START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
Orlen CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Świata Igrzyska Europejskie
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane       UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki


 
Gabinet Terapii
   
   Keti


   Skijumping
  AZS-Zakopane  


TZN ZakopaneKS Pieniny
  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Tenis ziemny i stołowy
Nowotarska Amatorska Liga Tenisa Ziemnego - Runda zasadnicza zakończona..
(żródło: )

Dobiegła końca runda zasadnicza Nowotarskiej Amatorskiej Ligi Tenisa Ziemnego. W tegorocznej edycji ligi wystartowało 24 zawodników, 10 w I lidze i 14 w II lidze. Wśród najlepszych ponownie jak w poprzednim roku bezkonkurencyjny okazał się Tadeusz Michałczak , który przystępuje z pierwszej pozycji do fazy play-off.
( 25 Września 2006)
Podsumowanie działalności Sekcji tenisa stołowego TG Sokół
(żródło: )

Sprawozdanie z działalności sekcji tenisa stołowego Towarzystwa Gimnastycznego „Sokół” w Zakopanem za sezon 2005/2006  W sekcji trenowało 12 zawodników : 7 seniorów, 3 juniorów, i 2 młodzieżowców . 9 zawodników posiada licencje Polskiego Związku Tenisa Stołowego uprawniające do udziału w rozgrywkach ligowych i zawodach organizowanych przez PZTS oraz KOZTS (Krakowski Okręgowy Związek Tenisa Stołowego)
( 12 Lipca 2006)
Samorządowi mistrzowie tenisa
(żródło: )

W Koninie odbyły się II Mistrzostwa Polski Samorządowców  w Tenisie Ziemnym. Doskonale podczas zawodów zaprezentował się zakopiańczyk   Krzystof Wiśniowski , który w turnieju indywidualnym w kategorii do 45 lat zajął trzecie miejsce , a w turnieju deblowym razem ze Zdzisławem Organiściakiem z Ząbkowic Sląskich wywalczył równiez trzecią pozycję
( 29 Czerwca 2006)
Tenisowy Dzień Dziecka Otawarte Mistrzostwa Gimnazjum nr 1 w Zakopanem
(żródło: )

Z okazji Dnia Dziecka Uczniowski Kub Sportowy nr 1 w Zakopanem zorganizował otwarte Mistrzostwa Gimnazjum nr 1 w Zakopanem w tenisie stołowym. W czterogodzinnych zmaganiach wzięło udział 32 zawodników – gimnazjalistek i gimnazjalistów z Zakopanego, Białego Dunajca i Witowa.
( 1 Czerwca 2006)
I Mistrzostwa Polski Lekarzy w Tenisie Stołowym Nowy Targ
(żródło: )

Nowotarska Hala „Gorce” była areną I Mistrzostw Polski Lekarzy w tenisie stołowym. Rozgrywki prowadzone były przez 3 dni w kilku kategoriach. Sądząc po frekwencji tenis stołowy ma wielu miłośników w środowiskach lekarskich. Oprócz rozgrywek w ramach mistrzostw rozegrano też kilka pojedynków z „zawodowcami” na co dzień trenującymi tą dyscyplinę sportu w nowotarskim KS Gorce
( 16 Maja 2006)
IV Liga Tenisa Stołowego Zakopiański Sokół odrabia zaległości
(żródło: )

W ekspresowym tempie nadrabiają zaległości w IV lidze tenisa stołowego tenisiści drugiej drużyny zakopiańskiego Sokoła. W ciągu sześciu dni rozegrali trzy mecze.
( 11 Maja 2006)
3-majowy Turniej tenisa stołowego o Puchar UKS nr 1
(żródło: )

Z okazji 215 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja klub "UKS Jedynka" przy Gimnazjum nr 1 w Zakopanem zorganizował otwarty turniej tenisa stołowego.  W zawodach wystartowało 14 zawodników z trzech klubów tenisowych z terenu Podhala oraz zawodnicy niezrzeszeni.  Rywalizacja była bardzo zacięta , zawodnicy walczyli o każdy punkt a wynik końcowy turnieju przedstawiamy poniżej. Zwycięzcy otrzymali puchary.
( 4 Maja 2006)
IV Liga Tenisa Stołowego Zwycięstwo Zakopiańczyków
(żródło: )

21 kwietnia w Nowym Targu odbył się mecz IV ligi tenisa stołowego pomiędzy drużynami Gorce IV Nowy Targ i Sokół II Zakopane . Wynik 14:0 dla drużyny z Zakopanego dla której punkty zdobyli: Suchowian Maciej, Suchowian Wojciech, Suchowian Jan i Behounek Leszek wszyscy po 3,5.
( 22 Kwietnia 2006)
I Memoriał im. Ryszarda Leśniaka w tenisie stołowym
(żródło: )

8 kwietnia w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 9 w Zakopanem na Harendzie odbył się I Memoriał im. Ryszarda Leśniaka w tenisie stołowym. Pomysłodawczynią i organizatorką imprezy jest Hanna Kardaś nauczycielka SP 9 w Zakopanem. Turniej rozegrano w trzech kategoriach:
( 9 Kwietnia 2006)
13 kolejka IV Ligi tenisa Stołowego 31 marca
(żródło: )

W dniu 31.03 w meczu 13 kolejki IV ligi tenisa stołowego spotkały się dwie zakopiańskie drużyny UKS "Jedynka" i TG "Sokół"II. Zwycięstwo 12:2 odniosły rezerwy trzecioligowego "Sokoła"
( 31 Marca 2006)
I MEMORIAŁ im. RYSZARDA LEŚNIAKA 8 kwietnia Harenda
(żródło: )

W sobotę 8 kwietnia 2006 r.  w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 9  w Zakopanem na Harendzie odbędzie się: I MEMORIAŁ im. RYSZARDA LEŚNIAKA W TENISIE STOŁOWYM  Rozegrany zostanie: Turniej indywidualny: w kategoriach: *  Szkoły Podstawowe / Gimnazja (rocznik 1990 i młodsi) *  OPEN ( rocznik 1989 i starsi) Turniej drużynowy (2 osoby):w katogorii *OPEN
( 30 Marca 2006)
Koncówka III ligi Tenisa Stołowego
(żródło: )

  W ciągu ostatnich tygodni zakopiańscy tenisiści stołowi rozegrali cztery ostatnie mecze sezonu w III lidze. 04 marca dramatyczny mecz z vice-liderem OSKiR Podwawelskim Kraków. Prowadziliśmy w nim 7:3, aby przegrać 8:10. Najlepszym zawodnikiem w naszej drużynie był Tomek Nędza Kubiniec , który zdobył 3,5 punktu oraz Kamil Sikora 2,5 punktu (pokonał 5 zawodnika mistrzostw województwa Mirosława Różyczkę ), ale później za niesportowe zachowanie otrzymał czerwoną kartkę i stracił punkt być może na wagę remisu.
( 27 Marca 2006)
III Liga Tenisa Stołowego - TG Sokół Zakopane - Gorce II Nowy Targ 10:5
(żródło: )

  17 grudnia w Szkole Podstawowej nr 9 na Harendzie rozegrano mecz III ligi tenisa stołowego  mężczyzn pomiędzy TG Sokół Zakopane a KS Gorce Nowy Targ. W meczu triumfowała drużyna zakopiańskiego Sokoła. Sikora Kamil - Kierski Szymon                                3 : 2 Waliczek Wojciech - Kierski Mikołaj                       0 : 3 Kucharski Jerzy - Wawrzon Mateusz                      3 : 0 Nędza Kubiniec Tomasz - Czyszczoń Jakub        3 : 0 Nędza/Sikora - Kierski/Kierski                                 2 : 3 Kucharski/Waliczek - Czyszczoń/Wawrzon            2 : 3 Sikora Kamil - Kierski Mikołaj                                  1 : 3 Waliczek Wojciech - Kierski Szymon                       3 : 2 Nędza Kubiniec Tomasz - Wawrzon Mateusz        3 : 1 Kucharski Jerzy - Czyszczoń Jakub                          3 : 0 Sikora Kamil - Wawrzon Mateusz                             3 : 0 Kucharski Jerzy - Kierski Szymon                            3 : 1
( 19 Grudnia 2005)
Sokół - Bronowiczanka: III Liga Tenisa Stołowego
(żródło: )

12 listopada na Zarzeczu w Krakowie , drużyna zakopiańskiego Sokoła rozegrała mecz z reprezentacją „ Bronowiczanki" w ramach II ligi tenisa stołowego. Niestety do Krakowa nie pojechał Jerzy Kucharski, ale godnie zastąpił go Kamil Sikora.  Sokół zwyciężył 10:3.   Punkty dla Zakopanego zdobyli:        Tomasz Nędza Kubiniec           3,5 Maciej Król                                   2,5   Kamil Sikora                                2,5 Wojciech Waliczek                    1,5  Zakopiański Sokół utrzymuje się w pierwszej czwórce drużyn bez porażki. W walce o pierwsze miejsce liczyć się będą następujące drużyny: Podwawelski Kraków, KSOS Kraków, Sokół Zakopane i OSP Koziniec-Wadowice./z/
( 14 Listopada 2005)
Archiwum
Pierwszy «« (60-74)(75-89)(90-104)(105-119)(120-133)

 
 
 
 
 
  
  
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2024