świetnym drugim przejeździe zabrakło mu 1s do finału. Tomek Król nie ukończył niestety konkurencji. Jutro  (13 kwietnia) przejazdy finałowe PS.
( 12 Kwietnia 2007)
Crossowcy AZS startowali w Austrii

30.03-01.04.2007, Serfaus, Austria) Maciej Jodko, Marcin Bocian oraz Michał Gaczorek startowali w Mistrzostwach Austrii oraz Pucharze Europy FIS w austriackiej miejscowości Serfaus. W zawodach startowało wielu zawodników z czołówki Pucharu Świata FIS.
( 6 Kwietnia 2007)
1 kwietnia Strbskie Pleso, Slalom gigant równoległy, Puchar Europy Seniorów.

W drugim dniu Puchary Europy w snowboardowymn slalomie równoległym spośród naszych zawodników najlepiej spisał się Andrzej Gąsienica-Daniel, który awansował do 16-to osobowego finału zajmując ostatecznie 15 miejsce. W zawodach startowali zawodnicy ze ścisłej czołówki Pucharu Świata FIS. Andrzej w walce o czołową "8" przegrał z Heinzem Innigerem (SUI) . Karolina Sztokfisz , która wczoraj stanęła na najniższym stopniu podium Pucharu Europy, dzisiaj niestety nie ukończyła drugiego przejazdu. Jednak pokazała ogromną klasę, gdyż uzyskała najlepszy czas pierwszego przejazdu.  żródło www.azs-sms.com