START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
Orlen CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Świata Igrzyska Europejskie
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane       UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki


 
Gabinet Terapii
   
   Keti


   Skijumping
  AZS-Zakopane  


TZN ZakopaneKS Pieniny
  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Unihokej
III i IV Kolejka I ligi Unihokeja seniorów. Zwycięstwa nowotarskich unihokeistów.
(żródło: )

W  sobotę i niedzielę w Nowym Targu KS Górale oraz  KS Szarotka rozegrały kolejne spotkania wstępnej rundy I ligi  unihokeja.  W sobotę Szarotki wygrały z Politechniką Wrocław 12-3 a Górale pokonali Pioniera Tychy 10-3  Z kolei w niedzielę  Szarotka wygrała 17-6 z wrocławskimi unihokeistami a Górale z Tychami 12-3  Na czele tabeli w dalszym ciągu znajdują się obydwie nowotarskie drużyny, które do tej pory zgromadziły po 12 pkt ale Salming Górale mają lepszy stosunek bramek.
( 21 Października 2007)
II koleja I ligi Unihokeja Zwycięstwa Szarotek i Górali.
(żródło: )

W rozegranych w niedzielę spotkaniach II kolejki Szarotka i Górale po raz drugi odnieśli zwycięstwo nad swoimi przeciwnikami. Po dwóch rozegranych spotkaniach na czele Tabeli znajduje się KS Salming Górale , Drugie miejsce zajmuje KS Szarotka   a trzecie Pionier Tychy   W galerii  fotoreportaż z niedzielnych spotkań.
( 7 Października 2007)
I liga Unihokeja Salming Górale vs AZS Politechnika Wrocław - Zwycięstwo Górali.
(żródło: )

  W swoim pierwszym meczu nowego sezonu I-szo ligowego unihokeiści pokonali reprezentację AZS Politechniki Wrocław 12 do 5. "Był to nasz pierwszy mecz w tym sezonie. Na pewno brakuje nam zgrania i mamy duże problemy z podaniami. Po tak długiej przerwie musimy znowu popracować nad techniką. Przeciwnik nie był dzisiaj wymagający i ograniczył się do obrony ze sporadycznymi kontrami.
( 7 Października 2007)
Inauguracja I ligi seniorów w Unihokeju - wygrana Szarotki
(żródło: )

Dnia 06.10.07 ruszyła ekstraliga seniorów. W inauguracyjnym meczu zespół Mistrzów Polski podejmował na własnym parkiecie drużynę z Siedlca pewnie wygrywając 11:4. Podczas całego meczu widoczna była przewaga Szarotki. Pierwsza kolejka - pierwsze zwycięstwo. Gratulujemy!
( 7 Października 2007)
KS Szarotka przed Sezonem.
(żródło: )

KS Szarotka przed nowy sezonem  I-szo Ligowym  przygotowuje się do obrony tutułu Mistrza Polski.  Podpisano również  umowy. Firma INTERPLASTIC dystrybutor marki ZONE oraz UNIHOC podpisała kontrakty indywidualne z 5 zawodnikami KS Szarotka. Artur Kasperek , Michał Dziurdzik, Laszek Ossowski, Jarosław Lech będą reprezentowali markę ZONE a Łukasz Chlebda markę UNIHOC . .
( 5 Października 2007)
KS Salming Górale Przed nowym sezonem.
(żródło: )

3 września w Nowym Targu odbyłą się konferencja prasowa  KS Salming Górale Nowy Targ. Klub do nowego sezonu Przystępuje z zamiarem wywalczenia tutyłu Mistrza Polski w tej dyscyplinie sportu. Skład drużyny został nieco odmłodzony  i doszli nowi zawodnicy dotychczasowo grający w  Skalnych Nowy Targ, Gorcach oraz Jedynce.
( 4 Października 2007)
II Turniej Unihokeja o puchar Burmistrza Nowego Targu - Górale 2 zwycieżyli
(żródło: )

Górale 2 pokonali po bardzo dobrym i zaciętym pojedynku drużynę HESED.COM.PL 4:3. Trzecie miejsce zajęła drużyna ze Słowacji Forever Young Niżna pokonując ELITĘ Nowy Targ 8:3. Najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany Oskar Pierzak z drużyny UNIHOC TEAM, bramkarzem Lubos Seling, a graczami meczu finałowego zostali Maksymilian Mirek HESED.COM.PL i Budzoń Radosław Górale 2.
( 30 Września 2007)
Pierwszy dzien II Turnieju o Puchar Burmistrza Nowego Targu w unihokeju
(żródło: )

W sobotę odbyły się pierwsze rozgrywki  II Turnieju Unihokejowego o puchar Burmiastrza Nowego Targu.  W systemie każdy z każdym rozegrano 14 spotkań. Po pierwszym dniu w swoich grupach prowadzą Hesed.com Nowy Targ oraz Forever Young Niżna Słowacja Poniżej wyniki i tabela . W galerii fotoreportaż  rozgrywek!!!
( 30 Września 2007)
II Turniej Unihokeja o Puchar Burmistrza Nowy Targ
(żródło: )

W najbliższy weekend(29-30 września) w Nowym Targu odbędzie się dwudniowy II turniej  Unihokeja  o Puchar Burmistrza Nowego Targu. W rozgrywkach wezmie udział 10 drużyn w dwóch grupach Gorce Floorbal Club Nowy Targ, Fbk Tvardoszyn, Hesed.com .pl Nowy Targ, Unihoc Team Nowy Targ, Elita Nowy Targ,  Forever Young Niżna (SK), Skalni Nowy Targ, KS Gorce Nowy Targ, Freelancer - Nowy Targ, Górale 2 Nowy Targ   Mecze rozpoczną się 29 września o godz 8.00  w sali sportowej SP  nr 6  Osiedla na Skarpie 11w Nowym Targu
( 25 Września 2007)
Inauguracja I ligi Unihokeja Seniorek.
(żródło: )

W miniony weekend swoje pierwsze mecze  I ligi unihokeja sezonu 2007/2008 rozegrały Seniorki . Nowotarski zespół Gorców jako przeciwniczki miał  unihokeistki  z zespołu Energa Osowa Obydwa mecze nowotarżanki wygrały i plasują się na czele tabeli.
( 24 Września 2007)
Unihokejowa Interliga Karpacka 2007 Nowy Targ.
(żródło: )

25-26 czerwca w Nowym Targu rozegrany został trzeci turniej tegorocznej Interligi Karpackiej w Unihokeju.  W rozgrywkach wzięło pięć najlepszych drużyn Interligi . TJ Sokol Valaske Klobouky – Czechy , NTS FK Nemsova  oraz ZS Pruske ze Słowacji a Polskę reprezentowały zawodniczki  UKS Orkan Ludźmierz i  KS Gorce.   W galerii fotoreportaż z turnieju:
( 27 Czerwca 2007)
Unihokej Juniorzy Młodsi - UKS Skalny Mistrzem
(żródło: )

W dniach 15 - 17 czerwca 2007 roku w Nowym Targu został rozegrany turniej finałowy  unihokeja  w kategorii juniorów młodszych. W rozgrywkach wzięło udział  6 drużyn: Absolwent Siedlec, Jedynka Nowy Targ, Skalny Nowy Targ, MUKS Zielonka, Aligator Gdynia i Orkan  Ludźmierz.   W  wyniku przeprowadzynych meczy pierwsze miejsce wywalczył zespół UKS Skalny Nowy Targ , drugie miejsce zająłi unihokeisci z MUKS Zielonka a na trzecim miejscu uplasowała się drużyna UKS Jedynka Nowy Targ.   W galerii fotoreportaż z rozgrywek finałowych.
( 21 Czerwca 2007)
Międzynarodowy Turniej Interligi Karpackiej w unihokeju kobiet
(żródło: )

25 i 26 czerwca w hali sportowej przy szkole nr 6 w Nowym Targu  rozegrany zostanie II Międzynarodowy Turniej Interligi Karpackiej w unihokeju kobiet W zeszłorocznym I Turnieju grały juniorki w tym drużyna Gimnazjum Nr 2, w tym roku dołączają seniorki - Nowy Targ reprezentować będą unihokeistki Gorc. Czechy Walarskie Klobuchy a Słowację Nemszowa
( 21 Czerwca 2007)
Szarotka po raz ósmy Mistrzem , Górale – Vice Mistrzem Polski.
(żródło: )

Drugi mecz finałowy od pierwszych minut zapowiadał się bardzo pasjonująco. Unihokeiści Górali od pierwszych sekund meczu ostro zaatakowali bramkę Szarotki i w  8 minucie pierwszego gola dla Górali zdobył Patryk Johannsson .  Drugą bramkę w 17 minucie zdobywa  Bartosz Godkiewicz .  Ostatnie dwie minuty I tercji to kontratak Szarotek i kontaktowego gola strzela Kamil Chrobak . Kilkanaście  sekund przed końcem tej części  spotkania   po strzale  Bartłomieja Augustyna jest już remis.  W galerii fotoreportaż z finałowego meczu Górale- Szarotka!!!!
( 17 Czerwca 2007)
Krok do Mistrzostwa. I Liga Unihokeja- Finały Górale- Szarotka.
(żródło: )

  14 czerwca na nowotarskiej Hali lodowej  rozegrano pierwszy mecz finałowy I ligi Seniorów Unihokeja.   Spotkanie już od m zakończenia półfinałów budziło wiele emocji- bowiem o tytuł Mistrza Polski walczą dwa nowotarskie zespoły: Salming Górale i KS Szarotka.  Pierwszy mecz finałowy zakończył się zwycięstwem Szarotki 4-1.    W pierwszej tercji bramki zdobyli:  Kamil Chrobak w asyście  Artura Kasperka  i Bartłomiej Augustyn. W drugiej tercji kolejny punkt dla Szarotek zdobył ponownie  Kamil Chrobak . Trzecia tercja była najbardziej zacięta – bowiem już w 5 minucie  zawodnik Salmin Górali Tomasz Rusnak   umieścił piłeczkę w siatce bramkarza Szarotek. Obydwa zespoły grały w zmniejszonym składzie bowiem  po obydwu stronach zawodnicy siedzieli na ławce kar.  W  13 minucie czwartego gola dla Szarotek strzelił  Bartłomiej Augustyn i mecz zakończył się 4 do 1 dla KS Szarotka .  W galerii fotoreportaż z meczu!!!!
( 15 Czerwca 2007)
Archiwum
Pierwszy «« (780-794)(795-809)(810-824)(825-839)(840-854) »» Ostatni

 
 
 
 
 
  
  
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2024