Mistrzostwa Polski Dzieci w unihokeju.

W mistrzostwach Polski Dzieci,które odbędą się 09-10 .06.07 w Nowym Targu w SP NR 6 przy ul. Na skarpie 11 zagrają 4 drużyny: 1. KS Szarotka A - III klasa 2. KS Szarotka B - II klasa 3. UKS Wiatr Ludźmierz 4. UKS Wyżyny Bydgoszcz
( 5 Czerwca 2007)
I liga Unihokeja Seniorów Górale w finale.

26 maja Salming Górale rozegrali ostatnie spotkanie półfinałowe z UKS Osemką Wejherowo. Górale mecz wygrali 10 do 2 i tym samym zakwalifikowali się do finałow tegorocznej I ligi .  Finały zapowiadają się ciekawie bowiem będo to derby Podhala - drugim  zespolem finałowym bowiem jest  KS  Szarotka.
( 30 Maja 2007)
Amatorski turniej Unihokeja - Hesed zwyciezcą.

W trzecim dniu trwania Amatorskiego Turnieju Unihokeja  o Puchar Starosty Nowotarskiego rozgerane zostały mecze półfinałowe oraz finałowe.  W fianłach wzięły udział cztery drużyny zwycięzcy spotkań eliminacyjnych Grupy A i B Freelancer, Górale 2, Gorce i Hesed  W galerii fot z rozgrywek.!!!
( 28 Maja 2007)
26 maja Amatorski Turniej Unihokeja

W drugim dniu turnieju mecze eliminacyjne rozegrała  grupa B Grupa B sprawiała wrażenie mocniejszej  i niektóre mecze trzymały w napięciu do ostatnich sekund. Drużyna Hesed.com.pl była w tym wyspecjalizowana gdyż w meczu z Elitą zapewniła sobie zwycięstwo na 16 sekund przed końcem meczu wygrywając spotkanie 6:5. Równie zacięte i emocjonujące było spotkanie dwóch najlepszych drużyn tej grupy Hesed.com.pl VS Gorce. Pojedynek był zacięty i wyrównany, do końca nie było wiadomo kto zwycięży, pachniało dogrywką. W piętnastej minucie Gorce tracą bramkę i przy stanie 3:4 zdejmują bramkarza, niestety Gorcom nie udaje się doprowadzić do dogrywki a na 8 sekund przed końcem meczu strzałem do pustej bramki pozbawia ich nadziei Piotr Bełtowski ustalając wynik na 3:5 Do półfinałów awansowały z  1- go miejsca Hesed.com.pl a z  2-giego Gorce. W galerii foto z rozgrywek.
( 26 Maja 2007)
I liga Seniorów Unihokeja. Szarotka w Finale.

26 maja  w drugim półfinałowym   spotkaniu z Pionierem Tychy Unihokeiści Szarotki po raz kolejny potwierdzili swoją klasę wygrywając z rywalem 11 do 3. Tym samym Szarotka zagra w finałach o mistrzostwo Polski. W galerii fotoreportaż z meczu.!!!!
Amatorski Turniej Unihokeja Nowy Targ 25 maja

25 maja rozpoczął się trzydniowy turniej amatorski w unihokeju .  W pierwszym dniu spotkania rozegrali unihokeiści grupy A: Górale 2, AND Gorce, Pesos, Freelancer.  W wyniku przeprowadzonych eliminacji do dalszej fazy rozgrywek przeszły drużyny Freelancer oraz Górale 2 W galerii foto z rozgrywek.!!!!
Amatorska Liga Unihokeja na Podhalu

W  najbliższy piątek(25) startuje turniej amatorskiej ligi unihokeja na Podhalu. Rozpoczyna się on o godz. 18.00 na Hali Gorce.Będzie on trwał prez trzy dni, w niedziele przewidziane mecze finałowe. Na jutro i sobote przewidziane są rozgrywki grupowe o awans do półfinału. Zapowiada się ostra walka. Do turnieju zgłosiło się 8 drużyn, więc zainteresowanie jest duże. Już we wrześniu ruszy liga amatorska, do której będzie można zgłośić kolejne drużny jeżeli ktoś nie zdążył załapać się na turniej.  źródło www.szarotka.nowytarg.pl
( 24 Maja 2007)
Finały Mistrzostw Polski Młodziczek w unihokeju. " Halny" Łapsze Niżne mistrzem

W dniach 18-20 maja 2007 roku na sali gimnastycznej w Niedzicy odbył się turniej finałowy Mistrzostw Polski w kategorii młodziczek, wzięło w nim udział sześć ekip, które wywalczyły prawo gry w tej imprezie po turniejach półfinałowych. Drużynami tymi były: UKS Maratończyk Płociczno, UKS Halny Łapsze Niżne, UKS Bankówka Zielonka, PUKS 3  Trzebinia, MLUKS Jedynka Trzebiatów, UKS Wiatr Ludźmierz .
( 21 Maja 2007)
Półfinały I Ligi Unihokeja Seniorów. Wygrana Szarotki.

W sobotę 19.05.07 SZAROTKA rozegrała pierwszy mecz półfinałowy z drużyna Pioniera, z która wygrała 7:1 . W składzie Szarotki zabrakło Michała Dziurdzika, który dalej boryka się z kontuzją stopy oraz Krzysztofa Spyry . W bramce Szarotki od 40 minuty debiutował Tarnowski , zmieniając dobrze spisującego się Batkiewicza .  Kolejny mecz półfinałowy odbędzie się 26 maja.
Półfinały I Ligi Unihokeja Seniorów Zwycięstwo Górali

Swój pierwszy półfinałowy mecz  w tegorocznej I Lidze rozegrali unihokeiści  Salming Górali Z UKS Ósemką Wejherowo. Mecz ciężki – mimo teoretycznej przewagi Górali dwie pierwsze tercje tego nie pokazały ze przeciwnik Wejherowa to faworyt Mistrza kraju – widać to było dopiero w trzeciej tercji, gdzie Górale wzięli głęboki oddech i pokazali rywalom, kto rządzi na parkiecie. Wracając do dwóch pierwszych tercji to było tylko kilka ładnych podań, które zaowocowały strzałami.
Play Off Unihokeja I Liga Seniorów. Podwójne zwycięstwo Górali.

W miniony weekend   Salming Górale zmierzyli się z unihokeistami UKS Orły Suwałki.  Po walkowerze obydwa spotkania wygrali nowotarżanie.  Sobotni mecz Górale wygrali   6 do 2 , w niedzielę spotkanie było bardziej wyrównane   ale ostatecznie  podhalańscy unihokeiści okazali się lepsi i pokonali Orły 13 do 10.  Poniżej  podajemy wyniki przesłane przez Dominika Siaśkiewicza.
( 14 Maja 2007)
I Turniej Amatorskiego Unihokeja na Podhalu

Od 25 do 27 maja w Nowym Targu odbędzie się I Turniej Amatorskiego Unihokeja na Podhalu pod Patronatem Starosty Powiatu Nowotarskiego Turniej bedzie rozgrywany w dwoch grupach po 4 zespoły. Po rozegraniu przez kazda drużynę trzech meczy w grupie do dalszej fazy przejda dwie najlepsze drużyny z kazdej grup tzn. pierwsza drużyna z grupy A będzie grała z drugą drużyną z grupy B i na odwrót. Wygrani z tych meczy zmierzą się w meczu o pierwsze miejsce, a przegrani o trzecie. Gramy aby nagłośnić, że istnieje coś takiego w Nowym Targu jak liga unihokeja!!
( 13 Maja 2007)
Play OFF I Liga Seniorów Unihokeja Szarotka w półfinalach.

SZAROTKA na wyjazdowym dwumeczu z AZS Białą Podlaską dwukrotnie pokanała akademików, co oznacza przejście do kolejnej fazy rozgrywek, czyli do półfinału. Mecze zakonczyły się wynikami: w sobotę 7:4, natomiast w niedzielę Szarotka w końcu zagrała na miarę swoich możliwości pokonując rywali 12:2. Ich przeciwnikiem w drodze do finału będzie drużyna z Tychów, a mecz ten odbedzie się dnia 19 maj 2007. Życzymy powodzenia chłopakom.  Zródło www.szarotka.nowytarg.pl
Półfinałowy Turniej Młodzików w unihokeju.

W dniach 21-22 kwietnia 2007 roku na hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 6 w Nowym Targu odbył się turniej półfinałowy młodzików w unihokeju. Organizatorem zawodów był klub sportowy SALMING Górale Nowy Targ wraz z Miastem Nowy Targ. Był to drugi turniej organizowany przez nasz klub, za każdym razem mieliśmy wsparcie miasta i chciałbym tutaj podziękować panu Burmistrzowi za okazaną pomoc, jak również ufundowanie nagród. Do turnieju finałowego awansowały trzy pierwsze drużyny, do których dołączą trzy z turnieju półfinałowego na północy. Turniej finałowy odbędzie się w dniach 26-27 maja 2007 roku w Zielonce. Dominik Siaśkiewicz
( 27 Kwietnia 2007)
14-15 kwietnia Salming Górale vs Pionier Tychy Wygrana Górali.

14 i 15 kwietnia  unihokeiści Salming Górali Nowy Targ zagrali zaległy dwumecz z TKKF Pionier Tychy.    Spotkanie nie  zmieniło kolejności w tabeli bowiem drużyna tyska zajmuje trzecią pozycję za Góralami , zgromadziła do tej pory zaledwie 14 pkt, podczzas gdy nowotarżanie przed tymi meczami mieli 21.  Obydwa spotkania Górale wysoko wygrali umacniając się na drugiej pozycji w tabeli.