START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
LOTOS CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Swiata
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane       UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki


 
Gabinet Terapii
   
   Keti


   Skijumping
  AZS-Zakopane  


TZN ZakopaneKS Pieniny
  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Unihokej
10 XII Unihokej Seniorki KS Gorce- Energa Osowa 6-3.
(żródło: )

W minioną niedzielę Seniorki KS Gorce Nowy Targ rozegrały mecz VIII kolejki z Energą Osową Gdańsk   Nowotarżanki wygrały spotkanie 6-3  i po VI spotkaniach znajdują się na 4 miejscu tabeli z 5 pkt.  W galerii fotoreportaż ze spotkania!!!
( 12 Grudnia 2006)
10 XII Turniej eliminacyjny Młodzików w Unihokeju Nowy Targ
(żródło: )

10 XII w sali sportowej Szkoły Podstawowej nr 6 w Nowym Targu odbył się Turniej eliminacyjny Młodzików w unihokeju. W rozgrywkach wzięły udział  trzy  podhalańskie drużyny- reprezentacje: KS  Salming Górale Nowy Targ, UKS Janosik Nowy Targ ,  UKS Wiatr Ludźmierz, oraz goście  drużyna PUKS 3 Trzebin ia.  Organizatorem turnieju był KS Salming Górale Nowy Targ .   W galerii fotoreportaż z rozgrywek:!!!!
( 11 Grudnia 2006)
10 XII Turniej eliminacyjny Młodzików w Unihokeju
(żródło: )

W najbliższą niedzielę w sali sportowej Sp nr 6 w Nowym Targu odbedzie się Turniej Eliminacyjny Młodzików w Unihokeju.  Organizatorem rozgrywek jest KS Salming Górale Nowy Targ .  W turnieju wezma udział cztery druzyny: KS Salming Górale, Nowy Targ, UKS Wiatr Ludźmierz, UKS Janosik Nowy Targ, oraz PUKS 3 Trzebinia.
( 7 Grudnia 2006)
Komunikat nr 1/2006 Wydziału Gier i Dyscypliny Unihokeja
(żródło: )

Dotyczy: rozgrywek Polskiego Związku Unihokeja we wszystkich kategoriach. WGiD w związku z ogłoszeniem przez Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego żałoby narodowej odwołuje w dniach 23 - 26 listopada 2006 roku wszystkie rozgrywki w ramach współzawodnictwa Polskiego Związku Unihokeja. Nowy termin odwołanych zawodów zostanie ogłoszony w późniejszym terminie. Przewodniczący Wydziały Gier i Dyscypliny        Dominik Siaśkiewicz  
( 23 Listopada 2006)
Przegrana Polaków na Łotwie.
(żródło: )

W Lielwardes w Łotwie 11 i 12 listopada odbyły się  mecze  Unihokejowej Reprezentacji Polskiej do lat 19 .  Obydwa mecze Polscy unihokeiści przegrali ( 7-4,9-4) W składzie reprezentacji znajdowali się zawodnicy nowotarskich klubów. Pawlik Jakub, Bisaga Jakub - Salming Górale Nowy Targ Zubek Łukasz - Szarotka Nowy Targ Chrobak Piotr, Gromala Marcin, Chlebda Łukasz - Skalny Nowy Targ.
( 14 Listopada 2006)
28 X Turniej o Puchar Nowego Targu w Unihokeju.
(żródło: )

28 października  odbył się  unihokejowy Turniej o Puchar Nowego Targu. W rozgrywkach wzięło udział 7 drużyn: 4 nowotarskie: KS Górale I , KS Górale  II, SP nr 6, oraz UKS Janosik raz 3 zespoły zamiejscowe PUKS 3 Trzebinia, UKS Ara Katowice oraz UKS Zachariaszek z Woli Zachariaszowskiej.
( 6 Listopada 2006)
4-5 XI trzecia i czwarta kolejka I ligi Seniorów Zwycięstwo Szarotki i Górali.
(żródło: )

W miniony weekend w sali sportopwej przy Szkole Podstawowej nr 6 w Nowym Targu rozegrano mecze III i IV kolejki I ligi Seniorów unihokeja  Grupy B  Swoją przewagę punktową powiększyły zespoły Salming Górali i KS Szarotka wygrywająć  dwumecze.  Bardzo widowiskowe były   zwłaszcza niedzielne spotkania.   Salming Górale z  UKS Kokociniec Katowice praktycznie zagrali na jedną bramkę a ich  rewelacyjny bramkarz  Jakub Pawlik wpuścił tylko dwa gole. Nowotarżanie opuścili boisko z dorobkiem 30 bramek.  Szarotki   w niedzielę grały trochę wolniej i Tychy potrafiły nawiązać bardziej wyrównaną grę niż dzień wcześniej i ostatecznie spotkanie zakończyło się 6 do 3 dla Szarotki.   W galerii przedstawiamy fotoreportaż z niedzielnych spotkań.!!!!!
( 5 Listopada 2006)
Unihokej: Mecze I ligi seniorów
(żródło: )

W najbliższy weekend  nowotarskie drużyny unihokejowe rozegrają kolejne mecze I ligi Seniorów. W sobotę pierwszy mecz zostanie rozegrany o godzine 17.00, w niedzielę o 14.00 Miejsce sala sportowa szkoły podstawowej nr 6  ul Na skarpie. 4 LISTOPAD 2006 KS SALMING GÓRALE Nowy Targ - UKS KOKOCINIEC 67 Katowice KS SZAROTKA Nowy Targ - TKKF PIONIER Tychy 5 LISTOPAD 2006 KS SALMING GÓRALE Nowy Targ - UKS KOKOCINIEC 67 Katowice KS SZAROTKA Nowy Targ - TKKF PIONIER Tychy
( 4 Listopada 2006)
Nowotarscy zawodnicy w Kadrze Polski Seniorów w unihokeju.
(żródło: )

Aż siedmiu zawodników KS.SZAROTKA - seniorów otrzymało powołania na towarzyskie mecze które odbędą się 11-12.11.2006 w Liervarde na Łotwie. Bramkarz - Wojciech Batkiewicz, Obrońcy - Lech Jarosław, Kasperek Artur, Dziurdzik Michał, Napastnicy - Ossowski Lesław, Kulesza Bartłomiej, Chrobak Kamil  W skład reprezentacji wchodzi jeszcze dwóch zawodników z KS Salming Górale:  Mateusz Podraza i Piotr Kostela Gratulujemy i życzymy wysokich wygranych.
( 22 Października 2006)
Nowotarżanie w Unihokejowej Kadrze Polski Juniorów.
(żródło: )

Łukasz Zubek KS Szarotka Nowy Targ został powołany do Kadry Polski Juniorów na mecz z Łotwą. W rezerwie jest jeszcze dwoje zawodników KS Szarotka Nowy Targ . Marszałek Sebastian i Wójcik Dariusz . W sumie do kadry powołano 20 zawodników z 7 klubów w tym  8 zawodników z Nowego Targu
( 18 Października 2006)
Kalendarz rozgrywek I Ligi Unihokeja Seniorów.
(żródło: )

 Trwają rozgrywki I ligi Unihokeja  Seniorów w Grupie B grają dwa nowotarskie  zespoły: KS Salming Górale i KS Szarotka    Poniżej podajemy terminarz rozgrywek.  
( 16 Października 2006)
14-15 X Pierwsza Kolejka I Ligi Unihokeja Seniorów Nowotarżanie górą.
(żródło: )

14 i 15 października dwie nowotarskie drużyny unihokejowe KS Szarotka i Salming Górale  zainaugurowały występy w tegorocznej I Lidze Unihokeja Seniorów. Nowotarskie drużyny w rundzie wstępnej grają w "Grupie B"  Prócz KS Szarotka i KS Salming Górale w jej skład wchodzą unihokeiści z Katowic, Tych i Wrocławia.  Mecze rozegrano w nowej sali sportowej Szkoły Podstawowej nr 6 w Nowym Targu ul Na Skarpie.   Wyniki poniżej a w galerii fotoreportaż z rozgrywek.!!!!
( 15 Października 2006)
Rozpoczęcie Ekstra Ligi Unihokeja Seniorów.
(żródło: )

14 października w Nowym Targu odbyły się dwa mecze unihokeja Nowotarżanie na swoim terenie zainaugurowali sezon w ekstra lidze spotykając się z zaproszonymi goścmi.   KS Szarotka - UKS Kokociniec 67 Katowice  KS  Salming Górale Nowy Targ - Politechnika Wrocław  w Niedzielę  rewanże . Poczatek godz 10'00 w sali sportowej Szkoły Podstawowej nr 6 przy ul. Na Skarpie  Wyniki i fot już jutro.
( 14 Października 2006)
Unihokej Turniej o Puchar Burmistrza Nowego Targu SZAROTKA zwycięzcą .
(żródło: )

1 pażdziernika w sali sportowej Szkoły Podstawowej nr 6 w Nowym Targu odbył się turniej Unihokejao puchar Burmistrza Nowego Targu. W rozgrywkach wzięły udział  dwie nowotarskie  drużyny KS Szarotka i KS Górale oraz dwie dryżyny zaproszonych gości:   TKKF Pionier Tychy i TJA-FbO Niżna ze Słowacji . W galerii foto  z turnieju.!!!!!!!
( 3 Października 2006)
Czech Open 2006. Zwycięstwo Szarotek w barażach przegrana w 1/8 finału..
(żródło: )

  W rozegranym w sobotnie przedpołudnie meczu barażowym z czeskim zespołem Torza Sorry nowotarscy unihokeiści potwierdzili swoją klasę zwyciężając 3-1.   Gole dla naszej reprezentacji zdobyli: Adrian Bocheński, Bartłomiej Kulesza i Lesław Ossowski  W 1/16 finału Szarotki spotkały się z Paskov Saurians ( Czechy) i zwycięzyły 0-1 Bramkę strzelił Adrian Bocheński w asyście Piotra Ligasa .
( 19 Sierpnia 2006)
Archiwum
Pierwszy «« (795-809)(810-824)(825-839)(840-854)(855-858) »» Ostatni

 
 
  
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
  
  
 
 
  
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2022