Ekstraliga unihokeja - Nowotarskie drużyny wygrywają na wyjeździe.

W miniony weekend obie nowotarskie druzyny unihokeistów rozegrały wyjazdowe mecze ekstraligi. KS Szarotka dwukrotnie pokonała Orły Suwałki a Górale tak samo wygrali z Politechniką Wrocław. Obie drużyny są liderami w swoich grupach.
( 20 Grudnia 2009)
I liga juniorek .Wygrana i przegrana unihokeistek Gorców

Unihokeistki  Gorców rozegrały dwa mecze z reprezentacją Killer Kraków Sobotni mecz nowotyarżanki wygrały. W niedzielnym zawodniczki z Krakowa pokonały podopieczne  Ryszarda Kaczmarczyka. Poniżej opisy spotkań
VI kolejka Amatorskiej Ligi Unihokeja na Podhalu

Pierwszy mecz 6-tej kolejki to konfrontacja mistrza (Freelancer) z v-ce mistrzem z poprzedniego sezonu drużyną ELITA BLAST. Obie drużyny spotkanie rozpoczęły z rezerwowymi bramkarzami. Grad bramek to przed wszystkim nie odpowiedzialna gra obrony obydwu drużyn. Wygrana Freelancera zasłużona.
( 14 Grudnia 2009)
Mistrzostwa świata w unihokeju kobiet.
(żródło: D. Siaśkiewicz)

W Szwecji rozgrywane są Mistrzostwa Świata w unihokeju Kobiet w składzie polskiej reprezentacji  znajdują się dwie nowotarżanki Magdalena Krzystyniak i Agata Sarna Pohrebny. Do tej pory polki w eliminacjach wygrały  mecz z Danią i w czwartek zagrają z Norwegią  o VII miejsce.  Poniżej wyniki i komentarz meczu z Danią.   W galerii kilka fot nadesłanych przez D. Siaśkiewicza.!!!
( 9 Grudnia 2009)
Unihokej Dwa zwycięstwa juniorek KS Gorce w Trzebini

Juniorki Gorców Nowy Targ rozegrały unihokejowy mecz w Trzebini z miejscową drużyną  PUKS. W sobotnim spotkaniu podopieczne  Lesława Ossowskiego pokonały gopodynie 6-2 a w niedzielę również wygrały tym razem  6-3.
( 6 Grudnia 2009)
Piąta kolejka Ligi Unihokeja na Podhalu przyniosła niespodziankę.

Chupacabras ograł lidera tabeli Vetrex Górale 8:6. Mecz  był bardzo szybki i wyrównany do samego końca nie wiadomo było, kto tak naprawdę odniesie zwycięstwo. Dotychczasowi liderzy tabeli Vetrex nie spodziewali się tak ambitnej postawy Chupacabras.
( 30 Listopada 2009)
Unihokej - rewanżowy mecz w derbach juniorów dla Górali.

Drugi mecz w derbach Nowego Targu unihokeja juniorów był dla Górali . Pierwszą tercję przegrali ale w pozostałych  pokonali wczorajszych zwyciezców i tym samym spotkanie wygrali 7-5.
( 29 Listopada 2009)
Unihokej I liga juniorów Zwycięstwo Szarotki w derbach

Juniorzy KS Szarotka zwyciężyli Górali w unihokejowych derbach Nowego Targu. Po I tercji prowadzili Górale ale w dryuiej lepszy rezultat miała Szarotka. Trzecia odsłona meczu była wyrównana ale ostatecznie Szarotka wygrała jedną bramką. W niedziele o godz 12.00 ropocznie się rewanżowy mecz
( 28 Listopada 2009)
MAŁOPOLSKA GIMNAZJADA W UNIHOKEJU CHŁOPCÓW

19 listopada w Nowym Targu rozegrany został finał małopolskiej gimnazjady w unihokeju. Organizatorem  był Małopolski Szkolny Związek Sportowy a współorganizatorami : Powiatowy SZS oraz SP nr 6 w Nowym Targu. W rozgrywkach wzięło udział  7 drużyn z całej małopolski a zwycięzcą turnieju została reprezentacja Gimnazjum nr 2 w Nowym Targu.
( 23 Listopada 2009)
MAŁOPOLSKA GIMNAZJADA W UNIHOKEJU DZIEWCZĄT

W dniu 20 listopada 2009r. w Nowym Targu odbył się finał wojewódzki gimnazjady w unihokeju dziewcząt. Organizatorem zawodów był Małopolski  Szkolny  Związek  Sportowy  w  Krakowie oraz Powiatowy Szkolny Związek Sportowy  i SP nr 6 w Nowym Targu.  Dużym sukcesem zakończył się udział reprezentanta Powiatu Nowotarskiego – drużyny z Łapsz Niżnych, która zwyciężyła turniej.    W galerii fotoreportaż z zawodów!!!
Zwycięstwo młodzików KS X3M Górali w Trzebini
(żródło: Jarek Lech)

W sobotę 21.11.2009 w Trzebini rozegrano turniej Grand Prix w kategorii młodzików, w którym występował zespół nowotarski KS X3M Górale Nowy Targ. Turniej okazał się szczęśliwy ponieważ nowotarżanie wygrali wszystkie swoje mecze i zrobili duży krok do awansu do turnieju finałowego. W galerii kilka fot nadesłanych przez J. Lecha!!!
IV kolejka Amatorskiej Ligi Unihokeja na Podhalu

W niedzielę rozegrana została 4 kolejka Amatorskiej Ligi Unihokeja na Podhalu.   Unihoc Team pokonał Freelancera, Chupacabras Elitę Blast a Vetrex - Górali I własnie Vetrex z 12 pkt znajduje się na czele tabeli po 4 kolejkach.
Liga Seniorek. wygrana unihokeistek MMKS-u z Absolwentem Siedlec

Po sobotniej przegranej- unihokeistki MMKS Nowy Targ w rewanżowym meczu pokonały zawodniczki UKS Absolwent Siedlec 7-6. Decydująca okazała się trzecia tercja w której wyraźnie dominowały nowotarżanki.   W galerii fotoreportaz z meczu!!!!
( 22 Listopada 2009)
Ekstraliga Unihokeja Wygrana Szarotki z Zielonką w trzeciej tercji

W rewanżowym spotkaniu KS Szarotka pokonała MUKS Zielonkę 7-6. O wygranej gospodarzy zadecydowała trzecia tercja w której Szarotka strzeliła 6 goli.   W galerii fotoreportaż z meczu !!!!!!
Ekstraliga Unihokeja wygrana Górali nad Siedlcem

Rewanżowy mecz z Absolwentem Siedlec Górale spokojnie wygrali 9-5. Co prawda w pierwszej tercji po wyrównanej grze i karnym prowadził Absolwent ale pozostałe dwie tercje to była przewaga Górali, którzy pokonali ostatecznie 9-5  unihokeistów Siedlca.  W galerii fotoreportaż z meczu!!!!
Pierwszy «« (615-629)(630-644)(645-659)(660-674)(675-689) »» Ostatni