START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
Orlen CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Świata Igrzyska Europejskie
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane       UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki


 
Gabinet Terapii
   
   Keti


   Skijumping
  AZS-Zakopane  


TZN ZakopaneKS Pieniny
  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Unihokej
I liga Seniorek Remis i zwycięstwo KS Gorce.
(żródło: )

  W miniony weekend dwa spotkania rozegrały unihokeistki KS Gorce.  W sobotę z nowotarżankami zagrały zawodniczki Aligator  Gdynia - mecz zakończył się remisem , natomiast w niedzielę  zawodniczki Gorców pokonały 6 do 2 gdanskie unihokeistki  Poniżej wyniki oraz podsumowanie spotkań przesłany nam przez trenera  Arkadiusza Pysza.
( 29 Stycznia 2007)
I liga Unihokeja Zwycięstwo KS Szarotka
(żródło: )

20 i 21 stycznia  unihokeiści KS Szarotka Nowy Targ zagrali dwumecz z Politechniką Wrocław. Obydwa spotkania nowotarżanie wygrali i w tabeli Grupy B zajmują I miejsce z 14 pkt Na drugiej pozycji znajdują się Salming Górale Nowy targ  Politechnika Wrocław i Pionier Tychy zajmują kolejne miejsca mając po 6 pkt.
( 23 Stycznia 2007)
6-7 stycznia Unihokejowy dwumecz Salming Górali z Tycham.
(żródło: )

W minony weekend  na wyjeździe nowotarska drużyna Salming Górali  rozegrała  dwa spotkania unihokejowe z TKKF Pionier Tychy.  Pierwszy mecz Górale przegrali 8-6 . Niedziela była zdecydowanie lepsza i spotkanie  zakończyło się wygraną nowotarskiego zespołu 4-3  Na czele tabeli w dalszym ciągu znajdują sie unihokeiści Górali mający 12 pkt, KS Szarotka mając dwa spotkania mniej uplasowała się na drugim miejscu ze stratą 2 pkt do lidera. Kolejne miejsca zajmują Pionier Tychy oraz UKS Kokociniec 67 Katowice.  Poniżej wyniki i tabela
( 8 Stycznia 2007)
16-17 XII Unihokejowe derby . KS Salming Górale vs KS Szarotka.
(żródło: )

Derby  Nowotarskich  zespołów unihokejowych pokazały że zarówno " Górale" jak i "Szarotka" zasługują w pełni na miejsca na szczycie tabeli .  Salming Górale byli odrobinę lepsi i z dorobkiem 10 pkt znajdują się na pierwszym miejscu. Szarotka ma zaledwie dwa punkty straty do lidera grupy "B i może ją nadrobić.  Walka  w obydwu spotkaniach była bardzo  zacięta,  co zobaczyć można w galerii zdjęć!!!
( 18 Grudnia 2006)
10 XII Unihokej Seniorki KS Gorce- Energa Osowa 6-3.
(żródło: )

W minioną niedzielę Seniorki KS Gorce Nowy Targ rozegrały mecz VIII kolejki z Energą Osową Gdańsk   Nowotarżanki wygrały spotkanie 6-3  i po VI spotkaniach znajdują się na 4 miejscu tabeli z 5 pkt.  W galerii fotoreportaż ze spotkania!!!
( 12 Grudnia 2006)
10 XII Turniej eliminacyjny Młodzików w Unihokeju Nowy Targ
(żródło: )

10 XII w sali sportowej Szkoły Podstawowej nr 6 w Nowym Targu odbył się Turniej eliminacyjny Młodzików w unihokeju. W rozgrywkach wzięły udział  trzy  podhalańskie drużyny- reprezentacje: KS  Salming Górale Nowy Targ, UKS Janosik Nowy Targ ,  UKS Wiatr Ludźmierz, oraz goście  drużyna PUKS 3 Trzebin ia.  Organizatorem turnieju był KS Salming Górale Nowy Targ .   W galerii fotoreportaż z rozgrywek:!!!!
( 11 Grudnia 2006)
10 XII Turniej eliminacyjny Młodzików w Unihokeju
(żródło: )

W najbliższą niedzielę w sali sportowej Sp nr 6 w Nowym Targu odbedzie się Turniej Eliminacyjny Młodzików w Unihokeju.  Organizatorem rozgrywek jest KS Salming Górale Nowy Targ .  W turnieju wezma udział cztery druzyny: KS Salming Górale, Nowy Targ, UKS Wiatr Ludźmierz, UKS Janosik Nowy Targ, oraz PUKS 3 Trzebinia.
( 7 Grudnia 2006)
Komunikat nr 1/2006 Wydziału Gier i Dyscypliny Unihokeja
(żródło: )

Dotyczy: rozgrywek Polskiego Związku Unihokeja we wszystkich kategoriach. WGiD w związku z ogłoszeniem przez Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego żałoby narodowej odwołuje w dniach 23 - 26 listopada 2006 roku wszystkie rozgrywki w ramach współzawodnictwa Polskiego Związku Unihokeja. Nowy termin odwołanych zawodów zostanie ogłoszony w późniejszym terminie. Przewodniczący Wydziały Gier i Dyscypliny        Dominik Siaśkiewicz  
( 23 Listopada 2006)
Przegrana Polaków na Łotwie.
(żródło: )

W Lielwardes w Łotwie 11 i 12 listopada odbyły się  mecze  Unihokejowej Reprezentacji Polskiej do lat 19 .  Obydwa mecze Polscy unihokeiści przegrali ( 7-4,9-4) W składzie reprezentacji znajdowali się zawodnicy nowotarskich klubów. Pawlik Jakub, Bisaga Jakub - Salming Górale Nowy Targ Zubek Łukasz - Szarotka Nowy Targ Chrobak Piotr, Gromala Marcin, Chlebda Łukasz - Skalny Nowy Targ.
( 14 Listopada 2006)
28 X Turniej o Puchar Nowego Targu w Unihokeju.
(żródło: )

28 października  odbył się  unihokejowy Turniej o Puchar Nowego Targu. W rozgrywkach wzięło udział 7 drużyn: 4 nowotarskie: KS Górale I , KS Górale  II, SP nr 6, oraz UKS Janosik raz 3 zespoły zamiejscowe PUKS 3 Trzebinia, UKS Ara Katowice oraz UKS Zachariaszek z Woli Zachariaszowskiej.
( 6 Listopada 2006)
4-5 XI trzecia i czwarta kolejka I ligi Seniorów Zwycięstwo Szarotki i Górali.
(żródło: )

W miniony weekend w sali sportopwej przy Szkole Podstawowej nr 6 w Nowym Targu rozegrano mecze III i IV kolejki I ligi Seniorów unihokeja  Grupy B  Swoją przewagę punktową powiększyły zespoły Salming Górali i KS Szarotka wygrywająć  dwumecze.  Bardzo widowiskowe były   zwłaszcza niedzielne spotkania.   Salming Górale z  UKS Kokociniec Katowice praktycznie zagrali na jedną bramkę a ich  rewelacyjny bramkarz  Jakub Pawlik wpuścił tylko dwa gole. Nowotarżanie opuścili boisko z dorobkiem 30 bramek.  Szarotki   w niedzielę grały trochę wolniej i Tychy potrafiły nawiązać bardziej wyrównaną grę niż dzień wcześniej i ostatecznie spotkanie zakończyło się 6 do 3 dla Szarotki.   W galerii przedstawiamy fotoreportaż z niedzielnych spotkań.!!!!!
( 5 Listopada 2006)
Unihokej: Mecze I ligi seniorów
(żródło: )

W najbliższy weekend  nowotarskie drużyny unihokejowe rozegrają kolejne mecze I ligi Seniorów. W sobotę pierwszy mecz zostanie rozegrany o godzine 17.00, w niedzielę o 14.00 Miejsce sala sportowa szkoły podstawowej nr 6  ul Na skarpie. 4 LISTOPAD 2006 KS SALMING GÓRALE Nowy Targ - UKS KOKOCINIEC 67 Katowice KS SZAROTKA Nowy Targ - TKKF PIONIER Tychy 5 LISTOPAD 2006 KS SALMING GÓRALE Nowy Targ - UKS KOKOCINIEC 67 Katowice KS SZAROTKA Nowy Targ - TKKF PIONIER Tychy
( 4 Listopada 2006)
Nowotarscy zawodnicy w Kadrze Polski Seniorów w unihokeju.
(żródło: )

Aż siedmiu zawodników KS.SZAROTKA - seniorów otrzymało powołania na towarzyskie mecze które odbędą się 11-12.11.2006 w Liervarde na Łotwie. Bramkarz - Wojciech Batkiewicz, Obrońcy - Lech Jarosław, Kasperek Artur, Dziurdzik Michał, Napastnicy - Ossowski Lesław, Kulesza Bartłomiej, Chrobak Kamil  W skład reprezentacji wchodzi jeszcze dwóch zawodników z KS Salming Górale:  Mateusz Podraza i Piotr Kostela Gratulujemy i życzymy wysokich wygranych.
( 22 Października 2006)
Nowotarżanie w Unihokejowej Kadrze Polski Juniorów.
(żródło: )

Łukasz Zubek KS Szarotka Nowy Targ został powołany do Kadry Polski Juniorów na mecz z Łotwą. W rezerwie jest jeszcze dwoje zawodników KS Szarotka Nowy Targ . Marszałek Sebastian i Wójcik Dariusz . W sumie do kadry powołano 20 zawodników z 7 klubów w tym  8 zawodników z Nowego Targu
( 18 Października 2006)
Kalendarz rozgrywek I Ligi Unihokeja Seniorów.
(żródło: )

 Trwają rozgrywki I ligi Unihokeja  Seniorów w Grupie B grają dwa nowotarskie  zespoły: KS Salming Górale i KS Szarotka    Poniżej podajemy terminarz rozgrywek.  
( 16 Października 2006)
Archiwum
Pierwszy «« (810-824)(825-839)(840-854)(855-869)(870-877) »» Ostatni

 
 
 
 
 
  
  
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2024