START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
Orlen CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Świata Igrzyska Europejskie
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane       UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki


 
Gabinet Terapii
   
   Keti


   Skijumping
  AZS-Zakopane  


TZN ZakopaneKS Pieniny
  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Unihokej
Półfinałowy Turniej Młodzików w unihokeju.
(żródło: )

W dniach 21-22 kwietnia 2007 roku na hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 6 w Nowym Targu odbył się turniej półfinałowy młodzików w unihokeju. Organizatorem zawodów był klub sportowy SALMING Górale Nowy Targ wraz z Miastem Nowy Targ. Był to drugi turniej organizowany przez nasz klub, za każdym razem mieliśmy wsparcie miasta i chciałbym tutaj podziękować panu Burmistrzowi za okazaną pomoc, jak również ufundowanie nagród. Do turnieju finałowego awansowały trzy pierwsze drużyny, do których dołączą trzy z turnieju półfinałowego na północy. Turniej finałowy odbędzie się w dniach 26-27 maja 2007 roku w Zielonce. Dominik Siaśkiewicz
( 27 Kwietnia 2007)
14-15 kwietnia Salming Górale vs Pionier Tychy Wygrana Górali.
(żródło: )

 14 i 15 kwietnia  unihokeiści Salming Górali Nowy Targ zagrali zaległy dwumecz z TKKF Pionier Tychy.    Spotkanie nie  zmieniło kolejności w tabeli bowiem drużyna tyska zajmuje trzecią pozycję za Góralami , zgromadziła do tej pory zaledwie 14 pkt, podczzas gdy nowotarżanie przed tymi meczami mieli 21.  Obydwa spotkania Górale wysoko wygrali umacniając się na drugiej pozycji w tabeli.
( 15 Kwietnia 2007)
14 kwietnia mecz o III miejsce I Liga Seniorek Unihokej Pierwszy krok do bązowego medalu.
(żródło: )

  14 kwietnia Seniorki Gorców Nowy Targ zagrały pierwszy mecz o III miejsce z  unihokeistkami Absolwenta Siedlec Spotkanie zakończyło się zwycięstwem nowotarżanek 6-5 Kolejny mecz rewanżowy odbędzie sie pod koniec maja w Siedlcu.  W galerii fotoreportaż z meczu  !!!!
( 15 Kwietnia 2007)
I Liga Seniorów Podhalańskie derby w unihokeju.
(żródło: )

Na jedną kolejkę przed końcem rundy zasadniczej Mistrz Polski KS Szarotka Nowy Targ zapewnił sobie pierwsze miejsce w grupie południowej remisując z KS Górale w sobotnim meczu 4:4.  W  niedzielę Szarotki  przegrały  8-3.    W galerii fotoreportaż z niedzielnego meczu.!!!!
( 1 Kwietnia 2007)
I Liga Unihokeja Seniorek.
(żródło: )

Unihokeistki Gorców Nowy Targ w Play Off-ach  niestety nie wywalczyły wielkiego finału . Walcząc z  Aligatorem  Gdynia tę fazę rozgrywek nowotarżanki niestety przegrały 2 do 1  i  w meczu  o trzecie miejsce spotkają się z   zawodniczkami Absolwenta Siedlce. Mecz ten odbędzie się 14 kwietnia w Nowym Targu. O I miejsce zagrają Multi 75 Kraków   i  Aligator Gdynia
( 27 Marca 2007)
I liga Seniorów Unihokeja – Walkower dla Górali.
(żródło: )

 W minioną niedzielę zapowiadany mecz Salming- Górale- UKS Gladiator ( Kokociniec) Katowice nie doszedł do skutku. Drużyna  gości nie dojechała.  W związku z tym wynik został zweryfikowany jako dwukrotny walkower 5-0 dla "Górali".
( 27 Marca 2007)
24-25 marca Ćwierćfinałowy Turniej Juniorów Młodszych w unihokeju.
(żródło: )

Po młodzikach przyszła kolej na juniorów młodszych. W  Nowym Targu rozegrano Ćwierćfinałowy Turniej Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych w unihiokeju. Udział w nim wzięło sześć drużyn:  UKS Skalni Nowy Targ 1, UKS Skalni Nowy Targ 2, UKS Jedynka  Nowy Targ, UKS Orkan Ludźmnierz , UKS Pancerni Żurawica oraz UKS Alfa Borowa. Turniej zwycieżyli unihokeiści z UKS Skalni Nowy Targ 1 , którzy w ciągu dwóch dni zdobyli 10 pkt, drugie miejsce zdobył UKS Orkan Ludźmierz 8 pkt  a na trzecim miejscu uplaowali się unihokeiści z UKS Jedynka Nowy Targ 6 pkt . Do półfinału awansowały pierwsze trzy drużyny. Organizatorem turnieju był UKS Skalny Nowy Targ - Sułkowski Grzegorz.  W  galerii fot D. Siaśkiewicza z rozgrywek!!!!
( 25 Marca 2007)
Ćwierćfinałowy Turniej Unihokeja młodzików 17-18 marca.
(żródło: )

17 i 18 marca w sali sportowej szkoły podstawowej nr 6 w Nowym Targu odbył się turniej ćwierćfinałowy młodzików w unihokeju.   W rozgrywkach wzięły udział   reprezentacje: UKS Janosik Nowy Targ , KS Salming Górale Nowy Targ, PUKS 3 Trzebinia,  UKS Pancerni Żurawica, UKS Alfa Borowa, UKS Atlas Gawłuszowice. W galerii kilka zdjęć Dominika Siaśkiewicza z turnieju.
( 19 Marca 2007)
10 Marca Unihokej Canadian Cup Nowy Targ
(żródło: )

  W minioną sobotę w Nowym Targu odbył się  turniej unihokeja Canadian Cup.  W rozgrywkach wzięły udział  reprezentacje Gimnazjów nr 1 ,  Nr 2 w Nowym Targu. Gimnazjum w Klikuszowej oraz klubów : UKS Janosik Nowy Targ ,KS Salming Górale Nowy Targ.  Poniżej podajemy wyniki oraz tabele przesłane przez Dominika Siaśkiewicza
( 11 Marca 2007)
10-11 marca dwumecz Szarotki z Politechniką Wrocław
(żródło: )

W weekendowym dwumeczu unihokeja  z Politechniką Wrocław nowotarskie Szarotki dwukrotnie pokonały  znajdującą się na czwartym miejscu drużynę przeciwnika  i umocniły się na pozycji lidera.  Poniżej komentarz J.Chlebdy  a  w galerii fotoreprotaż z niedzielnego meczu
( 11 Marca 2007)
24-25 luty Mecze unihokeistek Gorców.
(żródło: )

  W miniony weekend  unihokeistki Gorce Nowy Targ rozgerały dwa  spotkania w ramach I ligi seniorek .  Sobotni mecz z Siedlacmi nowotarżanki  przegrały 5 do 6-u ale  w niedziele mecz z UKS Baza Królewo był popisowy i zawodniczki KS Gorce  wygrały go 12 do 2  Poniżej przedstawiamy komentarz trenera A. Pysza.  W galerii fotoreportaż z sobotniego spotkania z Siedlcami.!!!!!
( 26 Lutego 2007)
17-18 luty I Liga Unihokeja Podwójne zwysięstwo Szarotek.
(żródło: )

{mosimage }W sobotę, jak i w niedzielę mecze przebiegały pod dyktando naszego zespołu . Mistrzowie Polski w mocno okrojonym składzie uporali się z gospodarzami wygrywając w sobotę 9 - 8, w niedzielę 9 - 7. Obydwa mecze wyglądały podobnie, Szarotka w jednym i drugim meczu od początku prowadziła i ani razu nie pozwoliła wyjść na prowadzenie Tyszanom.
( 20 Lutego 2007)
10-11 Luty Wolsztyn wygrana i przegrana Polskich unihokeistów.
(żródło: )

  W miniony weekend w Wolsztynie odbyły się mecze unihokejowej reprezentacji  Polski z Niemcami  Pierwsze spotkanie polska drużyna przegrałą drugie wygrała. Poniżej podajemy wyniki spotkań przesłane przez Dominika Siaśkiewicza
( 13 Lutego 2007)
Skład unihokejowej kadry seniorów i juniorów na mecze z Niemcami.
(żródło: )

Trenerzy   unihokejowej kadry narodowej w kategorii seniorów i juniorów  ustalili skład reprezentacji Polski na mecze międzypaństwowe z Niemcami ( 10-11 lutego 2007 roku, Wolsztyn )
( 1 Lutego 2007)
XIII i XIV Kolejka I ligi Unihokeja Seniorów- Zwycieśtwo Szarotki Górale na drugim miejscu w tabeli.
(żródło: )

W minionym weekend na wyjeździe mecze rozgrywali unihokeiści KS Szarotka Nowy Targ oraz Salming Górale Nowy Targ.   Szarotka obydwa spotkanie wygrała i umocniłą się w tabeli grupy B- ma na koncie 18 pkt i czterema punktami wyprzedza KS Salming Górali Nowy Targ . Górale sobotni mecz  przegrali a w niedzielę zwyciężyli. Poniżej wyniki weekendowych spotkań.
( 29 Stycznia 2007)
Archiwum
Pierwszy «« (810-824)(825-839)(840-854)(855-869)(870-877) »» Ostatni

 
 
 
 
 
  
  
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2024