START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
Orlen CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Swiata
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane       UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki


 
Gabinet Terapii
   
   Keti


   Skijumping
  AZS-Zakopane  


TZN ZakopaneKS Pieniny
  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Snowboard
Czworo Polaków w składzie na PŚ w Moskwie!
(żródło: A.Karczewska PZN)

 Moskwa będzie gospodarzem kolejnych zawodów Pucharu Świata w snowboardzie alpejskim, które rozegrane zostaną 26 i 27 stycznia w Rosji. Trener Piotr Skowroński powołał do składu czworo swoich podpieczonych. W Moskwie wystartują: Aleksandra Król, Weronika Biela, Michał Nowaczyk oraz Oskar Kwiatkowski. 
( 25 Stycznia 2019)
OSCYP Snowboard Contest - znamy już listę zawodników.
(żródło: P. Gatys Oscyp Contest)

 Do rozpoczęcia rywalizacji na stoku Kotelnica w Białce Tatrzańskiej pozostały niecałe dwa tygodnie. Lista zawodników, którzy potwierdzili udział w jedenastej edycji OSCYP Snowboard Contest jest już prawie zapełniona. Dzisiaj kolejni snowboardziści zadeklarowali swój udział. 2 lutego przekonamy się który z nich sięgnie po zwycięstwo.
( 24 Stycznia 2019)
Aleksandra Król siódma w Pucharze Świata w Rogli!
(żródło: A.Karczewska PZN)

 Kolejny dobry występ tej zimy zanotowała dzisiaj Aleksandra Król. Nasza snowboardzistka wywalczyła siódme miejsce w Pucharze Świata w slalomie gigancie równoległym, który rozegrany był w słoweńskiej Rogli. W rywalizacji kobiet zwycięstwo odniosła Niemka Selina Joerg, natomiast wśród mężczyzn triumfował Włoch Edwin Coratti. 
( 19 Stycznia 2019)
Aleksandra Król ósma w PE w Bad Gastein
(żródło: A.Karczewska PZN)

 Aleksandra Król wywalczyła ósme miejsce w snowboardowym Pucharze Europy w slalomie równoległym, który rozegrany został w austriackim Bad Gastein. Zwycięstwa odnieśli reprezentanci Rosji. Wśród kobiet triumfowała Maria Valova, a u mężczyzn najlepszy okazał się Dmitrij Karlagachev. 
( 11 Stycznia 2019)
Odliczanie do OSCYPa
(żródło: P.Gatys)

 Za trzy tygodnie snowboardziści z całego kraju spotkają się w Białce Tatrzańskiej, aby wspólnie wziąć udział w największym święcie polskiego snowboardingu. OSCYP Snowboard Contest 2019, po raz jedenasty zagości na tatrzańskim stoku Kotelnica. Dziś opublikowany został oficjalny plakat rywalizacji, nawiązujący do klasycznego stylu retro lat osiemdziesiątych
( 10 Stycznia 2019)
PŚ w Bad Gastein: 8. miejsce Król i Kwiatkowskiego.
(żródło: A.Karczewska PZN)

 Aleksandra Król i Oskar Kwiatkowski wywalczyli ósme miejsce w zawodach drużynowych, które rozegrane zostały podczas Pucharu Świata w austriackim Bad Gastein. Zwycięstwo odnieśli reprezentanci gospodarzy - Daniela Ulbing i Benjamin Karl. 
( 9 Stycznia 2019)
PŚ w Bad Gastein: Aleksandra Król na podium!
(żródło: A.Karczewska PZN)

 Aleksandra Król po sześciu latach powróciła na podium snowboardowego Pucharu Świata. Podopieczna Piotra Skowrońskiego znakomicie zaprezentowała się w austriackim Bad Gastein i powtórzyła swój najlepszy w karierze wyniki. Polka zajęła najpierw szóste miejsce w eliminacjach, a następnie rozpoczęła walkę o drugi w karierze wielki finał. Aleksandra Król pewnie wygrała swój pojedynek w 1/8 finału, w ćwierćfinale i półfinale, stając na drugim stopniu podium. Lepsza od Polki była dzisiaj tylko Austriaczka Claudia Riegler. Trzecie miejsce wywalczyła kolejna z reprezentantek gospodarzy - Sabine Schoeffmann.
( 8 Stycznia 2019)
PE w Hochfuegen: Weronika Biela piąta w PGS
(żródło: A.Karczewska PZN)

 Weronika Biela wywalczyła piąte miejsce w snowboardowym Pucharze Europy w slalomie gigancie równoległym, który rozegrany został w Hochfuegen. Na 14. pozycji zawody ukończyła Aleksandra Michalik, trzy lokaty za nią uplasowała się Maria Chyc, natomiast Michał Nowaczyk zajął 20. miejsce.  
( 23 Grudnia 2018)
14. miejsce Weroniki Bieli w Pucharze Świata w PGS
(żródło: A.Karczewska PZN)

 Weronika Biela wywalczyła 14. miejsce w snowboardowym Pucharze Świata w PGS, który w sobotę odbywał się we włoskiej miejscowości Cortina DAmpezzo. Na najwyższym stopniu podium w slalomie gigancie równoległym stanęła Czeszka Ester Ledecka, która w finale pokonała Szwajcarkę Julię Zogg. Trzecie miejsce zajęła Austriaczka Sabine Schoeffmann
( 15 Grudnia 2018)
Aleksandra Król 11. na inaugurację Pucharu Świata
(żródło: A.Karczewska PZN)

 W czwartek we włoskiej miejscowości Carezza rozegrany zostały pierwszy tej zimy snowboardowy Puchar Świata w slalomie gigancie równoległym. Awans do finałowej "16" wywalczyła Aleksandra Król, która ukończyła czwartkowe zawody na 11. miejscu. Zwycięstwo odniosła reprezentantka gospodarzy Nadya Ochner, która w wielkim finale pokonała Czeszkę Ester Ledecką. 
( 13 Grudnia 2018)
Nowaczyk i Kwiatkowski wygrywają w Tochal
(żródło: A.Karczewska PZN)

 W środę i w czwartek w irańskim Tochal rozegrane zostały snowboardowe zawody FIS w slalomie gigancie. Rywalizację zdominowali nasi reprezentanci - pierwszego dnia triumfował Michał Nowaczyk, natomiast drugiego zwyciężył Oskar Kwiatkowski.  
( 21 Kwietnia 2018)
Aleksandra Król wygrywa Puchar Europy w Rogli!
(żródło: A.Karczewska PZN)

 Aleksandra Król wygrała snowboardowy Puchar Europy w slalomie gigancie równoległym, który rozgrywany był w słoweńskiej Rogli. Polka w wielkim finale pokonała Japonkę Emi Sato. Podium uzupełniła Włoszka Nadya Ochner. Natomiast wśród mężczyzn zwyciężył Japończyk Masaki Shiba, a obok niego na podium stanęło dwóch reprezentantów gospodarzy - Tim Mastnak oraz Rok Marguc.  
( 21 Marca 2018)
Snowboardziści startowali w Pucharze Europy w Rogli
(żródło: A.Karczewska PZN)

 We wtorek w Pucharze Europy w slalomie gigancie równoległym w słoweńskiej Rogli startowali nasi snowboardziści. Najlepiej zaprezentowała się Maria Chyc, która ukończyła rywalizację na ósmym miejscu. Tuż za nią uplasowała się Aleksandra Król, a lokatę w czołowej "10" wywalczył również Oskar Kwiatkowski, który zajął 10. pozycję. Zwycięstwo odnieśli Koreanka Jeong Hae-rim oraz reprezentant gospodarzy Tim Mastnak. 
( 20 Marca 2018)
MP slopestyle: Maciejewska i Tokarczyk ze złotem!
(żródło: A.Karczewska PZN)

 W sobotę w snowparku w Białce Tatarzńskiej snowboardziści walczyli w Mistrzostwach Polski w konkurencji slopestyle. Po złote medale sięgnęli Martyna Maciejewska z KS Freestyle Club oraz Piotr Tokarczyk, który reprezentuje barwy klubu AZS AWF Katowice.    W galerii fotoreportaż PZN
( 17 Marca 2018)
PŚ w Winterbergu: Aleksandra Król tuż za podium!
(żródło: A.Karczewska PZN)

 To kolejny bardzo dobry występ naszych snowboardzistów w Pucharze Świata. W finałowych zawodach rozgrywanych w niemieckim Winterbergu tuż za podium znalazła się Aleksandra Król, która zajęła czwarte miejsce w slalomie równoległym. Podopieczna Piotra Skowrońskiego walkę o trzecie miejsce przegrała w małym finale z reprezentantką Szwajcarii Julią Zogg. Zwycięstwo odniosła Niemka Selina Joerg, natomiast na drugim stopniu podium stanęła Rosjanka Alena Zavarzina.
( 17 Marca 2018)
Archiwum
Pierwszy «« (31-45)(46-60)(61-75)(76-90)(91-105) »» Ostatni

 
 
  
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
  
  
 
 
  
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2022