START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport UG Biały Dunajec
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
LOTOS CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Swiata
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane    Bukowina Tatrzańska
UG Poronin  

UG Czarny Dunajec  UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki


 
Gabinet Terapii
   
   Keti   Skijumping
Montano
  AZS-Zakopane  


TZN Zakopane
     KS Pieniny
  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Unihokej
Ćwierćfinałowy Turniej Unihokeja młodzików 17-18 marca.
(żródło: )

17 i 18 marca w sali sportowej szkoły podstawowej nr 6 w Nowym Targu odbył się turniej ćwierćfinałowy młodzików w unihokeju.   W rozgrywkach wzięły udział   reprezentacje: UKS Janosik Nowy Targ , KS Salming Górale Nowy Targ, PUKS 3 Trzebinia,  UKS Pancerni Żurawica, UKS Alfa Borowa, UKS Atlas Gawłuszowice. W galerii kilka zdjęć Dominika Siaśkiewicza z turnieju.
( 19 Marca 2007)
10 Marca Unihokej Canadian Cup Nowy Targ
(żródło: )

  W minioną sobotę w Nowym Targu odbył się  turniej unihokeja Canadian Cup.  W rozgrywkach wzięły udział  reprezentacje Gimnazjów nr 1 ,  Nr 2 w Nowym Targu. Gimnazjum w Klikuszowej oraz klubów : UKS Janosik Nowy Targ ,KS Salming Górale Nowy Targ.  Poniżej podajemy wyniki oraz tabele przesłane przez Dominika Siaśkiewicza
( 11 Marca 2007)
10-11 marca dwumecz Szarotki z Politechniką Wrocław
(żródło: )

W weekendowym dwumeczu unihokeja  z Politechniką Wrocław nowotarskie Szarotki dwukrotnie pokonały  znajdującą się na czwartym miejscu drużynę przeciwnika  i umocniły się na pozycji lidera.  Poniżej komentarz J.Chlebdy  a  w galerii fotoreprotaż z niedzielnego meczu
( 11 Marca 2007)
24-25 luty Mecze unihokeistek Gorców.
(żródło: )

  W miniony weekend  unihokeistki Gorce Nowy Targ rozgerały dwa  spotkania w ramach I ligi seniorek .  Sobotni mecz z Siedlacmi nowotarżanki  przegrały 5 do 6-u ale  w niedziele mecz z UKS Baza Królewo był popisowy i zawodniczki KS Gorce  wygrały go 12 do 2  Poniżej przedstawiamy komentarz trenera A. Pysza.  W galerii fotoreportaż z sobotniego spotkania z Siedlcami.!!!!!
( 26 Lutego 2007)
17-18 luty I Liga Unihokeja Podwójne zwysięstwo Szarotek.
(żródło: )

{mosimage }W sobotę, jak i w niedzielę mecze przebiegały pod dyktando naszego zespołu . Mistrzowie Polski w mocno okrojonym składzie uporali się z gospodarzami wygrywając w sobotę 9 - 8, w niedzielę 9 - 7. Obydwa mecze wyglądały podobnie, Szarotka w jednym i drugim meczu od początku prowadziła i ani razu nie pozwoliła wyjść na prowadzenie Tyszanom.
( 20 Lutego 2007)
10-11 Luty Wolsztyn wygrana i przegrana Polskich unihokeistów.
(żródło: )

  W miniony weekend w Wolsztynie odbyły się mecze unihokejowej reprezentacji  Polski z Niemcami  Pierwsze spotkanie polska drużyna przegrałą drugie wygrała. Poniżej podajemy wyniki spotkań przesłane przez Dominika Siaśkiewicza
( 13 Lutego 2007)
Skład unihokejowej kadry seniorów i juniorów na mecze z Niemcami.
(żródło: )

Trenerzy   unihokejowej kadry narodowej w kategorii seniorów i juniorów  ustalili skład reprezentacji Polski na mecze międzypaństwowe z Niemcami ( 10-11 lutego 2007 roku, Wolsztyn )
( 1 Lutego 2007)
XIII i XIV Kolejka I ligi Unihokeja Seniorów- Zwycieśtwo Szarotki Górale na drugim miejscu w tabeli.
(żródło: )

W minionym weekend na wyjeździe mecze rozgrywali unihokeiści KS Szarotka Nowy Targ oraz Salming Górale Nowy Targ.   Szarotka obydwa spotkanie wygrała i umocniłą się w tabeli grupy B- ma na koncie 18 pkt i czterema punktami wyprzedza KS Salming Górali Nowy Targ . Górale sobotni mecz  przegrali a w niedzielę zwyciężyli. Poniżej wyniki weekendowych spotkań.
( 29 Stycznia 2007)
I liga Seniorek Remis i zwycięstwo KS Gorce.
(żródło: )

  W miniony weekend dwa spotkania rozegrały unihokeistki KS Gorce.  W sobotę z nowotarżankami zagrały zawodniczki Aligator  Gdynia - mecz zakończył się remisem , natomiast w niedzielę  zawodniczki Gorców pokonały 6 do 2 gdanskie unihokeistki  Poniżej wyniki oraz podsumowanie spotkań przesłany nam przez trenera  Arkadiusza Pysza.
( 29 Stycznia 2007)
I liga Unihokeja Zwycięstwo KS Szarotka
(żródło: )

20 i 21 stycznia  unihokeiści KS Szarotka Nowy Targ zagrali dwumecz z Politechniką Wrocław. Obydwa spotkania nowotarżanie wygrali i w tabeli Grupy B zajmują I miejsce z 14 pkt Na drugiej pozycji znajdują się Salming Górale Nowy targ  Politechnika Wrocław i Pionier Tychy zajmują kolejne miejsca mając po 6 pkt.
( 23 Stycznia 2007)
6-7 stycznia Unihokejowy dwumecz Salming Górali z Tycham.
(żródło: )

W minony weekend  na wyjeździe nowotarska drużyna Salming Górali  rozegrała  dwa spotkania unihokejowe z TKKF Pionier Tychy.  Pierwszy mecz Górale przegrali 8-6 . Niedziela była zdecydowanie lepsza i spotkanie  zakończyło się wygraną nowotarskiego zespołu 4-3  Na czele tabeli w dalszym ciągu znajdują sie unihokeiści Górali mający 12 pkt, KS Szarotka mając dwa spotkania mniej uplasowała się na drugim miejscu ze stratą 2 pkt do lidera. Kolejne miejsca zajmują Pionier Tychy oraz UKS Kokociniec 67 Katowice.  Poniżej wyniki i tabela
( 8 Stycznia 2007)
16-17 XII Unihokejowe derby . KS Salming Górale vs KS Szarotka.
(żródło: )

Derby  Nowotarskich  zespołów unihokejowych pokazały że zarówno " Górale" jak i "Szarotka" zasługują w pełni na miejsca na szczycie tabeli .  Salming Górale byli odrobinę lepsi i z dorobkiem 10 pkt znajdują się na pierwszym miejscu. Szarotka ma zaledwie dwa punkty straty do lidera grupy "B i może ją nadrobić.  Walka  w obydwu spotkaniach była bardzo  zacięta,  co zobaczyć można w galerii zdjęć!!!
( 18 Grudnia 2006)
10 XII Unihokej Seniorki KS Gorce- Energa Osowa 6-3.
(żródło: )

W minioną niedzielę Seniorki KS Gorce Nowy Targ rozegrały mecz VIII kolejki z Energą Osową Gdańsk   Nowotarżanki wygrały spotkanie 6-3  i po VI spotkaniach znajdują się na 4 miejscu tabeli z 5 pkt.  W galerii fotoreportaż ze spotkania!!!
( 12 Grudnia 2006)
10 XII Turniej eliminacyjny Młodzików w Unihokeju Nowy Targ
(żródło: )

10 XII w sali sportowej Szkoły Podstawowej nr 6 w Nowym Targu odbył się Turniej eliminacyjny Młodzików w unihokeju. W rozgrywkach wzięły udział  trzy  podhalańskie drużyny- reprezentacje: KS  Salming Górale Nowy Targ, UKS Janosik Nowy Targ ,  UKS Wiatr Ludźmierz, oraz goście  drużyna PUKS 3 Trzebin ia.  Organizatorem turnieju był KS Salming Górale Nowy Targ .   W galerii fotoreportaż z rozgrywek:!!!!
( 11 Grudnia 2006)
10 XII Turniej eliminacyjny Młodzików w Unihokeju
(żródło: )

W najbliższą niedzielę w sali sportowej Sp nr 6 w Nowym Targu odbedzie się Turniej Eliminacyjny Młodzików w Unihokeju.  Organizatorem rozgrywek jest KS Salming Górale Nowy Targ .  W turnieju wezma udział cztery druzyny: KS Salming Górale, Nowy Targ, UKS Wiatr Ludźmierz, UKS Janosik Nowy Targ, oraz PUKS 3 Trzebinia.
( 7 Grudnia 2006)
Archiwum
Pierwszy «« (705-719)(720-734)(735-749)(750-764)(765-779) »» Ostatni

 
  
 
 

 
 
 
  
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2018