START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport UG Biały Dunajec
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
LOTOS CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Swiata
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane    Bukowina Tatrzańska
UG Poronin  

UG Czarny Dunajec  UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki


 
Gabinet Terapii
   
   Keti   Skijumping
Montano
  AZS-Zakopane  


TZN Zakopane
     KS Pieniny
  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Snowboard
Lepsza od medalistki Igrzysk Olimpijskich
(żródło: M. Zubek www.podhaleregion.pl)

Aleksandra Król po raz kolejny dowiodła, że jest w świetnej dyspozycji. Tym razem nowotarżanka startując w slalomie równoległym zajęła 4 lokatę w zawodach Pucharu Europy w słoweńskiej miejscowości Rogal.  
( 25 Marca 2016)
Aleksandra Król druga w Mistrzostwach Szwajcarii!
(żródło: A.Karczewska PZN)

Bardzo dobrze w Mistrzostwach Szwajcarii w slalomie równoległym spisała się nasza snowboardzistka Aleksandra Król, która ukończyła niedzielną rywalizacje w Scuol na drugim stopniu podium. Zwyciężyła reprezentantka gospodarzy Ladina Jenny, natomiast trzecie miejsce wywalczyła kolejna ze Szwajcarek Julie Zogg. W rywalizacji mężczyzn triumfował również reprezentant gospodarzy Nevin Galmarini. 
( 13 Marca 2016)
MP w snowboardzie złote medale dla Weroniki Bieli, Oskara Boma Aleksandry Król i Tomasza Kowalczyka
(żródło: )

  Na stacji Suche ski rozegrane zostały zawody finału PP w snowboardzie będące równocześnie  mistrzostwami Polski. Po złote medale sięgnęli :Weronika Biela, Oskar Bom, Aleksandra Król i Tomasz Kowalczyk.
( 12 Marca 2016)
Snowboardziści wystartują w Pucharze Świata Winterbergu
(żródło: A.Karczewska PZN)

Sezon startów w zawodach Pucharu Świata w snowboardzie alpejskim zakończą w weekend nasi reprezentanci. W zawodach najwyższej rangi w slalomie równoległym w niemieckim Winterbergu powalczą: Aleksandra Król, Weronika Biela oraz Tomasz Kowalczyk.  
( 3 Marca 2016)
PŚ w Kayseri: Aleksandra Król ósma w slalomie gigancie
(żródło: A. Kosman PZN)

Aleksandra Król zajęła wysokie, ósme miejsce w sobotnim slalomie gigancie równoległym, rozgrywanym w ramach snowboardowego Pucharu Świata w tureckim Kayseri. Wśród kobiet triumfowała Czeszka Ester Ledecka, a w gronie mężczyzn Austriak Andreas Prommegger. 
( 27 Lutego 2016)
Cztery miejsca na podium w snowboardowych Mistrzostwach Czech
(żródło: M. Sitarz ZSMS)

Nasi reprezentanci startowali w Mistrzostwach Czech Seniorów FIS w snowboardzie. Zawody rozgrywano w Klinovcu w dniach 20-21 lutego. Polacy czterokrotnie stawali na podium.  
( 26 Lutego 2016)
Aleksandra Król ósma w Pucharze Europy w Lenzerheide
(żródło: A. Kosman PZN)

Aleksandra Król zajęła ósme miejsce w niedzielnych zawodach Pucharu Europy w slalomie równoległym w Lenzerheide. Wygrała Austriaczka Sabine Schoeffmann przed Japonką Eri Yanetani i Austriaczką Danielą Ulbing. Weronika Biela była 31. Wśród mężczyzn zwyciężył Niemiec Stefan Baumeister przed Włochem Edwinem Corattim i Rosjaninem Dmitryem Loginovem. Tomasz Kowalczyk był 31., Michał Nowaczyk 32., a Oskar Bom 34. 
( 21 Lutego 2016)
Aleksandra Król 14. w Pucharze Europy
(żródło: A.Karczewska PZN)

Aleksandra Król awansowała do finałowej "16" Pucharu Europy w szwajcarskim Lenzerheide i ostatecznie rywalizację w slalomie równoległym zakończyła na 14. miejscu. Najlepsza okazała się Austriaczka Sabine Schoeffmann, natomiast wśród mężczyzn triumfował reprezentant Włoch Edwin Coratti. 
( 20 Lutego 2016)
Wojtek Pawlusiak zdobywa OSCYPa!
(żródło: P. Gatys)

Po kilku sezonach przerwy, Wojtek Pawlusiak w wielkim stylu powrócił do rywalizacji OSCYP Snowboard Contest. 7 lutego na stoku Kotelnica w Białce Tatrzańskiej spotkali się czołowi w kraju snowboardziści, a najlepszym z nich okazał się utalentowany reprezentant Wilkowic. Drugie miejsce zajął triumfator z zeszłorocznej edycji, Piotr Janosz. Podium zamknął Rafał Sypień. Zwycięzcy podzielili się pulą nagród wynoszącą 4500 złotych. 
( 8 Lutego 2016)
Snowboard: Zawody FIS w Czechach
(żródło: M.Sitarz SNOWPLANET)

 W dniach 6-7 lutego snowboardziści SMS Zakopane startowali w zawodach FIS seniorów w czeskiej miejscowości Dolni Morava. W czasie dwudniowej rywalizacji w konkurencjach alpejskich wszyscy nasi reprezentanci znaleźli się w czołowej „8” zawodów.  
( 8 Lutego 2016)
Stwórz własną relację z OSCYPa!
(żródło: P.Gatys)

 OSCYP Snowboard Contest to niepowtarzalna inicjatywa, której podstawowym celem jest rozwój polskiej sceny snowboardowej. Oprócz rywalizacji najlepszych riderów, organizowane są dodatkowe inicjatywy promujące kreatywność wszystkich miłośników snowboardingu. Jedną z nich będzie GoPro Best Video Contest – stała pozycja w harmonogramie ostatnich edycji zawodów. 7 lutego nakręć telefonem, aparatem lub kamerą własną relację video z wydarzeń na stoku Kotelnica w Białce Tatrzańskiej.
( 2 Lutego 2016)
Biela i Król w "30" Pucharu Świata w Moskwie
(żródło: A. Karczewska PZN)

 Po raz kolejny miejsca w czołowej "30" Pucharu Świata w snowboardzie wywalczyły nasze reprezentantki. Weronika Biela w slalomie równoległym rozgrywanym w Moskwie zajęła 26. miejsce, a pozycję za nią uplasowała się Aleksandra Król. W kwalifikacjach triumfowali Szwajcarka Julie Zogg oraz Rosjanin Vic Wild. W Moskwie startował również Oskar Kwiatkowski, który ukończył rywalizację na 39. miejscu. Wyniki kwalifikacji kobiet Wyniki kwalifikacji mężczyzn
( 30 Stycznia 2016)
Oskar Bom piąty w Pucharze Europy w Starej Planinie
(żródło: A.Karczewska PZN)

W ten weekend w serbskiej miejscowości Stara Planina rozgrywany jest Puchar Europy w snowboardzie alpejskim. Dzisiaj zawodnicy walczyli slalomie równoległym, w którym najlepiej z Biało-Czerwonych spisał się Oskar Bom, zajmując piąte miejsce. Zwyciężył reprezentant Rosji Dmitriy Sarsembaev. Miejsce w czołowej "10" wywalczył również Tomasz Kowalczyk, który zajął 10. pozycję. Oficjalne wyniki PSL
( 29 Stycznia 2016)
Weronika Biela 10. w zawodach FIS w Kreischbergu
(żródło: A. Kosman PZN)

 Weronika Biela ukończyła snowboardowe zawody FIS w slalomie gigancie w austriackim Kreischbergu na wysokim, dziesiątym miejscu. Na 13. pozycji sklasyfikowano drugą z Polek - Aleksandrę Król. Zawody wygrała Rosjanka Elizaveta Salikhova. Z kolei wśród mężczyzn zwyciężył Niemiec Daniel Weis. Polacy zajęli miejsca: 24. Oskar Bom, 25. Michał Nowaczyk, 27. Tomasz Kowalczyk, 28. Oskar Kwiatkowski i 32. Andrzej Gąsienica-Daniel.
( 17 Stycznia 2016)
Aleksandra Król tuż za podium w zawodach FIS w Kreischberg
(żródło: A. Kosman PZN)

Bardzo dobrze w zawodach FIS w austriackim Kreischberg spisała się Aleksandra Król. Nasza snowboardzistka w slalomie gigancie równoległym uplasowała się tuż za podium. Zwyciężyła reprezentantka gospodarzy Sabine Schoeffmann, natomiast w rywalizacji mężczyzn triumfował Szwajcar Kaspar Fluetsch. 
( 16 Stycznia 2016)
Archiwum
Pierwszy «« (16-30)(31-45)(46-60)(61-75)(76-90) »» Ostatni

 
  
 
 
 
 
 
 
  
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2018