START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport UG Biały Dunajec
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
LOTOS CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Swiata
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane      


UG Czarny Dunajec  UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki


 
Gabinet Terapii
   
   Keti   Skijumping
Montano
  AZS-Zakopane  


TZN Zakopane

KS Pieniny
  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Sporty extremalne
Starnawski rekordzistą w nurkowaniu jaskiniowym. Zszedł na 217 m
(żródło: www.dualbreather.com)

Krzysztof Starnawski nurek i ratownik TOPR  pobił kolejny rekord. Tym razem podczas podczas eksploracji czeskiej jaskini Hranicka Propast.osiągnął głębokość 217 m Jest to nowy rekord Polski w nurkowaniu jaskiniowym.  
( 3 Lipca 2012)
II Frydman Triathon zakończony.
(żródło: L. Habieda KS Wiaterni)

Klub Sportowy Wiaterni  wraz z Powiatowym Centrum Kultury i mieszkańcami Frydmana po raz kolejny zorganizował zawody triathlonowe. Na starcie stawiło się 44 zawodników. Zmagania trochę pokrzyżowała pogoda ale nawet  „narybek” triathlonowy któremu start wypadł w ulewnym deszczu nie wycofał się  i zmagał z trasą i rywala
( 26 Lipca 2011)
„MOCARNY ZBÓJ” 2010 wyłoniony.
(żródło: Jan Tarasek KS Wiaterni Nowy Targ)

W Niedzicy rozegrano zawody w niezwykle trudnej ale coraz bardziej popularnej dyscyplinie sportowej Triathlon MTB. Pierwsze Mistrzostwa Polski w Triathlonie Górskim miały za zadanie wyłonienie Mistrza Polski w crosstriathlonie (X-terra) –po naszemu „Mocarnego Zbója – Niedzica 2010”. Został nim Michał Lisieński z Siemianowic, który całą trasę pokonał w czasie nieco powyżej 3 godz.
( 10 Sierpnia 2010)
Mistrzostwa Polski Juniorów w triathlonie we Frydmanie
(żródło: )

W strugach  ulewnego deszczu  w rejonie Frydmana rozegrane zostały Triathlonowe Mistrzostwa Polski Juniorów  na dystansie sprinterskim.  Nie zawiedli faworyci .Wśród dziewcząt zwyciężyła Magdalena Mielnik z UKS G 8 Bielany Warszawa oraz  Rafał Gajewski z UKS Tri - Saucony Rumia. W  otwartych Mistrzostwach Seniorów wśród pań najlepsza była Daria Jałowiecka  a wśród panów Michał Lisieński oboje UKS Wodnik Siemianowice.   W galerii fotoreportaż z zawodów!!!!
( 25 Lipca 2010)
IV Alpin Sport "Berglaufpur".
(żródło: )

 Tradycji stało się zadość. IV Alpin Sport bieg pod górę został rozegrany w ekstremalnych warunkach.  Padający ulewny deszcz w dolnej części trasy mocno utrudniał bieg blisko 200 uczestnikom biegu.  Tegoroczna edycja zawodów została rozegrana jako Mistrzostwa Europy w ekstremalnych biegach górskich.  W galerii fotoreportaż z startu i rozdania nagród.!!!!    
( 19 Czerwca 2010)
Mocarny Zbój MTB Triathlon Niedzica 2010 odwołany
(żródło: )

Jak podają organizatorzy zaplanowane na 30 maja  zawody w triathlonie  MTB Mocarny Zbój 2010 Niedzica zostają odwołane.
( 20 Maja 2010)
Wracamy do sportowych emocji FIAT BIG AIR
(żródło: )

Ostatni dzień lutego przyniósł największe wydarzenie freestylowe’ego narciarstwa i snowboardu w Polsce. W zawodach Fiat Big Air zwyciężyli Alessandro Boyens (snowboard) i Fabio Studer (freeskiing). Ich ewolucje obejrzało blisko 10 000 widzów. Relacja: Jacek Będkowski, fot. Tomek Gola  / fikcja.pl
( 4 Marca 2009)
Fiat Big Air Wieczorne zawody na Wielkiej Krokwi
(żródło: )

Wieczorny konkurs Big Air na Wielkiej Krokwi obfitował w wiele wspaniałych tricków  wykonaniu czołowych europejskich freeskiingowców oraz snowboardzistów.    W galerii fotoreportaż z zawodów!!!!
( 1 Marca 2009)
Fiat Big Air Zakopane - Trening
(żródło: )

Ponad 30 narciarzy i snowboardzistów wzieło udział w przedpołudniowym treningu na wielkiej Krokwi przed wieczornymi zmaganiami w finale BIG AIR.   W galerii fotoreportaż z treningu.!!!!!!
( 28 Lutego 2009)
Mini Bergson Winter Challenge
(żródło: http://ar.npc.pl)

  W prologu dużych zawodów, ktore odbęda się już za miesiąc w rejonie Rabki wzięli udział między innymi zawodnicy z Podhala :  Tomasz Bartkowiak i Czesław Studencki z WOSZK Gronik Strong. Na trasie liczącej 20 km bieg+ 40 km rowerem+10 km na nartach biegowych zajęli czwarte miejsce w kategorii Maxi Open. Czas w jakim pokonali trasę to 11 g 10 min Brawo!!!
( 29 Stycznia 2009)
Trzecia edycja Joy Ride Days!
(żródło: www.harendazakopane.pl M. Buczyłko)

W sobotę 8. listopada na terenie Ośrodka Narciarsko Rekreacyjnego Harenda w Zakopanem zostały rozegrane zawody w zjeździe rowerowym oraz snowboardzie i nartach. Prawie 200 zawodników, spora publiczność i 30 ton prawdziwego śniegu – zto krotka statystyka trzeciej edycji Joy Ride Days!
( 19 Listopada 2008)
Majówka Tatrzańska Pokazy Slackline.
(żródło: )

  Slackline- to nowa dyscyplina sportu polegająca na ... chodzeniu po taśmie rozpiętej pomiędzy dwoma stałymi punktami . Niby proste ale jednak utrzymanie równowagi wymaga sporego wyczucia równowagi. i wcale nie jest łatwe. W Zakopanem prekursorami Slackline-u są   Andrzej Mikler, Bogdan Zięba, Lukasz Janczy i Piotr Bulski . Podczas tegorocznej Majówki Tatrzańskiej można było zobaczyć pokazy slackline  a także samemu popróbowac sił na taśmie. W galerii fotoreportaż z pokazów.!!
( 5 Maja 2007)
VIII Rajd North Face Adventure Trophy Finał.
(żródło: )

Na campingu Pod Skocznią odbyło się uroczyste zakończenie  rajdu North Fece Adventure Trophy. 2007.   Podczas podsumowania zostały wręczone nagrody najlepszym zespołom w poszczególnych kategoriach.  Nagrody wręczali Burmistrz Zakopanego Jan Gąsienica Walczak, Dyrektor TPN Paweł Skawiński oraz przedstawiciele firm North Face i Timex.  W galerii fotoreportaż z wręczenia nagród.
( 5 Maja 2007)
3 maja North Face Adventure Trophy Podium Amatorów w komplecie.
(żródło: )

Amatorskie zespoły już kończą swoje zmagania.  O 14:24 na metę jako pierwszy wjechał zespół nr 41 Salomon Navigator - Łukasz Warmuz i Maciej Dubaj . Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!!! O 16:04 na metę jako drugi zespół wjechał nr 73 napieraj.pl w składzie Piotr Dymus i Adam Kaiser . Jako trzeci o 16:34 ukończył zespół nr 62 Compass Adventure: Jarosław Stawiarz i Łukasz Szumiec .   W galerii kilka zdjęć z punktu kontrolnego w Szczawnicy!!!!
( 3 Maja 2007)
North Face Adventure Trophy. Start
(żródło: )

  Dzisiaj po godz. 9.00 na trasę kolejnego VII już   rajdu przygodowego  North Face wyruszyło 50 zespołów dwuosobowych w kategorii Amator oraz 15 czteroosobowych teamów w kategorii Masters. Prócz zawodników z Polski na starcie stanęli amatorzy extremalnych rajdów z Czech, Chorwacji, Finlandii, Holandii, Niemiec,  Rumunii, Słowenii  i Węgier,
( 2 Maja 2007)
Archiwum
Pierwszy «« (16-30)(31-45)(46-60)(61-75)(76-81) »» Ostatni

 
  
 
  
  
 
 
  
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2020