START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport UG Biały Dunajec
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
LOTOS CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Swiata
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane      


UG Czarny Dunajec  UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki


 
Gabinet Terapii
   
   Keti   Skijumping
Montano
  AZS-Zakopane  


TZN Zakopane

KS Pieniny
  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Sporty motocyklowe
Trialowcy rozpoczęli
(żródło: M. Zubek www.podhaleregion.pl)

 W Nowym Targu zainaugurowano nowy sezon w trialu. Rozpoczęły go Mistrzostwa Strefy Południowej. Wzięło w nim udział blisko 50 zawodników i zawodniczek.
( 14 Kwietnia 2018)
Złamana noga i koniec Dakaru Rafała Sonika
(żródło: www.rafalsonik.pl)

 Peruwiańska pustynia nie oszczędza ani faworytów, ani najbardziej doświadczonych zawodników. W środę na własnej skórze odczuł to Rafał Sonik, kiedy spadł z wydmy razem z quadem i uszkodził kolano. Polak dojechał do mety z 10. czasem, ale badania w ambulatorium na biwaku wykazały złamanie kości strzałkowej i piszczelowej. Samolot medyczny przetransportował rajdowca do szpitala w Limie.
( 12 Stycznia 2018)
SuperEnduro: Kaczmarczyk na szóstkę podczas Grand Prix Niemiec
(żródło: M. Zubek www.podhaleregion.pl)

 Sezon halowego enduro nabiera tempa. W sobotę w niemieckiej Riesie doszło do starcia w 2 rundzie Mistrzostw Świata SuperEnduro 2018. Tego dnia w Sachsen Arenie, poza będącym w doskonałej dyspozycji Tadkiem Błażusiakiem, wystartowało także liczne grono biało-czerwonych Juniorów, a wśród nich Oskar Kaczmarczyk, który po raz kolejny pokazał, że w światowej stawce zaczyna liczyć się coraz bardziej.
( 8 Stycznia 2018)
Oskar Kaczmarczyk po Mistrzostwach Świata SuperEnduro: „Poczyniłem progres”
(żródło: M. Zubek www.podhaleregion.pl)

 Inauguracyjna eliminacja Mistrzostw Świata FIM SuperEnduro 2018 nie tylko przejdzie do historii jako runda wielkiego powrotu do gry Tadka Błażusiaka – zwycięzcy sobotniego wyścigu klasy Prestige – ale także jako runda z mocnym wejściem Juniora Oskara Kaczmarczyka. Nowotarżanin, dla którego rozpoczynający się sezon jest już trzecim w Mistrzostwach Świata SuperEnduro, pierwszy przystanek nowej serii podsumował wysokim szóstym miejscem.
( 11 Grudnia 2017)
Powrót Błażusiaka?!
(żródło: M. Zubek www.podhaleregion.pl)

 Jak donoszą hiszpańskie media, szykuje się wielki powrót Tadeusza Błażusiaka!. Na jednym z branżowych portali czytamy że „Taddy” wspólnie z Jonnym Walkerem i Cody Weebem będzie tworzył team KTM w serii zawodów z cyklu Halowych Mistrzostw Świata, które już 9 grudnia rozpoczną się od zmagań w krakowskiej Tauron Arenie.
( 29 Listopada 2017)
Kolejny sukces Oskara Pieprzaka
(żródło: M. Zubek www.podhaleregion.pl)

 Nowotarżanin Oskar Pieprzak ponownie zwycięża Przeprawowe Mistrzostwa Polski ATV PZM w jeździe quadem. To drugie w jego karierze tego typu osiągnięcie.
( 26 Października 2017)
Oskar Kaczmarczyk najlepszym Polakiem czwartej edycji Red Bull 111 Megawatt!
(żródło: M. Zubek www.podhaleregion.pl)

  Blisko 1000 zawodników, a wśród nich światowa elita w składzie Graham Jarvis, Jonny Walker, Mario Roman, Alfredo Gomez i Billy Bolt zameldowało się w miniony weekend w Kopalni Węgla Brunatnego Bełchatów, by stawić czoła wyzwaniom rzuconym przez czwartą edycję zawodów Red Bull 111 Megawatt! Polski przystanek światowej serii Hard Enduro po raz trzeci z rzędu padł łupem Brytyjczyka – Jonny’ego Walkera i okazał się ponadto niezwykle pomyślny dla polskiego zawodnika – Oskara Kaczmarczyka!
( 12 Września 2017)
Kaczmarczyk Mistrzem Polski!
(żródło: M. Zubek www.podhaleregion.pl)

 Choć do końca sezonu Mistrzostw Polski SuperEnduro pozostała jeszcze jedna eliminacja, w klasie Junior karty zostały już rozdane. Fantastyczną postawą na torze Lublinek, Oskar Kaczmarczyk w miniony weekend przypieczętował swoją dominację w cyklu Mistrzostw Polski SuperEnduro 2017 i zapewnił sobie tym samym upragniony tytuł mistrza kraju w tej dyscyplinie!
( 29 Sierpnia 2017)
Marcinów potwierdził dominację
(żródło: M. Zubek www.podhaleregion.pl)

 Nowy Targ był gospodarzem VII i VIII rundy Mistrzostw Polski. W obu triumfował lider klasyfikacji generalnej, pewnym krokiem zmierzający po czwarty z rzędu tytuł mistrzowski nowotarżanin Gabriel Marcinów.
( 31 Lipca 2017)
MP w Super Enduro. Pogoda dała się w znaki
(żródło: M. Zubek www.podhaleregion.pl)

 W Nowym Targu zainaugurowano Mistrzostwa Polski w Super Enduro. Niestety z dwóch zaplanowanych rund dobyła się tylko jedna. Drugą odwołano ze względu na warunki atmosferyczne.
( 7 Maja 2017)
Kaczmarczyk po MŚ SuperEnduro w Krakowie: „To był dla mnie dobry trening”.
(żródło: M. Zubek www.podhaleregion.pl)

 Zdecydowanie jeden z najbardziej emocjonujących wieczorów w tym roku już za nami. W sobotę w krakowskiej Tauron Arenie byliśmy świadkami inauguracji sezonu Mistrzostw Świata FIM SuperEnduro FIM 2016/17, wspaniałego zwycięstwa Tadka Błażusiaka (Prestige), będącego ukoronowaniem jego sportowej kariery, a także… powrotu do gry po ciężkich kontuzjach ridera klasy Junior - Oskara Kaczmarczyka. Mimo iż jego start był pierwszym od czasów majowego Erzberg Rodeo, to ambitny góral zdołał przyprawić momentami o szybsze bicie serca zgromadzoną w Tauron Arenie publiczność!
( 11 Grudnia 2016)
Czapki z głów! Mistrzowskie pożegnanie.
(żródło: M. Zubek www.podhaleregion.pl)

  Tadeusz Błażusiak w wielkim stylu pożegnał się z polską publicznością. W swoim ostatnim w karierze wyścigu, „Taddy” – w obecności kompletu publiczności zebranej w krakowskiej Tauron Arenie - zwyciężył w pierwszej rundzie Halowych Mistrzostw Świata.
( 11 Grudnia 2016)
Legenda schodzi ze sceny
(żródło: M. Zubek www.podhaleregion.pl)

  Tadeusz Błażusiak, nowotarżanin i jeden z najlepszych w historii zawodników w motocyklowych sportach ekstremalnych ogłosił zakończenie kariery. Po raz ostatni wyratuje w grudniu w krakowskiej Tauron Arenie podczas pierwszej rundy Halowych Mistrzostw Świata w SuperEnduro.
( 1 Grudnia 2016)
Nie pozwolił by kontuzja odebrała mu tytuł
(żródło: M. Zubek www.podhaleregion.pl)

 Zawodami w Szklarskiej Porębie zakończyły się tegoroczne zmagania o Indywidualne Mistrzostwo Polski w trialu. Trzeci rok z rzędu tytuł trafił w ręce nowotarżanina – aktualnie reprezentującego klub AMK Gliwice – Gabriela Marcinówa.
( 26 Września 2016)
Pech się na niego uwziął
(żródło: M. Zubek www.podhaleregion.pl)

  Wyjątkowo pechowy sezon przeżywa specjalizujący się w Super Enduro Oskar Kaczmarczyk. Nowotarżanin w trakcie jednego z treningów zaliczył bardzo groźny upadek, w skutek którego doznał licznych obrażeń, które eliminują go z udziału w zaplanowanych na przyszły weekend prestiżowych zawodach Red Bull 111 Megawatt w Bełchatowie
( 9 Września 2016)
Archiwum
Pierwszy «« (1-15)(16-30)(31-45)(46-60)(61-75) »» Ostatni

 
  
 
  
 
 
 
  
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2020