UG Poronin   UG Biały Dunajec

UG Czarny Dunajec  UG Jabłonka

Montano

Mistrz, mistrz Górale!

Po raz piąty w historii unihokeiści Górali Nowy Targ sięgnęli po Mistrzostwo Polski. W finale pokonali swojego lokalnego rywala Szarotkę. Losy spotkania rozstrzygnęła bramka Piotra Kosteli zdobyta w 9 minucie dogrywki. Po regulaminowych 60 minutach wynik był bowiem remisowy 3:3.
( 15 Maja 2016)
Unihokeistki MMKS Podhale Nowy Targ z brązowym medalem.

Unihokeistki MMKS Podhale Nowy Targ wywalczyły dzisiaj w małym finale brązowy medal  ekstraligi. Podopieczne Jacka Michalskiego pokonały Multi Killers Kraków 8-5
( 14 Maja 2016)
Mistrz wyłoni się w derbach!

Po czterech latach przerwy w ekstraklasie seniorów ponownie będzie nowotarski finał! Sprawę mistrzostwa 14 maja w Nowym Targu rozstrzygną między sobą Górale oraz Szarotka.
( 25 Kwietnia 2016)
Mistrzostwo (tym razem) nie dla Wiatru

Unihokeści UKS Wiatr Ludźmierz nie obronili tytuł Mistrza Polski Juniorów. W turnieju finałowym rozgrywanym przez trzy dni w Hali Sportowo Widowiskowej w Niedzicy, podopieczni Rafała Pelczarskiego zajęli miejsce drugie. Po mistrzostwo sięgnął Fenomen Babimost.
( 18 Kwietnia 2016)
Polały się łzy nowotarżanek. Mistrz Polski za burtą

Unihokeistki MMKS Podhala Nowy Targ nie obronią tytułu mistrzyń Polski. Nowotarżanki w dwóch meczach przegrały rywalizację półfinałową z Jedynką Trzebiatów. Podobnie jak pierwsze, także i drugie spotkanie rozstrzygnęło się w dogrywce.
( 16 Kwietnia 2016)
SP 2 Nowy Targ wygrywa w Mistrzostwach Rejonu Nowy Targ chłopców.

Unihokeiści Sp nr 2 w Nowym Targu wygrali  mistrzostwa rejonu Nowy Targ rozegrane w ramach IMS. W zawodach wzięło udział sześć zespołów, które rozegrały ze sobą mecze systemem każdy z każdym.
( 15 Kwietnia 2016)
PLU Czwarte mistrzostwo "Czarnych Cieni"

Unihokeiści Black Shadows po raz czwarty sięgnęli po tytuł najlepszej drużyny rozgrywek Podhalańskiej Ligi Unihokeja. W finale „Czarne Cienie” pokonały 13:7 (3:2, 4:2, 6:2) drużynę Wikar Podhale.
( 13 Kwietnia 2016)
Pierwszy krok w kierunku finału

Unihokeiści Worwy Szarotka wykorzystali atut własnego boiska w pierwszym półfinałowym meczu z MUKS Zielonką. Nowotarżanie wygrali 5:3 i w rywalizacji do dwóch zwycięstw prowadzą 1:0.
( 10 Kwietnia 2016)
Miejskie Igrzyska Szkół Podstawowych w Unihokeju Dziewcząt
(żródło: M.Zamojski UM Nowy Targ)

7 kwietnia 2016 r. w sali sportowej przy SP 4 w Nowym Targu odbyły się Miejskie Igrzyska Szkół Podstawowych w Unihokeju Dziewcząt. W rozgrywkach wzięły udział reprezentacje dziewcząt ze wszystkich sześciu nowotarskich szkół podstawowych.   W galerii fotoreportaż M. Zamojskiego z turnieju
( 7 Kwietnia 2016)
Finał się oddalił

Unihokeistki MMKS Podhale Nowy Targ przegrały pierwsze, wyjazdowe spotkanie półfinał Mistrzostw Polski z drużyną Jedynki Trzebiatów. Mecz rozstrzygnął się w 132 sekundzie dogrywki. Po regulaminowym czasie gry wynik był remisowy 3:3.
( 3 Kwietnia 2016)
Szarotka w półfinale

Unihokeiści Worwy Szarotka Nowy Targ awansowali do półfinału Mistrzostw Polski. Nowotarżanie w ćwierćfinale bez większych problemów wyeliminowali drużynę Pioniera Tychy.
( 20 Marca 2016)
PLU Będzie zmiana na tronie

Znamy finalistów tegorocznej edycji rozgrywek Podhalańskiej Ligi Unihokeja. 3 kwietnia w meczu finałowym zmierzą się drużyny Wikar Podhale oraz Black Shadows.
( 16 Marca 2016)
Unihokej.Półfinał (tylko) dla Podhala

Unihokeistki MMKS Podhala Nowy Targ awansowały do półfinału Mistrzostw Polski. W ćwierćfinale obrończynie tytułu wyeliminowały Ambrę Ożarów. W gronie najlepszych czterech drużyn zabraknie z kolei reprezentantek Worwy Szarotka, które ćwierćfinałową rywalizację przegrały z Jedynką Trzebiatów.
( 13 Marca 2016)
PLU.Zadecydują trzecie mecze

Rozgrywki Podhalańskiej Ligi Unihokeja weszły w decydującą fazę. Dzisiaj rozegrano drugie mecze półfinałowe. Wciąż jednak nie wiemy kto zagra w finale. W obu parach jest bowiem remis 1:1.
( 8 Marca 2016)
Salming Ekstraliga Kobiet

W pierwszych spotkaniach play-off Salimng Ekstraligi Kobiet mieliśmy do czynienia z wielką sensacją oraz małą niespodzianką: mistrzynie Polski przegrały na wyjeździe z przedostatnią po rundzie zasadniczej drużyną w tabeli, zaś Krakowianki pokonały u siebie MOS Zbąszyń. W pozostałych meczach zgodnie z planem: wygrały zawodniczki z Trzebiatowa oraz Gdańska.